PDA

View Full Version : SPESHNO !!! Pomognete mi :(((



drs4o0o0
06-18-2009, 20:29
Zdraveite na vsichki :) !!! Znachi parvo molqvi da ne mi se smeite na vaprosa zashtoto tova naistina ne e smeshno....
Ta za vaprosa : Kogato pravq sex ili neshto svarzano s dokosvane na chlena mi , glavichkata me boli ? Osobeno kogato go pravq bez prezarvativ bolkata e strashna , ako e s prezarvativ ima pak bolka ama e po malka ! Kogato moqta priqtelka mi pravi svirka i ako dokosva s prasti glavichkata na chlena mi toi pak me boli !! Nqkoi moje li da mi kaje zashto me boli taka ???

Ilikeliljon
06-18-2009, 20:33
Здравейте на всички!! Значи първи моляви да не ми се смейте на въпроса защото това наистина не е смешно.
Та за въпроса : Когато правя секс или нещо свързано с докосване на члена ми, главичката ме боли? Особено когато го правя без презерватив болката е страшна, ако е с презерватив има пак болка ама е по малка ! Когато моята приятелка ми прави свирка и ако докосва с пръсти главичката на члена ми той пак ме боли!! Някой може ли да ми каже защо ме боли така???

ДРУГ ПЪТ ПИШИ НА КИРИЛИЦА :-o :-o

Ilikeliljon
06-18-2009, 20:40
Айде и да ти отговоря. Отивай на лекар директно, не ми се струва, че имаш чисто и просто чувствителна главичка на пениса. Най-добре се консултирай със специалист и му опиши проблема. :) :)

hamilcar
06-19-2009, 06:02
точка 1. Пишете на кирилица !