PDA

View Full Version : Нормално ли е ?



gepiman
06-18-2009, 14:40
Здравейте,
Нов съм тук и затова искам да се извиня предварително ако не съм уцелил мястото за темата.

Аз съм на 17 години.Имам си приятелка с която се разбираме и се обичаме страшно много.Правим си редовно секс нямаме прблеми с него.Почти никога не сме се карали.Спорели сме, но не и сериозно.Както и да е да се върна на темата.
Значи от скоро по време на любовната игра тя започна да ме опипва по ануса така все едно го масажира.В смисъл нишо по сериозно не мисля дори, че ще има нещо по сериозно не бих позволил, но изглежда на нея и харесва тя знае, че на мен също ми харесва.Гледах доста клипове в интернет и мисля, че това е част от любовната игра при много хора.Не си е позволявала нещо по така.Усеща се и знае къде е границата.
Според вас това нормално ли е ?
Не мисля, че това означава, че съм гей( дори не ми харесва тази дума) аз харесвам жени...

stratega
06-18-2009, 14:42
ааа човек- ТИ СИ МЪЖ, ка ще те бара по ануса?


Я СЕ СТЕГНИ ко си се разпуснал? НЕ СТАВАЙ ЖЕНСКИ ЕЙ, че жените това чакат..


ПФФФ

gepiman
06-18-2009, 14:47
Никога не съм се съмнявал в себе си.Аз съм МЪЖ както каза и не мисля никига да се предавам.Просто питам и искам мнения по въпроса...

JenataNaShefa
06-18-2009, 14:52
Спокойно не си гей и не си тръгнал да ставаш, много мъже позволяват подобен вид стимулация.
Щом ти харесва и не се притесняваш от приятелката ти значи няма нужда да се стряскаш :)

dqvolski_angel
06-18-2009, 14:54
ааа човек- ТИ СИ МЪЖ, ка ще те бара по ануса?


Я СЕ СТЕГНИ ко си се разпуснал? НЕ СТАВАЙ ЖЕНСКИ ЕЙ, че жените това чакат..


ПФФФ
кажи ми че се бъзикаш, нали? щото ако не...хм
А на въпроса: съвсем нормално си е, не малко двойки го правят, освен това, ако на момчето не му е неприятно, може да е доста възбуждащо. А и щом тя знае къде е границата - отпусни се и се наслаждавай!

ivsan4eto
06-18-2009, 14:57
Съвсем нормално е не се притеснявай. Въпреки че моя приятел и това дори не ми дава 8-)

gepiman
06-18-2009, 14:59
ааа човек- ТИ СИ МЪЖ, ка ще те бара по ануса?


Я СЕ СТЕГНИ ко си се разпуснал? НЕ СТАВАЙ ЖЕНСКИ ЕЙ, че жените това чакат..


ПФФФ
кажи ми че се бъзикаш, нали? щото ако не...хм
А на въпроса: съвсем нормално си е, не малко двойки го правят, освен това, ако на момчето не му е неприятно, може да е доста възбуждащо. А и щом тя знае къде е границата - отпусни се и се наслаждавай!

Именно на мен не ми пречи..Допринася за вдигането на адреналина, а и както казах аз я виждам и усещам, че тя знае какво прави и как да го прави и до някакви допустими норми ако може така да се изразя...а и виждам, че и на нея и харесва и я възбужда допълнително.Незнам може само така да си мисля, но това са ми наблюденията..

stratega
06-18-2009, 15:00
МАЛЕЕЕЕЕЕ, фана ме страх!


АБЕ как ще ме барате по ануса бе? Ей до сега не ми се е случвало, но ебати хората има по тоя свят!


Ще се отдам на оралната любов, само не ми казвайте, че и там има "СТИМУЛАЦИЯ" по този начим, че ще се гръмна!

wildside
06-18-2009, 15:01
следващия път я накарай да ти стимулира простата да видиш за каква възбуда иде реч :-D

JenataNaShefa
06-18-2009, 15:03
МАЛЕЕЕЕЕЕ, фана ме страх!


АБЕ как ще ме барате по ануса бе? Ей до сега не ми се е случвало, но ебати хората има по тоя свят!


Ще се отдам на оралната любов, само не ми казвайте, че и там има "СТИМУЛАЦИЯ" по този начим, че ще се гръмна!

Калине, защо не пробваш поне веднъж и после да видим дали ще те е страх :D

gepiman
06-18-2009, 15:03
следващия път я накарай да ти стимулира простата да видиш за каква възбуда иде реч :-D

Извини ме за невежеството, но простата къде е ? :oops:

stratega
06-18-2009, 15:06
ф задника...

gepiman
06-18-2009, 15:07
ф задника...
Никой не е казал, че непременно това означава, че ти бърка отзад...става въпрос за докосване...

JenataNaShefa
06-18-2009, 15:08
ф задника...
Никой не е казал, че непременно това означава, че ти бърка отзад...става въпрос за докосване...

Абе не му се връзвай, той е "консерва" :-P

stratega
06-18-2009, 15:09
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=180399

stratega
06-18-2009, 15:09
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=180399

ти питаш, аз ти отговарям!

gepiman
06-18-2009, 15:13
Мерси, ясно е че с простата няма да се пробва..Нито аз имам желание нито приятелката ми е толкова как да кажа извратена...

wildside
06-18-2009, 15:23
следващия път я накарай да ти стимулира простата да видиш за каква възбуда иде реч :-D

Извини ме за невежеството, но простата къде е ? :oops:

виж в уикипедия... иначе, масажирането на областта между топките и ануса постига донякъде ефекта дори без да се прониква вътре 8)

banbina
06-18-2009, 19:52
щом и на двамата ви е приятно,защо не???
ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ,А НЕ ВОЙНА!! :grin: :grin: :grin:

DevilWish
06-18-2009, 19:57
Според мен е нормално да. :) И аз при бившия си го правих, но защото се знаехме много добре.С някой, който съм от месец-два няма да си го позволя.

Gosu
06-18-2009, 20:12
Нормално е :)
Мъжкият анус е доста чувстветелен, то за това като сереш ти е кеф :D