PDA

View Full Version : Гафове по време на срещи :D



Страници : [1] 2

mechtaq_za_teb
06-19-2009, 19:05
Преди време имаше такава тема, но скоро не съм срещала, затова реших да я пусна.
Та опишете някоя смешна случка, гаф по време на среща.

TheBeliever
06-19-2009, 19:20
Най-големият ми гаф е да забравя името на момчето 8-) Беше ни 2-ра среща, като преди това бяхме само на "Здравей", а аз имам голям проблем с помненето на имена :D

mechtaq_za_teb
06-19-2009, 19:27
Добре, и аз се сетих за една. Малко е тъпичка, но става.
Беше преди година и нещо. Бях с тогавашния си приятел. Бяхме седнали на някаква пейка и си говорехме нещо, смяхме се... и аз тъкмо да стана и така се изръсих. Голям срам беше :D

Take_That
06-19-2009, 19:36
Добре, и аз се сетих за една. Малко е тъпичка, но става.
Беше преди година и нещо. Бях с тогавашния си приятел. Бяхме седнали на някаква пейка и си говорехме нещо, смяхме се... и аз тъкмо да стана и така се изръсих. Голям срам беше :D


8-) 8-) 8-) 8-) Якоооо, случват се такива неща, какво пък 8-)
По темата - ами бях с бившия си приятел и се бяхме скарали за нещо. Реших, че не заслужава да му говоря и така той ме убеждаваше колко много ме обича и като видим заведение или пък магазин и той постоянно: "Виж еди си какво, виж ето това, ето онова" и т.н и докато беше зает да ми показва къде какво има се спъна и замалко да падне. И каза "Виж замалко не паднах!" 8-) Все едно не разбрах 8-) Както бях ядосана започнах да се смея 8-) На вас може би не ви се струва смешно, но като си представя момента и 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

XTREMEFREERIDE
06-19-2009, 20:11
Еми, със сегашния ми приятел е имало много гафове.
Един, за който се сещам в момента, е когато излизахме за първи път. Таа тогава тръгнахме всъщност, и аз само го бях гушнала и се чудех какво да правя, да кажа ли нещо, да си тръгвам ли.. 8-) И изтърсих едно тъпо "Обичам те" ... на което той отвърна с "Браво бе" и ме хвърли в джаза. :lol:

hottie
06-19-2009, 20:42
Еми, със сегашния ми приятел е имало много гафове.
Един, за който се сещам в момента, е когато излизахме за първи път. Таа тогава тръгнахме всъщност, и аз само го бях гушнала и се чудех какво да правя, да кажа ли нещо, да си тръгвам ли.. 8-) И изтърсих едно тъпо "Обичам те" ... на което той отвърна с "Браво бе" и ме хвърли в джаза. :lol:

Аз пък съм казвала - мерси :D

LizZz
06-19-2009, 20:45
Аз май не съм имал изцепки...
Ама вашите са яки! 8-)

GotTheLife
06-19-2009, 20:47
да кихнеш в нечие лице, как ви се струва :D :D 8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:

vampirekiss
06-19-2009, 21:03
Аз май не съм имал изцепки...
Ама вашите са яки! 8-)
Никога не е късно да цъфнеш с някоя.

Аз доста съм имала.Най-често или му намилам на главата докато не му писне или стоя като пън и дума не обелвам(това на 1 среща).Друго-1 ден сме със сегашния ми на кафе,но това съвсем в началото и нещата не ни бяха опечени още.И в кафето влиза 1 мн як пич,който познавам и е супер печен.И аз като се изцепих'' Оле виж тоя какви ръце има.Само да му скочи човек''

ThisIsMe
06-19-2009, 21:04
имала съм неловки ситуации,но вече дори не ги помня... :)

Vasil40
06-19-2009, 21:06
:oops: амиии не е точно гаф ама пак смешно се получи

Значи на първата ни среща със сегашната ми приятелка отивам на мястото където се бяхме оговорили и от мен до нея имаше пътечка направо към нея ... обаче не знам защо без да съм се усетил съм минал по възможно НАААААЙ-ЗАОБИКОЛНИЯ път до нея :oops:

другото е нещо което и до ден днешен не вярвам :x 8-) казва че преди първия път да и кажа "обичам те" ме е чула тихо да си казвам "ей сега ще ти го кажа" :oops: не е вярноооо .... не сериозно тва не го вярвам :shock:


ЕЙЙЙЙ 2 ГОДИНИ НЕ СПРЯ ДА МИ СЕ ПОДИГРАВА ЗА тия 2 случая :-x :D :-D

LizZz
06-19-2009, 21:07
А, нищо чудно.. Ама поне ще е фън. :Р

woshata
06-19-2009, 21:14
Бивш ми е пял некви романтични песни от което аз съм му казвала "млъкни бе" .. и чак после се усещам колко съм груба и нетактична :-o 8-)
спъвала съм се, удряла съм го в ченето, той се е спъвал 8-)
един ме натискаше ама не ми изнасяше и се засилих назад и го размазах в една стена, за да ме пусне. :-o но тва нз дали е изцепка щот беше умишлено :booooomb:

ддз спи ми се.. ама са мн :booooomb:

Nail
06-19-2009, 21:18
Тишина,спокойствие на едно отдалечено и забутано местенце. Целувки, милувки и т.н. ......Той си изтърва ключовете под масата и в бързината,уж да му помогна, полях с безалкохолно главата му. После цял ден пъди мухи от косата си :D

Другото беше....Един ден сме на кафе и един негов приятел идва при нас, изважда презерватив и под смаяните ни погледи го слага на стъкленото шише от кола. Отива това момче до тоалетната и ние се възползваме от паузата, за да наваксаме с целувките. При което в един момент виждам, че баба ми влиза през вратата и я викам по име - без да осъзнавам, че шишето е още на масата!
Докато осъзная, че трябваше да не го правя, момчето ми скрило бутилката под масата.....

Ilikeliljon
06-19-2009, 21:20
Офф, ами то пак на среща, ама бяхме ей така в легло. И аз се обръщам към нея и докато се извъртам и викам, чакай да не те ударя и в следващия момент и забивам лакът в челото 8-) 8-) 8-) 8-) Направо си умрях от срам после, имаше да се извинявам, не че тя не се смя де, ама все пак :oops: :oops:

3oPuTy
06-20-2009, 06:38
Преди няколко години се прибираме с един приятел от бирфеста :) Бяхме се гушнали и спряхме пред нашия блок да си говорим :) Изведнъж,както си говорехме той ми каза нещо от рода на "И сега какво?!Искаш ли да сме заедно или последните няколко вечери са били просто ей така?!" ... При което аз се отдръпнах от него с думите "Аз и ти?!Ооо не-не-не..." и започнах да се смея като напушена :razz: :razz: :razz: ..... 20-тина минути след това се прибрах и чак тогава осъзнах к'во точно съм направила :? :o Добре,че момчето не беше злопаметно,а и бяхме лапета ... (между другото другата неделя ще сме заедно на един купон и ако пак се стигне до този момент обещавам,че няма да се смея,а ще приема :-D :-) :oops: :P )

TheBeliever
06-20-2009, 07:26
Преди няколко години се прибираме с един приятел от бирфеста :) Бяхме се гушнали и спряхме пред нашия блок да си говорим :) Изведнъж,както си говорехме той ми каза нещо от рода на "И сега какво?!Искаш ли да сме заедно или последните няколко вечери са били просто ей така?!" ... При което аз се отдръпнах от него с думите "Аз и ти?!Ооо не-не-не..." и започнах да се смея като напушена :razz: :razz: :razz: ..... 20-тина минути след това се прибрах и чак тогава осъзнах к'во точно съм направила :? :o Добре,че момчето не беше злопаметно,а и бяхме лапета ... (между другото другата неделя ще сме заедно на един купон и ако пак се стигне до този момент обещавам,че няма да се смея,а ще приема :-D :-) :oops: :P )

Нещо подобно ми се случи :lol: Само че момчето ме изпраща след първата среща, прегръща ме и ми казва "Мисля, че съм влюбен в теб" или нещо подобно, бе за любов говореше. При което аз се дърпам и изръсвам "Бе ти в ред ли си?" и си тръгнах 8-)

