PDA

View Full Version : Любими цитати, споменчета, фрази и тн...



taffy
06-19-2009, 18:34
Ее? Не че съм капризна, ама моля не изтърсвайте по 10 000, дето ги има във всеки сайт и всяка тема 8-)
Може и от песни ии от филми, книги... :)

hardball
06-19-2009, 18:35
"Каква вегетарянка си ти- толкова хора си изяла!" :D

w0sh
06-19-2009, 19:30
бОли ме бечура... доста колоритен лаф

Bianca
06-19-2009, 19:34
Чорапи съм, ама не твоите.

OtherDimension
06-19-2009, 19:53
който нож вади, нож има

Decu
06-19-2009, 20:03
По лексиконите редовно пишех: Любов, любов, като сварен картоф. Обелиш го, а той - суров... :lol:

machoka
06-19-2009, 20:25
Ти си роза, ти си крем, ти си щастие за мен.

Сега го измислих.

Dumb
06-19-2009, 20:25
Аз пък имам снимка с баварска рокля 8)
Само бирите ми липсват http://store.picbg.net/pubpic/06/D4/58fd319561f406d4.JPG
ПП: ....

TellMeYourName
06-19-2009, 20:29
т'ва Юри ли е ? :lol: :lol:

Dumb
06-19-2009, 20:44
Аз пък имам снимка с баварска рокля 8)
Само бирите ми липсват http://store.picbg.net/pubpic/06/D4/58fd319561f406d4.JPG
ПП: ....

минаваш за тру баварка усещам те http://prikachi.com/users/instantclassic/10o.gif сега ни донеси литри прясна изстудена баварска бира и баварския крем по рецепта на баба Хилда за десерт и ще те залеем с тонове бяла баварска течност посредством ритуала "букаке" http://prikachi.com/users/instantclassic/10o.gif
...

babity
06-19-2009, 20:56
"...той помълча няколко наносекунди..."

rauwkost
06-19-2009, 21:04
"I am worse at what I do best And for this gift I feel blessed! (K. Cobain)" иииии "Не ме интересува кой какво си мисли.. кой водата мъти, и кой я бистри! С непукизъм влязох, с непукизъм излизам.... когато се катеря въобще не мисля да слизам!"

OtherDimension
06-19-2009, 21:07
т'ва Юри ли е ? :lol: :lol:
че как...
истинският откривател на бойната тактика "мятане на обувки"!

LiveFlower
06-20-2009, 19:30
Когато бях малка ,
глътнах писалка ,
сега съм голяма
въртя ги по двама ! :-) :-) :-) :-)

TERRORMACHINE
06-20-2009, 22:44
Когато бях малка ,
глътнах писалка ,
сега съм голяма
въртя ги по двама ! :-) :-) :-) :-)северозападна милейди, от високопланински характер!!!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-20-2009, 23:32
Бира, Бира, ПИЙТЕ БИРА!!!

Sham
06-21-2009, 00:10
"когато оба, не мога да ебичам, а когато ебичам, не мога да оба, не съм обаятелен, понеже"
в момента нещо в тоя дух:Д

iveetyy
06-21-2009, 07:04
Да загубиш своя път през пътешествието е лош късмет.Но да загубиш своята причина за пътуване,е къде-къде по жестоко.”Веднъж загубиш ли себе си имаш две възможности:Да намериш човека който си бил преди или да загубиш този човек завинаги.”Защото понякога трябва да престанеш да бъдеш това което си бил.И да запомниш човека който си призван да бъдеш.Човека който си искал да бъдеш. Човека който си.”

Snuffles
06-21-2009, 08:44
Евалата на туризма, да живей нудизма :razz: :razz:

sunity06
06-21-2009, 09:07
"Не ме правете на луда, аз да не падам за първи път от Марс!"

"Ако си решил да биеш дузпата на някого, побързай преди да ти е скрил топката.
Внимавай за значението,звуците сами ще се наредят"

А това се роди от мен, зарад един уникален уникат, не питаите :-D " Макар че е странно да си наранен от собственото си сърце... Без драма ...Тик-так, тик-так...На какво ти приличам Иване? На Вълшебника от Оз? Имаш нужда от мозък!" :D

LiveFlower
06-21-2009, 09:31
Когато бях малка ,
глътнах писалка ,
сега съм голяма
въртя ги по двама ! :-) :-) :-) :-)северозападна милейди, от високопланински характер!!!Да те врътна и тебе ли , бе муци ? :-)

BluE_s
06-21-2009, 17:59
"Always remember you're unique, just like everyone else."

