PDA

View Full Version : Искате ли ме във форума?



wildside
06-19-2009, 13:59
Първо, съжалявам за егоцентричната тема, но мисля че има нужда от нея.

Въпросът ми е искате ли ме във форума или не?тъй като няколко човека вече изразиха отвращението си от моето присъствие тук. Не мисля че съм обидил или наранил някого с нещо, нещо което не мога да кажа за обратното отношение към мен.

Интересувам се също от позицията на модераторите и админите на форума. Добре дошъл ли е човек като мен в този форум?

До голяма степен това за което дойдох тук го направих, така че не ми е проблем да се изнеса и да не се върна повече тук.

TheBlackStranger
06-19-2009, 14:12
А хората като мен, които никога не са ти виждали темата и им е през кура за това дали ще си тук - или не, какво трябва да гласуват ?

machoka
06-19-2009, 14:31
а ти кой си къде сииииии :-o :-o

и какви са 'хората като теб'?

wildside
06-19-2009, 14:39
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=5063914&highlight=#5063914

smileforyou12
06-19-2009, 14:39
:shock:

DjBaloon
06-19-2009, 14:54
Дискриминация или не
Не мисля че имаш място тук
Не знам шега ли е,не е ли шега това
но ако останеш според мене админите и модераторите трябва да ти следят всяко лично съобщение и всеки пост, когато осъзнаваш че имаш привличане към нещо което е определено като незаконно и е сериозно наказуемо,най-малкото заради теб самия трябва да стойш далече от всякакви такива контакти
независмо през компютър или където и да е

Може и да се бъркам,но един форум за тинейджъри и по-малки дори (каквито тук има много), трябва да се бори по всякакъв начин за предпазване на подрастващите в интернет,това е моето разбиране

wildside
06-19-2009, 15:06
огромната част от потребителите тук са в легална възраст. Това едно на ръка, второ - както казах още в първия си постинг, не съм тук да си търся "жертви" и на провокации от тоя род не смятам да отговарям, трето - лични съобщения досега не съм писал и получавал, но админите са повече от добре дошли да ги следят ако мислят че съм заплаха под каквато и да е форма.

Моята идея беше да овладея малко омразата и виртуалните разстрели които се лееха срещу хора като мен, без да се знае почти нищо за проблема. Исках да ви покажа, че това че имам такива желания към деца не ме прави изверг и изрод и че не съм по-различен от вас, освен в тази дребна част от съществуванието ми.

Все пак благодаря за мнението.

DjBaloon
06-19-2009, 15:10
Не знам защо си решил,че такъв форум е подходящ да си защитиш разбирантя,защо не избра друг?

Имаш някои фрапиращи коментари...



Няма да пиша повече,казах моето мнение

wildside
06-19-2009, 15:28
Не знам защо си решил,че такъв форум е подходящ да си защитиш разбирантя,защо не избра друг?

Имаш някои фрапиращи коментари...

Няма да пиша повече,казах моето мнение

защото на тая тема попаднах случайно при едно търсене в гугъл и бях ужасен от нещата които се пишеха.

Преди го бях правил и в един друг форум в който имаше подобна тема. Малко искам да постигна с постването тук. Нямам кой знае какви илюзии че мога да променя отношението на хората генерално, но се надявам че ако прочетат какво имам да кажа, може поне да се замислят преди да хвърлят камък или да ме пратят на бесилото ...

иначе какво толкова фрапиращо съм написал? Имам едно-две по-свободни мнения, но мисля че от тона става ясно че са в рамките шегата.

wildside
06-19-2009, 15:41
Аз съм против твоето присъствие тук, макар че съм убеден, че не си единственият такъв...

Защо?

Защото за наркоман не е хубаво да работи в нарколаборатория, за човек като теб - трябва да се ограничат контактите и полето за изява сред дадени групи от хора. Съжалявам, но присъствието ти е притеснително и ще предизвиква само спорове, обиди и драма...

Личното ми мнение е доста по-крайно, но това няма да го коментирам в момента...

говориш сякаш съм пристрастен към децата и не мога да си контролирам действията. Ти имаш ли нужда от ограничаване на контактите в твойто поле на изява - жените? В смисъл, шанса аз да насиля дете е горе-долу същия какъвто който и да е нормален хетеро тук да насили жена.

