PDA

View Full Version : Какво мислите за расово смесените бракове?



Goebbels
06-19-2009, 09:55
И бихте ли скюлчили такъв?

И аз да изкажа мнението си по темата,
нашият народ се е пазил хилядолетия наред, за мен е немислимо да мелезираш.
Освен това за малоброен народ като нашия това е смъртна присъда.

EarthShaker
06-19-2009, 10:08
Хилядолетия наред...

Не знам, дали знаеш, но са нужни точно 10 000 години един индо-европейски народ (като нашия) да се превърне в нещо близко до африканските негри, т.е. на негрите са им били нужни около 10к години да станат негри...

Не смятам, че 'размиването' на расите или народите ни застрашава... това е простото логическо продължение на нашия вид, с оглед глобализацията и т.н.

Не съм ПРОТИВ смесените бракове.

Cryptica
06-19-2009, 10:14
Всеки да се жени за когото си иска. Аз преди години имах съседи от смесен брак, много свестни хора. Оттогава негрите са ми симпатични. :D

Goebbels
06-19-2009, 10:24
Не знам, дали знаеш, но са нужни точно 10 000 години един индо-европейски народ (като нашия) да се превърне в нещо близко до африканските негри, т.е. на негрите са им били нужни около 10к години да станат негри...
Това са пълни глупости. Много чифутски книги си чел за теориите на Дарвин...и т.н


Не смятам, че 'размиването' на расите или народите ни застрашава... това е простото логическо продължение на нашия вид, с оглед глобализацията и т.н.

Точно това е целта и на либералдемократите чифути, да унищожат белите нации, няма по-лесен начин да ни контролират, когато сме безнационална гойска маса.

EarthShaker
06-19-2009, 10:30
аз съм с промития мозък, определено

DimovB
06-19-2009, 10:36
И за, и против.
Принципно бих сключил такъв брак, но като цяло съм против.

А расите е почти сигурно, че ще се заличат до няколко хилядолетия. :)

Goebbels
06-19-2009, 10:38
аз съм с промития мозък, определено.


Щом проповядвяаш равенство между расите, и ако се смяташ за произлязъл от маймуна, защо просто не отидеш в Африка или в джунглата?

ЦЕНЗУРА!

DimovB
06-19-2009, 10:39
а ти от какво си произлязъл :lol: от извънземни ли :D

EroSennin
06-19-2009, 10:45
а ти от какво си произлязъл :lol: от извънземни ли :D
прасте и тигър се опенали и така :D

hottie
06-19-2009, 10:53
Нямам нищо против, даже напротив !!

EarthShaker
06-19-2009, 10:56
аз съм с промития мозък, определено.


Щом проповядвяаш равенство между расите, и ако се смяташ за произлязъл от маймуна, защо просто не отидеш в Африка или в джунглата?

ЦЕНЗУРА!

Нали знаеш, че единствената причина негрите (в Африка) да не са развити икономически колкото нас се крие в липсата на житни култури и обработваема земя...

Нали знаеш, че има негри, които са Нобелови лаурати...

Нали знаеш, че има десетки милиона 'маймуни' с доста по-високо iq от твоето и моето :)

Не можеш да наричаш хора маймуни, само защото са с повече меланин в кожата и косата им е къдрава. Аз си имам собствена концепция за човешката еволюция и ДА, тя се състои, че прародителите са ни били примати :)

LovelyGirl
06-19-2009, 11:13
Като се обичат хората няма лошо :)


Иначе аз силно се съмнявам, че бих сключила такъв брак :?
Просто не е за мен (:

hottie
06-19-2009, 11:16
Ще помоля Goebbels да внимава с приказките !

Аз пък искам дете мулатче :D баси сладурските

PainMonopoly
06-19-2009, 12:11
Не бих си го заврял в жена, която не е бяла, камо ли да се оженя за нея. Гнусни са ми.

TERRORMACHINE
06-19-2009, 12:12
Не бих си го заврял в жена, която не е бяла, камо ли да се оженя за нея. Гнусни са ми.по-скоро бих и заврял танка в гъза и да стрелям!!!

machoka
06-19-2009, 12:37
Този промит мозък не заслужава да пуска теми.