PDA

View Full Version : Дилема - дали/или?



Tempest
06-17-2009, 20:57
Историята е банално-различна... една есенна вечер от скука се запознах с едно момиче... в скайп :-o специално заради нея си купих камера, говорихме си, смяхме се, правехме по 4-5 часа разговори... зимата усетих едно привързване към нея... и й обещах пролетта (защото живее в града, в който живеят баба и дядо) да се видим. НО! (баси, винаги има "но") около 14ти февруари ми съобщи, че се "сдобила" с приятел... някакво момче от неиния клас... което много ме натъжи и обезкуражи, но не трябваше да го показвам ии така... малко преди да отида, една неина приятелка ми сподели какво се случило предишния ден - едно момче от компанията питало кога ще идвам, ала бала... ии дали се "загаджвам" с някоя от тях двете... неината приятелка казала "не", но тя самата казала "горе-долу" и добавила, че разстоянието ни прави проблем... това ми вдигна самочувствието... и като отидох там, тя гледаше да е все до мен, дори онова момче я принуди (ако мога така да го кажа) да дойде до мен първия ден още... после гледахме филми цялата компания и тя отново беше до мен... единия ден дори я изпратих до тях и тя предложи да влезем за малко, да ми покаже стаята си (беше ми обещала)... и се задълбочихме в разговора. Той предразположи непосредствена близост, но аз, глупакът, нищичко не направих... от шок, че тя е толкова близо до мен, а и от страх, че тя си има гадже... следващия ден стана студено и ветровито изведнъж и тя искаше да се прибере до тях да си вземе горна дреха... естествено приятелките й не се навиха и аз я придружих... и отново нищо, защото и без това маршрута не предразполагаше за нещо по-така... последния ден беше адски скучен, защото бяха с някакви момчета, техни приятели... и аз бях напълно игнориран... но вечерта беше нещо като изпращане и стояхме няколко часа пред блока й... стана дума за гаджето й и връзката им по принцип... и стана ясно, че не върви на добре, но вече беше късно - на другата сутрин си заминавах. Преди да вляза в таксито, тя ми се хвърли на врата и стояхме прегърнати около половин минута... това беше пролетта (7ми април). сега на 26ти ще идва в града наблизо и ще се видим, после чак на лято... решил съм да й обясня как стоят нещата, но ме е страх да не я изгубя и като приятел... какво да правя? :(

Hilary_
06-17-2009, 21:14
Добре отишъл си там ... направил си кво ли не и кво накрая? :? Според мен разстоянието ще ви изиграе лоша шега а и най-малкото тя не знае кво иска ... :?

Tempest
06-17-2009, 21:46
гледай ся... тя не е някоя си, не е проста - напротив, без да се замисля мога да кажа, че е уникат... не е като повечето, не е толкова красива, направи ми впечатление с това, че мисли различно, че характера й е различен... от тия разговори мога да ти кажа, че знае какво иска... не че критика към коментара, благодаря ти, че писа, но... по нескопосаното описание си останала с впечатление :)

MarkKnight
06-17-2009, 21:52
Действай бе мен !

Tempest
06-17-2009, 21:55
емм... то се е видяло, че така ще е... ама да чакам ли лятото като ида там, или?

bloody_tower
06-18-2009, 04:14
Когато любовта ти се предлага ти защо я отхвърляш? Пренабрегвай страха мисли за себе си и собствените си чувства, хвани бика за рогата, бъди щастлив!

Lysit0
06-18-2009, 06:35
И да тръгнете много рядко ще се виждате.3ащо не останеш лятото при баба ти,за да си повече време с нея?....

Aicken
06-18-2009, 07:27
много хубав подпис авторе


яд трябва да те те защото ако беше деиствал щеше да имаш успех

Take_That
06-18-2009, 11:09
Не мисля, че си и безразличен - Действай :) Успех :)

Tempest
06-18-2009, 12:39
И да тръгнете много рядко ще се виждате.3ащо не останеш лятото при баба ти,за да си повече време с нея?....

това правя всяко лято... но грешката е изцяло в мен и я осъзнах прекалено късно... благодаря ви за мненията :smt003 исках да чуя такова на хора, които не ме познават и не ме харесват :D уви съм алтруист и слагам себе си на заден план... но работя по въпроса и ако не стане някакъв фал, или не се смотам пак ще стае работата... канен съм даже на панаир там... ех, айде да идва :smt050

Quasar
06-18-2009, 12:59
М и кво лятото 2 месеца си там и после си тръгваш...панаир...да си там седмица две и кво се получава тъкмо като почнат да се появяват чувства трябва да си ходиш...и какво стана разбити карантии и прочее...погледни реално на нещата ще се самонараните и двамата....и варианта да се "разберете" с нея че е само за лятото....няма да го бива просто щото и двамата ще знаете че НЕ Е само за лятото....наздраве!

Tempest
06-18-2009, 13:09
е да търся из к*рветините в моя район... не, мерси - или са задръстени дечица, или са кандидат-магистралистки с манталитет на деца... иначе съм наясно с това, което искаш да ми кажеш...