PDA

View Full Version : Възраст....помощ!



radybt
06-17-2009, 22:04
Мноо се харесваме с едно момиче,тя е адски сладка,чаровна и най-вече,мила и СЕРИОЗНА.Все още не ходим,не сме се целували,само гуши.Мисля,че открих това,което търсех от много време.Проблема е че аз съм на 15,а тя на 12[5 клас,аз съм 9].Не изглежда на 12,нито на акъл е на 12.Но...все пак е на 12 иииии,как мислите тийнчета,да тръгна ли с нея?


Аааа,искам да добавя нещо,нищо че е повече от логично.НЯМА да искам секс от нея!! Можеби ако изкараме 3-4 години тогава вече може :D
Щото,все пак някое загоряло тийнче може и това да си помисли!
[не съм девствен] :-D

haritov
06-17-2009, 22:09
гледай да не те съдят за педофилия но ако е на 12 3 години разлика не са много

selens
06-17-2009, 22:10
Е няма нищо лошо .. просто бъди по-внимателен с нея все пак е на 12 .. :)

Tempest
06-17-2009, 22:10
като не си на повече... добре е... ако наистина е сериозна, що да не ходите ;)

haritov
06-17-2009, 22:20
имай нерви ако тръгнете разликата не е голяма ама това са Ви трудни години и няма да е лесно

Tempest
06-17-2009, 22:21
ако и двамата са сериозни, няма да е толко трудно ;)

MiLGaR0sSa
06-17-2009, 22:36
Е,три години не са много...щом се харесвате,взимайте се.

Ilikeliljon
06-17-2009, 22:40
гледай да не те съдят за педофилия но ако е на 12 3 години разлика не са много

Наистина внимавай, защото ГДБОП е насреща :D :D :D И те чака и така ще те изцака, че няма да се усетиш откъде ти е дошло :razz: :razz: :razz: Щом си харесваш момичето действай, за любовта няма граници, така че не се притеснявай, че секса няма да дойда веднага (ако се притесняваш де). :) :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-17-2009, 23:35
3 години не са толкова много :) ако се харесвате тръгваите :)

djuki
06-18-2009, 05:40
3 години не са много , но на тази възраст са повече отколкото си мислиш :? помисли си все пак след 1 месец и секс ще искаш а щом няма да караш нея или ще и изневеряваш или ще издивяваш .И бъди внимателен към нея все пак можеш да и оставиш трайна следа ако я нараниш все пак е малка

mitternacht
06-18-2009, 06:04
На 12 :-# Остави я да си играе бе!

Lysit0
06-18-2009, 06:28
wowww като чух 5 клас...се замслиx,но щом се харесвате няма лошо.

devi
06-18-2009, 07:07
За любовта няма граници! Само гледай да не я превърнеш в поредната курва.

AFT
06-18-2009, 07:23
Ти нали обичаше няква друга, която те заразя и във всяка тема се жалваше колко си нещастен, ся пък няква малка си заобичал. Извода е, че си пълен ретард. Взимай детенцето, макар че според мен тя е прекалено малка и за връзки не става, защото акъла и е съвсем различен, ама whatever. Поне ще мислите по един и същи начин. Вече си представям всичките предстоящи драми.
So exciting!

Aicken
06-18-2009, 07:36
гледай да не те съдят за педофилия но ако е на 12 3 години разлика не са много

Наистина внимавай, защото ГДБОП е насреща :D :D :D И те чака и така ще те изцака, че няма да се усетиш откъде ти е дошло :razz: :razz: :razz: Щом си харесваш момичето действай, за любовта няма граници, така че не се притеснявай, че секса няма да дойда веднага (ако се притесняваш де). :) :)

гдбоп е за БОРБА С КИБЕРПРЕСТЪПНОСТТА

тои нямя да я ... в киберпространството така че да внимава за КС 8-)

SexyDqvolche
06-18-2009, 10:32
Когато бях на 11-12 г. ходих със 15 годишен 8-) Аз го харесвах и той ме харесваше .. късахме и се събирахме 3-4 пъти общо 1 год. ходехме.. Та щом си я харесваш според мене няма проблем.. :P

nutrino
06-18-2009, 10:47
И ти си малък, и тя е малка. Още по-глупавото е, че се допитваш до форум какво да правиш. Нима мненията тук ще повлияят на решението ти? В такъв случай моето е, че тя трябва да ходи да си играе с кукли, а ти да си учиш уроците.


