PDA

View Full Version : Самотата...



beb4yy
06-17-2009, 18:24
Сигурно ви се е случвало да се почувствате самотно и тъпо е така без никой приятели и така нататък незнам, защо все на тези който нищо не са направили им се случва лошото а на тези който не им дреме егоисти, лицемери и така нататък. ЖИВОТА ИМ Е ПЕРФЕ сега се замислям всеки мисли за собствения си гъз ДОРИ ПРИЯТЕЛКАТА МИ Е ТАКА ИМА СИ ГАДЖЕ РЕШИ ЧЕ ШЕ ЗАМИНЕ С НЕГО НА МОРЕ И НЕКЪДЕ СИ, а аз кфо уж заедно уж всичко и к/р за мене остаам сама цяло лято бахти приятел нямам за сега защотото последния НЕЩАСТНИК С КОЙТО ходех 9 месеца решил че му трябва разнообразие и кво излиза цяло лято сама като глупак ще си седа а винаги тичам за всички като кученце да ти помогна нам там а на мене никой не ми помага гледа собвствения си гъз ! Направо незнам утре ще се виждам с нея и се чуда как да и подметна че е постъпила тъпо като аз кат се замисля винаги ама винаги БИХ НАПРАВИЛА ВСИЧКО ЗА НЕЯ ЕБАТИ БОЖЕ ТВА ВСИЧКОТО СЕ СЛУЧВА НА МЕН..... реших да го напиша тук да споделя със всички вас няма с кой друг на нея като и казах че ми сдухано страх ме е да не остана сама лятото ТЯ СЕ ИЗСМЯ И КАЗА хаха ти ме разбиваш! Пп: Някой ще ме нахранят други ще се изсмет но просто реших да споделя проблема ми винаги съм разчитала на този сайт много ми е помагал БЛАГОДАРЯ ВИ !

TheBeliever
06-17-2009, 18:30
Е защо момичето да не отиде с приятеля си на море? Дай като на теб ти е криво на всички да им е зле. Ти вместо да се радваш за нея започваш да я оплюваш "таква била, за задника си мислела". Ами ще мисли естествено. Ти какво искаш? Да си провали лятото, само защото теб някъв те зарязал и целия свят ти е крив?

beb4yy
06-17-2009, 18:32
Е защо момичето да не отиде с приятеля си на море? Дай като на теб ти е криво на всички да им е зле. Ти вместо да се радваш за нея започваш да я оплюваш "таква била, за задника си мислела". Ами ще мисли естествено. Ти какво искаш? Да си провали лятото, само защото теб някъв те зарязал и целия свят ти е крив?Защото вчера ми навиват яко бля бла с нас си навиха ми ипълниха ми с надежда и ареее кере

TheBeliever
06-17-2009, 18:35
За да не те вземат с тях значи има причина.

Re5peC7
06-17-2009, 18:35
Недей приема така навътре нещата! Знаеш ли на другите защо ти се вижда че им е лесно?Точно за това, че не им пука :) Не е хубаво да правиш планове за бъдещето и да се надяваш изцяло на тях и да възлагаш всичките си надежди там, защото всяка минута нещата се променят.След като ти са се развалили плановете, не позволявай и лятото да ти се провали...може да е за по-добро :) А на приятелката си и кажи как си се почувствала, нали ти е приятелка :)

AFT
06-17-2009, 18:36
Не, не ми се е случвало. Мога да те посъветвам да кажеш на приятелката си за това как се чувстваш, но аз не бих я накарала да остане с мен, при положение, че може да си прекара много по-добре, някак егоистично ми звучи. А лятото с тва свободно време може да правиш каквото си поискаш - чети книги, обърни внимание на учебниците по бълг. език (спешно се нуждаеш от това), спортувай, намери си някакво хоби, излизай и се запознай с повече хора и още, и още. (;