Но да, по принцип съм съгласен че ше предизвика спорове и драма присъствието ми и затова вероятно ще се оттегля...

wildside
06-19-2009, 16:14
Насилването е много, ама много обширно понятие, особено когато говорим за 10-14 годишни деца, тогава можеш доста неща да му втълпиш, но то все още няма изградена собствена воля и 100% осъзнаване на заобикалящия го свят, затова пак ще бъде насилване от тази гледна точка.

Все едно в един тийнфорум не можеш да напишеш 1000 мнения за любов, чувства и т.н., които да подлъжат някое хлапе, което още не е наясно с нищо в живота си, а след това да продължиш "обработката" на лични съобщения и т.н.?

една малка подробност забравяш - с 10-13 годишни сексуални отношения от всякакъв сорт са противозаконни. Повярвай ми, прекалено си ценя свободата за да я рискувам за низки страсти. А и както казах - ако това ви е страха, нямам абсолютно никакъв проблем админите да ми следят личните съобщения.

MakeMeLaugh
06-19-2009, 16:18
Защо се защитаваш след всеи пост, нали искаше само мнение..
пф

JenataNaShefa
06-19-2009, 17:27
Отговорът ми на анкетата ти е и "Да" и "Не", защото нямам проблем с теб единствено и само защото си човек също като нас и най-вероятно заслужаваш поне някаква част на разбиране, но за приемане едва ли може да се говори... НО ако трябва съвсем честно да отговоря, реално мнението ми е, че нямаш място точно в този форум ! Следях ти мненията внимателно и трябва да отбележа, че не знам колко можеш да се контролираш или не и не ми е работа, но >>>
ауууу, навършени 14, без косми... мммммм... перфектно
Темата е тази http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=5100224&highlight=#5100224
Това след като го прочетох и честно да ти кажа ми се прииска да се обърна към някой модератор или директно към machoka...
Изключително много ме притесних, защото тук има много подрастващи които все още не са наясно с много неща, а хора като теб знаят много добре как да... "омайват", "завъртат", "подмамват" или там каквото правите. Би могъл лесно да повлияеш на някой било то с коментар в тема или с лично съобщение и заставам твърдо зад Raybeez, но ако нещата излязат извън сайта и форума кой ще носи отговорност ?!
Аз лично се чувствам отговорна към децата и тийнейджърите, които са потребители и буквално израстват във форума да направя нещо, в случая да изразя мнението си!
Не знам дали само аз се чувствам така, но когато случайно ти засека мнение и ти видя аватара, изпитвам страх, паника и свян...

Вероятно има още доста такива като теб, замаскирани под какви ли не никове и образи, но когато нещата станат ясни и достъпни се замислям колко сериозна е заплахата! Добре си пуснал анкетата, но едва ли резултатите от нея могат да влияят кой знае колко много на решенията ти...

Смятам че е по-добре екипа да вземе едностранно решение за ситуацията и мерките, които ще се вземат !

machoka
06-19-2009, 18:24
След като се запознах подробно с постовете ти, ще те помоля да преустановиш посещението си в този форум. Това може да стане по лесният или по трудният начин. Личи си, че си интелигентен човек и смятам, че ще избереш първият.
Като такъв би следвало да се сетиш, че присъствието ти тук е невъзможно.

TheBlackStranger
06-19-2009, 19:57
и какви са 'хората като теб'?
които никога не са ти виждали темата и им е през "мъжкия полов орган" за това дали ще си тук - или не :-o

hottie
06-19-2009, 20:05
Прочетох ти внимателно поста, но не мога да го приема и ще се присъединя към другите казвайки, че не мисля че мястото ти е тук да защитаваш или говориш за хора като "вас". Може би в някой здравен форум, форум за възрастни, но не и тук. Съжалявам.

babity
06-19-2009, 20:43
Супер! Дайте му повод да си смени ника и да почне на чисто приятелствата си с малките момченца. Т'ва е супер подло. На фона на всички раздадени наказания на определени потребители на форума, които въпреки всичко продължават да се подвизават тука тази тема ми изглежда като едно самодоволно: "Аз съм тук и вие не можете да ме забраните/изгоните/откажете" в лицата ни.

wildside
06-19-2009, 22:13
Отговорът ми на анкетата ти е и "Да" и "Не", защото нямам проблем с теб единствено и само защото си човек също като нас и най-вероятно заслужаваш поне някаква част на разбиране, но за приемане едва ли може да се говори... НО ако трябва съвсем честно да отговоря, реално мнението ми е, че нямаш място точно в този форум ! Следях ти мненията внимателно и трябва да отбележа, че не знам колко можеш да се контролираш или не и не ми е работа, но >>>
ауууу, навършени 14, без косми... мммммм... перфектно

Това след като го прочетох и честно да ти кажа ми се прииска да се обърна към някой модератор или директно към machoka...


