PDA

View Full Version : проблем след браснене на краката



traininghard93
06-18-2009, 12:46
Значи на 16 год. сам тази год. за прав пат реших да си обрасна краката , но след като ги обраснах забелязах , че ми се появиха доста червени папчици :( :( които са ми доста неприятни . Сега се чудя дали да пробвам как ще е с кола маска или някакав депилиращ крем . Ще сам много благодарен на някои които може да ми даде савет как да си махна папчиците. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-o :)
___________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

Jus7DreamBoy
06-18-2009, 12:55
Значи на 16 год. сам тази год. за прав пат реших да си обрасна краката , но след като ги обраснах забелязах , че ми се появиха доста червени папчици :( :( които са ми доста неприятни . Сега се чудя дали да пробвам как ще е с кола маска или някакав депилиращ крем . Ще сам много благодарен на някои които може да ми даде савет как да си махна папчиците. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-o :)


Човек темата не е за този раздел :-x

Vichko0o
06-18-2009, 12:57
Никак ;) След бръснене задължително се появяват. И мене ме дразнят ама тва е няма как... Спокойно с времето тялото ти ще свикне и ще намаляват все повече и повече.... Иначе варянтите са няколко. Кола маска. Отиваш в аптеката и има едни кремове - мажеш се, чакаш известно време, забърсваш и космите падат, но то е като бръсненето - не изкоренява косъма само премахва частта над кожата.... И моля те научи се да ползваш "Ъ" !!!!!!

LovelyGirl
06-18-2009, 12:58
Че то и след епилатор се появяват.
Ползвай нещо за след бръснене.

Може и лосион за тяло.Помага.

traininghard93
06-18-2009, 13:08
ок мерси .. някаде бях чел че крем "Здраве" помагал , но още не сам пробвал , а щo се отнася до темата ... сру. , но тожа е наи - разглеждания раздел . Ще сам благодарен на още мнения . :) :)

Vichko0o
06-18-2009, 13:11
ТИ СИ МОМЧЕ БЕ ????????????????? ЗА КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ СИ БРЪСНЕШ КРАКАТА КАТО СИ МОМЧЕ БЕ ???????????????? Леле ненормални хора ..........

JenataNaShefa
06-18-2009, 15:00
ТИ СИ МОМЧЕ БЕ ????????????????? ЗА КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ СИ БРЪСНЕШ КРАКАТА КАТО СИ МОМЧЕ БЕ ???????????????? Леле ненормални хора ..........

Всеки с разбиранията си... Ами ако е спортист ? Всеки си решава сам за себе си, не мислиш ли ?!

Иначе можеш да се мажеш след бръснене с овлажяващ лосион или да си вземеш нещо за след бръснене, а също така може и с крем Nivea :)

stratega
06-18-2009, 15:04
аз пък няма косми...

c0dy
06-18-2009, 16:15
ТИ СИ МОМЧЕ БЕ ????????????????? ЗА КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ СИ БРЪСНЕШ КРАКАТА КАТО СИ МОМЧЕ БЕ ???????????????? Леле ненормални хора ..........

И какво от това, че е момче? Вече доста момчета си обезкосмяват краката и не мисля, че има нещо лошо в това.

Maskata
06-18-2009, 18:27
И аз съм против малко е гейско!
А и м/у научете се да пишете! :-x :x

Lyubomn7
06-18-2009, 18:37
Със машинка за постригване нема проблеми никви пъпки ама растат по бързо.

xterm
06-18-2009, 20:34
А да предложите нещо за след епилация (червени точки, пъпки, подкожни косми)? Има ли нещо което помага или ако се оставят, после не се ли оправя само?

westggirl
06-19-2009, 06:07
недей си ги бръсни и проблеми няма да имаш !

Snuffles
06-19-2009, 06:23
А да предложите нещо за след епилация (червени точки, пъпки, подкожни косми)? Има ли нещо което помага или ако се оставят, после не се ли оправя само?
Аз се мажа с лосион за тяло и не ми се появяват червени точки
:P

EarthShaker
06-19-2009, 08:05
хомосексуалист

sexa_na_kompleksa
06-19-2009, 08:34
недей си ги бръсни и проблеми няма да имаш !

