PDA

View Full Version : Само си говоря....



TooLittelTooLate
06-17-2009, 15:59
Не знам защо я пиша тази тема, но в момента се чувствам много слаба психически и имам нужда да споделя. Влюбена съм, безнадежно влюбена от повече от година. С въпросното момче бяхме заедно за малко и после в продължение на година се събирахме и разделяхме (не официално). Редувахме силна любов с престорено безразличие. Тогава срещнах момче, което беше страшно мило и ми завъртя главата, тръгнахме и около три месеца бяхме заедно. Разделихме се поради много причини, но както и да е...Аз така или иначе вече нямам същите чувства към него, но отново съм си на стария. Той до преди месец ми показваше колко е влюбен и ми се натискаше и т.н. А после изведнъж се появи няква, в която бил влюбен (е, то тва не е за първи път, де).
Най-добрият му приятел ми каза, че това било поза, само защото аз съм била с друг и сега трябвало да ми го върне, но не знам дали е така наистина... Попринцип ще го преживея ако е истина, но престореното му безразличие в момента ме убива. Скарани сме понеже той хранеше бившия ми и от тези му приказки, за бившия ми тръгнаха гадни и невярни слухове. И откакто му се развиках да престане, той спря да ми говори, изтри ме от приятели и се дтржи все едно не ме познава. До днес се справях някак си с това му поведение, но сега нещо почнах да се пречупвам...
Оф не знам и аз какво пиша, сори ако е много объркано (те и мислите ми са такива в момента) и благодаря на тези, които ще го прочетат.

Ilikeliljon
06-17-2009, 16:07
Сега нямам много време да пиша. Но от прочетено разбрах, че си въртите номерца, което е много тъпо. Иначе ти няма смисъл да се пречупваш, защото човек, който отмъщава не те заслужава. Останах с впечатлението, че ти не си тръгнало с онова момче, за да го дразниш, докато при него случая е такъв. :) :)

TooLittelTooLate
06-17-2009, 16:13
Да, определено не тръгнах с другия заради отмъщение/дразнене или нещо подобно. Тръгнах с него, защото ми беше хубаво, имах чувства и ме караше да се усмихвам. И да, знам, че е тъпо да си въртим номера и съм му го казвала, но той твърди, че не си правим на пук...

Lysit0
06-17-2009, 16:14
НЕзнам какво друго да ти кажa,освен ,че първото момче с ,което си била година,те разиграва .Моя гледна точка.

Take_That
06-17-2009, 17:01
Мисля, че това да си правите на пук е голяма детинщина, просто седнете и поговорете на 4-ри очи :) Успех :)

Ilikeliljon
06-17-2009, 17:03
Ами поговорете си с него и ако ти си сигурна, че той го прави напук му го кажи, ако някой ти е казал, кажи му кой ти е казал, за да няма повече увъртания. Аз пак в класически стил ще предложа да пишеш на лично, ако имаш повече въпроси 8-) 8-)

RaZzer
06-19-2009, 12:58
Мисля, че това да си правите на пук е голяма детинщина, просто седнете и поговорете на 4-ри очи :) Успех :)

Абсолютно!