PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми ...



sumerwind
06-17-2009, 15:35
Ето,че и аз съм с проблем както всички на моята възраст ..От скоро се познавам с едно момче,което мн. харесах.В началото парвите няколко дни всичко бе за мен само един флирт само и само да забравя за това,което ми причинява моето си гадже.. ,НО изведнъж момчето започна мн. да ми харесва и дори започнах да си мисля за вариант аз и той -гаджета,но не зная дали той иска същото.. Той първоначално ми се държеше така сякаш и той е само за единия флирт,нямаше ми номера до вчера.. Вчера разбрах, че и той си има гадже и то благодарение на братовчедка ми,защото тя беше с приятеля му от известно време и разбра,че този е имал приятелка и реши да пита и това момче пред мен,за да се знае тъй като знаеше,че аз незнам дали той има приятелка или не..Той й отговори-да и аз бях мн. разочарована и се ядосах привидно не можех да скрия.Той ме усети и интересното е,че започна да се държи сериозно както правеше(за мое учудване) от последните няколко дни.Сериозното му държание се състоеше в това,че винаги се държеше някак си закрилнически в последни дни а и като ме видя така ядосана и едва държаща се да не заплача започна да ми говори да седна при него,но аз бях мн. ядосана и не исках и да го чуя и само казвах на братовчедка ми да си тръгваме,той постоянно ме викаше и като видя,че аз съм тръгнала да си ходя сериозно се изправи и ми поиска номера беше малко умолително .. аз ядосано отговорих,че не го знам и че не го помня.. той някакво успокоително ми каза,че не може да не го знам да му го дам,но аз въпреки това не му го дадох.Той настоя да го вземе и попита братовчедка ми да му го даде и тя му го даде..ЗАЩО чак когато се разсърдих и взех да се държа така ужасно той едва тогава сам ми поиска номера?Мъчеше се да ме гушне и целуне,но аз не давах той не се отказваше..Беше около 10 вечерта и аз трябваше да се прибирам,защото все още не съм на 18 а на 16.. Той знаеше това и сам ми каза да вървим,че ще ми направят проблем нашите да не се сърдя щял да ми звънне на другия ден ако му останело време,защото има да си оправя колата,даже говори с едни негови приятели пред мен наживо за колата че ще я прави.. Не ми е предлагал нито един път секс,което мн. ме обърква,защото не мога да разбера дали бих могла да съм с него насериозно или е абсолютно невъзможно...Забравих да кажа- след първата среща точно едно момиче мн. го ядоса и той я удари аз тогава си помислих,че не трябва да се занимавам с него.Така да се каже уплаших се от него.Той го усети и започна да ме прегръща и да ми казва,че на мен не би ми направил нищо да се успокоя.И оттогава се държеше някак си закрилнически.. Какво да правя като мн. ми харесва?Не исках да стане така да се влюбвам,но на сърцето не се заповядва..Според вас дали той го е грижа за мен.По принцип се държи гадно с другите,но когато е с мен е мн.нежен особено след това,което направи с момичето и аз видях...Каза ми,че не е по-сериозните връзки,но досега с мн.малко неща ми е показал това повече ми изглежда на противоположното мнение.... :cry: :cry: :cry:

sumerwind
06-17-2009, 15:37
Извинявам се предварително за някоя правописна грешка или нещо друго.. :)

lips_of_anegel
06-17-2009, 15:49
Забелязала съм следното,че много момчета обичат да бъдат гонени от момичетата. И когато на даденото момиче му писне и те се чувстват много пренебрегнати и решават да вземат най-накрая инициативата в свои ръце.Поизчакай още малко и недей да се впускаш в нещо,за което после може и да съжаляваш. Защото той може просто да си играе,защото може по някакъв начин да е боло наранено мъжкото му его. Виждам,че го обичаш,но е по-добре за сега да оставиш нещата така и да видиш какво ще стане. Аз лично бих постъпила така,вероятно ще се побъркаш от въпросите,които сама си задаваш "е кога ще стане?" или пък " той защо се държи така,какво всъщност иска?" но е по-добре да изчакаш. Е дано съм помогнала,успех

MiLGaR0sSa
06-17-2009, 16:00
Изчакай малко..никога не знаеш какво му се върти в главата.Излезте няколко пъти там...ако той иска да е с теб,ще скъса със сегашната си приятелка,но щом е ударил друго момиче..винаги си имай едно наум.Успех.

Faces
06-17-2009, 16:00
Ударил е момиче а..."мъж" е даже с главно М :D Иначе по темата не знам дали причината е в това че отдавна не съм спал като хората...но нещо не схващам къв е въпроса ти :)

Lysit0
06-17-2009, 16:24
Мисля,ча си заслужава да си с него и той има чувства.

