PDA

View Full Version : Помощ!Как се казваше...??



puhi14
06-19-2009, 15:25
Здравейте! :-) Имаше едни филм..криминален...един много известен убиец правил сериа от оригинални убийства..и му казваха по някакъв начин...беше нещо с В... и след няколко години същите убийства,които е правил той започват да се случват..и една блондинка (мисля беше) започна да води разследване..така и не можах да го догледам..беше късно... по фокслайф го даваха...Бихте ли ми казали името...?
Също и някой друг интересен криминален филм... :oops:
Благодаря много!!! :-)

puhi14
06-19-2009, 17:40
Никой ли няма да пише??...преди получавах на всяка тема по 10-15 отговора,които се повтарят , асега..все повече си мисля,че този форум запада..и са активни темите само за Здрач и за това "утре ми е първия път..какво да правя".. :?

Vincitore
06-19-2009, 18:12
Еми просто никой не се сеща кой е филма - не ти ли е ясно ? Надали някой който знае няма да пише ...

BloomF
06-20-2009, 16:53
Това малко ми прилича на Мълчанието на агнетата. Я виж да не е той :D

WhitEShadoW
06-20-2009, 17:57
Може и да не е Мълчанието на агнетата, защото убиеца се наричаше Бъфало Бил, а както е написала в първия пост - започва с В. :(

Bloodlust
06-21-2009, 19:31
Случайно тая мацка да откри закономерност в убийствата, която беше нещо от сорта, че блоковете на жертвите, съвпадат с нотите на някаква симфония или от сорта? О.о

p.s. В *Мълчанието на агнетата* мацката не е руса, а с кестенява коса.