3oPuTy
06-20-2009, 07:33
Преди няколко години се прибираме с един приятел от бирфеста :) Бяхме се гушнали и спряхме пред нашия блок да си говорим :) Изведнъж,както си говорехме той ми каза нещо от рода на "И сега какво?!Искаш ли да сме заедно или последните няколко вечери са били просто ей така?!" ... При което аз се отдръпнах от него с думите "Аз и ти?!Ооо не-не-не..." и започнах да се смея като напушена :razz: :razz: :razz: ..... 20-тина минути след това се прибрах и чак тогава осъзнах к'во точно съм направила :? :o Добре,че момчето не беше злопаметно,а и бяхме лапета ... (между другото другата неделя ще сме заедно на един купон и ако пак се стигне до този момент обещавам,че няма да се смея,а ще приема :-D :-) :oops: :P )

Нещо подобно ми се случи :lol: Само че момчето ме изпраща след първата среща, прегръща ме и ми казва "Мисля, че съм влюбен в теб" или нещо подобно, бе за любов говореше. При което аз се дърпам и изръсвам "Бе ти в ред ли си?" и си тръгнах 8-)
:grin: Йес бе!!!Не съм единствената с подобен гаф :lol: :lol: :lol:

Vikitooo
06-20-2009, 07:49
Аyy да не говоря за гафове 8-)

Много са! :D

Най пресният стана преди няколко дни. Бяхме се разбрали с приятеля ми да дойде да ме вземе с един негов приятел и приятелката му ( с тяхната кола, щяхме да ходим на дискотека заедно). Обажда ми се "Мило, слизай долу сме" и аз ок. Но точно тази вечер бях решила да нося моите любими 10 см токчета. :D :D Едвам слезнах по стълбите с тях, но както и да е излезнах вън и се оглеждам да ги видя, няма ги. Почвам да звъня по телефони и се оказа, че те са били на 5-6 метра от мен ( тъмното ми беше извинението). :D Потеглям аз с всичка сила и едно стигам до вратаTa, таман да я отворя ииииии.....какво си заплетах краката, долу на асфалта! :oops: Преди очите на приятеля ми и приятелите му! Представяте ли си какъв срам преживях?! :razz: Обаче си станах горда, горда и си влезнах в колата. Очкавх да ми се смеят, ала бала ама нищо...гледаха ме едно сериозно. Само приятеля ми се обади" добре ли си бе?" :lol: Дънките си бях леко протъркала, коляното ми беше в кал, и токчето си бех леко разбила... Ама its ok
8-) 8-)

smiirnoff
06-20-2009, 07:52
мии веднъж гаджето ме возеше с колелото си и спира на една полянка , шото видяхме много удобни пейки ии тъкмо да слизам аз , той стъпи накриво и и двамата се сгромолясахме на земята и колелото върху нас ;дд , колко смях падна тогава ;д ( и все още като ме вози се случва да паднем ;д )

ии колко пъти , докато сме се въртели някъде или седим , някой е получавал удар с глава , лакът забутан някъде , или пръст в окото ;дд ,, се такива глупави изцепки ;дд ( ама пък после пада смях ;д ) 8-) 8-)

DevilWish
06-20-2009, 08:06
Охо и ние се удряме постоянно. Вчера лежеше до мен на леглото ми и по едно време се въртя и такава глава ма вкарах :Д :))) А другото ,което стана е ,ние вече целувки а -у и аз ,защото съм болна и като почнах да кашлям 5 минути :Д :)))

mechtaq_za_teb
06-20-2009, 09:32
Сетих се за още една. Беше късно вечер и се разхождахме, както винаги. :D Лафим си... и изведнъж той ми пусна ръката, изгледа ме някво странно и ми каза:Ооо, кво се занимавам?!Тръгвам си!
Обърна се и тръгна.
И аз: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Глътнах си граматиката. :D
И след няколко крачки той се обръща и почва да се хили. :D :D :D Чак тогава се усетих, че е било базик.
:-D

Sisito941
06-20-2009, 09:36
Сетих се за още една. Беше късно вечер и се разхождахме, както винаги. :D Лафим си... и изведнъж той ми пусна ръката, изгледа ме някво странно и ми каза:Ооо, кво се занимавам?!Тръгвам си!
Обърна се и тръгна.
И аз: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Глътнах си граматиката. :D
И след няколко крачки той се обръща и почва да се хили. :D :D :D Чак тогава се усетих, че е било базик.
:-D

Кой знае как си го изгледала тогава :razz:

TheBeliever
06-20-2009, 09:37
Сетих се за още една. Беше късно вечер и се разхождахме, както винаги. :D Лафим си... и изведнъж той ми пусна ръката, изгледа ме някво странно и ми каза:Ооо, кво се занимавам?!Тръгвам си!
Обърна се и тръгна.
И аз: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Глътнах си граматиката. :D
И след няколко крачки той се обръща и почва да се хили. :D :D :D Чак тогава се усетих, че е било базик.
:-D


:razz: Искам позволение да го приложа на приятеля ми. Моля, моля, моля, моля ????? 8-)

mechtaq_za_teb
06-20-2009, 09:41
Сетих се за още една. Беше късно вечер и се разхождахме, както винаги. :D Лафим си... и изведнъж той ми пусна ръката, изгледа ме някво странно и ми каза:Ооо, кво се занимавам?!Тръгвам си!
Обърна се и тръгна.
И аз: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Глътнах си граматиката. :D
И след няколко крачки той се обръща и почва да се хили. :D :D :D Чак тогава се усетих, че е било базик.
:-D


:razz: Искам позволение да го приложа на приятеля ми. Моля, моля, моля, моля ????? 8-)Do it :D

ThePowerOfLove
06-20-2009, 09:54
Веднъж на среща с момче се наложи да платя 1лв на жълти стотинки :D Кофти беше..
После той ме изпраща до нас (първа среща беше) и не познаваше квартала, че после ми се обаждаше да изляза да му покажа откъде може да си тръгне.. Изведох го на главната улица и той вика "Ай ся ще те изпратя" - Тръгнахме пак към нас и преди да се прибера не пропусна да попита 2 пъти за пътя :D После пък беше забавно ;] То това не е точно изцепка ама сега за това се сетих :)

SexyDqvolche
06-20-2009, 12:45
Не е точно гаф,но не се сещам за друго :P Бях с гаджето (сега вече ми е бивш) и нали легнал и аз отгоре му и ме беше хванал за кръста и ми вика: "Край не те пускам!" ..Седях така 10-15 мин и почна да ми писва и го хванах за врата уж че ще го душа :D и му викам :"Айде пускай ме вече да не ставам лоша" и реши да не ме пуска и тръгнах леко да го стискам за врата а той понеже е пушач като се задави и спря да дишаа ,целия почервеня :shock: ..А аз шматката седя го гледам от горе и му бия шамарчета и му викам : "добре ли си ?А а кво ти стана бе?!" :D Усетих се ,че трябва да стана от него , изправих го а той през сълзи миличкия вика : "Не мога да дишам" ... :shock: Тогава почнах да си мисля план каде да крия трупа направо :D :D Е оправи се в крайна сметка нямаше нужда да хващам една голяма лопата до нас и да почвам да копая :lol:

Aniiiii
06-20-2009, 13:42
Не е точно гаф,но не се сещам за друго :P Бях с гаджето (сега вече ми е бивш) и нали легнал и аз отгоре му и ме беше хванал за кръста и ми вика: "Край не те пускам!" ..Седях така 10-15 мин и почна да ми писва и го хванах за врата уж че ще го душа :D и му викам :"Айде пускай ме вече да не ставам лоша" и реши да не ме пуска и тръгнах леко да го стискам за врата а той понеже е пушач като се задави и спря да дишаа ,целия почервеня :shock: ..А аз шматката седя го гледам от горе и му бия шамарчета и му викам : "добре ли си ?А а кво ти стана бе?!" :D Усетих се ,че трябва да стана от него , изправих го а той през сълзи миличкия вика : "Не мога да дишам" ... :shock: Тогава почнах да си мисля план каде да крия трупа направо :D :D Е оправи се в крайна сметка нямаше нужда да хващам една голяма лопата до нас и да почвам да копая :lol:

