PDA

View Full Version : Проблем с приателите



Lekov
06-19-2009, 16:05
проблема ми е такъв че всички мой набори си имат компаний с който да излизат а аз преди време също имах такава но се изпокарахме и от тогава се правим все едно не се познаваме и незнам какво да направя за да си намеря пак такава компания и да се забавлявам докато му е времето

laila_94
06-19-2009, 18:08
бъди себе си ,бъди искрен .. :) :P и всичко ще си дойде на място

ysmiFchiCa
06-19-2009, 19:44
Това "бъди себе си" вече ме дразни. :?

Еми излизай по дискотеки,на центъра,разхождай се... така ще намериш нови приятели и ще си направите компанийка! :)

shmurkam
06-19-2009, 20:08
Те сигурно не искат да дружат с толкова неграмотни хора...Оправи си правописа.

П.П.Тия компанийки винаги така свършват. Истината е, че всички се обичат и когато някой си тръгне-започват се яките коментари. По-добре си намери 1-2 приятели, отколкото цял отбор, които ще те прецакат всеки възможен момент. Защото се създава илюзията, че имаш мн авери, а то...Гадно е.
Приятели не се намират, нито гаджета. Зависи от средата, в коята си, с такива хора се срещаш, не търси някъде, където не ходиш обикновено, защото и с човека отсреща едва ли ще има за какво да си говорите.

boomboom
06-19-2009, 20:16
Останал ли е някой, с когото да не си се изпокарал и още да сте добри приятели? Ако да, излизай с него, с неговата компания, така ще се запознаеш с нови хора, които пък ще те запознаят с други нови хора... и така ще откриеш нови приятели и нова компания. ;]
Все ще да е останал някой, с който не сте скарани, ако пък и той си няма компания, излизайте заедно и се запознавайте с нови хора..
Ако не цяла компания, поне някой друг приятел ще намериш, сигурна съм.

Tempest
06-19-2009, 21:47
направи като мене - намери си 1 човек, на който можеш да разчиташ за всичко, и поне 2-3 други, с които също прекарваш повечко време... съберете се, ходете по кафета, по заведения... в дискотека пък с приятели ще си проличи кой наистина ти е приятел.. щото няма да те зае*е ако намери някоя женска