PDA

View Full Version : На прав път ли съм?!



term0t0
06-19-2009, 11:11
Значи тренриам футбл и мускулите си ги имам..само дето има сланинки върху тях..мама каза или да почвам да правя упражнения за заякване,т.е тия сланини да станат в мускули или да отлабвам чрез режим..та че рижимът е 3 ядения на ден без нищо между тях,бяз сладки,без газирани и с много малко хляб и тестяно..че аз тръгнах с режима и питам добро ли е рижемчето 8-)

stefity
06-19-2009, 12:25
Първо браво за това, че си решил да подобриш с нещо външния си вид. ;)

Тааа... аз какво мисля по въпроса. :) Значи... Ако почнеш да правиш упражнения за да превърнеш сланинките в мускули, ще натрупаш и повечко маса. :) А ако решиш да отслабваш още, въпреки, че не мисля, че е нужно щом тренираш, но както и да е, та ако решиш да отслабваш, релефа ти ще се очертае и ще изпъкне супер много... но пък ще изглеждаш слабичък, смисъл няма да имаш маса. :) А на мене лично не ми харесват момчета съм много изпъкнал релеф, по-добрия вариант мисля е да почнеш да си правиш упражненията, да качиш малко маса, и все пак да внимаваш какво ядеш, щом спортуваш активно можеш да си позволиш по нещо сладичко примерно, но по-малко :) доооста объркано го обясних ама... 8-) Дано си ми схванал идеята.