:lol: :lol: :lol: хаха леле това ме уби :lol:

И аз така веднъж уж на шега го хапя ама той се дръпна и аз как го захапахх .... ;Хх после не ми говори 1 час 8-)

Shia
06-20-2009, 14:16
Първа среща.Идва негов приятел и вместо да се сближим и нещата да потръгнат ми обясняваха с подробности за джанти,каросерии и предници+момичета :x :x :x

Ilikeliljon
06-20-2009, 14:19
Първа среща.Идва негов приятел и вместо да се сближим и нещата да потръгнат ми обясняваха с подробности за джанти,каросерии и предници+момичета :x :x :x

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Хахах те са били доста в час момчетата :razz: :razz:

your_secret
06-20-2009, 14:46
Не е точно гаф,но не се сещам за друго :P Бях с гаджето (сега вече ми е бивш) и нали легнал и аз отгоре му и ме беше хванал за кръста и ми вика: "Край не те пускам!" ..Седях така 10-15 мин и почна да ми писва и го хванах за врата уж че ще го душа :D и му викам :"Айде пускай ме вече да не ставам лоша" и реши да не ме пуска и тръгнах леко да го стискам за врата а той понеже е пушач като се задави и спря да дишаа ,целия почервеня :shock: ..А аз шматката седя го гледам от горе и му бия шамарчета и му викам : "добре ли си ?А а кво ти стана бе?!" :D Усетих се ,че трябва да стана от него , изправих го а той през сълзи миличкия вика : "Не мога да дишам" ... :shock: Тогава почнах да си мисля план каде да крия трупа направо :D :D Е оправи се в крайна сметка нямаше нужда да хващам една голяма лопата до нас и да почвам да копая :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

brokeninside13
06-20-2009, 14:58
Сетих се за още една. Беше късно вечер и се разхождахме, както винаги. :D Лафим си... и изведнъж той ми пусна ръката, изгледа ме някво странно и ми каза:Ооо, кво се занимавам?!Тръгвам си!
Обърна се и тръгна.
И аз: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Глътнах си граматиката. :D
И след няколко крачки той се обръща и почва да се хили. :D :D :D Чак тогава се усетих, че е било базик.
:-D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: И аз ще го пробвам, нали може?! :grin: :razz: :lol:

brokeninside13
06-20-2009, 15:00
Първа среща.Идва негов приятел и вместо да се сближим и нещата да потръгнат ми обясняваха с подробности за джанти,каросерии и предници+момичета :x :x :x

:lol: :lol: :lol: сууупер :lol: било ти е яко! :razz:

TheMaggie
06-20-2009, 15:47
Изцепки съм имала доста, ама поне пичовете бяха луди глави, та се смяхме заедно... :-D Иначе веднъж помня,че закъснях с 1 час, при което момчето ме събуди като ми звънна и после в едно кафе успях да си обърна сладоледа върху краката, но забавното беше, че той пък си го лепна на носа! И все пак беше гаф. :lol:

Hilary_
06-20-2009, 16:32
Зарибявахме се отдавна с едно момче ... ии изпраща ме той на спирката целува ме .. а трамвая идваше ... та казвам му чао ии се затичах, за да си хвана трамвая ... ии точно пред мен вратите се затвориха и аз изкрещях ... "Неееееее!!!" ... :lol: :lol: Иии ми беше супер неловко ... :D :D Останах да си чакам другия с него ... :D :D

SexyDqvolche
06-20-2009, 17:54
Хахахах сега се сетих за още едно, не е точно гаф за мен,но за него пред приятелите му... :grin: :lol: Беше коледа и се чудих кво да му подаря и в крайна сметка измислих да му подаря прашки (женски -на базик ) :P и се сабрахме и го накарах да си извади подаръка пред приятелите :D :D Бяха черни с розовооо :grin: Малко ми се ядоса за дето го изложих ,но пък му подърих и друг подарък после :P

Elika
06-21-2009, 12:00
Добре, и аз се сетих за една. Малко е тъпичка, но става.
Беше преди година и нещо. Бях с тогавашния си приятел. Бяхме седнали на някаква пейка и си говорехме нещо, смяхме се... и аз тъкмо да стана и така се изръсих. Голям срам беше :D

Изръси? :smt072

Mim4etooo
06-21-2009, 12:56
със сегашният ми приятел сме имали страшно много изцепки и неловки ситуации. В момента се сещам само за 2. Значи ходехме от известно време около месец някаде не повече и понеже той всеки път си ме изпраща и този път не беше по различно. Тръгнахме към и нас и по едно време ми вика: Олеее как ти беше името :shock: :D Много тъпо ми стана.За секунди наистина ми беше забравил името.
Веднъж нещо се закачахме, много се бяхме разлигавили и понечваме да се целуваме и си ударихме зъбите, много гадно беше ама мн се смяхме :D

SweetDead
06-21-2009, 13:28
:lol: :lol: :lol: Луди сте! :lol: :lol:

woshata
06-21-2009, 13:34
Първа среща.Идва негов приятел и вместо да се сближим и нещата да потръгнат ми обясняваха с подробности за джанти,каросерии и предници+момичета :x :x :xАз тия да не ги познавам, че съм имала същата ситуация 8-) 8-) 8-)
а да.. говореха и колко е богата баба му и ше си напраи покрив от злато..
мда.

vesSynkaa
06-21-2009, 13:42
Първа среща.Идва негов приятел и вместо да се сближим и нещата да потръгнат ми обясняваха с подробности за джанти,каросерии и предници+момичета :x :x :xАз тия да не ги познавам, че съм имала същата ситуация 8-) 8-) 8-)
а да.. говореха и колко е богата баба му и ше си напраи покрив от злато..
мда.

покрив от злато :lol: бая филми е гледал :-D

Krokozubel4o
06-21-2009, 14:38
Истории много..Един път съм с едно момиче сме в басейна и се целуваме нали ама е малко нисичка,някой нещо направи и една вълничка като ни дойде точно отстрани,тя се задави,почна да кашля като луда,аз полудях и :o ,а иначе често сме си удряли зъбите. Един път се разхождаме в една гора с едни приятели и виждаме едни момичета който вървят под нас на долната пътека. Аз едната си я харесвах ама не се познавахме и викам са да я впечатля ще мина бързо напряко м/у дърветата. Почвам аз да тичам нали, ама се спънах в един корен, като се фърлих, некви салта и падам пред тях точно, те се скъсаха да се смеят и момичетата и приятелите ми. Ама само тя ми подаде ръка да се изправя и да види как съм, запознахме се и... :-)

FlashMX
06-21-2009, 14:39
Бях на един купон и се зарибих с едно момиче и бързо да намерим някаква свободна стая с легло вътре. Та намерихме ама вътре някакво малко детско легло на два етажа.. та легнахме на долното легло обаче аз само си трясках главата на горното, удрях си лактите постоянно в колоните кадето държат горното легло бях като в тясна кутия.. на нея и беше така е г/д удобно , защото си беше нисичка ама аз си се падам по висок.. И постоянно се чуваше "тряс" "фрас" и само момичето ме питаше през една минута "абе добре ли си?" :D

mechtaq_za_teb
06-21-2009, 14:45
Добре, и аз се сетих за една. Малко е тъпичка, но става.
Беше преди година и нещо. Бях с тогавашния си приятел. Бяхме седнали на някаква пейка и си говорехме нещо, смяхме се... и аз тъкмо да стана и така се изръсих. Голям срам беше :D

Изръси? :smt072Изръсих=Паднах :)

ToniStoraro
06-21-2009, 15:38
падане в шадраван как ви звучи?

bonboncho
06-21-2009, 16:26
ооо и аз съм имала много случки сега се сещам за няколко...значи отиваме аз и една приятелка на кафе с две момчета като приятелката ми се надява да тръгне с едното момче и сядаме нали поръчваме си и по едно време крачето на стола се счупи и като паднах обарнах и кафета и коли всичко..майкооо такъв срам бешеее и те като започнаха да се смеяят още повече ме досрамя 30 минути не спряха да се хилят като ненормални голям срам :D :D :D
друга случка ...отиваме три момичета и две момчета на басейн и то отстрани мокро нали и аз кво се разбягах и като се истърсих малеее като отворих очи 2-3 секyнди виждах черно голям срам и после цяла седмица ме боля гъзъ от тос цимент :D :D

