PDA

View Full Version : странни случки по време на изпит



clever
06-18-2009, 16:13
е със сигурност и във форума има хора;които са били анулирани от изпита поради нещо нередно.. или са си забравили личните карти;документите ... и т.н. :D
интересно ми е за такива случки :D :D
разкажете 8)



:booooomb:

Pepincetyy
06-18-2009, 18:27
Аз не съм имала такива случки.

TheNewReligion
06-18-2009, 18:37
Госпожата ми по математика ни разказа как едно момиче решило голяма част от задачите на изпита, но не пренасяло направо отговорите на бланката. След катъо свършила започнала да ги отбелязва, но с един по-напред. Не се усетила въобще (чудя се как след като за 50-тата задача не й останал отговор :-o ) и имала 3, 800. :-|
Същата учителка ни е разказвала и как много често ученици решават вярно задачата, но ограждат грешен отговор. Предупреждавала ни е и милиони пъти да не подсказваме на никого, да не слагаме никакви знаци по листите и да не слушаме, ако някой подсказва за отговора на дадена задача, защото често подсказва грешно нарочно. :)
Това е общо взето. :)

TheGirlNextDoor
06-18-2009, 18:38
една позната няма да кандидатства,,защото беше забравила да си подаде документите..

FuCkInBuBbLeGuM
06-18-2009, 18:42
една позната няма да кандидатства,,защото беше забравила да си подаде документите..

ммм да и в нашия клас има такива случаи

TheGirlNextDoor
06-18-2009, 18:46
и аз минала година съм правила номера със заграждането с едно напред..добре,,че беше на пробен ;D

Sintya
06-18-2009, 18:48
Едно момиче си поля листа с вода... направиха й проблем, но след това беше всичко ок, оправиха се все някак.

xoxi
06-18-2009, 18:49
Класната беше разказвала, че едно момиче припаднало по средата на изпита.. от притеснение.

Seducti0n
06-18-2009, 19:48
:oops: аз съм изрядно дете

иначе, на един съвсем скорошен изпит,
квестора ни беше някакъв такъв "снощен"
иии...заспа до вратата 8-) :lol:

xoxi
06-18-2009, 20:13
квестора ни беше някакъв такъв "снощен"
иии...заспа до вратата 8-) :lol:

аа квестора мечта 8-)

term0t0
06-18-2009, 20:44
Това беше на психо теста 8-) ,не теста беше някакъв логически
и така казват никой да не гледа задните страници..
изведнъж се чува едно мощно..айде у лево бе квесторе :lol:

Seducti0n
06-18-2009, 21:11
8-) а сетих се за още нещо,
значи преди 2 седмици някъде, бях на пробен изпит по английски
и нали има някакво условие там да не се разлистват листовете с въпросите, тааа квесторката ни взе на едно момче риидинга и почна да го разглежда и той и се скара, че така нарушава правилата и тя се сдуха някакво жената :lol:

Tempest
06-18-2009, 22:04
аз като кандидатствах за гимназия... и по време на изпита на прозореца се лепна една баница :lol:

LeDa
06-19-2009, 09:31
аз като кандидатствах за гимназия... и по време на изпита на прозореца се лепна една баница :lol:
:razz: :razz: :razz:

elito6754
06-19-2009, 10:07
В съседната стая на днешния изпит, едно момче повърна от притеснение.

Winterfresh
06-19-2009, 10:19
Едно момиче си поля листа с вода... направиха й проблем, но след това беше всичко ок, оправиха се все някак.


ОМФГ!! И АЗ ТАКА!!! :D Ама аз пък си и обърках егн... Хубаво,че квестора бе свестен и ме подсети за ЕНГ, а преразказа ( след като раздадоха тестовете ) го останви на джама да се суши...

После ест ги почерпих с шоколадче :D

your_secret
06-19-2009, 10:32
една позната няма да кандидатства,,защото беше забравила да си подаде документите..

ммм да и в нашия клас има такива случаи

и като не кандидатстват кво става :-o

mArMaLaDkA
06-19-2009, 10:45
^Остава си в обикновена паралелка.

xoxi
06-19-2009, 10:56
аз като кандидатствах за гимназия... и по време на изпита на прозореца се лепна една баница :lol:

omg :razz: :razz: :razz: :razz:

На нас днес едната ни квесторка за малко да се удари във вратата.. А другата се заклещи между първия чин и бюрото :lol:

lipstik
06-19-2009, 11:12
Класната беше разказвала, че едно момиче припаднало по средата на изпита.. от притеснение.


Оле Боже :shock:

Mastta
06-19-2009, 11:24
ако ви кажа днеска на изпита къф гаф направих ... направо диг няма да ми повярвате :D :D

таа първата ми грешка беше, че си сбърках името пак после дироктора дойде, за да ми каже дали мога да си поправя името :D :D а от там нататък може да си представите кво съм писал ..

rauwkost
06-19-2009, 12:26
ако ви кажа днеска на изпита къф гаф направих ... направо диг няма да ми повярвате :D :D

таа първата ми грешка беше, че си сбърках името пак после дироктора дойде, за да ми каже дали мога да си поправя името :D :D а от там нататък може да си представите кво съм писал ..
Това нещо толкова голямо ли трябва да бъде, че чак да не ти повярваме? #-o Аз като правих преди един изпит, на него половината си бяха сбъркали ЕГН-тата и си бяха писали имената на листовете.. :?

Black_Fyed_Peas
06-19-2009, 15:12
аз размених последните 2 числа на ЕГН-то 8-) 8-) ама то беше поправимо зарди самите цифрички :D

XTREMEFREERIDE
06-19-2009, 15:24
Аз пък се оспах за изпита по математика. 8-) Ама всичко беше наред, де. Никой не смее да започне без мен. 8) 8-)

qsmin
06-19-2009, 16:13
на тест даскало нали си пишем имената и класа и аз незнам защо се обърках ли заблях ли се и след малко се усещам че съм писала "7 клас" а съм 9.и показвам на френдката и се кикотим и тя се забля да се кикоти и написа на теста си мойто име :D добре че беше на тест в даскало обикновен а не на тия важните

Uniqueness
06-19-2009, 16:13
В съседната стая на днешния изпит, едно момче повърна от притеснение.