beb4yy
06-17-2009, 18:37
Недей приема така навътре нещата! Знаеш ли на другите защо ти се вижда че им е лесно?Точно за това, че не им пука :) Не е хубаво да правиш планове за бъдещето и да се надяваш изцяло на тях и да възлагаш всичките си надежди там, защото всяка минута нещата се променят.След като ти са се развалили плановете, не позволявай и лятото да ти се провали...може да е за по-добро :) А на приятелката си и кажи как си се почувствала, нали ти е приятелка :) ДА ще ми се изсмее сигурно и ше каже аа ми кво да направя хаххааха мани мерси иначе ти много ми помагаш в темите ми

lipstik
06-17-2009, 18:37
Е тя няма да стои на това море цялата ваканция(предполагам).Нищо няма да ти стане ако я няма седмица или две.Разбери я и ти.Все пак е в пъти по-хубаво да отидеш на море с гаджето,отколкото да си седеш при приятелката в града както всеки друг ден.

TheBeliever
06-17-2009, 18:39
Недей приема така навътре нещата! Знаеш ли на другите защо ти се вижда че им е лесно?Точно за това, че не им пука :) Не е хубаво да правиш планове за бъдещето и да се надяваш изцяло на тях и да възлагаш всичките си надежди там, защото всяка минута нещата се променят.След като ти са се развалили плановете, не позволявай и лятото да ти се провали...може да е за по-добро :) А на приятелката си и кажи как си се почувствала, нали ти е приятелка :) ДА ще ми се изсмее сигурно и ше каже аа ми кво да направя хаххааха мани мерси иначе ти много ми помагаш в темите ми

Ами ти какво искаш да направи? Да зареже плановете си и да ти стои до задника? Егати егоистичното мислене. :?

beb4yy
06-17-2009, 18:42
Не не разберете ме правилно аз искам да си ходи с който иска на море но когато ми кажат нещо на мен или обещаят го приемам многоо навътре :( и когато ми кажат майната ти боли не е чесно .....

Re5peC7
06-17-2009, 18:44
Недей приема така навътре нещата! Знаеш ли на другите защо ти се вижда че им е лесно?Точно за това, че не им пука :) Не е хубаво да правиш планове за бъдещето и да се надяваш изцяло на тях и да възлагаш всичките си надежди там, защото всяка минута нещата се променят.След като ти са се развалили плановете, не позволявай и лятото да ти се провали...може да е за по-добро :) А на приятелката си и кажи как си се почувствала, нали ти е приятелка :) ДА ще ми се изсмее сигурно и ше каже аа ми кво да направя хаххааха мани мерси иначе ти много ми помагаш в темите ми
Хайде тогава щом е така не го мисли :) Я се стягай бързичко чака те цяяяяяяяло лято :) колко много неща можеш да измислиш не е истина, но с това песемистично настроение няма да стане, така, че го мятай някъде и ще видиш колко по-лесно става :)

Re5peC7
06-17-2009, 18:45
Недей приема така навътре нещата! Знаеш ли на другите защо ти се вижда че им е лесно?Точно за това, че не им пука :) Не е хубаво да правиш планове за бъдещето и да се надяваш изцяло на тях и да възлагаш всичките си надежди там, защото всяка минута нещата се променят.След като ти са се развалили плановете, не позволявай и лятото да ти се провали...може да е за по-добро :) А на приятелката си и кажи как си се почувствала, нали ти е приятелка :) ДА ще ми се изсмее сигурно и ше каже аа ми кво да направя хаххааха мани мерси иначе ти много ми помагаш в темите ми

Ами ти какво искаш да направи? Да зареже плановете си и да ти стои до задника? Егати егоистичното мислене. :?
Не съди пребързано :)

Strangelove
06-17-2009, 18:48
За да не те вземат с тях значи има причина.

Правилно.Ползвай си красивата (навярно) главичка и помисли мъничко. Що следващия път, като се юрнете на кафе не ги попиташ дали има такава причина и каква, ама без да испадаш в истерия и прочие и да оправите нещата... Защо си предавате сложност на живота, не мога да разбера.