За любовта няма граници!

Аман от глупави клишета, чути някъде случайно.

Аз пък не съм съгласен с твоето мнение. Срещал съм хора на по 13-14 години, които са много по-съзрели от 18-20 годишни. И нямам предвид физически, а емоционално или както там искайте го наричайте. Ако младежа мисли, че едва на 12 е по-добър избор от негови връстнички - да я хваща и да не се чуди.

PS: radybt, само бъди по-внимателен, все пак си е на 12 и тепърва почва да навлиза в човешките взаимоотношения ;)

NeZaPoznat
06-18-2009, 10:51
Мноо се харесваме с едно момиче,тя е адски сладка,чаровна и най-вече,мила и СЕРИОЗНА.Все още не ходим,не сме се целували,само гуши.Мисля,че открих това,което търсех от много време.Проблема е че аз съм на 15,а тя на 12[5 клас,аз съм 9].Не изглежда на 12,нито на акъл е на 12.Но...все пак е на 12 иииии,как мислите тийнчета,да тръгна ли с нея?


Аааа,искам да добавя нещо,нищо че е повече от логично.НЯМА да искам секс от нея!! Можеби ако изкараме 3-4 години тогава вече може :D
Щото,все пак някое загоряло тийнче може и това да си помисли!
[не съм девствен] :-D

Много наивно е да си мислиш, че ще изкараш 2-3 години без секс. Няма да мине и месец и ще я караш да ти духа ... А на бас !! 8)

elle_123
06-18-2009, 12:20
Мноо се харесваме с едно момиче,тя е адски сладка,чаровна и най-вече,мила и СЕРИОЗНА.Все още не ходим,не сме се целували,само гуши.Мисля,че открих това,което търсех от много време.Проблема е че аз съм на 15,а тя на 12[5 клас,аз съм 9].Не изглежда на 12,нито на акъл е на 12.Но...все пак е на 12 иииии,как мислите тийнчета,да тръгна ли с нея?


Аааа,искам да добавя нещо,нищо че е повече от логично.НЯМА да искам секс от нея!! Можеби ако изкараме 3-4 години тогава вече може :D
Щото,все пак някое загоряло тийнче може и това да си помисли!
[не съм девствен] :-D
тръгнете,защо да не тръгнете... :-o 3 години разлика е нищо според мен

cherinka
06-18-2009, 12:33
Аз.ако.съм.един.родител.и.им ам.12годишна.щерка
независимо,че.си.на.15
където.те.хвана,там.ще.ти.е. роба
ще.те.спукам.от.бой,ако.ще.м йка.ти.и.баща.ти.да.идват.да .ми.правят.проблеми
и.те.ще.хвърчат
цялото.семейство.ще.ви.обез главя

Ти.кво?хвалиш.ли.се.нещо,че. е.си.девствен?
Голяма.гордост.на.15.да.си.еб ал :lol:

Не.ме.интересува,че.твърдиш ,че.не.искаш.секс.от.нея,не.м е.интресува,че
я.харесваш,не.м.интересува, е.я.намираш.за.сладка,чаров на.и.не.знам.си
кво
(а.това."СЕРИОЗНА".ме.утрепа,чесно)

Незабравяй,че.всички.деца.с а.сладки,чаровни.и.тн.

МЪРТАВ.СИ.АКО.РАЗБЕРА,ЧЕ.ИЗ ИЗАШ.С.ДЪЩЕРЯ.МИ!

radybt
06-18-2009, 12:48
Аз.ако.съм.един.родител.и.им ам.12годишна.щерка
независимо,че.си.на.15
където.те.хвана,там.ще.ти.е. роба
ще.те.спукам.от.бой,ако.ще.м йка.ти.и.баща.ти.да.идват.да .ми.правят.проблеми
и.те.ще.хвърчат
цялото.семейство.ще.ви.обез главя

Ти.кво?хвалиш.ли.се.нещо,че. е.си.девствен?
Голяма.гордост.на.15.да.си.е** * :lol:

Не.ме.интересува,че.твърдиш ,че.не.искаш.секс.от.нея,не.м е.интресува,че
я.харесваш,не.м.интересува, е.я.намираш.за.сладка,чаров на.и.не.знам.си
кво
(а.това."СЕРИОЗНА".ме.утрепа,чесно)

Незабравяй,че.всички.деца.с а.сладки,чаровни.и.тн.