Много филми тука вече...

taffy
06-19-2009, 16:18
Аз нямам гафофе.. Сичко си минава по вода 8-) Ше виим у вторник по английски кфо ш прайм.. :D

your_secret
06-19-2009, 16:34
Хаххх днес по бел-
Надгробна тишина... Всички си пишат... И изведнъж червата ми като се разговориха :shock: Всички се обръщат и ме зяпат, много срам ме хвана :lol:

FuCkInBuBbLeGuM
06-19-2009, 16:52
Ние пък чакаме вече 50-та минута да ни дадат указания... и всички са почти заспали... и като влезе 1 квестор и мн сило извика " Ееее пичове как сме бееее? Днеска ще се оплескваме лиии... " ... То не беше мн смешно ами по - скоро стряскащо :D

MissTizz95
06-19-2009, 17:02
Ние имахме една дето беше объркала училището. :razz: :lol: :lol: :razz: И нонеже трябваше да правим Z на празните листи една ги направи с X. Квесторката 2 пъти и каза как, тя пак не разбра! :lol: :lol:

bonbonkata011
06-19-2009, 18:28
Ние имахме една дето беше объркала училището. :razz: :lol: :lol: :razz: И нонеже трябваше да правим Z на празните листи една ги направи с X. Квесторката 2 пъти и каза как, тя пак не разбра! :lol: :lol:

Леле да не става :D въпрос за мен?!Аз днес имах изпит по Български език и Литература ии отивам в хуманитарната 8-) вместо в савата.Голям :lol: смях.Викам 15 стая каде е и тее "Еми 15 стая нямаме!" :shock: :shock: :shock: Ама както и да е оправих се и стигнах навреме.После страшно много се притесних и си обърках входящия номер,после имената написах грешно и се подписах на мястото кадето трябваше да си напиша името.Абеее лееш!!!!! :D :D

Tempest
06-19-2009, 21:51
леле вие сте пълни шматки... аз преди 3 години отидох с мисълта "баси, още един ден, в който ставам рано"... направих си изпитите и си влязох в даскалото, в което исках... някви шашми, някви шокове, кво е тва?! Шоколади, кафета, амфети, брускети, wtf?! Притеснението само може да ви изиграе лоша шега... няма смисъл от това ;) бъдете оптимисти, пък ако не можете, бъдете реалисти :D

Mastta
06-19-2009, 21:57
на нас ни забраниха шоколада така ли беше и при вас ??

Tempest
06-19-2009, 22:23
не знам... първо че беше преди 3 години, второ - че си взех само литър и половина вода, които изпих първите 20 минути от изпита....

blago84
06-20-2009, 06:46
2003-та... изпит по литература в УНСС... отивам аз, подавам си личната карта на единия от квесторите... той гледа... гледа... и казва "Това не сте Вие, не може да влезете на изпит!"... Цялата работа беше, че личната ми карта беше стара (от 1999) и не си приличах на снимката... Добре че имах и документ с по-актуална снимка и ЕГН, та успях да го убедя, че съм аз...
Пак на същия изпит, същия образ чете инструктажа и обявява, че не можем да използваме калкулатори... цялата зала избухва в смях (изпита беше по литература, както вече споменах) и ония заплаши, че ще анулира изпита на цялата зала (определено над 100 души - залата беше голяма)... не че се осмели да го направи де.

И отново 2003-та,но малко по-рано - матурата по биология - тогава на матура можеше да се явиш единствено ако искаш - не беше задължително, аз реших да се явя, като един вид тренировка... И се оказа, че съм сам в залата с трима квестори да ме пазят... Оправих теста за 45 минути... тъпясвах още 15... и тръгвам да предавам - слагам листата в плика, запечатвам го... отивам да го предавам на квесторите и точно когато им го подавам, листата изпадат от долния край... плика бил скъсан от долната страна... добре че се видя преди да съм го предал...

teenems
06-20-2009, 07:59
аз си носих само вода и кърпички ..

разни ги гледам шоколадчета ,глупости

въобще не се притеснявах вчера .. и като пресметнах имам 66 точки ,което е добре за мен *теста*

майка ми се притеснява , а аз хахаха хич хич 8-)

gabi_94
06-20-2009, 08:03
миналата година на изпита след седми клас и аз се омазах :D Понеже често си драскам разни звездички, сърчица на всички учебници, тетрадки, чинове и без да се усетя си бях нарисувала едно сърчице на бланката с отговори :-D тая квесторката като дойде като се развика, се едно съм направила егати гафа :shock: :o после една друга дойде с гума за химикал и изтрихме там горе долу добре. Накрая пък след преразказа бях намисала Z на обратно :D и за тва ми се караха мн ама айде, приели са ми го теста по бел. А искам само да кажа че не знам кво съм правила на теста по математика и не знам защо имах 3.89 а бях написала мнооого неща :shock: нещо съм правила грешно, или съм ограждала грешно или с едно назад и некво подобно. Надявах се да имам над 4 и 50 по математика и да вляза в 1ва английска или 1ва немска, а по бел имах 5 и 50, имах 6ци по математика и по бел за годината, бе всичко беше тип топ и аз се изложих по математика. Направо ме е толкова яд, толкова ми е гадно че не съм ограждала както трябва :o ама късно е вече...

