PDA

View Full Version : Как да ме заобича?



hanovete
06-18-2009, 07:44
Просто незнам как мога да накарам това момиче да ме заобича ...как да се държа с нея изобщо нищо....ние ходим но по разговорите ,които сме водили на тая тема ,ми стана ясно ,че тя не изпитва същите чувства към мене...както аз към нея....(говори ми че може да опитаме=но така и не разбрах да имаме връзка или да ме обича )Може ли да ме заобича или сред време тя мен ще отебе....вместо аз нея да отеба...?

Dollystar
06-18-2009, 07:48
КАквото и да правиш ако не иска не може да те заобича насила. Щом няма сериозни намерения към теб какво изобщо правиш с нея? :lol:

hanovete
06-18-2009, 07:50
КАквото и да правиш ако не иска не може да те заобича насила. Щом няма сериозни намерения към теб какво изобщо правиш с нея? :lol:

и аз тва се чуда след като ми заявява аз си те обичам по свой начин,но на моменти се чудя дали изобщо искам да имам връзка с някой.......дефакто само привличането си ни държи в наща връзка.....

-само не разбирам ако беше само привличане що ще се събираме и що ще се разделяме и пак събираме....

Dollystar
06-18-2009, 07:54
Добре де защо просто не седнеш и не поговориш сериозно с нея. Питай я какво точно иска да има между вас, остави й време да помисли ако иска и искай точен отговор. Обича ли те или само те харесва. Имай впредвид, че ако сте от скоро заедно и не сте се опознали не можеш да искаш вече да те обича, може да е влюбена, но за любов освен на думи не може да се говори. Дай още малко подробности ако може, от кога ходите, от кога се познавате и такива :-)

selens
06-18-2009, 07:57
Явно не иска сериозна връзка .. :(

lipsvashh_mi
06-18-2009, 07:58
няма такъв вариант-насила любов ...ммм не ,определено не :?
сега мацката ако има някакви чувства към теб,но не е много наясно със себе си се дръж естествено,покажи й как се чувстваш,докажи и любовта си,а че не е игра или преструвка... :) :)

Lysit0
06-18-2009, 07:58
Еми явно не и пука много дали ще е с теб....Може да те обича като брат,знам ли и аз........

hanovete
06-18-2009, 08:05
значи ние с даденото момиче тръгнахме някъде декември началото и март месец я скъсах ,но от началото на този месец пак ходим....3 месеца че и повече ако не са достатъчни да опознаеш човек.....но то кво за кво опознаване говорим....като се виждаме по 1 път в седмицата?Преди беше по често но .......просто и секва интереса....явно треа да и покажа другата страна на монетата и да не съм толко мил с нея

Lysit0
06-18-2009, 08:08
Не сте ли се опознали за 3 месеца?Нищо ли незнаеш за нея?Може преди да е имала чувствa,но след като си я скъсал вече да няма....

Dollystar
06-18-2009, 08:11
значи ние с даденото момиче тръгнахме някъде декември началото и март месец я скъсах ,но от началото на този месец пак ходим....3 месеца че и повече ако не са достатъчни да опознаеш човек.....но то кво за кво опознаване говорим....като се виждаме по 1 път в седмицата?Преди беше по често но .......просто и секва интереса....явно треа да и покажа другата страна на монетата и да не съм толко мил с нея

Ооо като се виждате по 1 път в седмица това положение е съвсем нормално, така че просто трябва да се виждате по-скоро и да си изкарвате приятно заедно! :-)

Aicken
06-18-2009, 08:25
на сила хубост не става

beb4yy
06-18-2009, 09:31
Ако хората можехада правят магийки тя или той да ги заобича НЯМАШЕ ДА ИМА РАЗБИТИ СЪРЦА! :?

lonely_girl92
06-18-2009, 09:49
Ако няма чувства към теб няма начин да я накараш да те обича насила ...

Aicken
06-18-2009, 10:18
Ако хората можехада правят магийки тя или той да ги заобича НЯМАШЕ ДА ИМА РАЗБИТИ СЪРЦА! :?


има начин - сготви му мусака и ще бъде твой

haritov
06-18-2009, 10:36
мнооо ясно че не и пука ако тя те пита какво би казал ??????

момичетата чакат момчето да направи първата стъпка 8-)

Take_That
06-18-2009, 11:05
на сила хубост не става

++++

hanovete
06-18-2009, 11:36
хора моля ви вземете прочетете темата преди да отговаряте !

NeZaPoznat
06-18-2009, 14:09
Просто незнам как мога да накарам това момиче да ме заобича ...как да се държа с нея изобщо нищо....ние ходим но по разговорите ,които сме водили на тая тема ,ми стана ясно ,че тя не изпитва същите чувства към мене...както аз към нея....(говори ми че може да опитаме=но така и не разбрах да имаме връзка или да ме обича )Може ли да ме заобича или сред време тя мен ще отебе....вместо аз нея да отеба...?

Много романтично се изразяваш онбре !

А сега си представи една дебела, грозна мръсна и пъпчива жена, която е лапнала по теб. Това, което ще те накара теб да заобичаш тази жена ще накара и нея да заобича теб!

Успех !! :smt023

KathieXx
06-18-2009, 14:15
хаххах ахахха незапознат голям си !!! :D

NeZaPoznat
06-18-2009, 14:26
хаххах ахахха незапознат С голям си !!! :D

ООО!!! Мерси мерси !! :-P :-P :-P

hanovete
06-18-2009, 16:15
май и ти незнаеш кво говориш а?Между нас има привличане,но е само до там?Какво ми говориш за дебелани и такива глупости ,където просто единия нема да харесва тая грозотия и там нема начин дори да тръгнат?!

DevilWish
06-18-2009, 16:26
няма такъв вариант-насила любов ...ммм не ,определено не :?
сега мацката ако има някакви чувства към теб,но не е много наясно със себе си се дръж естествено,покажи й как се чувстваш,докажи и любовта си,а че не е игра или преструвка... :) :)
Така е :) Ако успееш да й спечелиш сърцето - браво, ако не . . не е е последната ;)

angeltears
06-18-2009, 18:08
Човек и аз съм в същата ситуация и от личен и болезнен опит мога да ти кажа нещо очевидно - НА СИЛА ХУБОСТ НЕ СТАВА! Остави нещата да си се стекат с времето, не можеш да искаш да те заобича ей така от въздуха. Да, 3 месеца не са малко, но не са и достатъчни. Може да е объркана, да се страхува да се отпусне, понеже е била наранявана и какво ли още не - сам казваш, че не се познавате добре. Еми опознайте се и разбери кой е най-сигурния път до сърцето й.
Успех, ако не- риби в морето колкото щеш :D

boomboom
06-18-2009, 20:24
Може ли да ме заобича или сред време тя мен ще отебе....вместо аз нея да отеба...?

За тва ли става въпрос.. кой кого ще ''отебе''? Искаш да те заобича, за да може ти да я зарежеш първи и накрая да не се окажеш прецакан случайно? Ако е затва, за кво си създаваш излишни грижи само, ''отебавай'' я още от сега.