Точно.

under_black_sky
06-19-2009, 08:36
АБЕ ВИЕ ПРОСТИ ЛИ СТЕ,ЛУДИ ЛИ СТЕЕ ИЛИ КАКВО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА?!??!? :shock: МНОГО ПО-ДОБРЕ ЩЕ Е АКО НЕ ТЕ БОДАТ НЯКАКВИ ХРАСТИ ПО КРАКАТА НА МОМЧЕТАТА...КАКТО И НИЕ МОМИЧЕТАТА НЕ ИСКАМЕ ДА СМЕ КОСМАТИ ТАКА И ТЕ НЕ ИСКАТ!!!! СЪВСЕМ РАЗБИРАЕМО Е ПО ДЯВОЛИТЕ :shock: ТОВА СА КРАКА, а не ръцетее...за ръцете вече е фатално, ноо вие просто не знаеете каквооо искате :? :? :?

EarthShaker
06-19-2009, 08:40
^ млъквай бе, прозорливата :lol:

GotTheLife
06-19-2009, 09:52
ако действаш грубо става така :) първо ги сапунисай много добре и после минаваш бавничко с остро ножче след това ги мажеш с лосионче :)

your_secret
06-19-2009, 10:55
ТИ СИ МОМЧЕ БЕ ????????????????? ЗА КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ СИ БРЪСНЕШ КРАКАТА КАТО СИ МОМЧЕ БЕ ???????????????? Леле ненормални хора ..........

И какво от това, че е момче? Вече доста момчета си обезкосмяват краката и не мисля, че има нещо лошо в това.

Всъщност има нещо лошо и то е, че момчетата яко се изпедерастиха :-x :-x

mirinda1
06-19-2009, 12:27
Да се върнем на темата... Появяват се ..тва е .. но ако ги минаваш бавно с епилатор или ножче няма да имаш проблем (само ако е с ножче ще тр първо с сапун да ги минеш) .. Задължително след тва ги намажи с нещо защото след време ще ти станат Ужасни!! :) :) 8-)

Swinkenhoffer
06-19-2009, 12:39
Като си педал - ще стоиш с червени точки и твай...

xterm
06-19-2009, 18:57
Хахаа :grin: Тука обаче доста хора си позволяват да се изказват неподготвени. Това било педераско, онова било педераско. Ми като е педераско тогава ти каква работа имаш в такава тема с неподвеждащо и добре поясняващо съдържание на темата заглавие? Много ще ми е интересно ако отидеш на море в Испания. Там само като те видят какъв косматко си, ще те изритат от плажа, тъй като там 99/100 % са добре поддържани. Добре де. И на тях ли ще кажеш че са гейове и педераси? Или сигурно ще кажеш - "по-добре по нашето черноморие", че поне няма да има кой да ти се смее (засега са още малко хората които се осмеляват да направят подобно нещо).

С две думи - като смяташ че дадено нещо е гейско или някакси или по някакъв начин няма да ти хареса - просто не посещавай темата и не говори глупости! Пък който смята че може да помогне (в случая с епилирането + червени точици) - нека да го направи без излишен спам!

Надявам се да проявиш разбиране и да внимаваш с постовете си в тази тема.

KoRnFlAkE
06-19-2009, 19:22
АБЕ ВИЕ ПРОСТИ ЛИ СТЕ,ЛУДИ ЛИ СТЕЕ ИЛИ КАКВО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА?!??!? :shock: МНОГО ПО-ДОБРЕ ЩЕ Е АКО НЕ ТЕ БОДАТ НЯКАКВИ ХРАСТИ ПО КРАКАТА НА МОМЧЕТАТА...КАКТО И НИЕ МОМИЧЕТАТА НЕ ИСКАМЕ ДА СМЕ КОСМАТИ ТАКА И ТЕ НЕ ИСКАТ!!!! СЪВСЕМ РАЗБИРАЕМО Е ПО ДЯВОЛИТЕ :shock: ТОВА СА КРАКА, а не ръцетее...за ръцете вече е фатално, ноо вие просто не знаеете каквооо искате :? :? :?


