PDA

View Full Version : Какво би ви изненадало?



DevilWish
06-18-2009, 19:01
Здравейте.Нуждая се от малко помощ.До сега не съм питала никой относно тема секс, но сега малко съм се поизчерпала на идеи мисля. . ;)
Та. . с приятелят ми не съм от много дълго заедно, така че не сме имали толкова "любовни" преживявания между завивките.Винаги съм се въздържала и не го карала много диво.Както и да е ,утре ще идва в нас и сам ми каза ,че иска утре да го изненадам с нещо. . та момчета какво би Ви изнендало приятно?Какво ще Ви възбуди на макс?!
Като за начало секси бельо и да почна да го събличам и целувам от вратата - това вече е решено и нататък!?Дайте ми нещо наистина неочаквано? :)
Мерси на всички, предварително!
Лека вечер!

Thunder01
06-18-2009, 19:46
Еми мен би ми харесало ягоди със сметана . Манипулирай го по такъв начин че да го възбудиш и просто да не може да издържи , може да го вържеш за нещо и да почнеш ... Но ти сама трябва да го познаваш и какво би му харесало .

LostSelf
06-18-2009, 20:22
защо не пробваш с малко стриптииз ;) със сигурност ще му хареса.Дай му да гледа,но не и да пипа,накрая ще се побърка от възбуда и ще видиш какво следва :oops: охх...размечтах се

Ilikeliljon
06-18-2009, 20:38
Ставам банален, ама си намери кашон и изскочи гола от него :razz: :razz:

axis
06-18-2009, 22:22
посрещни го с крак-брадва 8)

Vichko0o
06-18-2009, 23:27
Ми нека те свари да готвиш/чистиш ала бала, да се правиш, че не го виждаш/чуваш, бъди по някакво по-предизвикателно бельо, като те награби в гръб го сложи да седне на 1 стол, вържи го, направи му стриптийз, дразни го до полуда, сядай в скута му целувай го страстно и се дърпай рязко от него, направи така, че просто да го подлудиш докато той е вързан, безпомощен и не може нищо да направи. Поиграй си с "атрибута" му, ама малко само да го залъжеш, нека усеща аромата ти, нека усеща ръцете ти по тялото си. Но гледай да не прекалиш, че ще го заболят топките и ще видиш секс друг път ! И като го развършеж, ще те изнасили по такъв начин, че и двамата ще лежите после на леглото, ще гледате тавана и ще се опитвате да си поемете дъх :D :D :D :D :D Успех !

tedytyy
06-19-2009, 00:11
Ми нека те свари да готвиш/чистиш ала бала, да се правиш, че не го виждаш/чуваш, бъди по някакво по-предизвикателно бельо, като те награби в гръб го сложи да седне на 1 стол, вържи го, направи му стриптийз, дразни го до полуда, сядай в скута му целувай го страстно и се дърпай рязко от него, направи така, че просто да го подлудиш докато той е вързан, безпомощен и не може нищо да направи. Поиграй си с "атрибута" му, ама малко само да го залъжеш, нека усеща аромата ти, нека усеща ръцете ти по тялото си. Но гледай да не прекалиш, че ще го заболят топките и ще видиш секс друг път ! И като го развършеж, ще те изнасили по такъв начин, че и двамата ще лежите после на леглото, ще гледате тавана и ще се опитвате да си поемете дъх :D :D :D :D :D Успех !

Господи Боже мой ! :shock:

LovelyGirl
06-19-2009, 06:07
^ Е, че какво, супер си е идеята ;)

LostSelf
06-19-2009, 06:23
аз го изпробвах снощи и мога да кажа само "О,боже мой..." беше върховно :oops: искам пак и пак и пак....

plmn
06-19-2009, 06:46
мусака

NeZaPoznat
06-19-2009, 07:14
Здравейте.Нуждая се от малко помощ.До сега не съм питала никой относно тема секс, но сега малко съм се поизчерпала на идеи мисля. . ;)
Та. . с приятелят ми не съм от много дълго заедно, така че не сме имали толкова "любовни" преживявания между завивките.Винаги съм се въздържала и не го карала много диво.Както и да е ,утре ще идва в нас и сам ми каза ,че иска утре да го изненадам с нещо. . та момчета какво би Ви изнендало приятно?Какво ще Ви възбуди на макс?!
Като за начало секси бельо и да почна да го събличам и целувам от вратата - това вече е решено и нататък!?Дайте ми нещо наистина неочаквано? :)
Мерси на всички, предварително!
Лека вечер!