една приятелка закъсня за теста с 10 мин. и не я пуснаха :(

MiLGaR0sSa
06-20-2009, 08:16
Абе не че е голям гаф,ама вчера един в притеснението си си обърка името :D
А една съученичка забрави да дойде на изпита...
И някакъв седи пред мен и се обръща и ме зяпа,а аз си дописвам преразказа.Тоя седи и ме гледа,аз пиша..и накрая не издръжах и правя физиономия :x и си дърпам листа.Пък той вече си предал неговия :D

GotTheLife
06-20-2009, 10:38
едно време като бях на изпит след 7-ми клас такива зубрачи имаше , някво чудо! Един си носеше 5 моливчета, пакетче с химикалчета(около 10), 2 бутилки Банкя и голям шоколад :shock: всякакви шемети :lol:

пък на моя чин имаше едно голямо мастилено петно, че като си омазах плика, шашнах се, обаче не беше проблем 8)

BrainlessROCKBABY
06-20-2009, 14:35
аз като кандидатствах за гимназия... и по време на изпита на прозореца се лепна една баница :lol:

rofl, саботаж! :lol:

BrainlessROCKBABY
06-20-2009, 14:40
аз като кандидатствах за гимназия... и по време на изпита на прозореца се лепна една баница :lol:

rofl, саботаж! :lol:

by the way, с цялото притеснение сметнах 71т. :-)

your_secret
06-20-2009, 14:43
едно време като бях на изпит след 7-ми клас такива зубрачи имаше , някво чудо! Един си носеше 5 моливчета, пакетче с химикалчета(около 10), 2 бутилки Банкя и голям шоколад :shock: всякакви шемети :lol:




Един идиот от моя клас е същият случай :lol: :lol:

blago84
06-20-2009, 16:18
Че какво лошо има да се ходи на изпит със запаси :)... е десет химикала е малко множко... Аз лично си нося 3 -задължително еднакви, проверени и пишещи... Случвало се е да ми спре химикал на изпит (всъщност на една олимпиада) и да се окаже че резервният не пише... и от тогава винаги си нося три :D

mynichka
06-20-2009, 17:33
Хаххх днес по бел-
Надгробна тишина... Всички си пишат... И изведнъж червата ми като се разговориха :shock: Всички се обръщат и ме зяпат, много срам ме хвана :lol:
ох ..това и на мен ми се е случвало ..ужасно е :o

clever
06-20-2009, 17:42
Хаххх днес по бел-
Надгробна тишина... Всички си пишат... И изведнъж червата ми като се разговориха :shock: Всички се обръщат и ме зяпат, много срам ме хвана :lol:
ох ..това и на мен ми се е случвало ..ужасно е :o
мен това ми се случи на урок по БГ :lol:
нямай време да закуся и гледай после кво става........ :razz:
а и на всичкото отгоре се изчервих от срам. . ужас :oops:

:lol: :lol:

мен пък са ви разказвали за едно дете;което прави изпит по геогравия
друго дете беше до него и говореше
изгониха невинното;защото си мислеха;че то дърдори :( ... това е гадно :(

AFT
06-20-2009, 18:45
Омг. o_O На мен въобще не ми пукаше толкова, само се притеснявах да не се успя, че не съм добра в ставането рано ;д Носех си вода, че тогава беше голяма жега и реших, че ще ожаднея, ама дори не я отворих. Обаче на изпита по математика имаше някъв шемет, на който майка му по едно време му донесе няква торба с триъгълници, линии, моливи, пергели и направо ме уби на място. ;д А на изпита по БЕЛ имаше егати нервачката пред мен, постоянно дрънкаше някви глупости и се чекнеше на чина...

sladur4etyYy
06-20-2009, 20:17
хаха, аз преди 2 години, като кандидатствах след 7 клас, бях толкова спокойна, че все едно отивах на неделна разходка :D и ми бяха супер смешни тия около мене, дето се бяха впрегнали, всякаш отиват на екзекуция ;д накрая пак изкарах много добри резултати и влязох в паралелка, за която се изисква доста висок бал и за която всички ми повтаряха колко е трудно и едва ли не невъзможно да се влезе ;д интересното е, че тия, дето уж бяха много умни и четяха постоянно, но се бяха впрегнали, изкараха по- ниски оценки. а аз цяла година си почивах, само накрая, в последните 3-4 дена преди изпита по БЕЛ, назубрих всички определения и тва беше

а иначе за гафове.. на едно момиче от тогавашния ми съседен клас й стана лошо по време на изпита, закараха я в болница и й анулираха работата. сега е в обикновена паралелка в смотано училище.. жалко, имаше добри шансове за елитна гимназия.

Nellyah
06-20-2009, 21:23
Аз пък без да искам разлях малко вода по чина... една квесторка идва да ми оправи пликовете и всички там простотии и аз само "Леко, мокро е". Тя няква ми се зъби и казва "Изчисти го бе!". Аз, естествено, й се зъбя насреща - "Няма с какво!" В крайна сметка тя само ме изгледа гадно и си отмина, без да прави проблем...

На едно момиче пък не му позволиха да си изяде бисквитите, защото опаковката много шумяла... а бяхме далеч от началото на изпита :-D Остана гладна на изпита, горката :)

zvercho
06-21-2009, 10:16
На мен не ми се е случвало,но когато трябваше да кандидатствам след 7 клас си спомням,че едно момиче,с което бяхме в едно училище преди това,си беше забравила документите,личната карта и пропуска и се усети в последния момент,когато вече започнахме да влизаме.Та хвана едно такси минаващо покрай гимназията и отиде до тях...проблема беше обаче,че живееше адски далече и не знам как е успяла и какво е направила на изпитите (а си беше от глулавичките,които биха спали с квестора,за да влезнат) но и до ден днешен сме в една гимназия :-|

Margoto0
06-21-2009, 11:22
Аз пък се паднах на супер забили квестори.Объркаха часа на започване на изпита,написаха 11,пък то беше 10 и директора идваше да се кара с тях.Учителя,който четеше текста си говореше под носа и нищо не разбрах от него прочит :lol: .
А голям майтапа беше като излизах,вратата беше някаква разнебитена и се откачи от една част :razz: и всички луд смях.