шшш, тихичко

авторе, ти обичаш ли да си брАснеш краката? :lol:

EarthShaker
06-19-2009, 19:30
Хахаа :grin: Тука обаче доста хора си позволяват да се изказват неподготвени. Това било педераско, онова било педераско. Ми като е педераско тогава ти каква работа имаш в такава тема с неподвеждащо и добре поясняващо съдържание на темата заглавие? Много ще ми е интересно ако отидеш на море в Испания. Там само като те видят какъв косматко си, ще те изритат от плажа, тъй като там 99/100 % са добре поддържани. Добре де. И на тях ли ще кажеш че са гейове и педераси? Или сигурно ще кажеш - "по-добре по нашето черноморие", че поне няма да има кой да ти се смее (засега са още малко хората които се осмеляват да направят подобно нещо).

С две думи - като смяташ че дадено нещо е гейско или някакси или по някакъв начин няма да ти хареса - просто не посещавай темата и не говори глупости! Пък който смята че може да помогне (в случая с епилирането + червени точици) - нека да го направи без излишен спам!

Надявам се да проявиш разбиране и да внимаваш с постовете си в тази тема.

не успя да оправдаеш педерастията, пробвай ПАК! :lol: Баща ти бръсне ли си краката? :lol:

terawatt
06-19-2009, 19:57
Не схванах логиката защо е педерастко (гейско)... Да видим кой как ще го обясни.. :)

bybz
06-20-2009, 10:33
пич..аз те разбирам :) нее нужно да си гей

найш ли кво помага..veet като си вземеш се появяват мънички точици, обаче след половин-един час се махат ! УСПЕХ :oops:

nicolepcd
06-20-2009, 13:49
хомосексуалист
Добра логика 8-)

PanaH
06-20-2009, 14:14
И на мен след бръснене ми излизат такива пЪпчици, но само за няколко часа после се махат, но ако използваш крем Nivea или Здраве след бръснене няма да ги имаа :)

xterm
06-20-2009, 17:04
А на мен никой не ми отговори дали се получават такива точици или пъпчици при момчетата при епилация и дали сами се махат и ако не - как се махат?

gabi_94
06-20-2009, 17:13
АБЕ ВИЕ ПРОСТИ ЛИ СТЕ,ЛУДИ ЛИ СТЕЕ ИЛИ КАКВО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА?!??!? :shock: МНОГО ПО-ДОБРЕ ЩЕ Е АКО НЕ ТЕ БОДАТ НЯКАКВИ ХРАСТИ ПО КРАКАТА НА МОМЧЕТАТА...КАКТО И НИЕ МОМИЧЕТАТА НЕ ИСКАМЕ ДА СМЕ КОСМАТИ ТАКА И ТЕ НЕ ИСКАТ!!!! СЪВСЕМ РАЗБИРАЕМО Е ПО ДЯВОЛИТЕ :shock: ТОВА СА КРАКА, а не ръцетее...за ръцете вече е фатално, ноо вие просто не знаеете каквооо искате :? :? :?

а ти проста ли си, луда ли си или какво не мога да разбера? :D понеже ся е модерно момчетата да си махат космите по краката, айде всички да се бръснете :D То след време сигурно ще стане модерно момчетата и дълга коса да си пускат и прашки да носят(което всъщност го има и сега), и поли и рокли да обличат, да се мацат с фон дио тен и пудра, което също го има и сега, и накрая кво - няма да има момчета :D

Освен ако не са ти дебели, гъсти, черни, дълги и къдрави космите, НЕ ГИ БРЪСНИ, НЯМА СМИСЪЛ!!!

bybz
06-20-2009, 18:12
ся съм съгласна с gabi_94 :oops:

tunisian
06-20-2009, 18:42
na men sled epilaciq mi se poqvqvat papki po krakata,koito stavat vse po-golemi,bolqt me,poiavqva se neshto tvardo,zacherveno mnogo boli i e goreshto,minava mi i posle imam beleg,izpolzvam -silk&smooth na oriflame,izpolzvala sam losion za sled epilaciq na eveline,i contractubex za lechenie na belezi.E,efekta e nikakav.Porazgledah savetite tuk i sega probvam sas krem zdrave.Ima li nqkoi sashtiq problem.Sramuvam se da otida na more i dve leta hodim v chujbina,tolkova mnogo mi lipsvat roklichkite i kasite pantaloni,osobenno v tazi jega.Pritesnqvam se da otida na lekar.