PDA

View Full Version : Кой да избера ?



tedi_hi91
06-17-2009, 18:47
Здравейте! Няма да увъртам, а ще карам направо към проблема. Имам си приятел с него сме заедно вече 7 месеца.Той е студент тук и през почивните дни и ваканциите все го няма. Много мило момче е, казва че ме обича и като че ли всичко е наред. Освен факта, че е адски ревнив и иска да си седя у нас докато той си ходи насам натам. Наскоро се запознах с едно друго момче-през септември ще замине да учи в друг град. Той е страхотен! :grin: Харесвам всичко в него. Начина по който говори, начина по който се смее, по който се държи дори жестикулацията му. И сега не знам какво да правя. Да си седя и да си трая с приятеля си или да си сложа главата в торбата с другото момче?

TheBeliever
06-17-2009, 18:51
Ние не знаем как се чувстваш спрямо двете момчета и не можем да ти кажем кого да избереш.

beb4yy
06-17-2009, 18:51
Не слагай главата в торбата изчакаййй !

Hilary_
06-17-2009, 18:53
... ми сама си прецени кой искаш и кой не ... :-o Но няма връщане назад... :?

lonely_girl92
06-17-2009, 19:03
Не прави нищо прибързано,обмисли нещата,защото после връщане назад няма ...

Lysit0
06-17-2009, 19:19
3адай си въпроса към кой имаш чувства и действай.Това,че с приятеля ти сте от 7 месеца заедно няма значение.И да сте от 7 години пак няма значение,ако към него вече нямаш чувства , а имаш към другото момче.
Късмет...... :)

unicorn_f
06-17-2009, 20:47
а другото момче харесва ли те?да не стане така да останеш сама накрая..помисли си много добре с кого искаш да си.
забелязах че няколко пъти си писала,че гаджето ти иска да си седиш у вас като го няма и това май те дразни,но пък ако излизаш с приятели от време на време не е нужно той да разбира нали?

radybt
06-17-2009, 21:36
Нз,ама ше бъде курвенско да го предадеш така.Щом те ревнува,значи те обича :(

LovEsIckk
06-17-2009, 21:45
Позната картинка.
Стой си на гъза за да не съжаляваш после..

haritov
06-17-2009, 22:00
Позната картинка.
Стой си на гъза за да не съжаляваш после..

това че те ревнува показва че те обича поговори с него за това

selens
06-17-2009, 22:12
Просто не избързвай .. за да не ревеш после :) от опит ти го казвам :-D :)

djuki
06-18-2009, 05:43
По - добре си стой при приятеля ти ... все пак оня ще заминава за няколко месеца щастие заслужава ли си ?! По - добре изчакай и много добре премисли нещата ! Успех с дилемата!

MiLGaR0sSa
06-18-2009, 10:24
И ние ли да ти кажем кой да избереш? :-o
Този,който обичаш повече,на когото държиш повече.С когото се чувстваш по-сигурна.......

NeZaPoznat
06-18-2009, 10:53
Здравейте! Няма да увъртам, а ще карам направо към проблема. Имам си приятел с него сме заедно вече 7 месеца.Той е студент тук и през почивните дни и ваканциите все го няма. Много мило момче е, казва че ме обича и като че ли всичко е наред. Освен факта, че е адски ревнив и иска да си седя у нас докато той си ходи насам натам. Наскоро се запознах с едно друго момче-през септември ще замине да учи в друг град. Той е страхотен! :grin: Харесвам всичко в него. Начина по който говори, начина по който се смее, по който се държи дори жестикулацията му. И сега не знам какво да правя. Да си седя и да си трая с приятеля си или да си сложа главата в торбата с другото момче?

И двамата ... :-P Какво му мислиш толкова :-P

ivsan4eto
06-18-2009, 14:41
И аз ще те посъветвам да си останеш при твоето момче. Онова с другото сигурно е само моментно увличане. Няма смисъл да оставиш всичко за нещо, което може би няма бъдеще. А и нали той щял да заминава за някъде си. Това връзка от разстояние не е връзка според мен...

yahhooo
06-18-2009, 14:46
Щом питаш непознати в интернет значи НИКОЙ не обичаш

Slawi92
06-18-2009, 14:56
Не прави нищо прибързано,обмисли нещата,защото после връщане назад няма ...

vampirekiss
06-18-2009, 19:12
Решението си е твое,но внимовай какво правиш.Не си струва да късаш от сегапри поожение,че и ти самата още не си сигурна какво искаш.

vesito13
06-18-2009, 19:20
Преди 6 месеца ме сполетя същото , много се чудих и накрая си останах с моето момче , с което бях заедно от 9 месеца , тогава реших , че е моментно , че трябва да преглътна , че ще се оправим . Сега 7 месеца по-късно се повтаря всичко отново . Само че този път се съмнявам дали обичам приятеля ми . И до ден днешен се чудя , а какво щеше да е с другото момче , какъв щеше да е животът ми сега , ако бях взела друго решение . Просто ти си прецени , това е само твое решение .

HipHopBlond
06-19-2009, 09:32
Ше си следваш сърцето к'во ше пра'иш...