добре де, толкова ли не можете да усетите, че в случая написаното е с голяма доза на чувство за химор? Нима наистина мислите че ако са ми такива намеренията, ще тръгна да "омайвам" някого така очевидно пред очите на всички. Да не говорим че 14 е ЛЕГАЛНА възраст, повтарям и потретвам.



Изключително много ме притесних, защото тук има много подрастващи които все още не са наясно с много неща, а хора като теб знаят много добре как да... "омайват", "завъртат", "подмамват" или там каквото правите. Би могъл лесно да повлияеш на някой било то с коментар в тема или с лично съобщение и заставам твърдо зад Raybeez, но ако нещата излязат извън сайта и форума кой ще носи отговорност ?!
Аз лично се чувствам отговорна към децата и тийнейджърите, които са потребители и буквално израстват във форума да направя нещо, в случая да изразя мнението си!

още в първата тема в която писах тук заявих че не съм тук да търся каквато и да е връзка извън тоя форум, въпреки че чисто правно няма никакъв проблем за това с множеството от потребителите на форума. Просто не ми е това целта и такива предложения не само не съм правил, няма да направя, ами и не бих отговорил на подобни провокации. Аз се чувствам не по-малко отговорен за децата и тийнейджърите като цяло, не само които израстват тук...





Не знам дали само аз се чувствам така, но когато случайно ти засека мнение и ти видя аватара, изпитвам страх, паника и свян...


какво има на мненията ми, някъде да съм "развратил" младежта, да съм се опитал по какъвто и да е начин да им навреда или нараня? Или аватара(добре че не видя подписа)? Едно невероятно красиво момче. Къде е проблема?



Вероятно има още доста такива като теб, замаскирани под какви ли не никове и образи, но когато нещата станат ясни и достъпни се замислям колко сериозна е заплахата! Добре си пуснал анкетата, но едва ли резултатите от нея могат да влияят кой знае колко много на решенията ти...

Смятам че е по-добре екипа да вземе едностранно решение за ситуацията и мерките, които ще се вземат !

напротив, аз съм абсолютно искрен и кoгато казвам, че ако не ме искате ще се махна говоря истината. Никакви лоши и задни мисли не съм имал като се регистрирах във форума, каквото исках да кажа, го казах и го казвам. Ако не искате да чуете/прочетете повече от мен, няма проблем. Аз не съм мазохист и когато не съм желан просто ще се изнеса. Никакъв проблем.

wildside
06-19-2009, 23:01
Супер! Дайте му повод да си смени ника и да почне на чисто приятелствата си с малките момченца. Т'ва е супер подло. На фона на всички раздадени наказания на определени потребители на форума, които въпреки всичко продължават да се подвизават тука тази тема ми изглежда като едно самодоволно: "Аз съм тук и вие не можете да ме забраните/изгоните/откажете" в лицата ни.

както казах горе, тук съм по собствено желание, по собствено желание ви казах какъв съм. По собствено желание и ще си тръгна. Игрички не смятам да си играя. Малко над тея неща съм. Ако имах каквито и да е задни мисли и планове, най-малкото едва ли бих ви се показал, така че спокойно, малките момченца са в безопасност, поне от моя страна.


След като се запознах подробно с постовете ти, ще те помоля да преустановиш посещението си в този форум. Това може да стане по лесният или по трудният начин. Личи си, че си интелигентен човек и смятам, че ще избереш първият.
Като такъв би следвало да се сетиш, че присъствието ти тук е невъзможно.

Не бих казал че е невъзможно, по-скоро нежелано както изглежда. В крайна сметка не съм направил абсолютно нищо нередно тук до момента и нямам и намерение да правя. Нито правилата съм нарушил(за разлика от някои други потребители писали какви ли не чудесии по мой адрес).