TheBeliever
06-17-2009, 18:48
Не не разберете ме правилно аз искам да си ходи с който иска на море но когато ми кажат нещо на мен или обещаят го приемам многоо навътре :( и когато ми кажат майната ти боли не е чесно .....

Когато ти дават фалшиви надежди наистина е много кофти и в това отношение не оправдавам приятелката ти. Но като се замислиш ще се сетиш, че не е лесно в последния момент да се променят планове и е възможно даже да иска, да не може да те вземе с нея.


Re5peC7 Не съдя прИбързано. Съдя по това, което авторката пише и по впечатлението, което оставя написаното.

beb4yy
06-17-2009, 18:49
Недей приема така навътре нещата! Знаеш ли на другите защо ти се вижда че им е лесно?Точно за това, че не им пука :) Не е хубаво да правиш планове за бъдещето и да се надяваш изцяло на тях и да възлагаш всичките си надежди там, защото всяка минута нещата се променят.След като ти са се развалили плановете, не позволявай и лятото да ти се провали...може да е за по-добро :) А на приятелката си и кажи как си се почувствала, нали ти е приятелка :) ДА ще ми се изсмее сигурно и ше каже аа ми кво да направя хаххааха мани мерси иначе ти много ми помагаш в темите ми

Ами ти какво искаш да направи? Да зареже плановете си и да ти стои до задника? Егати егоистичното мислене. :?
Не съди пребързано :) ВАЖНОТО е да те нахранят поне веднъж разбирачите просто споделих защото досега плаках и ми беше много гадно..

alone83
06-17-2009, 18:55
Недей приема така навътре нещата! Знаеш ли на другите защо ти се вижда че им е лесно?Точно за това, че не им пука :) Не е хубаво да правиш планове за бъдещето и да се надяваш изцяло на тях и да възлагаш всичките си надежди там, защото всяка минута нещата се променят.След като ти са се развалили плановете, не позволявай и лятото да ти се провали...може да е за по-добро :) А на приятелката си и кажи как си се почувствала, нали ти е приятелка :) ДА ще ми се изсмее сигурно и ше каже аа ми кво да направя хаххааха мани мерси иначе ти много ми помагаш в темите ми
Каква ли е тази приятелка, която ще ти се изсмее, като й споделиш как си се почувствала от това, което тя е направила? - НИ-КАК-ВА! :?

beb4yy
06-17-2009, 18:57
Недей приема така навътре нещата! Знаеш ли на другите защо ти се вижда че им е лесно?Точно за това, че не им пука :) Не е хубаво да правиш планове за бъдещето и да се надяваш изцяло на тях и да възлагаш всичките си надежди там, защото всяка минута нещата се променят.След като ти са се развалили плановете, не позволявай и лятото да ти се провали...може да е за по-добро :) А на приятелката си и кажи как си се почувствала, нали ти е приятелка :) ДА ще ми се изсмее сигурно и ше каже аа ми кво да направя хаххааха мани мерси иначе ти много ми помагаш в темите ми
Каква ли е тази приятелка, която ще ти се изсмее, като й споделиш как си се почувствала от това, което тя е направила? - НИ-КАК-ВА! :?права си но се обирквам в същотото време има моменти когато е винаги до мен помага ми и такива работи и незнам и аз ква е само знам че сега се чувствам много гадно :(