OODreamy
06-22-2009, 07:34
Ами...освен, че щях да закъснея нямах проблеми. Обаче в съседната стая някой е припаднал (явно от притеснение). Кофти работа :(

vali00
06-22-2009, 12:24
Аз влизам у стаята, такъв надъхан и гледам то няма никой :-D
Бях объркал стаята.
На друг изпит без да искам се оригнах и всички започнаха да се смеят :oops:
Случвало ми се е и да си забравя името :D

supergirl
06-22-2009, 15:10
Миналата година на изпита нашият квестор заспа.И аз трябваше да викам и да размахвам ръце, за да ми обърне внимание :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-23-2009, 03:47
аз съм изрядно дете ;) не съм си забравяла нищо но първя ми пробен по математика си спомням че отидох и супер закъснях ... и нямаше къде да бъда и направо в някаква стая ме сложиха и както и да е ... почнах да пиша осъзнах се че нямах нито линийка нито молив.. :D после и химикала които си носех спря... мале много кофти беше.. :D а на първия ми пробен по литература си спомням че ми дойде и трябваше да си опаковам нещата и да си замина 2 часа преди края на изпита :D смешното е че изкарах 3:90 на това което писах и това беше най високата ми оценка за пробните изпити ;) на действителния изкарах доста повеече :)

lipsvashh_mi
06-23-2009, 05:38
абе по време на моя изпит преди години си нямаше никакви изцепки,ама явно сегашното поколение или е писано докато спи или....щото г-жата ни по био като им проверваше работите откри уникалните бисери-за пръв пък чух примерно,че медузата водела прикрепен начин на живот и се придвижвала с крак..това са последните новости и който не ги знае не го приемат у НПМГто таака,че мили деца сядайте и пишете новата биология..Току виж догодина ни съобщят,че амебата се придвижва подскачайки или делфините си общуват свирейки на саксофон..кой знае :lol: :razz:

melinor
06-23-2009, 06:17
Току виж догодина ни съобщят,че амебата се придвижва подскачайки или делфините си общуват свирейки на саксофон..кой знае :lol: :razz:

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) :booooomb: :lol: :razz: :razz: :lol: Хах

YouCantStopMe
06-23-2009, 07:12
На изпита по бел,в моята стая имаше една откачалка.Обаче аз изобщо не знам каква е и сядам зад нея.Понеже чакахме около час,за да видим какво ще се изтегли в София,тя не спря да бърбори.Питаше ме въпроси като:
-как се казваш
-къде живееш
-коя зодия си
-какво обичаш да ядеш
-имаш ли хоби
-имала ли си гадже
-после може ли да ми покажеш някой твой любим танц
-каква музика слушаш
И аз вече съм на ръба на нерва криза,'щото страшно ме изнервя.Никога не бях виждала такъв човек.НЕ СПРЯ! :-x
По едно време изтърси и това:
-Виж.. :oops: Аз понеже не помня много от преразказите :oops: може ли да ми подсказваш. :oops:
Тука вече не издържах и й се разкрясках. :o
И ест.. по време на изпита не спря да се прави,че иска гума,молив.. все няк'ви такива... я да види нещо от преразказа,я да ми види в бланката за отговори,обаче аз само като усетя,че иска да погледна и веднага си ги закривам някак си.
Още..
не знам дали се брой за гаф,обаче тая,която дойде да ни чете преразказа/учителка по БЕЛ/ ни каза да пишем в грешно време-сегашно историческо.Ама няк'ва супер обедена и нахъсана,че е т'ва време.И хубу.. ние се съгласяваме,'щото уж тя трябва да знае.Почваме ние да пишем.Аз си направих чернова-един хубааав и дъъълъг план.. и почвам да пиша на беловата,обаче пак ми е странно как ще е в това време,'шото ние подобно нещо не сме правили никога-да преразказваме в сег.историчеко време и то от името на герой. :?:
Та накарах квесторите да отидат да проверят в другите стаи в какво време пишат и естествено не беше сег.историческо.Тая яко ни излъга.
После исках да я убияяяя..
Всички щяхме да изгорим. :o

melinor
06-23-2009, 07:17
Ужас... :? Мноооого са зле тия квестори... Не знам дали тука го писах: НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА КВЕСТОРИТЕ :D
При нас докато ни четоха текста тия двете си говориха по телефоните и не се чуваше нищо :-x :-x :-x

YouCantStopMe
06-23-2009, 07:21
Сетих се и за още нещо :D
Не е мой гаф,а леля ми го е разказвала..по някое далечно време,когато е била на изпит.
Такааа..
Изпит по биология.
Пускат ги по трима-четирима в стая,има и три квесторКи. :D
Тогава са си теглели въпроси..или нещо подобно,де.
Леля си изтеглила два въпроса и сяда да пише.
Добре...Написала на единия 5-6 реда и отива да й го провярят.
Квесторките,обаче... в силно задълбочен разговор.Смеят се,говорят и изобщо не обръщат внимание на децата.Тя леля ми отишла на чина пред тях и почнала да си чете написаното.Прочита го веднъж,ама нулево внимание.Прочита го втори път-пак същото.Трети,четрърти,пети. Обаче все е някаква убедена,че е писала много и си го чете нахъсано.По едно време едната от квесторките се сетила и и казала.. - Ааа..добре..добре.Почвай с втория въпрос.
Обаче тя започнала да чете пак същото.. и пак два-три пъти.
Понеже са били с една нейна приятелка в стаята/и тя имала изпит,явно/,оная отзад по едно време не издържала и й казала-Не мога да те слушам вече.Престани да повтаряш едно и също. :razz: Квесаторките обаче пак нулево внимание.След около 5 минути и още няколко прочита едната нааааааай-накрая се сетила да й каже-А..добр,добре..минаваш.

Басии блейкита са били. :lol:

Tempest
06-23-2009, 07:29
тоо тия притеснените ми напомнят на една олимпиада по химия... класирам се аз за втори кръг, не бутам нищо да науча, отивам там на гости, а пред даскалото седнали някви лапета и преговарят някви съединения, формули, сигурно и менделеевата таблица са научили о.О чудя им се на тия дечица как може да се притесняват толкова за глупости... отиваш, правиш си изпита и се оттърваш... бахти

Hayashi
06-23-2009, 12:44
Днес на изпита, нямахме квестор първите 20-30 минути. Обаче класната разбра и стоя при нас. :-x

clever
06-23-2009, 12:58
е и аз ще се впиша тук :lol: днес три пъти пръднах на изпита по авглийски.. толкова се бях съсредоточила че не се врържах .. и на всичкото отгоре бях на първия чин :lol: поне беше тихичко ... :lol: :lol:
някакво момиче от съседната стая влезе докато чакахме да ни дойде изпитът .. и квесторката й вика-Какво обикаляте по чуждите стаи бе деца!?! Да не сте свободнодвижещи се електрони .. :lol:
... това се сещам :D :D :D 8-)

balon4eee
06-23-2009, 13:47
на моя изпит след 7 клас миналата година в мойта стая квесторката хвана 1 момче на последния чин , което си беше разтегнало цяла тетрадка на коленете и така си пишеше теста :lol: Най шибаното беше , че не му анолираха работата а само му взеха тетрадката 8-)