като се сетя за нещо друго ще пиша

bonboncho
06-21-2009, 16:32
сетих се за още една :D :D ....около една седмица се зарибявах с едно момче и вече нали ще излизаме ама той нямаше нищо общо със снимките..на снимките беше хубав а на живо ужас и вече ше ме изпраща и ми каза "много те харесвам ай да ходим"и аз седя мислих около една минута и само както седя седя и се изцепих "не!!много си грозен"и се обарнах и си тръгнах ...толкова тъпо му стана на момчетооо после ме беше блокнал в скайп аха навсякаде :D :D :D

FlashMX
06-21-2009, 16:36
сетих се за още една :D :D ....около една седмица се зарибявах с едно момче и вече нали ще излизаме ама той нямаше нищо общо със снимките..на снимките беше хубав а на живо ужас и вече ше ме изпраща и ми каза "много те харесвам ай да ходим"и аз седя мислих около една минута и само както седя седя и се изцепих "не!!много си грозен"и се обарнах и си тръгнах ...толкова тъпо му стана на момчетооо после ме беше блокнал в скайп аха навсякаде :D :D :D

rofl зла си :D

mechtaq_za_teb
06-21-2009, 16:42
сетих се за още една :D :D ....около една седмица се зарибявах с едно момче и вече нали ще излизаме ама той нямаше нищо общо със снимките..на снимките беше хубав а на живо ужас и вече ше ме изпраща и ми каза "много те харесвам ай да ходим"и аз седя мислих около една минута и само както седя седя и се изцепих "не!!много си грозен"и се обарнах и си тръгнах ...толкова тъпо му стана на момчетооо после ме беше блокнал в скайп аха навсякаде :D :D :D

rofl зла си :DКофти си го отрязала :(

Ilikeliljon
06-21-2009, 17:01
сетих се за още една :D :D ....около една седмица се зарибявах с едно момче и вече нали ще излизаме ама той нямаше нищо общо със снимките..на снимките беше хубав а на живо ужас и вече ше ме изпраща и ми каза "много те харесвам ай да ходим"и аз седя мислих около една минута и само както седя седя и се изцепих "не!!много си грозен"и се обарнах и си тръгнах ...толкова тъпо му стана на момчетооо после ме беше блокнал в скайп аха навсякаде :D :D :D

Взе да ми падаш в очите Бонбончо :shock: :shock: 8-) 8-)

fatal4o
06-21-2009, 17:15
bonboncho - :-o мацо въздържай се мъничко...

Иначе... относно моята издънка... еми сега човещинка си беше... :D бях с едно мноооооого готино момиче навънка ... иии просто нямаше как да не се надигне младото "торпедо" за прицел ... най-лошото беше ,че се дигна в страшно неудобна позиция в цефта (дънките) и страшно болеше... та реших да наместя така :D ,но в същия момент гледам на друга посока сякаш нищо не се случва а през това време и мацката ме гледа и ми се смее... лелеееее бетонирах се от срам като се усетих защо се смее :oops: от тогава се научих ако има пак извънредни моменти да се въртя докато не го наместя ^^

Dark_Angel_F
06-21-2009, 18:49
Бяхме на кафе с едно момче и сервитьорката ни носи поръчката аз си взимам студения чай да отпия и се оливам .... Добре ,че полата ми беше черна и не си личеше после. :D

Ilikeliljon
06-21-2009, 19:14
Иначе... относно моята издънка... еми сега човещинка си беше... :D бях с едно мноооооого готино момиче навънка ... иии просто нямаше как да не се надигне младото "торпедо" за прицел ... най-лошото беше ,че се дигна в страшно неудобна позиция в цефта (дънките) и страшно болеше... та реших да наместя така :D ,но в същия момент гледам на друга посока сякаш нищо не се случва а през това време и мацката ме гледа и ми се смее... лелеееее бетонирах се от срам като се усетих защо се смее :oops: от тогава се научих ако има пак извънредни моменти да се въртя докато не го наместя ^^

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ахахаха това беше много добро :razz: :razz: :razz:

lifelesscorpse
06-21-2009, 19:54
На втората среща със сегашния ми приятел той тръгна да ме целува,но аз му казах,че не искам,защото не съм си мила зъбите и имам лош дъх...Още ми го натяква,ама... 8-) :lol: 8-) 8-) :-) :oops: :D :grin:

huligana90
06-21-2009, 21:27
На първата среща загубех ума и дума :razz:

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-22-2009, 03:18
гафове? хмммммммммммммммм.. преди време излизах с едно момче от моето даскало и първия път когато дефакто "флиртувахме" той ме изпрати до вратата в която имах английски.... спомям си че имах някакъв гердан с голяма синя пеперуда и момчето посегна да я пипне обаче аз не разбрах той какво искаше да направи и си подадох ръката да стисна неговата... ауу супер ми беше неудобно след като разбрах той какво е искал да направи първоначално.. е хубавото е че това не го уплаши и си тръгнахме една седмица по късно :)

sladkish_14
06-22-2009, 04:43
Като чели съм нямала издънки .. :-D

KotQncU
06-22-2009, 05:23
Преди няколко години се прибираме с един приятел от бирфеста :) Бяхме се гушнали и спряхме пред нашия блок да си говорим :) Изведнъж,както си говорехме той ми каза нещо от рода на "И сега какво?!Искаш ли да сме заедно или последните няколко вечери са били просто ей така?!" ... При което аз се отдръпнах от него с думите "Аз и ти?!Ооо не-не-не..." и започнах да се смея като напушена :razz: :razz: :razz: ..... 20-тина минути след това се прибрах и чак тогава осъзнах к'во точно съм направила :? :o Добре,че момчето не беше злопаметно,а и бяхме лапета ... (между другото другата неделя ще сме заедно на един купон и ако пак се стигне до този момент обещавам,че няма да се смея,а ще приема :-D :-) :oops: :P )

Нещо подобно ми се случи :lol: Само че момчето ме изпраща след първата среща, прегръща ме и ми казва "Мисля, че съм влюбен в теб" или нещо подобно, бе за любов говореше. При което аз се дърпам и изръсвам "Бе ти в ред ли си?" и си тръгнах 8-)
:grin: Йес бе!!!Не съм единствената с подобен гаф :lol: :lol: :lol:

и аз имам подобен случай 8-) ... когато приятелят ми каза "обичам те" аз изръсих едно "м ок" :lol:

vankata_kz1991
06-22-2009, 07:26
На първата ми среща със сегашната приятелка както стоим и си приказваме исках да пийна кола,и какво стана с тая чаша като се залях целият, :D умрях от срам,а пък тя от смях :-) :-) :-D :-D

buntar90
06-22-2009, 14:10
ми аз бях на първа среща с момиче с което се бяхме запознали в една дискотека и нещо много не ми допадна и се чудя как да се измукна а тя си говори не спира. говории говори-не млъква и минава няккво момиче и аз се заглеждам по нея и тя ме вийда и тукмо да ми се развика и чува от момичето което бях" колкова се радвам как бързо се развиват нещата ,/у нас" и аз давам на минаващото момиче знак да ми помогне и тя почна да се смее ама не ми помогна ,а другата не разбра какво става защото продължаваше да говори :razz:

golqmumnik
07-07-2009, 20:03
Бях напушен,още по средата на филма и си говорим и ме пита момичето дали я намирам за привлекателна,а аз викам-кво-и изригнах да се смея и я опръсках с плюнки,чак в очите и влезе :razz:

tikvi4kataaaaa
07-07-2009, 22:28
:lol: мн весели истории

вижте и мойта със сегашния ми приятел с който сме заедно от 1 година по4ти. та зна4и на 1вата среща нали бяхме утях и на мене ми се допишка и аз му викам ще ми покажеш ли тоалетната 4е ми се пи6ка и той ме заведе по коридора до там оба4е в тоалетната се влиза първо в едно малко тясно коридор4е и аз нали пред вратата ве4е тъкмо да влизам и тои ме дръпна и ме целуна за пръв път и то пред кенеф :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nail
07-08-2009, 05:33
Сега се сетих за още една моя изцепка.
Аз, един бивш приятел, братовчедка му (и моя много близка приятелка) и двама негови другари. Приятеля ми предложи да идем до тях, да изгледаме някое филмче. Качваме се ние по стълбите и те тримата са зад нас. В един момент, усещам как някой ме хваща за задника, обръщам се светкавично и лепвам един шамар. Действам по навик, ама се оказа, че било моето момче и цял ден после ми се хилиха всичките.