Take_That
06-17-2009, 16:46
Не ми е предлагал нито един път секс,което мн. ме обърква


Няколко пъти го прочетох и самата аз се почувствах объркана..... Ти искаш да ти редложи да правите секс ли? Ако го направи още сега значи не си струва да си с него, понеже той ще те иска само за едното .... Според мен е твърде рано да се впускате във връзка, не го познаваш много добре :? Излезте няколко пъти, опознайте се по-добре и тогава прецени дали НАИСТИНА би те ударил, както е направил с онова момиче....
П.П - тази работа с удрянето нещо не ми харесва....

got2Bthe1
06-17-2009, 16:51
Не ми е предлагал нито един път секс,което мн. ме обърква


Няколко пъти го прочетох и самата аз се почувствах объркана..... Ти искаш да ти редложи да правите секс ли? Ако го направи още сега значи не си струва да си с него, понеже той ще те иска само за едното .... Според мен е твърде рано да се впускате във връзка, не го познаваш много добре :? Излезте няколко пъти, опознайте се по-добре и тогава прецени дали НАИСТИНА би те ударил, както е направил с онова момиче....
П.П - тази работа с удрянето нещо не ми харесва....

angeltears
06-17-2009, 19:19
Чакай малко сега.. аз ли не разбрах или ти писа някъде, че си ИМАШ приятел в момента? :-o

sumerwind
06-19-2009, 05:55
Други теми не съм писала,подобни за мой личен проблем следователно не съм писала,че имам приятел, а за тази тема казах,че гаджето ми се държеше ужасно и затова не съм се съобразявала с него сега..много страдах заради него..Това момче е като глътка въздух..много внимателен спрямо мен,тези дни е зает.Той ме накара да забравя за болката от онзи с милото си държание... относно това,че казвам,че съм объркана,затова че не ми е предложил секс имах впредвид,че точно поради факта,че не ми го е предлагал се таи надежда в мен да се получи нещо повече между нас от един флирт,но променливите сигнали,които ми изпраща са мн.объркващи... и затова исках да подчертая,че не ми е предлагал такова нещо.По принцип когато някое момче не иска нещо сериозно си казва,че иска секс, а той изобщо не ми го е казвал...Много е объркано заедно с това,което съм написала в началото на темата... Незная какво да правя.Все пак ще се вслушам в съветите ви и благодаря много за вниманието и помощта. :)

xdanitox
06-19-2009, 06:12
Мисля че вие двамата имате бъдеще заедно защото той се държи много добре с теб и според мен тоа нещо е хубаво за една връзка :) [/b]

curka87
06-19-2009, 06:38
Според мен трябва малко да изчакаш. Ясно е, че го харесваш, но не бива да се впускаш в нещо просто ей така, без дори да опознаеш човека добре. Още повече, че той си има гадже.
Ако иска нещо сериозно - ще скъса с гаджето си.

А и честно казано това, че е ударил момиче не ми харева особено. Бъди сигурна, че щом веднъж го направил, значи ще го направи пак....а от къде си сигурна, че в даден момент няма да си ти тази, която ще го изнерви и удъра ще бъде за теб?!?!?!

sumerwind
06-19-2009, 16:23
Пропуснах да ви кажа дойде до селото ми с приятеля си,който харесваше братовчедка ми,за да ни видят..На всичкото отгоре знаеха,че ние можем да останем до определен час,а до този определен час оставаше около 30 мин. в които можехме да се видим,но въпреки това дойде с приятеля си и след като се видяхме си отидоха отново в града.. ние трябваше да останем по лични причини на село.Толкова път минаха само за 30 мин.,в които се видяхме...

AnzaRe
06-19-2009, 16:37
Много филми гледате ама... Хаха

sumerwind
07-31-2009, 10:30
:D хах .. оказа се че приятелка няма... но постоянно напоследак постоянно си търси причина когато му подметна да излезем

maybelline
07-31-2009, 10:50
Забавлява се с теб, както и ти с него. Ако имате връзка, ще издържите повече от 2 дни, но за месец не знам.

Priceless
07-31-2009, 10:57
Дълги теми не обичам да чета .. Успех ! :grin: 8-)

sladur4etyYy
07-31-2009, 11:25
:D хах .. оказа се че приятелка няма... но постоянно напоследак постоянно си търси причина когато му подметна да излезем

откъде разбра? нали сам той си беше казал, че има?

RaZzer
07-31-2009, 11:31
Как ще удря момичета бе... или е нервак, или откачен - и в двата случая ще дойде и твоя ред... :x

Xitap
07-31-2009, 11:39
Как ще удря момичета бе... или е нервак, или откачен - и в двата случая ще дойде и твоя ред... :x
Тоя ще има успех с жените... мойте наблюдения са, че тоя тип момчета винаги имат много голям успех с жените! Имам и такива колеги... а имам и колега, който даваше всичко и беше най-нежния и милия за жена си... и сега заради това е сам с 2 деца, а оная прави групови оргии!

fire_cat
07-31-2009, 12:30
Ако наистина е ударил момиче то тогава е по-добре да не се занимаваш с него! :?

LoOoVely
07-31-2009, 13:10
Изчакай малко..никога не знаеш какво му се върти в главата.Излезте няколко пъти там...ако той иска да е с теб,ще скъса със сегашната си приятелка,но щом е ударил друго момиче..винаги си имай едно наум.Успех.

+1