PDA

View Full Version : Как да я заинтересувам ??



zlatko123
06-19-2009, 13:01
Значи има едно момиче което ме кефи ..Тя е от онези надутите руса косичка тва онва ..последният път бяхме в един клуб и ми вкарваше погледи и аз разбира се ..Тази вечер ще излизаме пак компания и се чудя как да се запознаем и за нещо по сериозно .. Всъщмост въпроса ми е как да испъкна в очите й , защото нямам много опит с такива момичета (надуди) ХЕЛП?! :-o :)

dimitar_ak
06-19-2009, 13:03
Ако е комерсиален тип ще я впечатлиш с парички, но се замисли трябва ли ти такава. Ако и се покажеш като поредния хапльо за нея няма да си по-различен от останалите. Запознай се с нея и се дръж естествено дори и да я намираш за яка мацка. Ако почне да ти се прави не се подавай.

smileforyou12
06-19-2009, 13:03
прави се че я сваляш и я зарежи после ще те търси :razz:

zlatko123
06-19-2009, 13:07
принципно изглежда печена , става въпрос нз ква стратегия да използвам примерно дали да се правя на романтик цветя глупости или високо самочуствие ,бойща ,бири,цигари !! Ако трябва да съм си аз начи тряя ползвам втория вриант но вие преценете нали затва е форума :)

dimitar_ak
06-19-2009, 13:10
Грешно е да смяташ, че ако изпушиш кутия с цигари и се налееш с бира ще грабнеш една жена. Повечето жени ужасно мразят да им лъхнеш на алкохол.

zlatko123
06-19-2009, 13:14
димитар ак )На колко си години? ИСКАМ МНЕНИЯ ОТ МОМИЧЕТА ДО 16 ГОДИНИ!!

Ilikeliljon
06-19-2009, 13:16
принципно изглежда печена , става въпрос нз ква стратегия да използвам примерно дали да се правя на романтик цветя глупости или високо самочуствие ,бойща ,бири,цигари !! Ако трябва да съм си аз начи тряя ползвам втория вриант но вие преценете нали затва е форума :)

Хахаха, бира, бой и сръбска скара :razz: :razz: Ако искаш наистина да я впечатлиш може да отидеш с кола, да пуснеш някоя по такава песен и да се правиш на гъзе :D :D Ако пък нямаш, абе не ми слушай глупостите. Стегни се, дръж се на ниво и със самочувствие за теб самия. Другото няма значение, жените харесват мъже със самочувствие, ако се държиш така значи е добре дошло (самочувствие не означава мъжкарство да кажа в духа на боя и бирата). :) :)

dimitar_ak
06-19-2009, 13:16
Ок. Няма да се обаждам повече. На повече от 2х16 години съм и също мисля, че мъжкото поведение е това което може да грабне едно момиче или жена. Под мъжко поведение нямам предвид престорена гъзария или просташко държание.

NeZaPoznat
06-19-2009, 13:31
принципно изглежда печена , става въпрос нз ква стратегия да използвам примерно дали да се правя на романтик цветя глупости или високо самочуствие ,бойща ,бири,цигари !! Ако трябва да съм си аз начи тряя ползвам втория вриант но вие преценете нали затва е форума :)

Остави малкия да се подава от дюкяна ти - 1000% ще и направи впечатление ... после лесно :D

selens
06-19-2009, 13:32
Който си го има си то има .. и да се правиш на нещо повече тя някога ще види че не си .. за това бъди естествен :)

Aicken
06-19-2009, 13:48
ще я впечатлиш като пишеш правилно


а ся...

с черпавки
демонстративно пилеене на пари
коли
добра репутация?

your_secret
06-19-2009, 16:21
Абе тая тема няма ли я вече :?

valdesbg
06-19-2009, 18:19
димитар ак )На колко си години? ИСКАМ МНЕНИЯ ОТ МОМИЧЕТА ДО 16 ГОДИНИ!!

А имах намерение да пиша в тази тема. Уви след този пост всякакво желание ми се изгуби. Авторе - удари си една и спри да приказваш глупости.