МЪРТАВ.СИ.АКО.РАЗБЕРА,ЧЕ.ИЗ ИЗАШ.С.ДЪЩЕРЯ.МИ!
Иииии какъв е проблема да съм с нея?Забавен комплаксар си иначе,честно :D

Lysit0
06-18-2009, 13:38
Аз.ако.съм.един.родител.и.им ам.12годишна.щерка
независимо,че.си.на.15
където.те.хвана,там.ще.ти.е. роба
ще.те.спукам.от.бой,ако.ще.м йка.ти.и.баща.ти.да.идват.да .ми.правят.проблеми
и.те.ще.хвърчат
цялото.семейство.ще.ви.обез главя

Ти.кво?хвалиш.ли.се.нещо,че. е.си.девствен?
Голяма.гордост.на.15.да.си.е** * :lol:

Не.ме.интересува,че.твърдиш ,че.не.искаш.секс.от.нея,не.м е.интресува,че
я.харесваш,не.м.интересува, е.я.намираш.за.сладка,чаров на.и.не.знам.си
кво
(а.това."СЕРИОЗНА".ме.утрепа,чесно)

Незабравяй,че.всички.деца.с а.сладки,чаровни.и.тн.

МЪРТАВ.СИ.АКО.РАЗБЕРА,ЧЕ.ИЗ ИЗАШ.С.ДЪЩЕРЯ.МИ!
Иииии какъв е проблема да съм с нея?Забавен комплаксар си иначе,честно :D

Ми попринцип като се обичате ,проблем няма.Но за Бога ,та тя е само 5-ти клас.... :-o до миналата година си е играла с кукли а ти вече мислиш за секс,предполагам,защото си 9 клас...А тя може и да не мисли още за секс :)

Hilary_
06-18-2009, 13:40
Където е 12 там и 15 ... :grin: :D :D Взимайте се ... 8)

ivsan4eto
06-18-2009, 13:57
Ауе верно и 2мата сте малки, но все пак...А тоя език, който използваш "гуши-муши" дрън-дрън :-& Тва за момче е толкова гейско честно.... УЖАС! Земи са стегни. Тя сигурно е по-зряла и от теб, баси...И не се хвали наляво и надясно, че си на 15 и не си девствен. Виж при връстниците ти може и да върви, ама тука...

cherinka
06-18-2009, 16:06
Първо, не съм мъж.
Второ, ти си мухльо.
Трето, дано след време да скъсват г*за от е*ане на 12годишната ти дъщеря.
Четвърто, ти си извратено малко копеленце, щом се заглеждаш по петокласнички.

Гнус ме е дори да отговарям в темата ти, за това това е последния ми пост в темата ти.

Който не е разбрал, съм против 12годишните да се занимават с връзки, имат по-важни неща, с които да се занимават в момента.
Другото което е, по необичаен начин споделям мнението си когато не съм съгласна с нещо, и на един малък дришльо не му прави чест да обижда по възрастните, защото, миличък, когато имаш проблем, колебание, търсиш съвет, трябва да си подготвен и за такива като мен, а нека не ти споделям колко много ги тача такива невръстни пишлемета като теб. :)

Хайде, дерзай.

vesSynkaa
06-18-2009, 17:01
cherinka, вече е лято момичето няма да учи, ваканция е, няма изпити ..
еми кви ангажименти има можеш ли да ми обясниш?Дали ще излиза да се вижда с приятелки, или с гаджето си е едно и също ,.. даже с гаджето си няма да е нон-стоп.. ще се виждат , ще излизат с приятели , те не са тръгнали да имат сериозна връзка и още малко да заживеят заедно .. Нали се сещаш на 12 години ква връзка може да има? Не виждам някъв проблем и за кво така се нахвърляш ..Вярно е че е на 12, ама има момичета, които на нейната възраст и деца ще раждат , така чее не е чак толкова трагично .. Ще се държат за ръчичка, цуни-гуни и тва е ..Кое му е толкова лошото не знам ..

lipstik
06-18-2009, 17:21
По принцип 3 години не са много голяма разлика,но пък точно във вашия слачай са.Тя все още е дете а ти вече си тиин.И това което написа,че ще я чакаш 3-4 год :lol: няма начина да ти повярвам(още повече щом вече си правил секс,няма как да се откажеш лесно от него за такъв дълаг период от време).А и май разликава ви не е точно 3 години,щом тя е 5 а ти 9 клас,ама хайде.Вземи си харесай някое момиче 7-8 клас,по-нормално ще е.

