PDA

View Full Version : Как спрях цигарите и как отслабнах без да се ограничавам



natalkamalka
06-18-2009, 08:10
От седемнадесет годишна пуша. Много исках да откажа цигарите и се чудех как да го направя. Малко се страхувах да не надебелея като ги откажа, но вече бях решена на всичко.
Преди половин година просто се събудих една сутрин и казах КРАЙ. От този ден не съм палвала цигара. В началото ми беше много странно, притеснено, нервно. Няколко пъти си купувах цигари.. и нервно лапах по една цигара, но не ги палех. Смачквах ги и така да следващата лапната цигара.
Явно при тютюнопушенето самия навик е по-силен от всичко. След две три седмици, вече бях свикнала да не пуша и не ми правеше чак такова впечатление.
За съжаление е верен факта, че когато спреш цигарите искаш да ги заместваш с друго. Аз започнах със солети и други неща за гризкане. Когато спрях цигарите бях 54 килограма, а след два месеца бях наляла 4 килограма и бях станала 58.
Така... вече бях спряла цигарките, но пък имах проблем с тези цигарени четири килограма върху мен. Добре, че са моите верни приятели и познати, които ми решиха този проблем.
Един мой приятел ми даде страхотна диета за сваляне на четири или колкото там искате килограма. Диетата не изисква почти нищо освен няколко зрънца черен пипер на ден. Аз се спуквах да ям всякакви неща, торти и други глезотии и пак не трупах килограми благодарение на двете зрънца черен пипер вечер.
Технологията на диета е следната: по цял ден ядете на воля каквото ви дойде на ум. Вечер преди лягане взимате две зрънца черен пипер, лягате на леглото и ги слагате в пъпчето. После секс докато зрънцата се смелят на прах.
На следващия ден всичко се повтаря.

Ами така отказах цигарите и свалих килограми.

Днес колеги ми пратиха интересен виц, който предлага друг метод за отслабване. Този път при мъжете обаче, да не кажат и те, че няма как да откажат цигарите, защото не могат да приложат после диетата. Ето го и вица:

Дебел мъж имал огромното желание да отслабне. Пробвал всякакви диети, но нищо не се получавало. Накрая прочел една обява във вестника: " Отслабнете с 5 килограма за един ден". Звъннал веднага на дадения номер и му казали, че ще
дойдат на място. На другия ден се позвънило на вратата, мъжът отворил, а там стояла красива гола жена, която държала рабелка "Ако ме хванеш, съм твоя" Започнал да я гони из цялата къща. Няколко часа я гонил, най -накрая успял да я хване, правили секс, застанал на кантара и стрелката му показала с 5 килограма по - малко от предишния ден. На следващата седмица пак позвънил по телефона и казал:
- Искам да отслабна с 10 килограма!
Отново му казали да чака вкъщи. На другия ден на вратата го чакала още по-красива гола жена със същата табела. Пак се гонили няколко часа из къщата и след като се качил на кантара видял че е отслабнал с още 10 килограма.
На следващата седмица отново позвънил и казал:
- Искам да отслабна с 20 килограма !
- Сигурен ли сте ?
- Напълно!
-Е,добре. Чакайте вкъщи.
И отново на другия ден на вратата се позвъняло, мъжът отворил, а там стоял едър негър с табелка на която пишело " Ако те хвана си мой "

Наталка

IrrieSkyline
06-18-2009, 08:17
:-o

XceSS
06-18-2009, 08:29
И кво като имам червен килим

cherinka
06-18-2009, 10:32
:D :D :D :D :D
hahhahhhha

hardball
06-18-2009, 11:19
Пипер. :-o

natalkamalka
06-18-2009, 13:56
Пипер. :-o

Черен! Две зрънца..

natalkamalka
06-18-2009, 14:44
Пипер. :-o

Черен! Две зрънца..

Точно колкото мозъка ти...

или с други думи .. два пъти колкото твоя :razz:

kuklichka_bg
06-18-2009, 14:48
Пипер. :-o

Черен! Две зрънца..