3oPuTy
06-17-2009, 18:59
Като за начало няма да е никак зле да започнеш да използваш поне някакви елементарни препинателни знаци (и не ти го казвам за първи път),защото наистина е трудно човек да ти следи мисълта ... :? Аз лично 3 пъти четох темата и пак не ми е много ясна ...
Второ - в случая егоиста си ти!Хората искат да останат малко сами!Сега им се е отдала възможност да са само двамата,а ти искаш да им се натресеш ... Е що не отидеш с ония няколкото двойки,които те канеха на море?!
Трето - спри да мислиш само за себе си ... Това,че са те зарязали и света ти е крив не означава,че и на другите трябва да им е зле ... Били ти навивали да ходиш с тях ... Е до колкото помня от другата тема като са те карали да ходиш с тях са били няколко двойки,а тук пишеш само за приятелката си и гаджето й ... Е явно плановете им са се прецакали и са решили да отидат само двамата на море ... А и ти само 2-3 приятели ли имаш,че толкова няма с кого да отидеш :? ,а и като за капак нареждаш момичето без дори да знаеш причината,поради която не иска да отидеш с тях ...

П.П.Второто и третото май станаха почти еднакви,но много се нервя на такива "приятелки",които не се замислят к'во щеше да им е ако ролите бяха разменени ... Щяла всичко да направи за нея - да,да!Ако още беше с гаджето си и ви се отдадеше възможност да сте няколко дена само двамата и ти нямаше да искаш приятелката си ... :?

TheBeliever
06-17-2009, 19:00
ВАЖНОТО е да те нахранят поне веднъж разбирачите просто споделих защото досега плаках и ми беше много гадно..

Щом пускаш тема във форум трябва да си готова и за негативни мнения. Нещата, които ти написах нямат нищо общо с "хранене", както вече казах целия свят ти е крив и се чудиш от кое да се жалваш. :?

Re5peC7
06-17-2009, 19:01
Re5peC7 Не съдя прИбързано. Съдя по това, което авторката пише и по впечатлението, което оставя написаното.
И все пак не е достатъчно за такова крайно изказване, но както и да е. Мерси, че ме поправи :) ще го запомня :-o

beb4yy
06-17-2009, 19:05
Като за начало няма да е никак зле да започнеш да използваш поне някакви елементарни препинателни знаци (и не ти го казвам за първи път),защото наистина е трудно човек да ти следи мисълта ... :? Аз лично 3 пъти четох темата и пак не ми е много ясна ...
Второ - в случая егоиста си ти!Хората искат да останат малко сами!Сега им се е отдала възможност да са само двамата,а ти искаш да им се натресеш ... Е що не отидеш с ония няколкото двойки,които те канеха на море?!
Трето - спри да мислиш само за себе си ... Това,че са те зарязали и света ти е крив не означава,че и на другите трябва да им е зле ... Били ти навивали да ходиш с тях ... Е до колкото помня от другата тема като са те карали да ходиш с тях са били няколко двойки,а тук пишеш само за приятелката си и гаджето й ... Е явно плановете им са се прецакали и са решили да отидат само двамата на море ... А и ти само 2-3 приятели ли имаш,че толкова няма с кого да отидеш :? ,а и като за капак нареждаш момичето без дори да знаеш причината,поради която не иска да отидеш с тях ...

П.П.Второто и третото май станаха почти еднакви,но много се нервя на такива "приятелки",които не се замислят к'во щеше да им е ако ролите бяха разменени ... Щяла всичко да направи за нея - да,да!Ако още беше с гаджето си и ви се отдадеше възможност да сте няколко дена само двамата и ти нямаше да искаш приятелката си ... :? НЕ САМО ТЕМАТА СЕ ЧЕТЕ А И МНЕНИЯТА СЛЕД НЕЯ АЗ ДА ТИ КАЖА !

3oPuTy
06-17-2009, 19:15
Миии аз и тях се опитах да прочета ама освен липсата на препинателни знаци,мненията ти са пълни с неразбираеми думи ... :? "АЗ ДА ТИ КАЖА"
И ако обичаш не ми "крещи"!!!
Както на теб не ти е приятно да те упрекват,така и на доста от нас не ни е приятно да четем неразбираемите ти теми ... Ти самата не знаеш,какво искаш,а очакваш помощ от нас ... То не бяха бисексуалните ти проблеми,после проблеми с гаджето ти,после с няк'ъв дет си го обичала от 3 години,после не знам си к'во ... Сега и морето ... :?
Едит:А и мислиш ли,че ако темата ти беше 5-6 страници някой щеше да се хване да ги прочете всичките и чак след това да ти отговори?!За това е ТЕМАТА - за да се опише ВСИЧКО в нея и след това съфорумниците да отговарят!



