PDA

View Full Version : Какво да направя?



XcwetiX
06-18-2009, 09:04
Здравейте!Много мислих дали да пиша във форума и се реших да го направя..
Проблема ми е следния:Има една приятелка ,която в буквалния смилъл разчита на подчи всичко на мен..Винаги ме пита какво да прави в дадени ситоации..Дори когато пише смс на гаджето си ми казва"какво да му пиша измисли нещо оригинално"или ако се заяжда с някои ми казва"теб те бива в думите измисли някоя гадна обида"Някои я покани да излезе с него и тя пак ми казва"каво да правя да излзезна ли с него?Кажи ми ти каво да правя?"Като си пише по скайпа с някои пак ми праща хронологията и ми казва сега какво да му пиша..Един вид тя използва моята самоличност..И хората я мислят за такава каквато не е..Незам у мен злоба ли си поражда или какво,но ми омръзна да "се грижаза нея"
Дайте ми савет!Моля ви!
П.П Съжелявам ако има правописни грешки.
П.П2Дори да имате критики към мен искам да ги чуя!

elito6754
06-18-2009, 10:16
поговори с нея. Кажи й, че не ти харесва да използва твоите ....думи или твоето държание. Ако ти е приятелка, ще те разбере. :-)

FuCkInBuBbLeGuM
06-18-2009, 10:34
Абе момиче как може да и ходиш по задника така? Ами говори с нея или просто отказвай да и помагаш по тоя начин.

BlowMeAway1
06-18-2009, 10:39
Не е приятно, можеш просто да и споделиш това, което те мъчи .
Успех :wink:

pam1
06-18-2009, 10:55
научи се да и отказваш

Lysit0
06-18-2009, 11:17
научи се да и отказваш
Точно казано. ;)

LittlePrincess
06-18-2009, 12:23
Сама си виновна, научи се да отказваш.

sandalki_ot_mola
06-18-2009, 12:37
От една страна това, че приятелката ти те пита за всичко е хубаво.Това означава,че ти се възхищава по някакъв начин.Обаче пък за всяко нещо вечееееее...досадно е!!!и и го това,което си написала тук или и казвай ,че не знаеш и олкова...

Tempest
06-18-2009, 12:47
Здравейте!Много мислих дали да пиша във форума и се реших да го направя..
Проблема ми е следния:Има една приятелка ,която в буквалния смилъл разчита на подчи всичко на мен..Винаги ме пита какво да прави в дадени ситоации..Дори когато пише смс на гаджето си ми казва"какво да му пиша измисли нещо оригинално"или ако се заяжда с някои ми казва"теб те бива в думите измисли някоя гадна обида"Някои я покани да излезе с него и тя пак ми казва"каво да правя да излзезна ли с него?Кажи ми ти каво да правя?"Като си пише по скайпа с някои пак ми праща хронологията и ми казва сега какво да му пиша..Един вид тя използва моята самоличност..И хората я мислят за такава каквато не е..Незам у мен злоба ли си поражда или какво,но ми омръзна да "се грижаза нея"
Дайте ми савет!Моля ви!
П.П Съжелявам ако има правописни грешки.
П.П2Дори да имате критики към мен искам да ги чуя!

току-виж утре ти каже "оле, сгафих, я ти ми живей живота, тебе те бива в това о.О"... дано не иска съвет за правопис от теб, че... не знам :D сериозно вече - обясни й по деликатен начин, че трябва да свикне с живота, защото то не е само слънчеви дни и усмихнати хора (макар гъбите да правят тоя ефект), обясни й, че живота е гаден и трябва да свикне да се справя със ситуации сама, а не да разчита на теб или на когото и да било...

ivsan4eto
06-18-2009, 13:01
Здравейте!Много мислих дали да пиша във форума и се реших да го направя..
Проблема ми е следния:Има една приятелка ,която в буквалния смилъл разчита на подчи всичко на мен..Винаги ме пита какво да прави в дадени ситоации..Дори когато пише смс на гаджето си ми казва"какво да му пиша измисли нещо оригинално"или ако се заяжда с някои ми казва"теб те бива в думите измисли някоя гадна обида"Някои я покани да излезе с него и тя пак ми казва"каво да правя да излзезна ли с него?Кажи ми ти каво да правя?"Като си пише по скайпа с някои пак ми праща хронологията и ми казва сега какво да му пиша..Един вид тя използва моята самоличност..И хората я мислят за такава каквато не е..Незам у мен злоба ли си поражда или какво,но ми омръзна да "се грижаза нея"
Дайте ми савет!Моля ви!
П.П Съжелявам ако има правописни грешки.
П.П2Дори да имате критики към мен искам да ги чуя!

току-виж утре ти каже "оле, сгафих, я ти ми живей живота, тебе те бива в това о.О"... дано не иска съвет за правопис от теб, че... не знам :D сериозно вече - обясни й по деликатен начин, че трябва да свикне с живота, защото то не е само слънчеви дни и усмихнати хора (макар гъбите да правят тоя ефект), обясни й, че живота е гаден и трябва да свикне да се справя със ситуации сама, а не да разчита на теб или на когото и да било...

И наистина си погледни правописа, момиче!!!

ivsan4eto
06-18-2009, 13:59
Абе кво не ви харесва на всички тоя цвят. Супер зарибен е :D Айде от мен да мине, че ако още някой ми го каже ша си изяде боя :o

ivsan4eto
06-18-2009, 14:30
Добре 8-)

vampirekiss
06-18-2009, 19:57
На твое място бих се радвала 8-) Ами наистина е дразнещо и просто можеш да й го кажеш,защото няма вечно да си до нея.

XcwetiX
06-20-2009, 08:59
Благодаря за отговорите :)