Какво би ме изненадало приятно ли ??!! Мммммм !! Ами компанията на някоя твоя секси приятелка да речем :oops: :oops:

А нещо неочаквано ?!! Мммммм!!? Ами докато му духаш му забий един пръст в ануса :-P :-P :-P Супер неочаквано ще е :-P :-P

GotTheLife
06-19-2009, 09:26
ягоди, сметана бла бла бла :D вади камшика 8-)

Youth_boy
06-19-2009, 10:16
Тука някои отговори къртат :grin:

Иначе еротичото бельо , обстановката вкъщи като цяло , леглото , стаята всичко трябва да е готово ... Ако искаш да си особено оригинална предложи му някоя нова поза (стига да не сте изчерпали всичко) замисли се кое му е любимото когато правите секс и му го предложи в двойна доза .

Jazzer
06-19-2009, 10:25
Кое би ме изненадало ли? Приятелката ми да роди докато я чукам. Това би ме шокирало даже

hottie
06-19-2009, 10:55
Дано не съм закъсняла, но има нещо, което много се харесва на мъжете и то е свирка с ледче. Защото хем е топло, хем студено. Изненадай го, като си пъхнеш ледчето в устата без да забележи. Но да не е прекалено голямо, иначе може да не се плучи добре.
Иначе може и стриптийз :) или да го вържеш и да го изкушаваш.

Vichko0o
06-19-2009, 11:14
Ми нека те свари да готвиш/чистиш ала бала, да се правиш, че не го виждаш/чуваш, бъди по някакво по-предизвикателно бельо, като те награби в гръб го сложи да седне на 1 стол, вържи го, направи му стриптийз, дразни го до полуда, сядай в скута му целувай го страстно и се дърпай рязко от него, направи така, че просто да го подлудиш докато той е вързан, безпомощен и не може нищо да направи. Поиграй си с "атрибута" му, ама малко само да го залъжеш, нека усеща аромата ти, нека усеща ръцете ти по тялото си. Но гледай да не прекалиш, че ще го заболят топките и ще видиш секс друг път ! И като го развършеж, ще те изнасили по такъв начин, че и двамата ще лежите после на леглото, ще гледате тавана и ще се опитвате да си поемете дъх :D :D :D :D :D Успех !

Господи Боже мой ! :shock:
Проблем ли виде бе дупе ?

DevilWish
06-19-2009, 14:33
Мерси мнооого на всички.Остава да ми пожелаете успех ,защоо той идва след час-два.А ако питате ,кое съм избрала да напрвя- от всичко казано по малко всъщност :) Миля,че днес е щастливият ден на прителя ми :)
После /утре/ ще Ви информрам как е било :)

MakeMeLaugh
06-19-2009, 16:07
Ми нека те свари да готвиш/чистиш ала бала, да се правиш, че не го виждаш/чуваш, бъди по някакво по-предизвикателно бельо, като те награби в гръб го сложи да седне на 1 стол, вържи го, направи му стриптийз, дразни го до полуда, сядай в скута му целувай го страстно и се дърпай рязко от него, направи така, че просто да го подлудиш докато той е вързан, безпомощен и не може нищо да направи. Поиграй си с "атрибута" му, ама малко само да го залъжеш, нека усеща аромата ти, нека усеща ръцете ти по тялото си. Но гледай да не прекалиш, че ще го заболят топките и ще видиш секс друг път ! И като го развършеж, ще те изнасили по такъв начин, че и двамата ще лежите после на леглото, ще гледате тавана и ще се опитвате да си поемете дъх :D :D :D :D :D Успех !

