PDA

View Full Version : как ще реагирате ако...



opaaaaaaaaaaaa
06-19-2009, 16:58
...ако някое противно и грозновато момче\момиче се влюби във вас и за да покаже любовта си към вас вземе че викне Наталия Симеонова (от море от любов) при вас
какви обяснения ще дадете и бихте ли дошли в студиото на море от любов за да не го\я обидите 8-)

dimitar_ak
06-19-2009, 17:07
Да ще отида в студиото. Няма да я нараня пред толкова много зрители, а какво ще стане след предаването и дали ще имам нещо с нея е друга тема.

Ilikeliljon
06-19-2009, 17:22
Да ще отида в студиото. Няма да я нараня пред толкова много зрители, а какво ще стане след предаването и дали ще имам нещо с нея е друга тема.

+1 :) :) Напълно съгласен, макар че и междувременно ще и покажа да не се надява на нищо(ако не я харесвам де). :) :)

pifiella
06-19-2009, 17:29
http://vbox7.com/play:3bf8ff72 хаххаха :D
Сега сериозно.Да бих дошла за да не го обидя,все пак се е постарал човекът,за да те изненада...... :D

xXxMixXx
06-19-2009, 17:43
http://vbox7.com/play:3bf8ff72 хаххаха :D
Сега сериозно.Да бих дошла за да не го обидя,все пак се е постарал човекът,за да те изненада...... :D

+1 8)

и после просто ще му обясня, че не си падам по него и това е.. :)

mArMaLaDkA
06-19-2009, 18:03
За нищо на света не бих отишла! После тоя маниак да си мисли, че съм влюбена в него и наистина сме "създадени един за друг". И не, в тези ситуации, разговорите и обясненията, че не харесваш човека НЕ помагат. Напротив. Индивида става още по-нагъл.

dimitar_ak
06-19-2009, 19:38
Не знам някой наясно ли е с това какво предствлява предаването. Преди да отида в офиса на Наталия и да разговарям лично с нея и аз си мислех, че се отделя много време на всяка една история. Нищо подобно. Наталия се интересува от това да направи предаването си и много, много не й пука за самите участници. След разговора с канещия снимките се насрочват след 3-4 дни. След още толкова се прави и изненадата на другия участник. Това е. Тя не взима отношение, а е само посредник. Мен лично ме поканиха на снимки, но отказах. Нещата с дамата вече бяха тотално съсипани.

AnzaRe
06-19-2009, 19:41
Стига сте писали безсмислени теми,некви там фантазии.

Take_That
06-19-2009, 19:44
Да ще отида в студиото. Няма да я нараня пред толкова много зрители, а какво ще стане след предаването и дали ще имам нещо с нея е друга тема.

+1 :) :) Напълно съгласен, макар че и междувременно ще и покажа да не се надява на нищо(ако не я харесвам де). :) :)

И аз съм съгласна :)

tuzaro
06-19-2009, 20:33
ако е грозна нема да ида.

vampirekiss
06-19-2009, 20:40
OMG дано не ми се случва.Ако ми се случи ,първата ми мисъл ще е къде да се дяна за около 3-4 месеца.Може извън граница,в миша дупка,където падне.После като дойде здравия разум ще се тропна в студиото,няма как да разочаровам човека.Че няма да му се отвори парашута-няма,ама поне да олекотя падането до колкото мога.

ThisIsMe
06-19-2009, 21:06
Бих отишла,но не с цел да го нараня,а да се отблагодаря може би...

nicolepcd
06-19-2009, 21:17
Ще й кажа, че ако излъчи предаването, ш я съдя :D Ако го излъчи-ще я убия 8-) 8-) 8-)

hamacs563
06-19-2009, 21:20
Да ще отида в студиото. Няма да я нараня пред толкова много зрители, а какво ще стане след предаването и дали ще имам нещо с нея е друга тема.

+1 :) :) Напълно съгласен, макар че и междувременно ще и покажа да не се надява на нищо(ако не я харесвам де). :) :)

И аз съм съгласна :)
И аз и аз :P

BladeOfMySoul
06-19-2009, 21:25
Ам...ама аз няма да го харесвам само щото е грозен или като човек изобщо или кво?В смисъл "ако ви покани някой грозоноват" , не е споменато обаче дали трябва да не харесваме същността на човека също.Прекалено повърхностно ми звучи. :?

Tempest
06-19-2009, 21:35
...ако някое противно и грозновато момче\момиче се влюби във вас и за да покаже любовта си към вас вземе че викне Наталия Симеонова (от море от любов) при вас
какви обяснения ще дадете и бихте ли дошли в студиото на море от любов за да не го\я обидите 8-)

изключително грешни идеали има днешното общество... като е грозновата кво?! Да не би да не е човек?! Бахти хората сте, гледате само материалните лайна... потърсете отвъд, или не ви стиска?

Lysit0
06-20-2009, 06:07
Да ще отида в студиото. Няма да я нараня пред толкова много зрители, а какво ще стане след предаването и дали ще имам нещо с нея е друга тема.
Същото.