AFT
06-18-2009, 17:28
ПЕТИ КЛАС Е, ЗА БОГА! П-Е-Т-И! Вие какво правехте в пети? Защото нормалните деца играят пред блока на криеница, стражари и апаши, etc. Аз не помня да съм мислела за гаджета в пети клас, което е нормално, защото съм била прекалено малка. И това момиче е прекалено малко. Само си представете едно малко дете, което дори в пубертета не е навлязло, как обикаля с тоя недевствен (явно той иска да се наблегне на тази част) retard. Гадно, нали?

JoeBanana
06-18-2009, 17:33
ако сте цигани (дори и по душа), не виждам нищо необичайно

vesSynkaa
06-18-2009, 17:47
ПЕТИ КЛАС Е, ЗА БОГА! П-Е-Т-И! Вие какво правехте в пети? Защото нормалните деца играят пред блока на криеница, стражари и апаши, etc. Аз не помня да съм мислела за гаджета в пети клас, което е нормално, защото съм била прекалено малка. И това момиче е прекалено малко. Само си представете едно малко дете, което дори в пубертета не е навлязло, как обикаля с тоя недевствен (явно той иска да се наблегне на тази част) retard. Гадно, нали?

И аз тва правех в 5ти клас, ама сега като ги гледам са по-отворени от мен, за тва че не се учудвам ..Сяя гледат коя по-къса поличка да сложат, да се нагримират и да излезнат с токчетата на мама ..

xoxi
06-18-2009, 17:48
:shock:
С какво тя привлече вниманието ти ?
И защо смяташ, че е сериозна ? ;)

BlueCat
06-18-2009, 19:23
:shock:
С какво тя привлече вниманието ти ?
И защо смяташ, че е сериозна ? ;)
Сигурно само тя му е навита 8-)

radybt
06-18-2009, 20:34
Да,забавни сте всички,като няя ко да кажетe,МОЛЯ,не пишете

nicolepcd
06-18-2009, 20:39
Бе като се харесвате - ходете. Аз ли се да ви давам акъл 8-)

Nam3less3
06-19-2009, 00:34
ПЕТИ КЛАС Е, ЗА БОГА! П-Е-Т-И! Вие какво правехте в пети? Защото нормалните деца играят пред блока на криеница, стражари и апаши, etc. Аз не помня да съм мислела за гаджета в пети клас, което е нормално, защото съм била прекалено малка. И това момиче е прекалено малко. Само си представете едно малко дете, което дори в пубертета не е навлязло, как обикаля с тоя недевствен (явно той иска да се наблегне на тази част) retard. Гадно, нали?

И аз тва правех в 5ти клас, ама сега като ги гледам са по-отворени от мен, за тва че не се учудвам ..Сяя гледат коя по-къса поличка да сложат, да се нагримират и да излезнат с токчетата на мама ..Нормално е в 5ти клас да имаш гаджета. Всяко поколение се изменя в зависимост от околната среда, сега е ненормално на тая възраст да играеш пред блока явно.
Иначе се чудя защо изобщо авторът е написал тази тема, като се харесват да тръгват и това е.

sumerwind
06-19-2009, 06:22
Ами щом толкова я харесваш а очевидно и тя теб дерзай ;)

NotMyEmergency
06-19-2009, 12:54
Е и?Какво като е 5 клас се пак 3-4 години не е нищо...Пробвай се с мацката...и толкова. :)

ivsan4eto
06-19-2009, 14:25
Е и?Какво като е 5 клас се пак 3-4 години не е нищо...Пробвай се с мацката...и толкова. :)

:razz: :lol: :razz: :lol:

mArMaLaDkA
06-19-2009, 14:31
Аз желая само едно да попитам: ти ли си на аватара?