И все пак отново по темата:Вместо да обвиняваш приятелката си (която всъщност няма никаква вина,защото държанието й е напълно нормално и в никакъв случай не е егоистично) и чак тогава почвай да дрънкаш из форума к'ва е,що е ... :? (а и ясно ти к'ва приятелка си й щом не можеш да й влезеш в положението :?)

Hilary_
06-17-2009, 19:22
Ох милото ... :( Ми виж сега, че няма лошо да отиде с приятеля си няма лошо .. знаеш, че повечето пъти за нас са по-важни момчетата ... :? Идеята ми е, че не бива да се отчайваш ... за мен е така от месеци :wink: Свиква се... а и най-малкото познати можеш да си намериш много ... даже може да попаднеш на добър приятел ... дори на твоето момче ... :wink: Нищо не се знае... 8) Но ако почваш с мисълта... край сега ще си седя само в къщи е естествено, че нищо няма да стане ... :? Спокойно :smt003

term0t0
06-17-2009, 19:22
КВОТ-ТАКОС

term0t0
06-17-2009, 19:22
КВОТ-ТАКОС

sladkish_14
06-17-2009, 19:23
Е пък само една приятелка ли имаш ? Ако ти беше още с твоя приятел и бяхте тръгнали на море само двамата, сякаш щяхте да я взете ?! Ако ти е само тя , значи е време да потърсиш и други !

beb4yy
06-17-2009, 19:28
Миии аз и тях се опитах да прочета ама освен липсата на препинателни знаци,мненията ти са пълни с неразбираеми думи ... :? "АЗ ДА ТИ КАЖА"
И ако обичаш не ми "крещи"!!!
Както на теб не ти е приятно да те упрекват,така и на доста от нас не ни е приятно да четем неразбираемите ти теми ... Ти самата не знаеш,какво искаш,а очакваш помощ от нас ... То не бяха бисексуалните ти проблеми,после проблеми с гаджето ти,после с няк'ъв дет си го обичала от 3 години,после не знам си к'во ... Сега и морето ... :?
Едит:А и мислиш ли,че ако темата ти беше 5-6 страници някой щеше да се хване да ги прочете всичките и чак след това да ти отговори?!За това е ТЕМАТА - за да се опише ВСИЧКО в нея и след това съфорумниците да отговарят!



И все пак отново по темата:Вместо да обвиняваш приятелката си (която всъщност няма никаква вина,защото държанието й е напълно нормално и в никакъв случай не е егоистично) и чак тогава почвай да дрънкаш из форума к'ва е,що е ... :? (а и ясно ти к'ва приятелка си й щом не можеш да й влезеш в положението :?) Попринцип ... пиша с препинателни знаци, но до преди малко не бях в състояние и бях нервна бтв хмм затова е форума ако искам ше си сложа биографията тук просто не чети като неискаш.

beb4yy
06-17-2009, 19:28
Миии аз и тях се опитах да прочета ама освен липсата на препинателни знаци,мненията ти са пълни с неразбираеми думи ... :? "АЗ ДА ТИ КАЖА"
И ако обичаш не ми "крещи"!!!
Както на теб не ти е приятно да те упрекват,така и на доста от нас не ни е приятно да четем неразбираемите ти теми ... Ти самата не знаеш,какво искаш,а очакваш помощ от нас ... То не бяха бисексуалните ти проблеми,после проблеми с гаджето ти,после с няк'ъв дет си го обичала от 3 години,после не знам си к'во ... Сега и морето ... :?
Едит:А и мислиш ли,че ако темата ти беше 5-6 страници някой щеше да се хване да ги прочете всичките и чак след това да ти отговори?!За това е ТЕМАТА - за да се опише ВСИЧКО в нея и след това съфорумниците да отговарят!