"Failure is the opportunity to begin again more intelligently." Henry Ford

"One should expect that the expected can be prevented, but the unexpected should have been expected." Norman Augustine

"Silence is the virtue of fools."
Sir Francis Bacon

Оскар Уайлд
"Опит е името, с което много хора наричат грешките си."
+ един цитат от песен

"Touch my plastic face and see what happens,
I'm hiding from the world behind Chanel sunglasses"

iveetyy
06-21-2009, 18:42
"..нравствената същност е да намериш това, за което наистина те е грижа.Онова специално нещо, което означава за теб повече от всичко друго.И когато я срещнеш се бориш за нея, рискуваш всичко.Поставяш я над всичко.Над бъдещето, над живота, над всичко.И може би нещата, които правиш, за да й помогнеш не са много почтени.Но това няма значение.Защото в сърцето си знаеш, че сокът си струва изстискването..."


"Някога разпервал ли си ръце и просто да се въртиш,да се въртиш?Е,и с любовта е така.Всичко в теб ти казва да спреш преди да паднеш,но ти просто продължаваш."

babity
06-21-2009, 19:11
"Забелязах, че наскоро Лил се е подстригала в същите строги линии - стил, който казваше: "Аз не само съм фригидна, аз съм и откачалка и искам да контролирам всичко!". Макар, че днес беше избрала кошмарно кашмирено поло с цвят на диария... "

Spider4eto
06-21-2009, 19:44
"Всеки живее в отделна действителност."- Шърли Маклейн

"Колкото повече ни заплашват, толкова повече обичаме. Интересно, излиза, че за да обичаш някого без условия, означава, че не те интересува кой е той и какво прави. Излиза, че безусловната любов е същото като безразличие!"- Ричард Бах

Jumbie483
06-21-2009, 20:28
" защо е с жълто ? прилича на омлет "

TheNewReligion
06-21-2009, 23:56
"Добре ще си живучкаме тука!"

Hilary_
06-22-2009, 09:14
.. ооо много са като почнем от спомени ... песни ... филми ... :D :D

PIF
06-22-2009, 09:47
Пък! 8-)

във всякакви комбинации...

taffy
06-26-2009, 22:10
А това се роди от мен, зарад един уникален уникат, не питаите :-D " Макар че е странно да си наранен от собственото си сърце... Без драма ...Тик-так, тик-так...На какво ти приличам Иване? На Вълшебника от Оз? Имаш нужда от мозък!" :D

Хх... Breaking Dawn,хъх? :)

D12Respect
06-27-2009, 11:20
Now where there's smoke, there's fire
Where there's fire, there's flames
Where there's flames, there's chronic
Either you're high, or you ain't
I got no time for no games...

Riot
06-27-2009, 11:34
"I see... absolutely nothing"

PIF
06-27-2009, 11:53
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
V

dark_wings
06-27-2009, 11:53
Live now,sleep later!
:smt006 Цепи :D

bEbsI
06-27-2009, 21:36
Богат е не този който има най-много, а който има най-малко” (неизвестен автор)

Ние живеем изолирано. Породата ни е стадна. Йерархията ни е смешна. Стадото се управлява не от най-силния, а от най- наглия. Правилата се определят не от най-умния, а от най-лицемерния. „Моралът” е понятие, въведено от грешниците. Стадото ни е маскен бал. Програмира ни сме от първия ден на живота си в ценности, които не разбираме, или по-точно разбираме несъстоятелността им, когато ни подведат и предадат. Не се харесваме, следователно подражаваме, заимстваме и адаптираме поведение, мисли, начин на живот, надявайки се да „се харесаме” и така влизаме в калъпа „Така правят всички”. Загубваме себе си, гонейки цели, поставени ни от някой друг- родители, „доброжелателни роднини”, „приятели”, които „ще ни помогнат” да излезем от граничните състояния, като границата е сложил някой , за да тегли чертата между „нормалното и „ненормалното”. Питала съм десетки хора „Какво ти се случи през последните 10 години?” и никой не ми каза нищо различно, никой не каза- „заебах всичко и се махнах”, „влюбих се”, „пътувах”, „мечтах”, „жертвах”, „бях честен и живея на чисто със себе си”. Всички са си „купили”, „работят”, „родихме”, „сменихме колата”, „бяхме във Франция”, „направихме ремонт на апартамента”. Ами да, така правят всички . Когато другите са циници- нека сме и ние, когото другите нападат и убиват- нека сме в редиците, когато другите купуват коли, апартаменти, бижута, носят модерни дрехи, подстригват се модерно, градят кариери, отглеждат „възпитани деца”, ядат едни и същи храни, пазаруват в молове, правят стерилен секс, „програмират семейството”, планират приоритетите си, лижат задници, планирайки приоритетите, спестяват за старини, хранят се здравословно, спортуват насила – здравословно, ходят на почивка на едни и същи места, посещават „модерните заведения”- там сме всички. Елементарно- „който се цепи ми го нацепват”. Няма по-голям страх от страха да си себе си (нищо че имаш недостатъци, косми, бръчки, малки (големи) гърди, проблемно детство, проблемна младост, проблемна средна възраст, проблемни старини). Бидейки себе си, показвайки душевността си ставаш слаб и уязвим, мнозинството усеща слабостта ти и те убива заради нея. За това не носим душите си на лицата си, а на задниците, по-точно в тях. И там естествено душата се …задушава. В тези случаи обаче, когато душата заговори, не мирише добре. И така полека стигаме до прозрението (но твърде късно), че сме живели все едно няма да умрем и умираме все едно не сме живели. Тогава вече в неможещите си тела преживяваме това, което „можеше да направя, щях ако не беше…”. Нещата са във второ условно наклонение. С горчивина се обръщаме към непоправимите си грешки и ясно виждаме наказанието, което не ни е подминало. Разбираме, че сме били злобни, завистливи и коварни с хората, които са имали повече (виж горе), безмилостни към хората с емоции и чувства, презрителни към постигнатото чуждо щастие. И най-лошото е че разбираме защо сме били такива, а именно защото никога не сме се опитали да разберем, че щастието не е там където сме го търсили или сме се заблудили, че това което градим е щастие, че да проявиш добрина не било смешно, че да се разплачеш не било грях, че сме градили комфорт, вместо да градим себе си, трупали сме вещи, които след като умрем близките ни разпродават или подаряват на близки приятели, преживяваме жалко и стандартно погребение, спретнато организирано от погребална агенция „Последна сълза” с грозна снимка на некролога, стандартен текст с отвратителни думи римувана „тъга” и с нас умира цялата вселена от неизживени радости и „това което можеше да бъда”. Виновни са другите , поколения наред изместиха лекичко и неусетно думата „ценно” със „скъпо”, издигнаха в култ злобата и завистта, силни са тези, които се присмиват на човешката слабост, стават лидери, стават „определящ фактор”, налагат своето мнение и всички ставаме като тях от страх да не ни изхвърлят от така добре заетото място в „общността”. Кога откровеността стана патетична, как стана така, че сблъсъкът на мнения води непременно до саморазправа, кога думи като „обич”, „грижа”, „състрадание”, „споделяне” станаха нецензурни, и се изместиха от цензурирани от „правоимащите и правораздавателните” авторитети думи? Реалността е такава- имаш избор: или ставаш като всички други или поемаш риска да бъдеш с лепнат етикет (не отпред, а отзад, за да не го виждаш докато те сочат и ти се смеят останалите). Аз поемам риска. И един съвет – не се опитвай да възпитаваш чувствата и докато крачиш с едри и сигурни стъпки към следващото стъпало на програмираното си ежедневие, ако съдбата ти смигне от някое ъгълче, спри се преди да я подминеш. Малките и затънтени улички извън магистралата на живота ти може да крият невероятно очарование, там може дори да е слънчево или да има пълнолуние. Винаги може да се върнеш към правата, но да походиш повече.

js7tw
06-27-2009, 21:37
КИРИЛИЦА!!!


RiseGirl

guinessgirl
06-27-2009, 22:50
"Забелязах, че наскоро Лил се е подстригала в същите строги линии - стил, който казваше: "Аз не само съм фригидна, аз съм и откачалка и искам да контролирам всичко!". Макар, че днес беше избрала кошмарно кашмирено поло с цвят на диария... "

''Модни битки''? :D

DeadSilence
06-27-2009, 23:07
Are u talking to me? 8-) :-D

js7tw
06-27-2009, 23:47
Гаста до края, душата в рая или не хаби думи, хаби гуми

DeadSilence
06-28-2009, 00:06
Не всичко което расте на земята става за шмъркане!