Suzie
06-23-2009, 14:09
Миналата година след седми клас на изпита.. 5 мин преди края на времето за преразказа, осъзнах че съм сгрешила цялото глаголно време.. ;x ии госпожите вече започнаха да събират листата, а аз поправях всички глаголи.. върху беловата.. още не мога да се начудя как след толкова драскане не анулираха работата ми.
Иначе едвам намерих листчето с номератаа дето беше.. сгреших ЕГНето си.. такивата неща.. Около мен винаги е весело ;д

Още не мога да се начуя как днес не сбърках нищо О.О

Detestation
06-23-2009, 14:19
Хаххх днес по бел-
Надгробна тишина... Всички си пишат... И изведнъж червата ми като се разговориха :shock: Всички се обръщат и ме зяпат, много срам ме хвана :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz:

sunity06
06-23-2009, 17:30
Много притеснение за нищо, аз миналата година и за 3-те ми изпитита (бел, мат и рисуване) след 7 клас бях спер spx, нищо не ме впечатли :D е 1 момче дет бяхме заедно на 2 от 3 не се брои :D Накрая влезнах де исках с най-висок бал.
А днес по френски-същата работа 8)

chill
06-23-2009, 19:02
Спомням си, че квесторките на изпита по бел бяха учителки по португалски ии преди да започне ни учеха на числата до 10. Беше супер забавно

PrOxY
06-23-2009, 21:55
chill ако искаш може да те науча на числата до 100 ако искаш и повече :D :D

m3talmania
06-25-2009, 11:09
Наблюдавала съм всякакви образи.. да си извадиш ТРОЛЧЕ и да си го сложиш на чина.. за късмет било.. :shock: Винаги съм шумяла и продължавам да шумя на изпити. Стане гробна тишина и ми звъни алармата на телефона (тя се включва и когато е изключен), стане пак тишината и аз падам от стола, пак тишина и моя милост си фърля пергела (и всички малки глупости в кутията му) на пода 8-)
Сама си се стрясках и щях да припадна от алармата тогава :razz:

bebe7o
06-25-2009, 14:52
Наблюдавала съм всякакви образи.. да си извадиш ТРОЛЧЕ и да си го сложиш на чина.. за късмет било.. :shock: Винаги съм шумяла и продължавам да шумя на изпити. Стане гробна тишина и ми звъни алармата на телефона (тя се включва и когато е изключен), стане пак тишината и аз падам от стола, пак тишина и моя милост си фърля пергела (и всички малки глупости в кутията му) на пода 8-)
Сама си се стрясках и щях да припадна от алармата тогава :razz:


:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz:


Аз пък миналата година на изпита по математика след 7кл. бях с едно момиче отмояклас в една стая. И само преди да ни раздадат книжките.. наща реши да си изкара сборника по математика за 8 КЛАС и да решава задачи от вектори. Направо в чудо се видях! :shock: :shock: .. Добре, че квесторката я спря , че да не берем мн срам. :D :D

alwaysnforever
06-25-2009, 16:14
Аз когато кандидатствах за гимназия и на втория изпит си бях забравила документите на бюрото в нас :lol:
И тъй като на 1вия изпит не ни проверяваха листчето (че си платил за изпита, мисля че беше) и се надявах да не минат на проверка, ама...обратното. 8-) И звънях на майка, и трябваше да идва със сестра ми, която беше бебе до даскалото....луда работа. :-D
А една моя приятелка беше объркала училището и я бяха карали с някаква служебна кола до другото. :lol: :lol: :lol: :lol:

GD95
06-25-2009, 22:02
При мен едно момче повърна от притеснение.И кво само останалите постоянно го зяпаха,горкото момче..Чудо голямо,че повърнало.Все едно бях в 1ви клас :lol: Иначе аз си носех и шоколад и набързо го изядох,защото ме нервеха тъпите нечовешки задачи,а като съм нервна ям много :D А квесторите....единия спеше,а двамата бяха като дрогирани.Само като ги погледнех и ми ставаше смешно... :razz:

ef4etyYy
06-25-2009, 23:09
на моя изпит по бел след 7. клас бях готова с теста 10 минути след като ни раздадоха книжките 8-) та после колко усилия положих да убедя квесторката че съм готова :? :o стои и ме гледа кат теле в железница и ми вика МА НЕ НЕ СИ ГОТОВА :o :o

cRysTalsOuL
06-26-2009, 16:25
Имам малко проблеми със стомаха и може от притеснени на един изпит ме заболя зверски стомаха едвам изкарах 2 часа в стаята.Молех за да съм взела и така стана:) Чувала съм случай когато на едно момиче му дошло по време на изпита от притеснение, а тя била в бял панталон... и не е успяла да го вземе :(

lipstik
06-26-2009, 17:39
Наблюдавала съм всякакви образи.. да си извадиш ТРОЛЧЕ и да си го сложиш на чина.. за късмет било.. :shock: Винаги съм шумяла и продължавам да шумя на изпити. Стане гробна тишина и ми звъни алармата на телефона (тя се включва и когато е изключен), стане пак тишината и аз падам от стола, пак тишина и моя милост си фърля пергела (и всички малки глупости в кутията му) на пода 8-)
Сама си се стрясках и щях да припадна от алармата тогава :razz:


