PDA

View Full Version : Отслабване чрез Л-карнитин



TheSameDevil
06-18-2009, 16:58
Значи днес ми доставиха Л карнитин.Но си и тренирам и пия преди тренировка.Въпроса ми е колко мога да сваля ако поддържам диета 1 месец(за колкото стига 1 опаковка Л-карнитин) и бягам редовно
И не ми казвайте моля да не се тровя с тва щото пробвах само с разделно хранене и бягане и ставаше супер бавно.А ми е наложително.

ana19
06-18-2009, 17:02
Така ... Първо зависи Л - карнитина на коя марка е, защото не всички действат. Също не си споменал/а дали е течен или на таблетки. Ако е течен стига за около 1 месец. С Л-карнитина в никакъв случаи не правии диета ... То трябва да си го пише и отзад това че не трябва да се лишаваш от здравословното хранене. За килограмите незнам колко можеш да свалиш, при всеки е различно. Лично аз пих около 1 месец с много спортуване и не забелязах голяма разлика в килограмите :)

Loshotia
06-18-2009, 17:18
При мен л-карнитина ускори изгарянето. Не знам колко ще свалиш- зависи от това колко имаш да сваляш( колкото по- малко кила, толкова по- трудно), дали си сериозен

MP
06-18-2009, 17:20
Няма отговор за това,колко можеш да свалиш.

TheSameDevil
06-18-2009, 17:25
Л карнитина е на Паницея % PIpharma тва пише отгоре
течен е.
97 килограма съм
Под смисъл не прави диети.Демек да си ям нормално .... тва ме съмнява.Не трябва ли да намаля нещо

ana19
06-18-2009, 17:27
Този не съм го чувала, незнам според мен най-добрия е на Explode. Щом си 97 кила би трябвало да ти помогне .. Успех ;)

MP
06-18-2009, 17:32
Естествено,че трябва да си съставиш някакъв хранителен режим.Карнитинът е НИЩО без правилно хранене.Освен,че трябва да имаш отрицателен калориен баланс,не трябва да ядеш сладко,тестено,мазно,пърже о и да пиеш газирано.

ana19
06-18-2009, 17:35
Цитирам какво пише на моя Л-карнитин отзад : " Да не се използва като заместител на разнообразното хранене !! " .... Най - важното за л-карнитина е когато го вземаш да спортуваш многоо .. трябва да се потиш яко :D

TheSameDevil
06-18-2009, 17:52
Цитирам какво пише на моя Л-карнитин отзад : " Да не се използва като заместител на разнообразното хранене !! " .... Най - важното за л-карнитина е когато го вземаш да спортуваш многоо .. трябва да се потиш яко :D
нз каква ти е марката аз за моя не съм сигурен каква е но и на моя пише това отзаде.С зелен чай е моя.
но горните 2 мнения мисля че си противоречат.някой може ли да обясни

ana19
06-18-2009, 17:58
Щом изрично ти го пише на самата опаковка .. какво мислиш че е ? Все пак хората не са си го написали защото са нямали друга работа :)

TheSameDevil
06-18-2009, 18:01
е да де.Ама аре разтълкувай го тва.Какво значи да се ограничавам от тестяно,газирано и там другото вредно и да се храня здравословно или да ям както досега :?

westggirl
06-19-2009, 06:41
момци на какви цени е течния ?

TheSameDevil
06-19-2009, 11:30
моя го зех 20 кинта

pinki
06-19-2009, 17:17
Така ... Първо зависи Л - карнитина на коя марка е, защото не всички действат. Също не си споменал/а дали е течен или на таблетки. Ако е течен стига за около 1 месец. С Л-карнитина в никакъв случаи не правии диета ... То трябва да си го пише и отзад това че не трябва да се лишаваш от здравословното хранене. За килограмите незнам колко можеш да свалиш, при всеки е различно. Лично аз пих около 1 месец с много спортуване и не забелязах голяма разлика в килограмите :)
и при мене беше така! Нз аз ли попаднах на менте или просто ефекта беше минимума на минималното :? А знам, че течния е за предпочитане от касулите

rauwkost
06-19-2009, 17:23
Вие добре ли сте?! Нищо няма да направиш, ако използваш Л-Карнитин без хранителен режим!! Започвай разделно хранене и с Л-Карнитина ще постигнеш ефект!

MalaBuzka
06-21-2009, 07:35
С л-карнитина не очаквай големи резултати- пила съм на няколко марки, истината е че работи само при някои хора- това което ти трябва е фет бърнър ( щом са ти много килата) той си е специално разработен за това- да топи мазнини. Поразрови се в нета ако искаш и виж в други форуми аз така направих, а ако искаш пиши и на ЛС за да ти препоръчам някой в зависимост от възможностите ти, защото има по евтини, по скъпи, All Natural и т.н. Успех :)

akinom
06-21-2009, 17:25
Няма значение, дали е Л- карнитин или друго медицинско средство за отслабване, нищо не помага! Незнам защо ме е яд на другите, но не мога да се примиря че си харчат парите така неинформирано и безполезно. Ако помагаха подобни хапчета, нали всички щяха да са слаби?!