JustYourDr3am
07-08-2009, 07:29
В тая тема , доколкото четох преобладават изцепките на момичетата :D :D и се чудя как издържате с гаджета 1 година , аз 1 - 2 месеца MAX :razz:

Ами когато бях 4 клас или 5 незнам вече и бях на гости в една приятелка от класът (аз съм момче) и там имаше 4 момичета , а аз бях сам :shock: .. а от тези момичета 1 ме харесваше а по - късно разбрах че и домакинята ме харесва .. и ся да ви разкажа .. Аз висях на компа а през тфа време тая домакинята си облича най - хубавите дрехи и някфи токчета 10 см и така тряяше да помогна за някфи чинии ли кф0 беше и тя тая изведнъж изхвърли едно "Обичам те" , а аз направо потънах в дън земя , щом чу това другото момиче което ме харесваше си тръгна разочарована , и помня че искаше да ми подари някфа фланелка ли кфо .. и аз отпраших като кон пред каруца :D :D :D .. мн гадно стана

:(

YouCantStopMe
07-08-2009, 07:41
Бях напушен,още по средата на филма и си говорим и ме пита момичето дали я намирам за привлекателна,а аз викам-кво-и изригнах да се смея и я опръсках с плюнки,чак в очите и влезе :razz:
:shock: :shock:
:razz:

SmiLe1
07-08-2009, 08:00
Сетих се за една много смешна история...Както си се разхождахме покрай едни градинки,аз се спънах и паднах в градинката върху един кактус...Нз защо бяха засадили кактуси ама на мен звездички ми се появиха....Бях и с къса поличка :lol: :lol: Той ми помогна да стана и после и двамата се смяхме много... От цялата градинка уцелих точно кактуса... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: тцтцтц :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

gogsata
07-08-2009, 08:23
емм аз пак веднаж в едно кафе с моита си стоим пием кола и аз изведнаж се задавих и полях масата с кола :razz: и приятелката ми се спука да се смее понякога още ме базика за тва

XiPiXoPiGiRL
07-08-2009, 08:45
падане в шадраван как ви звучи?

добре :D :D

Alhimikat
07-08-2009, 09:21
1-ва среща с 1 момиче(не ме изкефи много и сме само фр,ама това е друго)преди това сме се виждали 1-път и то няколко седмици преди срещата...Та аз стоя до нея тя до мене,и никой не разпознава другия :D обаждам и се после да я питам,защо не е дошла :-D на нея първите и думи "Ти що ми върза тенекия,бе" :grin: после се разбрахме,че и двамата сме били :razz: :razz:

IRule
07-08-2009, 09:28
И аз съм лош физиономист :D

plmn
07-08-2009, 10:08
1-ва среща с 1 момиче(не ме изкефи много и сме само фр,ама това е друго)преди това сме се виждали 1-път и то няколко седмици преди срещата...Та аз стоя до нея тя до мене,и никой не разпознава другия :D обаждам и се после да я питам,защо не е дошла :-D на нея първите и думи "Ти що ми върза тенекия,бе" :grin: после се разбрахме,че и двамата сме били :razz: :razz:

яко 8-)

moneycomeme
07-08-2009, 16:26
1.Аз съм адски гръмогласна,когато се смея от сърце.Излизаме с бившето и неговата компания-да ме запознае.Веднага си паснах с компанията му-невероятно забавни хора,големи души!И естствено не спирах да се смея.И тъкмо се успокоих и взех да отпия от минералната вода,при което моят човек изкочи с някаква изцепка,при което хвърлям шишето и избухвам в мощен смях,придружен от плюене,излизане на вода от всички възможни дупки(всъщност само от устата и носа) и празно място в разстояние окол0 мен в диаметър 2 метра :D !И цялото кафе естствено ме чу,защото аз се смея и се раздавам едновременно! 2.Бързах за тренировка и за да хвана автобуса тичам(но преди това здраво млясках бившия,нали знаете как е като си влюбен и загубен).И тичам си аз да хвана автобуса,обаче съм се извърнала назад,как ще отлепя поглед от моччето и се обяснявам нещо и изведнъж се разцепвам в един стълб!Въй никога няма да забравя как болеше,и в момента в който погледах,за да видя какво стана,защото аз се врязах със сила,пред очите ми некролог с името на сестра ми....без малко да гътна!...разминах се само с цицина и естствено пак започнах после да се смея и успяха да ме видят дори хора,които не бяха обърнали внимание преди това какво се беше случило. 3.Един път аз не исках той да ме целува,правех се на нацупена и той вика: ,,Не мога ли?,, И със засилка право в устата ми,при което отчупи част от предния ми зъб :D и познайте как реагирах.....пак се смях като изтрещяна.. ...4.Общо взето повечето ми неудобни моменти са причинени от смеха ми!

ver0nika_
07-08-2009, 17:46
Сетих се за една много смешна история...Както си се разхождахме покрай едни градинки,аз се спънах и паднах в градинката върху един кактус...Нз защо бяха засадили кактуси ама на мен звездички ми се появиха....Бях и с къса поличка :lol: :lol: Той ми помогна да стана и после и двамата се смяхме много... От цялата градинка уцелих точно кактуса... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: тцтцтц :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

Ухх сигурно е боляло.. :-D :-D :-D

SmiLe1
07-08-2009, 18:00
Оу...и то много...Все пак да ти се забият бодлички в дупето... :-D :-D :lol: Ама какъв смях падна после..Той предложи да ми помогне да извади бодличките...Представи си... :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D :D :D

co0L_gIrL
07-08-2009, 22:10
Оу...и то много...Все пак да ти се забият бодлички в дупето... :-D :-D :lol: Ама какъв смях падна после..Той предложи да ми помогне да извади бодличките...Представи си... :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D :D :D

не се и съмнявам, че е предложил да помогне :D

та аз.. някоя изцепка..
Бях на рождения си ден с бившия /тогава още не ходехме/, най- добрия му приятел, братовчед му и неговата приятелка.. ии.. ще си тръгваме вече, и аз го чакам да дойде и да си хващаме нашия път, през тва време, той нещо се обеснява с приятеля си и върви назад към мен, но гледа към него.. аз виждах че се приближава но не мръднах.. ии .. с тия кубинки лелее.. размаза ми кракът невероятно здраво :д .. пищях, той се обърна веднага ме пита дали съм добре, предложи да ме носи и всички се смяхме много :D

Веднъж след като тръгнахме, дойде до нас да ме види.. излязохме навън и понеже беше тъмно, а в моя квартал няма никъде пейки се подпряхме на един блок. Ии целуваме се, прегръщаме се.. в един момент минава семейство с две малки дечица.. Децата ни гледат и едното пита майка си: Мамо, мамо, какво правят каката и баткото? , при което майката ни гледа засмя се, и каза: Обичат се, обичат се., и момиченцето вика: Обичайте сее :D :D

Изпраща ме той, както обикновено, и заставаме пред нас, аз го гушвам, той ме целува и си се целуваме.. обаче зад вкъщи има детска площадка и аз дочувам викове отзад: Цецо маааааа! Мършооооо ела тука маааа! Пача с пача!, и какво ли още не :D При тва, избухнах в луд смях, докато го целувам а той седи и ме гледа , аз не спирам 5 минути... после докато му обесних защо се смея.. :-D :D :D

Patzoro
07-08-2009, 22:14
Я един път бе на една среща с мойа девойка у гората
па целуваме се тама у гората и она се съблече гола па ми вика да се любиме
я го искара куро и и го наботе у дупето па почна да я клатим ма как си клатим изведнъж усещам нещо зади мене и докат се усетим ми го набия у газа кога гледам некви циганета па ме ебаа и мене и нея и я от тогава скъса с нея

anSsito
07-09-2009, 12:13
Интересни историики има тук :)
Тъ.. сега да видим и някоя моя изцепка..

Деня, когато се запознахме с приятели ми.. И нали сме седнали голяма компаниика на едно кафе. Той е седнал до мен. И връщам се от тоалетната с една моя приятелка ( придружавах я..нали знаете как ходят момичетата до тоалетна.. 8-) ) И така де.. след няколко секунди той ме пита: "Как беше?". Зачудих се от въпроса и започвам да му обеснявам: "Ем как може да бъде? Кх.. добре,нормално.. Ама аз само придружавах ... (името на приятелката)" и някакви такива му говоря, а той горкия седи и се чуди какво му обеснявам. И накрая ми казва " Ама аз питах за това как изкара днес.. дали ти беше забавно докато обикаляхме.." Ей.. умрях.. :D

А един път.. незнам как се бяхме разбирали с приятеля ми за това къде ще се чакаме.. ама се чакахме на две различни места.. И двамата си седим и си чакаме.. Шматки.. :D

А.. преди почти 2 години.. имаше вероятност да се зарибяваме с братовчед ми.. :lol: Понеже единствено бяхме се виждали като някакви пишлемета и естествено сме се забравили.. И отиваме на един и същи лагер.. Мяркам го - грабва ми окото.. А и той нашия решил да ме зарибява.. И изведнъж ни изцепват "Абе вие сте братовчеди." :shock:

BLLooDLeSs
07-09-2009, 22:12
всякакви работи се случват..аз не съм имала кой знае какви изцепки..това за което си спомням е как седим с приятеля ми в едно кафене (тогава ни беше първата официална среща насаме..т.е. без всички доброжелатели който се чудят как само да ви оставят сами или пък се опитват да ви сватосат) и аз нали съм притеснителна..по едно време си отварям захарчето обаче така го разкъсах че даже и по съседната маса имаше..всички в кафето започнаха да ми се смеят а аз само се чудех каде да се покрия от срам...

Wrathchild
07-09-2009, 22:25
Най-голямата изцепка беше от страна на един мой бивш. Понеже той не си сваляше кубинките, качваме се в автобуса. Да де, ама наш муньо защо ли пък да ми направи път и да се качи след мен, като може да мине и пред мен. И не само това - както си вдигаше крака за да стъпи на другото стъпало, така го метна тоя крак, че ме срита мен в пищяла. Боли.
Със същият този ми дойде, докато седях в скута му.

BallFace
07-10-2009, 06:23
СЕДНАХМЕ НА ПЕЙКАТА ПРЕД НАС И ПЕЙКАТА СЕ СЧУПИ И Й СЕ НАБУЧИ КОЛ В ГЪЗА И УМРЯ
СПУКАХ СЕ ОТ СМЯХ И ДАЖЕ Я ОПЛИСКАХ СЪС СЛЮНКА

sadsad
07-10-2009, 07:16
Ами с приятелят ми ходехме тогава 1-2-3 месеца и аз отивам до тях след училище и съм с очила. Обаче в неговата стая е хлъзгаво и какво стана там да ми оставя очилата на бюрото и като се подхлъзна с юмрук в носа ми после белег ми остана. 8-)

Преди време само си говорихме нещо и той тръгна да казва "Как ще изневеря на такова.... (тука трябваше да бъде някаква мила дума)" и той каза "Как ще изневеря на такова чудовище" - много се смяхме. :lol:

А пък вчера тръгна да ме прегръща и си заби лакътя в окото ми, на което между другото имам ечемик. 8-)

mArMaLaDkA
07-10-2009, 07:23
^ Брутално гадже имаш.

Pliok0019
07-10-2009, 11:05
Разбих носа на момчето което харесвам, докато ме носеше към една дискотека. Фраснах го с едни ключове...

CaSsIe
07-10-2009, 12:25
Леле убивате ме! Луди сте :lol: :lol: :lol:

Аз за мои гафове не се сещам, макар че постоянно се спъвам, падам или удрям някого без да искам. Сещам се само веднъж с бившия ми как се разхождаме и той ме е гушнал, ама и двамата мълчиме. И аз както съм се замислила и съм изключила изобщо, че има някой около мен, той тръгва да ме целува в движение и аз се стреснах и го бутнах в един храст. После голям смях падна... :D

meLLa
07-10-2009, 15:28
:-D ами веднъж гаджето ми ме зеведе на някаква полянка и нали ние лягаме и той започна да ме гушка и целува ала бала и по едно време той взе да иска да правим секс и аз ест беше нормално да попитам дали минава някои от там защото може някой да ни види и той нене всичко е неред от тука никой не минава. И аз ами хубаво. И нали почваме ние и тъкмо му свалих боксерките и една баба мина с кучето си. При което нз как да реагирам и двамата взехме да се смеем :razz: :razz: :razz: :razz:

KayiN
07-11-2009, 12:53
гафове няям много но един път точно си бях сменил обиците и те едни шипове не мислех че са чак толкоз гадни амаа гушнах я и кво стана одрасках и бузата с обицата :razz: .. не че беше мн ма ми се насърди за 2-3 мин :razz: :razz:

hinari
07-11-2009, 19:19
Помня един път как имитирах на приятеля си как лаеше едно куче.Толкова много се вживях,че накрая от лаене и виене се уригнах.... :D Следващата случка не е точно гаф,ама много се смяхме.Веднъж бяхме седнали на леглото и аз понеже все му гледам ръцете,какви са големи,и му викам,че съм чувала,че мъжете с големи ръце са по-надарени.И в същия този момент го виждам как си вдига ръката и си показа разстоянето от палеца до показалеца и ме изгледа толкова зловещо(ама "смешно" зловещо) и като почна да се хили като Баба Яга..някакъв смях като почна зловещ ....Големи емоции :razz:

angel_spirit
07-11-2009, 20:10
Охо изцепки колкото искаш.. удряли сме си зъбите неколкократно,попринцип кожата му се обрива ако някой го ухапе и един пут така го бях ухапала много гадно :D :D , в тях сме седнали и пиеме безалкохолно и по едно време го разлях в/у себе си и в/у пода..тряскала съм се в раклата до леглото,падала съм многократно.. :D
а най-голям беше шока като той се беше постригал,и нали се виждаме и аз го гледам :shock: и само се изцепих .. Ъъъ :D :D
на първата ни среща го чаках половин час ,макар че той живееше на 2 преки от въпросното място. :D
абе нямам думи,всеки път като се видиме имаме по някоя изцепка,даже вече не ги помня някои и им изгубих бройката.. :D

LedenooMomiche
07-12-2009, 12:31
Хахах,доста се посмях като прочетох повечето от историите ви. :D :razz: :razz: :razz: :razz:

Jumbie483
07-12-2009, 13:00
На втората ни среща той ме изпрати до входа. Говорехме си няколко минути и му казах, че трябва да вървя. Той ме погледна и се приближи към мен.. Отначало само ме гледаше в очите, а после леко се наклони за да ме целуне.. при което аз се разхилих и го питах "к'во правиш бе?" :lol:

Пак със същото момче..
Седя аз пред блока и ям една баничка (беше към 7:00 сутринта). С него се бяхме разбрали да ходим из центъра и аз го чаках. И той тъмно се показа зад ъгъла на блока и аз се задавих 8-) После ме пита какво ми стана и аз "еми като те видях какъв си се задавих" .. Имах предвид, че като го видях какъв е ГОТИН съм се задавила, а той после ми каза, че си помислил, че съм имала предвид че е грозен :o :lol:

И това пак е с него :oops:
Седим си ние на една пейка и той ме гледа нещо.. И вика, че иска да ми каже нещо, но се е страхувал как ще го приема. Казах му, че може да ми каже всичко. И той "влюбен съм".. при което аз го изгледах :shock: и викам "В КОЙ БЕ?".. горкия.. целия почервеня и измънка супер тихо "в теб".. и аз само "оо това ли бе.. е така може" :razz: :razz:

Dark_Angel_F
07-12-2009, 14:24
Ами последния по сериозен гаф беше на миналата седмица събота... Първата ми среща с онова момче , с кеот излзиаме сега ... Значи аз бях супер нервна и притеснена , а като съм нервна ръкомахам удрям хората около мен и изцепвам само глупости... Та направо си го пребих . После отивахме към колата му да ме закара до нас на всяка крачка се препъвах спука се да ми се смее и ми вика "хвани се за мен" хванах го аз под ръка и пак се пребих. На втората среща ( бяхме на акфе после се разхождахме и седнахме в един парк) изцепих ,че всички мъже са тъпаци и той " ми тогава кво правиш тук с мен" и аз " ами ти не си ъъъ мъж" исках да му обясня ,че всъщност не е чак такъв тъпак ,а се получи ,че не е мъж. После сигурно 5 минути му се извинявах и го прегърнах, а той каза " значи трябва повечко да ме намилащ щом после ще ме прегръщаш" ... Е аз доста го намилах и то все без да искам , но само за това получи прегрътка.

alice_in_wonderland
07-12-2009, 15:49
Ведньж бяхме излезли по двойки,нямаше кьде да идем и се усамотихме на едно място,което беше плаж преди .. Cтоим си ние и идват един мьж (видимо от ромски произход) заедно с известен в града травестит (сьщо ром) и питат "Ще се бавите ли ?" :shock: Ние естествено светкавично си трьгнахме и без това не правехме нищо , или поне не каквото си мислеха те и което правиха в последствие 8-) Обаче по едно време с приятелката ми се сещаме , че сме си забравили цигарите (всьщност момчетата ги бяха прибрали,но не ни казаха :x ) и се вьрнаxме и приятелката ми си подава главата и "Ьь да сте виждали една кутия цигари?" и в отговор "Тука няма нищо ,ма,душа!" Незнам дали се брои за гаф , но беше забавно :razz: Ех,спомени .. :P

mimkata1991
07-12-2009, 16:39
Ми аз миналото лято се свалях на морето с един от спасителите, ама той супер як. Обаче моя милост принципно ми беше малко неудобно да ида при него и да го заговоря, та само като се засичахме от време на време и си говорихме. И точно първия път когато бяхме само двамата такива си седим на плажа и си говорим, тъкмо бяхме излезнали от водата (незнайно как бях влезнала сама без моите момичета и той се беше присъединил) и си бърборим, като той ме е завил с неговата кърпа и по едно време изцепва "ъмм тука нещо ти е излезнало" ,сочейки горнището на банския ми. А фактически ми се беше разместила подплатата на горнището и на мен ми стана адски неудобно. Сигурно съм се изчервила като домат (а принципно много рядко се червя) сега като се сещам ми става смешно, че съм се почувствала чак толкова некомфортно :-D

Muddled
07-12-2009, 20:05
ами май беше ... на 2-рата седмица непомня със сегашния ми приятел и сме събрали там и др приятели и седим и си говирим.Ама какъв бяс ни прещрака да хварлим една фр в реката и тя ни се закани и ние а да тя нищо няма да направи. и както тихо спокойно си седим на моста до реката само усещам как летяи кфо стана тая фр блъснала приятеля ми :D и тои ме хварли в реката добре че беше плитко :D. после се чувстваше доста неловко :-D.

Spider4eto
07-12-2009, 21:15
Вървим си аз и бившия ми, а зад нас една фр с нейния вече бивш. Наближаваме една уличка и аз виждам как минава кола като си мисля, че вече е завила. И се обръщам да си говоря нещо с приятелката си и усетих, че колата е спряла да изчака други некви коли. Така яко се треснах, че не е истина после дълго време ме ебаваха.

Друго пита ме един път бившия "Ако искаш да завиеш наляво накъде трябва да завъртиш волана?" и аз незнайно защо направих асоциация ако карам на заден и искам да завия наляво и изцепвам "Ами надясно". :D

LoveKills
07-16-2009, 11:04
Ау какви изцепки имам с едно момче с което бях 2 години и нещо.Няма такива просто :D . Например се бяхме разбрали да се видим на ВМА ,ама той ме чака на една спирка близо до ВМА, а аз него пред ВМА. И той тогава беше в Дружба ,отивам аз до Дружба, а той отива до моят квартал- до Драгалевци . И майка ми ми звънни и аз бях в 604 и съм минала бая път и съм близо до Дружба и тя ми казва майка ми че тогавашният ми приятел е вкъщи и аз се хванах за главата.
Озовах се близо до 4-ти км.говорех си сама от яд, до тогава не бях ползвала автобус 88 ,а той една трошка се оказа. И баща ми ме взе от Хладилника с колата му. :D :D Половината ден си отиде е така хах.
А друг път пак с него бях пияна и паднах от пода, е как става това .. не знам . :lol:
А със сегашният ми приятел също сме си удряли зъбите ,въпреки че от скоро сме заедно :oops: .За първи път като го видях беше пиян , а по-късно чак когато се засякохме и се запознахме пак беше пиян и търсеше някакъв си тип в едно металско заведение за да го бие.И аз излизам пред заведението и се чудя какво става . И някаква си говорих с него и го пооуспокоих. Та къде след това се събрахме като двойка и се виждахме като приятели.Но най-забавното е че 1 месец се харесвахме , а никой не правеше нищо като хората :-o .А преди да се целунем за първи път бяхме с двама негови приятели и аз такава се чудех дали нещо ще стане ,че се гушкаме ала-бала.И аз се обърнах към него и той към мен и се получи , но пък беше забавно .8-)
И абе много изцепки имам хаха

deschinci
07-16-2009, 12:30
И аз имам издънкии :-P С бившото ми гадже на първата ни среща трябваше да идем да видим кви филми има на киното .. обаче не са бяхме виждали от много време, апък по скайп много се зарибявахме :D и на срещата не успяхме да се познаем :razz: :razz: :razz: ... После приятелите ни ни се смееха и ни предупредиха да земем да не се познаем.. и още продължават :D :D :D

Dollystar
07-16-2009, 12:50
На мен скоро ми се случи един така да се каже гаф ...
Както си лежим, целуваме се гушкаме се и аз съм върху него и бях с един голям кръст на врата по-скоро бижу не религиозен символ. Та по едно време той се изправи рязко и каза тече ли ми кръв от носа, а аз изобщо не съм усетила как съм му го забила баш в ноздрата :D :D после имаше и раничка :o

Dollystar
07-16-2009, 13:06
Сетих се за още една. Беше късно вечер и се разхождахме, както винаги. :D Лафим си... и изведнъж той ми пусна ръката, изгледа ме някво странно и ми каза:Ооо, кво се занимавам?!Тръгвам си!
Обърна се и тръгна.
И аз: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Глътнах си граматиката. :D
И след няколко крачки той се обръща и почва да се хили. :D :D :D Чак тогава се усетих, че е било базик.
:-D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: И аз ще го пробвам, нали може?! :grin: :razz: :lol:

На мене са ми го прилагали тва обаче в продължение на 20 мин. и аз му викам добре бе кво ти става и той мълчи и вика : знаеш ли кфо ся ще седиш тука и нема да мърдаш и ме набута в един ъгъл аз постоянно: Кфо ти има бе? Некфи такиа и накрая като ми се насълзиха очите той почна да се хили да ме гуши и да ме успокоява :-) :-D яко се притесних! :?