:razz: :razz: :razz: :razz:

bellzee
06-26-2009, 18:02
веднъж ми се разтопи шоколада върху бланката за отг. :razz:

ali13
07-28-2009, 21:03
Ммм .. да определено се сещам :D .. но са ми я разказвали .. Тази година приятелят ми кандидатства в Софийски Университет с география .. ии като излезе каза,че имало голям изрод в неговата стая .. Въпросникът влязъл в стаята с пергели и линии .. И когато изпитът започнал и обявили темата умникът се плеснал по главата и казал: "аах ,мамка му ,ама аз трябваше да бъда на изпит в Нов Български по математика :razz: :razz: :razz: и си излязъл :D .. А това как са го пуснали да влезе ,без да представи документи е още едно доказателсво,че в България ВСИЧКО е възможно :D :D Квесторите през цялото време се чудели защо кандидат-студентите били с 1 повече от определената бройка ,е разгадали са го :grin: :grin:

lyfche
07-28-2009, 22:04
Еми на един пробен по Математика бяхме и трябваше да започне изпита в 09:00,а вече беше 09:20 и аз отидох при квестора,който си четеше вестници :D и го попитах:
-Извинете,кога ще започнем изпита?
-Много мъдър въпрос.-отговори ми той :lol:
И продължи:
-Значи,ако си мислиш,че сега е 09:20 ,не е така това е просто илюзия :lol: :lol: :lol: .
И така си седнах ... :D

lovelysister
07-29-2009, 09:21
еми аз съм си карък общо взето
- забравихх си документа ... :-D
- в бланката за отговори без да искам по4нах да пресмятам не6то там ;дд
- на 4ина ми каццна оса и аз писнаах :-D

ии об6то зето ... ;ДД тфа е
ама искарах хубава оценк а слава богу и ме приеха

Aries
07-29-2009, 09:27
Един от настоящите ми ученици,там където трябваше да пише, входящия си номер на бланката с отговорите .. той си написал GSM-а ! :lol:

fenche22
07-29-2009, 10:09
аз като кандидатствах за гимназия... и по време на изпита на прозореца се лепна една баница :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

DeadSilence
07-29-2009, 11:00
На пробния изпит по математика квестора ни беше някъв даскъл по мат. и имаше някви задачи дет още не сме ги учили и то човека седнааа при нас да ни ги решава :D поне бяхме 6 - тима в стаятаа :razz:

А изпита по математика бях седнала най отзад и взе да ставаа мн топла и едната квесторка отвори процоераа ама мн духаше и взе чее всички листове ми се разпръснаха из стаята :lol: :lol:

sp33der
07-29-2009, 11:51
Аз си загубих листчето с входящия номер и ходих до 125 Соу да си взимам ново.А на изпита по математика един с кожено яке си беше взел 1,5 л. вода.Пие,пие и моли през 10 минути да ходи до тоалетната.А като му казаха да си свали якето,че стана многог топло той как се стресна.Изглежда пищови имаше ама кой както се уреди.

ifilin4ica
07-29-2009, 20:21
миналата година като кандидатствах имаше грешка в едни от документите, там където си попълваш входящия номер. Вместо 8 квадратчета, бяха оставили 6 и едно момче вместо входящия номер си написа домашния телефон :lol:
същото това момче си носеше студен чай и естествено го разля 3 пъти и губи маса време да се чисти в тоалетната :lol:
беше си взел и шоколад, който се разтопи разбира се и момчето си омаза всичките листи :lol:
и за капак на всичко си носеше цяла чанта с кърпички....като се започне от обикновени - сухи и се стгине до хавлия за лице :razz:

fenche22
07-29-2009, 22:01
Тази година на изпита по математика като пих вода и едно момиче си изтърва химикала,а аз се стреснах и изплюх водата върху листите за черновата,за мое съжаление се намокри и част от беловата :D :D

FlowerPower
07-30-2009, 09:56
Абе внимавайте,4е някои гафове мн насериозно ги взимат и ти анулират работата.Така на една олимпиада по немски бяха минали 100 и няколко дУши на 2-ри кръг,но пуснаха едва половината,щото другите не разбрали и си написали имената не където тр.Друг е въпросът,4е квесторите и дума не са обелили за правилата :x

executor313
07-31-2009, 19:52
аз като ходих на изпита по математика си сбърках името...значи аз си седя, почти заспал и си мисля за момичета...имаше една много сладка, която беше и на 2та изпита в моята стая...и си пиша името без да мисля...после ми даваха нова бланка :D обаче аз въобще не се притеснявах на изпитите...цяла година учех умерено...тренирах и си се забавлявах...накрая си изкарах супер добри оценки и ме приеха в едно от най-елитните училища в София...няма смисъл от притеснения...просто трябва да внимавате през годината :)

endless07
07-31-2009, 20:02
ами на изпита ми по математика закъснях и щях да са збия с квосторката щото съм бил драскал на бланката а на изпита по бг една мн побаркана дето съм ходил с нея седеше пред мене и щяха да ме изгонят щото съм я разсеивал

sladur4etyYy
08-01-2009, 14:31
А една моя приятелка беше объркала училището и я бяха карали с някаква служебна кола до другото. :lol: :lol: :lol: :lol:

:razz: :razz:

EnglishMan
08-01-2009, 14:55
аз като бях на изпита по БЕЛ имаше някакъв врабец,който постоянно издаваше странни звуци :D

dido_plovdiv
08-01-2009, 21:08
Аз пък като бях на изпита по БЕЛ имаше някъв образ с панталонки по къси от боксерките ми :D и идваше баба му да му донесе някви документи пък беше от някво село :D А за изпита по МАТ вместо да вляза в руската тръгнах към английската (те са едно до друго) добре че се усетих на входа . И на тоя изпит имаше няква дет само говореше за няква метъл група , как искала да е като няква певица , колко била притеснена и др простотии . Такмо да и тегла някоя друга майна и изпита започна :D