Точно колкото мозъка ти...

повече

LiveFlower
06-18-2009, 15:10
мислим че си кафева :)

Canis_Dirus
06-18-2009, 15:24
Пипер. :-o

Черен! Две зрънца..
Ситно смлян, или едно смлян трябва да е?

Аз до сега само с чупене на орехи със задник пробвах, ама не работеше.


А защо оная певица от "черна котка бял котарак", дето вадеше пирони със задника си, беше толкова дебела?

RAWRRR
06-18-2009, 15:31
Аз съм забелязала че възрастните хора отказават цигарите по две причини:

- стават много скъпи и заемат голяма част от месечния бюджет.
- имат здравословни проблеми и е задължително да ги спрат.

Забелязала съм че и никой над 40 не ги спира,защото така трябва.Просто хората си имат други задължения и това най-малко ги притеснява.

Ако посветиш цяло лято да ги спираш или да отслабнеш 10 кг,ще успееш много ясно,след като само за това имаш да правиш и само за това мислиш.
Не бъди толкова строга към пушачите,защото досега и ти си била такава,бъди толерантна.

machoka
06-18-2009, 15:38
Вечер преди лягане взимате две зрънца черен пипер, лягате на леглото и ги слагате в пъпчето. После секс докато зрънцата се смелят на прах.

тоя който те е . ли ти каза тая най-страшна и ужасна простотия, наречена 'диета' :lol:

ParadOx
06-18-2009, 15:41
:razz: :razz:

cherinka
06-18-2009, 15:42
Ако посветиш цяло лято да ги спираш или да отслабнеш 10 кг,ще успееш много ясно,след като само за това имаш да правиш и само за това мислиш.
точно.защото.само.това.ще.п ави.и.за.това.ще.мисли,няма. начин.да.ги.спре

цаката.е.да.се.отдалечат.вс какви.такива.мисли.за.тютю опушене,цигара,
кутия.с.цигари,филтри,тютюн .и.тн

ако.си.мислиш.и.повтаряш.'аз .не.пуша',след.време.ще.стан .'аз.пуша' :D

сложна.фиолософия.е.тва.с.о казването.на.цигарите


Забелязала съм че и никой над 40 не ги спира,защото така трябва.Просто хората си имат други задължения и това най-малко ги притеснява.
тук.си.права.
Лично.майка.ми.вярва,че.ще.у мре.скоро.и.дали.благодарен ие.на.цигарите
или.по.друга.причина,все.й.е .тая

Всеки.си.мисли,че.цигарите. а.му.най-малкия.проблем,с.което.се.с мозалъгва
супер.много

моите.цигари=80лв./месец
татените.цигари=200лв./месец
майчините.цигари=160лв./месец

Е?За.какво.си.говорим.
Нека.не.им.обръщаме.внимани е...


ДА.ГИ.СПРАТ.ОТ.ПРОИЗВОДСТВО ,ДАНО!!!

RAWRRR
06-18-2009, 16:03
Лично на мен повече би ми подействало "Тъпа кучко,едно нещо имаш да правиш,направи го както трябва" :) ,вместо да се гледам в огледалото и да си казвам "Ти можеш,не ти се пуши,ти ще успееш".

Не знам,дали си опитвала да ги спреш,но ако си би трябвало да знаеш,че няма как да си ги избиеш от главата.Дъвките и семките помагат,интересен филм,съня..но понякога просто единственото правилно нещо ти се струва да запалиш цигара - не от навик,ами защото обичаш дима,тютюна,гълтането,изди ването.Представяш си ги като перфектните 5 минути.Не мисля,че ще се получи,ако си го изкарваш от главата,трябва да си признаеш,че е това,което искаш,само че ти е забранено да го правиш.

EroSennin
06-18-2009, 17:01
не знам не пуша по принцип но преди вмере си взех 1 кутия и бях изпушил 3-4 цигари днес изпуших останалите много съм невен/ядосан но не мисля че бих се зарибил, ако случайно се зарибя ще ми е лесно да ги откажа :)