Господи Боже мой ! :shock:

О, Мондьо!! Ако ума ти не го побира това.. значи си скучна за момчетата ;р

WhyNot
06-19-2009, 22:29
Здравейте.Нуждая се от малко помощ.До сега не съм питала никой относно тема секс, но сега малко съм се поизчерпала на идеи мисля. . ;)
Та. . с приятелят ми не съм от много дълго заедно, така че не сме имали толкова "любовни" преживявания между завивките.Винаги съм се въздържала и не го карала много диво.Както и да е ,утре ще идва в нас и сам ми каза ,че иска утре да го изненадам с нещо. . та момчета какво би Ви изнендало приятно?Какво ще Ви възбуди на макс?!
Като за начало секси бельо и да почна да го събличам и целувам от вратата - това вече е решено и нататък!?Дайте ми нещо наистина неочаквано? :)
Мерси на всички, предварително!
Лека вечер! просто поеми инициативата под всякаква форма 8-) стрем исе да бъдеш по активната и най важното прави това което на теб ти харесва универсални техники няма просто поддържай добро темпо 8-)

hottie
06-20-2009, 07:47
на Vichko0o е много добро също :D подобно на моето, но той го е обяснил в повеч детайли. ако наистина си го съчетала ще е просто върха !

DevilWish
06-20-2009, 07:53
Такам . . значи ,мили мои ,вчера беше с една дума НеВеРоЯтНо!! Думите на моят приятел бяха "Не можах да си поема дъх, мерси за невероятната вечер" :) Беше ужасно щастлив и каза ,че не знае къде ме е намерил такова съкровище :oops: Та овациите са вас, мили съфорумници, защото вие ми дадохте идеите.Мерси много!!! :)
Сега само трябва да мисля, какво ще се прави следващият път , тъй като от вашите съвети всичко кобинирах :)))

hottie
06-20-2009, 08:23
Супер !! Много се радвам ! Евала ! Йееее :-D Все пак идеите не са чак толкова важни. Важно е и как ти си ги възприела и изпулнила, така че браво ! :P

Ilikeliljon
06-20-2009, 08:55
:D :D :D Браво, браво взела си акъла на момчето 8-) 8-) За следващия път влез в роля на лошата медицинска сестра или полицайка 8-) 8-) 8-) :-P :-P

DevilWish
06-20-2009, 18:01
:D :D :D Браво, браво взела си акъла на момчето 8-) 8-) За следващия път влез в роля на лошата медицинска сестра или полицайка 8-) 8-) 8-) :-P :-P
Това е идея ,да.Наистина ще го шокирам тотално /в хубавият смисъл/.
ПС- тъй като е белгиец според мен не е виждал такова нещо :)) В смисъл тука момичетата са много смотани, и едни такива . . ддз ама става ли въпрос за секс при тях е само мисионерската поза почти :))) :D Та извади късмет това момче :)) :Р

Хоти - Без вас нямаше да се справя :)

felly_
06-20-2009, 18:39
oх,съжалявам,че ми е такова мнението,не че не са готини идеите,но за мен не са оригинални...смисъл аз на гаджето ми ако му направя стриптииз едва ли ще е много изненадан...незнам може би защото винаги го караме малко диво и малко изненадващо и вкарваме нови неща и двамата...ама "целувай го страстно " ...тя иначе така и така ще си го целува страстно..за мен оригинална идея е например както си правят секс и тнт и привелно изведнъж да го изведе на терасата /ако има такава/ или примерно да се качи на масата и там да продължи или примерно да извади джиесема и да му каже да я снима в някакви много готини пози или защо пък не да си направят клипче и после на сутринта да го гледат...аз давам идеи за следващия път ,въпреки че съм сигурна че и сама ще и хрумне нещо готино,с което да си прекарат още една незабравима вечер...или примерно защо не му направиш св.... докато кара нанякъде и си говорите нещо съвсем не по темата за секс/да не се прилага при неопитни шофьори/ :-D :D стопроцентов резултат,повярвай ми... абе аз винаги на момента и измислям щото така става по спонтанно и за мен..иначе ти ако си решила какво ще правии тази вечер то само на него ще му е интересно..незнам за вас,но аз не мога да нарека хубав секса,ако е предвиден и очакван..най-обичам да е спонтанно иии винаги да има нещо ново...точно това поддържа една връзка да бъде като в началото :-)

felly_
06-20-2009, 18:42
малко трябва да поработя върху паразитните думи като "примерно" например :D