Tomorrowww
08-01-2009, 21:25
имаше една с ОГРОМНА коса .. ама наистина огромна .. приличаше на кошер и се падна в мойта стаяя.. и едно момче зад нея.. Квесторката пише на дъската и питаше , дали виждаме хубаво вариянта на дъската.. и всички ДА , само оня се провиква НЕ .. оная му вика там къв е проблема да обясни , оня кат се изцепи '' ми в тоя кошер само пчелите липсват .. кък да вида нещо '' .. ама вадеше и един диалеект :D :lol: :lol:
иначе аз по математика си сбърках името.. бях седнала на друг чин , ама не съм виновна , че имала и друга в стаята с мойто име.. после ме изпъдиха оттам де :lol:

adizitk1
08-01-2009, 21:42
аз като кандидатствах за гимназия... и по време на изпита на прозореца се лепна една баница :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: олелеееееееееееееее това ме убиииииииииииииииии :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :D :D :-D
Иначе на моя изпит нямаше изцепки .... освен, че чакахме по час и нещо и на двата изпита, за да ни раздадат някви глупости там. И вече минало мн време и всички до един полегнали по чиновете и изведнъж идва някъв мъж и пита 'как сте', и аз няква сънена му отвръщам 'полу заспали!'. :-D

melinor
08-02-2009, 14:59
ами на изпита ми по математика закъснях и щях да са збия с квосторката щото съм бил драскал на бланката а на изпита по бг една мн побаркана дето съм ходил с нея седеше пред мене и щяха да ме изгонят щото съм я разсеивал
:shock:

ByK
08-03-2009, 15:27
ооо определено изпитът по математика няма да го забравя .. :razz: с една приятелка се паднахме в стая и тъкмо раздават там бланки ала бала и гледам на стената по дъската гигангска гадна черна .. ХЛЕБАРКА :shock: ! И само почвам да викам на приятелката ми че там има хлебарка ма нали се чуда как да и го покажа малко по дискретно и и соча два пръсти като от мир :razz: :razz: и онаа се чуди .. по едно време странна буба тръгна към мойта фр и аз закрещяхх бубаа бубааа онаа се обърна и си дигна краката на стола :razz: :razz: :razz: :razz: в тоя момент и кфесторките се стреснаха и после се заласнаха с нас от смех :razz: :razz: :razz: :razz: ох леле ... :lol:

Newsgirl
08-03-2009, 21:05
бившата ми класни ни е разказвала как някакво момиче от притеснение не спряло да повръща(това за изпита след 7 клас)

freziq
08-03-2009, 22:14
на изпита ми по математика в уасг едно момче доста закъсня и дойде малко преди да дадат задачите(задачите закъсняха с 45мин от очакваното време) раздадоха ни листите и варианта, който се падна ...
по едно време идва една жена и вика ''ей там има едно момче, което спи'', а квесторката ''остави го малко да поспи и после ще ги реши''.
след 2 часа момчето се събуди и видимо сънено си предаде празна работата :-D
но поне се наспа :D

dessko
08-04-2009, 11:50
На изпита по рисуване една птичка се заби в прозореца :shock: :D

kkookkoo95
08-04-2009, 12:20
Аз не, но когато чакахме в двора на "Гео Милев" за изпита по БЕЛ върнаха едно момче защото объркало училището :? То и не пишеше името на ъчилището освен на една лавка пред него :D

KimBerLy1912
08-05-2009, 10:33
Аз на външната проверка по английски след 8-ми клас излязох от изпита,да се разбера с тогавашното гадже-да му кажа да ме изчака 2мин,че не ми се ходи сама до бирфеста 8-) И казах му го де,и тамън тръгвам да влизам в даскало,за да си предам изпитната работа,и гледам заключено 8-) И тропнах на охраната и той ми отвори,че нали беше мой човек 8-)

Иначе тва с притесняването е много тъпо,познавам много хора които се юркат заради контролни,класни,изпити-според мен няма смисъл-или го знаеш,или не... Ама то си е до нагласа...
Иначе тоя нашия даскало по география все цепи някви глупости.. Правим контролна и няколко души вече са готови,ама седят си и не са предали де... и той вика:Който е готов и му е скучно,може да ми нарисува някво цветенце,ако има останало място на листа.. Предпочитам маргаритки :oops:

По английски една приятелка беше болна,и затва после прави класната само тя... По 1 време и зех листа и и написах съчинението,че нея хич не я бива в съчиненията... Нищо,даскалката изобщо не се усети...

Или на олимпиада по биология сме,и една непрекъснато дрънка... Тая година темата беше за дихетерозиготното кръстосване (май кръстосване беше,лятото изтъпявам) ,и тая въпросната шматка отива при квесторката и вика "Дихетерозиготно слято ли се пише ? :shock:
Филма е,че накрая тая шматка се класира на втори кръг... :?
Българско училище-по-велика пародия и от "Смотаняци" .. Всичко е възможно.. : )

WhitEShadoW
08-05-2009, 14:05
Спомням си, че на един изпит (по български май беше), сичките бяхме свършили за 15 мин, а квесторките неискаха да ни пуснат. Задължаваха ни да стоим най-малко половин час и малее, к`ва скука беше тогава 8-) :lol:

ecstazy
08-05-2009, 14:24
аз като кандидатствах за гимназия... и по време на изпита на прозореца се лепна една баница :lol: хахахаха спуках се да се хиля :razz: :razz: :razz: :razz: :D :shock: :lol: :lol: 8-) :D

adizitk1
08-05-2009, 14:41
На изпита по рисуване една птичка се заби в прозореца :shock: :D
Тя ви е позирала. ;-)

Devastante
08-06-2009, 11:19
Гафове не съм имала на изпити, обаче на единия изпит една руса мацка се разхълца и хълцаше през половината изпит :lol:

alex4ety95
08-06-2009, 12:42
На изпита по БЕЛ ни взимат телфоните и едната квесторка вика " Изключете си звука на телефоните , че иначе ще изслушаме цяла палитра от мелодии " и няква такава се спуква от смях , обаче всички я гледат супер тъпо ... После през целия изпит пускаше някви лафове , дето само на нея и бяха смешни 8-) :D

therichbitch
08-06-2009, 20:22
малеее, :shock: само аз ли едно време като бях 7-и клас не съм си носила цяла кофа с храна, тука шоколади, моколади, брускети :shock:
на нас тогава никой нищо не ни е споменавал за храна ,та на нас в даскало някои учителки по време на конкролно не даваха да се пие вода даже, пък камо ли на изпит, там не че не са давали, ама аз просто не съм свикнала и вода не носех даже, абе нищичко, само часовник, наште ми надуха главата, че трябвало да взема,че да знам колко време ми остава, пък те наште квесторки се спукаха да казват коло минути ни остават/още от самото начало/
а иначе по темата: не е нещо кой знае колко забавно, ама имаше едно момче, дето се изцепи, че задачата била грешна, ма някво мн сигурно и хвърли сички в смут и те като почнаха да ахкат :-D ,а тия квесторките бяха даскалки по биология и викат "ми ние нищо не разбираме от математика" ама почнаха да се чудят над задачите :lol: :lol: а задачата естествено не беше грешна, просто момчето имаше самочувсвие без покритие и се мислеше за математик, а той гола вода явно :lol: :lol:

kamucheto0
08-07-2009, 09:58
не съм имала такива слачай :)

babystar
08-08-2009, 14:00
еммм .. :Д когато ми изпитваха по Ч.О .. не аз а едно0 момчее пръдна .. ама якоо .. :grin: :grin: :D :D :-D :-D