И все пак отново по темата:Вместо да обвиняваш приятелката си (която всъщност няма никаква вина,защото държанието й е напълно нормално и в никакъв случай не е егоистично) и чак тогава почвай да дрънкаш из форума к'ва е,що е ... :? (а и ясно ти к'ва приятелка си й щом не можеш да й влезеш в положението :?) Попринцип ... пиша с препинателни знаци, но до преди малко не бях в състояние и бях нервна бтв хмм затова е форума ако искам ше си сложа биографията тук просто не чети като неискаш.

beb4yy
06-17-2009, 19:28
Миии аз и тях се опитах да прочета ама освен липсата на препинателни знаци,мненията ти са пълни с неразбираеми думи ... :? "АЗ ДА ТИ КАЖА"
И ако обичаш не ми "крещи"!!!
Както на теб не ти е приятно да те упрекват,така и на доста от нас не ни е приятно да четем неразбираемите ти теми ... Ти самата не знаеш,какво искаш,а очакваш помощ от нас ... То не бяха бисексуалните ти проблеми,после проблеми с гаджето ти,после с няк'ъв дет си го обичала от 3 години,после не знам си к'во ... Сега и морето ... :?
Едит:А и мислиш ли,че ако темата ти беше 5-6 страници някой щеше да се хване да ги прочете всичките и чак след това да ти отговори?!За това е ТЕМАТА - за да се опише ВСИЧКО в нея и след това съфорумниците да отговарят!



И все пак отново по темата:Вместо да обвиняваш приятелката си (която всъщност няма никаква вина,защото държанието й е напълно нормално и в никакъв случай не е егоистично) и чак тогава почвай да дрънкаш из форума к'ва е,що е ... :? (а и ясно ти к'ва приятелка си й щом не можеш да й влезеш в положението :?) Попринцип ... пиша с препинателни знаци, но до преди малко не бях в състояние и бях нервна бтв хмм затова е форума ако искам ше си сложа биографията тук просто не чети като неискаш.

fenasf
06-18-2009, 07:25
ами мойта шматка след една година още си харесва бившия и аз й теглих една майна така че не мисли че мойто лято се очертава по-добро :?

иначе ситуацията ти си е прее*ана съвета ми е да излезеш с някоя голяма компания и да не мислиш много пък оня твоя да си се разнообразява то аман от такива "разнообразяващи се"

selens
06-18-2009, 07:31
Всички са такива .. по-добре да свикнеш :? Моята най-добра приятелка ми взе гаджето с което ходех 6 месеца та ти се оплакваш :D По-добре не пискай в тоя форум а излез някъде се разведри малко :)

Aicken
06-18-2009, 08:24
милата тя.

angeltears
06-18-2009, 09:00
Зориту е права.. опитай се да и влезеш и на нея малко в положението. Момичето си има приятел, иска да отиде с него на море и на всичкото отгоре те е поканила, но плановете й са се провалили. Ти ако си имаш приятел и ти се отдаде възможност да сте само двамата главата си слагам, че няма да я вземеш. Обещала ти е, да, и от това ти е станало гадно, но помисли и за нея - може би и на нея и е гадно, че не може да те вземе, но просто няма възможност.
Въпроса е каква приятелка си и ти, след като говориш така зад гърба й, след като веднъж не е станало на твоето..

NiceDay
06-18-2009, 12:37
Не си единствената мойто момиче ..и моето лято ще е "яко" като твоето приятелката ми ме остави заради друг ..приятелите ми заминават по морета насам натам ...и единственото решение за нас остава да се кефим на прекрасното лято ...Моя съвет е да не ти дреме толкова се ще се появи светлинка в тунел4ето ..да се надяваме де ;)