Vichko0o
06-20-2009, 20:36
Фели защо мненията да не са оригинални ? Свирката при шофиране е оригинално така ли ? Заснемането докато го правите пък е още по-оригинално ? Тамън в разгара и "мило чакай да те снимам задръж така..." Сигурно е "много" възбуждащо ... Да го хвърли на масата ? Та ние с жената тва си го практикуваме постоянно и не е нещо кой знае колко различно .... Това докато шофира да му правиш свирка е много тъпо ! 90% от случаите завършват с катастрофа ... Тя поиска идея ние и дадохме нещо което да го изненада.... Ти ако "така" изненадваш гаджето си както казваш то милия той умира от скука ... Нали съзнаваш, че всеки си има мнение и го изказа в темата. Никой не те кара да го спазваш, щом смяташ, че си толкова добра в леглото браво на тебе, а мъжа ти мисли ли и той така ? Както сама видя авторката е написала, че е било невероятно, значи наща помощ е била от полза ... Кво всеки път ли вие почвате със стриптийз ? Всеки път ли се връзвате и правите простотий ? А забравих вие всеки път тамън в разгара спирате да се снимате или да се преместите на терасата, "о колко възбуждащо, ти си жена мечта".... Не мога да ви разбера такива хора дето все си мислите, че разбирате от всичко и всичко можете.... Така като гледам ти повече оплю наще мнения от колкото да дадеш нещо което да помогне на авторката .... Естествено, че спонтанното и новото е интересно, но защо да не направи нещо специално и планирано ? Защо си въобразяваш, че планираното не може да се превърне в тотално непознато и ново нещо ? Това, че ТИ не можеш не значи, че не става ! Успех от мене ! Авторката ако трябва друго свиркай да помагаме 8)

gLoRiToO
06-20-2009, 20:55
ами докато го правите кажи името на най-добрия му приятел и ако не се изненада нз какво друго би го изненадало... 8)

DevilWish
06-21-2009, 09:57
! Авторката ако трябва друго свиркай да помагаме 8)
Мерси много ,ама много :) {} {}

----
Фели, не смятам, че идеите ,които са ми дали са глупави - в крайна сметка моят приятел остана доволен.
Тераса нямам ,пък и да имам точно в този момент не ми се спира ,за да се местя.То полудявам само позите докато сменям, че трябва да спра, пък какво остава да се местя на тераса.А за снимки и клипчета - снимки не ми звучи особено интересни, клип един път си бяхме направили с бившият ,но точно 1 път го гледахме и го изтрихме.
А за свирката в кола - няма кола :))) Изобщо трудно изпълними са идеите.. . :) И все пак ти благодаря. ;)

buffalo88
06-21-2009, 09:59
посрещни го с крак-брадва 8)

И после бормашина извън ринга !

hottie
06-21-2009, 10:12
Фели, по принцип съм съгласна с теб. Но първо е много трудно да дадем идеи просто ей така, защото не знам какво им се харесва и до какви граници биха стигнали. Пък и както за теб снимките и клипчетата са оригинални, за мен са си...айде не ежедневие, но не влизат в графата "оригинални". Разбира се винаги може да намерим още и още идеи. Така, че идеите на всеки един от нас са добре дошли по принцип :) Както и нашите, така и твоите.
Иначе за свирката в колата докато шофира е готино, но опасно. Трябва да е на спокоен път и да се кара сравнително бавно ако питаш мен :)

pLqmi92
06-21-2009, 10:31
http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p2_23_0.html

Аз черпя идеи оттук ... :grin: