PDA

View Full Version : Какво значи.....??



callmeLola
06-18-2009, 11:05
От около един месец постоянно си пиша с един мой приятел. Почти винаги седим до мн мн късно....той е мн готин и на истина сме добри приятели,и мн често се виждаме защото заедно имаме извън-училищни занимания....

но една от моите приятелки ми каза че така постоянно да си пишем изобщо не било добре :( /нямам никакжа идея какво има на предвид/
но все пак.....и въпреки че постоянно си говорим, почти винаги аз съм тази която го заговаря.

/мн пъти съм чувала че ако едно момче си отделя времето си за теб,зна4и не е безразличен кум теб/....но....всъщност какво значи това??

та въпроса ми е :
дали на истина не е ДОБРЕ да си говори? и какво да правя? вие какво мислите?....
ние сме добри приятели но не искам да му кажа това и да не си говорим повече,защото и друг път ми се е случвало така...

Lysit0
06-18-2009, 11:08
Мисля,че твойта приятелка просто ревнува....
3ащо да не е добре да си говорите?Като твърди нещо ,то поне да се обоснове.Напълно нормално си е да си говорите.

callmeLola
06-18-2009, 11:22
Мисля,че твойта приятелка просто ревнува....
3ащо да не е добре да си говорите?Като твърди нещо ,то поне да се обоснове.Напълно нормално си е да си говорите.


ми незнам :(
ття казва че си губя времето защото само аз сум го загожаряла и др...ама той е срамежлив ....и....нали това че си говорим постоянно нищо не значи?

Lysit0
06-18-2009, 11:23
Eми щом е срамежлив,може и да те харесва,но да не смее да признае.

callmeLola
06-18-2009, 11:32
Eми щом е срамежлив,може и да те харесва,но да не смее да признае.


XD не ми се вярва :)


а това дето все аз го заговарям....мислиш ли че трябва да не правя така?смисъл дали да чакам той първо да ми пише,защото може да му идвам много и за това да не ми пише?

Lysit0
06-18-2009, 11:37
Ми остави го няколко дни.Не му се обаждай,не му пиши......да видиш той дали ще те потърси.

Marky
06-18-2009, 11:48
Ми остави го няколко дни.Не му се обаждай,не му пиши......да видиш той дали ще те потърси. Точно така направих и аз. Един от мойте случаи беше такъв. Само аз поздравявах в началото, след това замълчах и тя почна да ми пише, мина 1 месец и сега сме заедно :D

cherinka
06-18-2009, 11:57
Ми остави го няколко дни.Не му се обаждай,не му пиши......да видиш той дали ще те потърси.
веднъж.това.стана.с.една.пр ятелка.
постоянно.само.аз.я.търсех. .т.н.
веднъж.си.казах.чакай.да.я.в идя.дали.тя.ще.ме.потърси.
два.дена.не.й.звънях,накрая. тя.ми.звъни.с.думите:
"Кво.става?Къде.си?Как.си?"
отговорих.й:"Добре.съм"
тя.вика:"Нещо.да.не.е.станало?Наисти а.ли.си.добре?Да.не.е.станал о.нещо?"
:D :D :D

демек..тъпо.е.някво.нон.стоп .да.поддържате.отношения.и. зведнъж
да.изчезнеш.от.хоризонта....

допълнение:приятелката.ми. е.се.усети.за.кво.става.на.в ъпрос,за.това
реших.направо.да.си.кажа.ка во.си.ме.тревожи

по-лесно.е,отколкото.с.подобни .курвенски.номера

като.имаш.да.казваш.нещо.на. някого,отиваш.и.му.го.казва

все.пак,много.добре.знаеш,ч .един.сигнал.може.да.се.изт лкуа.по.МИЛИАРД
различни.начини.и.никога.ня ма.как.да.си.сигурен.дали.то ва,което.си
искал.да.кажеш,се.е.разбрло. от.околните

Lysit0
06-18-2009, 13:14
Cherinka, един .въпрос.
3ащо постоянно пишеш точки след всяка дума?
Това от скоро го забелязах :lol: :D

Tempest
06-18-2009, 13:18
сигурно не бачка спейса...

относно темата - това, което ти е казала приятелката ти, е толкова вярно, че няма накъде... да перифразирам - излезте на кафе или някъде другаде... стига с тоя ска(й)п...