Luscious_Heart
11-12-2009, 07:52
На едно състезание по БЕЛ (тест) вече почнаха да излизат хората... Останалите си бяхме още в стаите. И тогава чувам, че отвън се провиква един от моето даскало: "На 50-та е Г!!!" :lol: :lol: :razz: :razz:

john95
11-12-2009, 08:28
На изпит по Иврит (езика на евреите, щото бях в едно даскало дето се учи) и трябваше около 30 текста (по 2,3 страници) да знаем за какво иде реч и думите вътре..
Дават ми първо глаголи да спрягам (там всеки ученик влиза индивидуално при 3,4 жури) и ала бала добре ги понаписах 8-)

После 'Я си изтегли текст' и аз ' мм а някакъв ' Б ' вариант че нещо ми се губят текстовете :D
Погледнаха ме с лошо око, но после решиха да си направят ташак с мен и почнаха да ме питат някакви въпроси нещо там се опитвах да разбера и накрая ми казаха, 'Абе я разкажи за себе си ' ..
И после се почна едно дълго съчинение... :lol: Другите влизаха и излизаха за 20 мин аз стоях вътре поне 40 минути 8-)

Почна се къде живея, какво правя , та до това какви са ми чаршафите и кой мол предпочитам повече :D

После казвах че в свободното си време целувам сладурани и .. пия ром с кола :lol:

Познайте колко имах накрая 8-) - 6 :razz: :razz:

JCoutureJunkie
11-12-2009, 09:33
john95 това за свободното време е просто :razz: :razz: :razz:
Аз на изпита по БЕЛ миналата година бях на първия чин по средата.И чакахме 40 мин да ни раздадат бланките,пликовете и т.н. и някакъв си беше начупил шоколада и си хапваше от самото начало.Но беше до прозореза,а нямахме пердета в тази стая и малко пред да почне самия изпит като се обърнах към него шоколада му беше се разтопил а той се опитваше да изчисти чина и да си оближе пръстите така,че да не остави следи после :razz: това трябваше да се види...
Та така,аз бях на първия чин и дадоха на квесторките едни огромни пликове,където ако не се лъжа бяха книжките с тестовете.И им трябваше някой,пред когото да ги отворят,и този някой да се подпише,че пликът не е бил отворен преди това.И те ме извикаха,но аз не знаех за какво.И едната така грубо ми каза "ела,ела де!"А аз се изцепих "Защоооо,защо точно аз!'Едно такова сърдито и уплашено едновременно и всички налягаха под масите от смях...
На изпита по математика пък имаше една кифла зад мен,която познаваше едно момче,седящо в другия край на стаята.И докато ни раздадат бланките двамата си говореха "О,това дъвка Шок ли е?Дай една". Онзи и мята.После "Ти знаеш ли,майка ми ми каза,че няма да влизам в математическата,езиковите били по женствени".След малко "Оффф,знаеш ли как ми се пикае,сутринта не успях от бързане.btw нямахме ток сутринта и за малко да закъснея.Дори не успях да изям от любимия ми корнфлейкс.Баща ми някво е*бати дивото същество,сутринта някъв ме дърпа за краката и ми вика да ставам."
Квесторките отгоре на всичкото ни казаха всичката храна да я приберем,не било разрешено по време на изпит :shock: Един след половин час отиде до тоалетната и се връща един доволен такъв и една от квесторките го пита: Как си сега?И той отговаря "Нахранен" И всички го гледаме ще кажеш,че е най-извратеното същество на планетата.Не знам каво е ял и откъде,но щях да поърна тогава.Господи,дано да си беше скрил закуската в джоба :razz: :razz: :razz:
А последното нещо,за което се сещам е как квесторките си говореха по време на изпита и тъй като бях пак на първия чин всичко чух..."Ама ти чувала ли си за новия крем на Ейвън за изглаждане на бръчки?Да,много е хубав...." минаха през "аз днеска на моя ще му сготвя нещо постно,че му е много тежко в тия горещини.Много му е тежко и много се поти..." та стигнаха чак до "Абе тоя Славчо(вероятно Слави Трифонов) мниги хубав бе!Ех,и зетя да беше такъв.Пък той само седи вкъщи и нищо не прави.Ама не разбирам,защо на Славчо му викат,че е бил куц.Аз и такъв бих го приела.Хубав,снажен,левент!" :razz: :razz: :razz: :razz:

elenkaaa
11-12-2009, 09:39
На изпита по математика преди 2 години след 8 клас едно момиче си носеше зарчета ако се паднела задача с зарчета :D и накрая икзкара 5.75

rainboww
11-12-2009, 10:52
На изпита по Бел, бях си сложила краката на чина и изведнъж той падна... и после всички се вдигнаха да ми помогнат и да видят дали ми има нещо?! :D

BlackWings
11-12-2009, 11:03
На кандидатстудентски изпит по рисуване - цветна задача с темпера , точно на средата на времето си разпльоках чашата с мръсна кална вода право върху себе си http://img441.imageshack.us/img441/5890/4fvgdaqth.gif http://img39.imageshack.us/img39/7360/428d.gif И трябваше да стоя 3 часа до края на изпита мокра като кокошка , и после да си разкарвам окаляната бяла блуза из целия град.
Е , поне не го разлях върху рисунката...