Както и да е... Сега видях резултатите от анкетката. Благодаря на тези, които от малкото време което бях тук успяха да видят друго лице освен на изрод и чудовище в мен. Благодаря на тези, които въпреки различността на мненията ни, проявиха някакъв разум и не прибегнаха до плоски обиди и заплахи. Дори един човек да съм накарал да се замисли при следващия път когато тръгне да хвърля камък и да праща на бесилото при споменаването на "педофил" ще съм щастлив.

Искам и към гей(би)-младежта да се обърна специално. На мен ми трябваше доста време за да се приема за такъв какъвто съм заради отношението на близки, приятели и познати около мен към хомосексуализма. Не позволявайте това да се случи и на вас. Не позволявайте на който и да било да ви казва че сте болни или че нещо не ви е наред, че трябва да се лекувате или да ходите на психиатри. Обичайте себе си заради това. което сте! В крайна сметка човекът е много повече от това с кой си ляга вечер!

Успех на всички...

Sun4o19
06-19-2009, 23:36
Хората сме доста различни..и не виждам какво лошо има в това, човек да се откроява от останалите........ :)

machoka
06-20-2009, 04:45
Хората сме доста различни..и не виждам какво лошо има в това, човек да се откроява от останалите........ :)

Не и по този начин в този форум.

Освен всичко wildside, имай предвид че заради естеството на форума, тук има постоянно виртуално полицейско присъствие и повярвай ми, за далеч по-маловажни случаи сме им оказвали пълно съдействие. За твое добро ти казвам да затвориш форума, повече да не го зареждаш и да се надяваш някой да ти няма зъб и да не те наклепа в ГДБОП, защото ми се е случвало да имам грижи И с такива идиоти и повярвай не е никак забавно.
Кажи нещо за изпроводяк и след като пуснеш поста, затвори форума и не се връщай, съветвам те горещо защото стъпваш по мнооого тънък лед.

wildside
06-20-2009, 07:44
Хората сме доста различни..и не виждам какво лошо има в това, човек да се откроява от останалите........ :)

Не и по този начин в този форум.

Освен всичко wildside, имай предвид че заради естеството на форума, тук има постоянно виртуално полицейско присъствие и повярвай ми, за далеч по-маловажни случаи сме им оказвали пълно съдействие. За твое добро ти казвам да затвориш форума, повече да не го зареждаш и да се надяваш някой да ти няма зъб и да не те наклепа в ГДБОП, защото ми се е случвало да имам грижи И с такива идиоти и повярвай не е никак забавно.
Кажи нещо за изпроводяк и след като пуснеш поста, затвори форума и не се връщай, съветвам те горещо защото стъпваш по мнооого тънък лед.

ГДБОП не могат нищо да ми направят по простата причина, че никога нищо нередно или нелегално не съм направил. Да, могат да ми разбият живота като отидат я при родителите ми, я при приятелите и почнат да задават въпроси, но чисто правно няма за какво да ме пипнат... В крайна сметка за "лоши мисли" май само в романите на Оруел съдят, да си педо не е престъпление, да действаш по желанията си, Е!

Иначе каквото имах да го казвам, го казах горе... то беше предвидено като последно мнение, но след като ме прикани да пусна нещо, реших да те уважа. Може да ми баннете и изтриете акаунта ако решите за необходимо...

Всичко най-хубаво на всички ...

Ilikeliljon
06-20-2009, 10:02
Аз нямах нищо против него, но също му казах в един пост, че ще наблюдавам изявите му, защото човек трябва да е внимателен. А самия потребител, ако може още да види поста ми, да помисли защо каза, че това, което чувства е нормално, а сам той го нарече "низка страст". Това е :) :)

Sham
06-20-2009, 11:35
Това ме подсеща за снощната емисия новини, в която излъчиха интервю с актьорите, изпълняващи ролите на Онур и Шехерезада в "1001 нощи". Почувствах предизборната кампания на ДПС в цялата й мощ. 8-)
Думите на момчето по-нагоре могат да закопаят "Зелените" още повече.:Д //примерно

ПП: Колко от пиклите в тоя сайт ходят с 20+, че дори 30+ мъже? Това тяхното по-различно ли е? Красотата на демокрацията, отговорностите някъде под ноктопластиките и наливния морал.

Wrathchild
06-20-2009, 12:37
Sham, за демокрацията попринцип ли си приказваш или за тази в България? Каква ти демокрация, след като ни управляват тия, които го правеха и преди '89?

machoka
06-20-2009, 14:09
И така, няма смисъл от повече дискусия, темата приключи.