NeZaPoznat
06-18-2009, 13:30
От около един месец постоянно си пиша с един мой приятел. Почти винаги седим до мн мн късно....той е мн готин и на истина сме добри приятели,и мн често се виждаме защото заедно имаме извън-училищни занимания....

но една от моите приятелки ми каза че така постоянно да си пишем изобщо не било добре :( /нямам никакжа идея какво има на предвид/
но все пак.....и въпреки че постоянно си говорим, почти винаги аз съм тази която го заговаря.

/мн пъти съм чувала че ако едно момче си отделя времето си за теб,зна4и не е безразличен кум теб/....но....всъщност какво значи това??

та въпроса ми е :
дали на истина не е ДОБРЕ да си говори? и какво да правя? вие какво мислите?....
ние сме добри приятели но не искам да му кажа това и да не си говорим повече,защото и друг път ми се е случвало така...

Нищо не значи :?

Аз си говоря с всичките ми познати, но с никоя от тях нямам нищо повече от 'здрасти'....
А тази твоя 'приятелка' по-добре не я питай за нищо повече :?

Hilary_
06-18-2009, 13:39
Приятелката ти ревнува ... :? Няма нищо лошо да си пишете ... :?

callmeLola
06-18-2009, 14:22
От около един месец постоянно си пиша с един мой приятел. Почти винаги седим до мн мн късно....той е мн готин и на истина сме добри приятели,и мн често се виждаме защото заедно имаме извън-училищни занимания....

но една от моите приятелки ми каза че така постоянно да си пишем изобщо не било добре :( /нямам никакжа идея какво има на предвид/
но все пак.....и въпреки че постоянно си говорим, почти винаги аз съм тази която го заговаря.

/мн пъти съм чувала че ако едно момче си отделя времето си за теб,зна4и не е безразличен кум теб/....но....всъщност какво значи това??

та въпроса ми е :
дали на истина не е ДОБРЕ да си говори? и какво да правя? вие какво мислите?....
ние сме добри приятели но не искам да му кажа това и да не си говорим повече,защото и друг път ми се е случвало така...

Нищо не значи :?

Аз си говоря с всичките ми познати, но с никоя от тях нямам нищо повече от 'здрасти'....
А тази твоя 'приятелка' по-добре не я питай за нищо повече :?



:) и аз така мисля
но пък и нашето далеч СИ е нещо повече от здрасти ;)

cherinka
06-18-2009, 16:07
Cherinka, един .въпрос.
3ащо постоянно пишеш точки след всяка дума?
Това от скоро го забелязах :lol: :D
Tempest даде правилен отговор. 8-)

DevilWish
06-18-2009, 16:17
Или ревнува или просто не иска да се влюбваш.Между другото помисли си - може да загубиш добро пряителство, заради една връзка.Ако го харесваш действай ако искаш, но . . нз .Помисли си добре.По начина ,по който говориш не изглеждаш особено заинтересована от него ;) Така че .. помисли ;)

callmeLola
06-18-2009, 16:20
Или ревнува или просто не иска да се влюбваш.Между другото помисли си - може да загубиш добро пряителство, заради една връзка.Ако го харесваш действай ако искаш, но . . нз .Помисли си добре.По начина ,по който говориш не изглеждаш особено заинтересована от него ;) Така че .. помисли ;)


ми дам :)
за това май по-добре да си замълча и нищо да не му казвам нали..? по добре ще е от колкото да му кажа това и той да не ми говори повече...нали?

lipsvashh_mi
06-19-2009, 09:04
хах,не било добре..божее,чудя се ако приятелите не си говорят,не споделят и не излизат заедно какво правят..за едно приятелство общуването е най-важно!
А твойта мила дружка явно е хлътнала по момчето и яко ревнува от теб...сигурно си мисли,че той те харесва или от сорта :?

LittlePrincess
06-19-2009, 09:06
Приятелката ти е няква ревнива. Не я слушай

callmeLola
06-19-2009, 12:36
ми дам :)
вече така почнах да правя

ама много ми е странно той защо отделя мн време да ми пише като.........
може пък все пак приятелката ми да е права :(

smileforyou12
06-19-2009, 12:43
що щот е тъпа приятелката ти може би ревнува и недей да я слушаш щом имаш какво да си кажеш с този човек не спирай ако той те почувства като досадница 8-) може би ще каже нз 8-)