Serendipitys
06-19-2009, 15:59
Е и?Какво като е 5 клас се пак 3-4 години не е нищо...Пробвай се с мацката...и толкова. :)

Вие извратени ли сте, какви сте? Та тя е дете във всеки един аспект.
Cherinka го написа много добре, напълно я подкрепям.


Срещал съм хора на по 13-14 години, които са много по-съзрели от 18-20 годишни.

Глупости, глупости и отново глупости. Тук става въпрос за 12 годишно ДЕТЕ, което я има цикъл, я няма. Тя дори не се е развила. Нейната работа не е да се занимава с момчета, а с уроци и игри. Дори ми е гнусно да си помисля за интимни отношения между деца на такава възраст.
Страшното е, че подобни безумия започват да се приемат все повече и повече. Много бързате да пораснете и изобщо не се наслаждавате и радвате на детството си, а това е голяма грешка.

your_secret
06-19-2009, 16:17
a[N]D[i]T[k]a]3 години не са толкова много :) ако се харесвате тръгваите :)

AnzaRe
06-19-2009, 16:41
Аве ей кви са тея прости,смешни въпроси дето задавате?Не ви ли е ясно,че щом се харесвате и обичате трябва да питате някого.Гледайте себе си и отговорите се крият във вас самите,недейте питайте за такива неща останалите....прави това което смяташ за добре.

xoxi
06-19-2009, 16:47
Да,забавни сте всички,като няя ко да кажетe,МОЛЯ,не пишете

А ти след като искаш мнения по въпросите ти се научи да приемаш и положителни и отрицателни отговори.
И все пак.. исках да ти дам съвет, но явно си сметнал въпросите ми за подигравка или пък не можеш да отговориш.. Все тая.. успех с детето :)

AnzaRe
06-19-2009, 17:05
Да,забавни сте всички,като няя ко да кажетe,МОЛЯ,не пишете

А ти след като искаш мнения по въпросите ти се научи да приемаш и положителни и отрицателни отговори.
И все пак.. исках да ти дам съвет, но явно си сметнал въпросите ми за подигравка или пък не можеш да отговориш.. Все тая.. успех с детето :)

Как го каза :Д детето ся доста го претесни човека :D :D :D :D

vesSynkaa
06-20-2009, 08:43
Serendipitys, за кви интинми отношения говориш , бе човек ? ](*,)
Ква си мислиш , че ще е тяхната "връзка" ? Не че нещо искам да обидя
момчето, просто си казвам .. момиче на 12 год едва ли може да му даде нещо освен "дай да те цунам милу" .. кво се впрягате толкова ..
Много по-добре е момчето да си намери момиче на неговата възраст,но
като си е харесал тва , къв е проблема ? Че не е зряла, не е .. А тва за
18-19 год е вярно .. има такива индивиди просто , че .. :?
Оставете момчето като я харесва да я хваща и тва е, няма да я изнасили :?

sKa73r4o93
06-20-2009, 08:53
Кат са обичЪт младите - Нек са земЪт

gabi_94
06-20-2009, 09:45
ами според мен е малка, 4 години разлика за тая възраст не ми се нрави, тя е 5клас и едва ли знае кво иска, ти си 9, правил си секс, не ми се вярва да я чакаш много :D , пък и 2,3 г. да я чакаш пак ще е малка, 14годишна да прави секс не е мн нормално. Ама както искаш де, твоя си работа. Все пак, мойто мнение е, че е малка за теб, ако беше поне две години по-голяма, щеше да е супер

iiirish
06-20-2009, 10:04
аз викам "ся ще кажеш 10 години по-малка :lol: " пък ти за 3 години ли си?! плюс това де 15, де 12 при тийнчетата е все едно и също :-)

ysmiFchiCa
06-20-2009, 11:01
аз викам "ся ще кажеш 10 години по-малка :lol: "

ТОва щеше да е забавно... "Купи ми кукла и ще те цункам по бузката" :razz:

Та по темата:
3 години не е голяма разлика,ама де да знам защо си мисля,че ще издържите около 3 месеца 8-) 5 клас .... аз тогава се чудих с кой да тичам навън ... 8-)