lovec
07-16-2009, 13:12
когато излезна с льобожница и срешна гаджето си :D

a1a2b3v
07-16-2009, 13:17
Хах браво за темата :D Доста се смях докато четох. Не съм имала такива издънки, но ето нещо което ми се случи тази година :-D .
Значии както всеки ден се прибирам към вкъщи (след даскало изпращам една приятелка и често клюкарстваме). А има едно момче, което се прибира по времето, което аз си тръгвам за вкъщи (предполагам, че учи в английската, защото от там идва, а това е до даскалото, в което досега учех). И така в същия ден пак го видях. Продължих да си ходя и след малко си обърнах назад главата и го гледам с пръсти в устата готов да свирне след мен гледаше ме сякъш съм паднала от космоса :-D :D :D :razz: :lol: и както можете да предположите се обърнах продължих си пътя и почнах да се хиля ама здравата 8-) Незнам защо на следващия ден като тръгвах за даскало ходеше зад мен с негови приятели и чух как ме коментират ( те го разпитваха) ... 0т тогава много често го срещам докато съм с приятелки и навсякъде незнам дали е съвпадение или не ама незнам как издържам изобщо да не се засмея :)

beliqsmok
07-16-2009, 15:54
Емии и при нас са много .. даже се чудя коя да споделя :oops:
Запознахме се януари месец ии още тогава излязохме за 1ви път. Сичко вървеше по план, разсмивах я - не спираше да се смее. Дойде време да я изпращам и стигнахме почти до тях. Изведнъж почуствахме нещо и двамата и .. да целунахме се на първата ни среща 8-) .. кофтито обаче беше че тъкмо си залепихме устните и шапката и падна .. :-D та се наложи да повтаряме :)

allthatIveg0t
08-06-2009, 09:06
Хмм амии помня със едно бифшо.. на първата среща..
таман той си тръгва и ми вика чао нали и се обръща и ми вика "Обичам те" и аз се обръшам й му казвам "кфоооо?! " :shock: :lol: :lol: и той да бе найстина и аз глеам тка :shock: :D :D

или пък със сегашния ми приятел..у тях нали..ии яко сме се разгорещили обаче преди тфа му се обади един фр и го пита дали може да дойде и той му каза ок само да се обади преди тфа .. ии оня влиза таман кат бяхме приключили :D ма без да му се обади ..даже не почука..и приятеля ми ме гледа и вика..леле да беше влязал 2 минути по рано :lol:

или големия филм..кат бяхме у нас..обаче наще не ми дават да спя с него на ено легло и затфа той спи на леглото до мене..обаче аз отидох уж за малко при него и както си го бях гушнала и съм заспала..и се сабуждам в 6ч. и си викамм олее и се махам от там и си отиам на мойто легло и точно след няколко секунди баща ми влиза да ме буди за даскалу :lol:

аа сетих се и с едно бифшо ..начи разхождам се аз със фрс и го виждам с един негов приятел и просто ей така си го подминавам само здрасти му казах :lol: :lol: :lol:


аа с едно др бифшо .. тфа незнам дали е изцепка..ама го зарязах защото се постриха :lol:

ии веднъж първата ми целувка де.. ;д оня кат тръгна да ме целува ..и той реши да ме измами с някфа дъвка шот аз не исках :D и само ми вика дай малко дъвка и аз нали му я давам и се целуваме обаче аз го прекъсвам и му викам няма ли да си вземеш дъвката :lol:

аа сетих се още нещо..
когато се запознавах със приятеля ми
и той нали си казва името ..
и аз глеам тъпо шот онемях и си забраих името и му викам олее чакай че си забраих името :D

или пък веднъж кат беше на вечеря у нас и изведнъж ми прилоша и майка ми си помисли че съм бременна :lol:

Pedigree
08-06-2009, 12:49
Еми, със сегашния ми приятел е имало много гафове.
Един, за който се сещам в момента, е когато излизахме за първи път. Таа тогава тръгнахме всъщност, и аз само го бях гушнала и се чудех какво да правя, да кажа ли нещо, да си тръгвам ли.. 8-) И изтърсих едно тъпо "Обичам те" ... на което той отвърна с "Браво бе" и ме хвърли в джаза. :lol:

Аз пък съм казвала - мерси :D

Хахах, аз също.
Един пич толкова си ме обичаше и така го беше избило на романтика, и ми вика колко съм прекрасна, колко ме обичал, а аз някаква 'мм, е това е много мило, благодаря' 8-)
Или излизаме с един пич, цяяял ден двамата, говорехме си толкова много неща, поопознахме се, в края на деня се разделяме, аз се изцепвам 'чао, Вито', неосъзнавайки, че пичът се казва Мартин.
Веднъж залях един пич с бира, съвсем несъзнателно обаче. И сладоледа си веднъж изтървах в на един друг пич скута. После трябваше да го почистя.
Ииии...
със сигурности има и още, хаха, но не се сещам:)

plamka
08-06-2009, 16:10
Ami bqhme izleznali na kafe i bez da iskam mu butnah chashata s kolata i go polqh po krakata :lol: Beshe golqm smqh obajdashe se na edin negov fr da mu nosi dynki da se preoblicha ama te mu izsyhnaha de.. i postoqnno pitashe lichi li si lichi li si :lol:

eikichi
08-06-2009, 16:13
Уцелих я с пиратка..

Случайно..

По крака..

Нищо и нямаше.. беше Н.Г.. прости ми.. донякъде? :?

Kajo
08-13-2009, 14:24
На първата среща с първото ми гадже ми... тя искаше с език а аз от невнимание не можах да го извадя :razz: :razz:

Kajo
08-13-2009, 15:03
А да и още една ...



Бръкнах и в окото... ,а тя накрая- почна да се смее :o :o :o :lol: :lol: :lol:

anonimchetou
08-13-2009, 17:16
ми сещам се как седяхме на заведение ии слушахме една песен дето се пее Мен си търсил бля бля.. и моя ми вика " Да теб съм търсил цял живот" ала бала.. и последва бурен смях от моя страна след което той се разсърди .. ама ко да напрая ся.. 8) :grin:

gilotinator
08-13-2009, 18:11
Добре, и аз се сетих за една. Малко е тъпичка, но става.
Беше преди година и нещо. Бях с тогавашния си приятел. Бяхме седнали на някаква пейка и си говорехме нещо, смяхме се... и аз тъкмо да стана и така се изръсих. Голям срам беше :D


8-) 8-) 8-) 8-) Якоооо, случват се такива неща, какво пък 8-)
По темата - ами бях с бившия си приятел и се бяхме скарали за нещо. Реших, че не заслужава да му говоря и така той ме убеждаваше колко много ме обича и като видим заведение или пък магазин и той постоянно: "Виж еди си какво, виж ето това, ето онова" и т.н и докато беше зает да ми показва къде какво има се спъна и замалко да падне. И каза "Виж замалко не паднах!" 8-) Все едно не разбрах 8-) Както бях ядосана започнах да се смея 8-) На вас може би не ви се струва смешно, но като си представя момента и 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

:D :D :D :D :grin: това ще го разказвам като виц :P

Eddie
08-13-2009, 20:15
Имаше едно много яка купонска вечер и аз не исках да я пропусна, но на другия ден ми сервиряха че трябва да ходя при кмета от 9 сутринта и след това имах 2-ра среща с едно момиче и тъй като нямаше начин да се прибера до нас след купона (оплетена работа не ми се разправя с подробности) отидох при кмета и след това на срещата миришещ на алкохол и некъпан 8-)

Момичето ми каза че воня, ама ме изтъря, нали съм чаровен 8-) .

А бе резил си беше, повече и обещах, че няма да се повтори ама май няма и да има следваща среща . Това е живота, не винаги нещата зависят от тебе. :lol:

Eddie
08-13-2009, 20:29
Аааааааааа не мога да не ви споделя и една друга случка, че още ме напушва смях като се сетя.

Запознах се с едно готино момиче, пофлиртувахме малко и аз и взех skype.

После и писах и добре вървеше разговора и по едно време тя ми поиска снимка. Аз малко се поучудих, нали ме е виждала, ама й дадох.
Попитах я все пак за какво й е моя снимка и тя каза "Приятелят ми иска да те види как изглеждаш, защото е много ревнив" 8-)

Иначе е готино момичето ама тая нейна постъпка ми се стори леко глупава. Знам че това не е на среща и леко се отклонявам от темата, но исках да го напиша.

eminemfenka
08-13-2009, 22:11
В салона по физическо играеме 2 класа народна топка.. а на пейките седи бившия.. / тогава се зарибявахме още / и аз тамън да хвана топката тя ми минава между краката,и аз тръгвам назад и уж да я взема и така се изтресох .. и си джаснах главата точно пред краката му.. и го гледам някво оплашено а той ми се смее :o :lol:

Ballbreaker
08-13-2009, 22:37
Най-големият ми гаф е да забравя името на момчето 8-) Беше ни 2-ра среща, като преди това бяхме само на "Здравей", а аз имам голям проблем с помненето на имена :D

2-3 дена преди или след да тръгнем (не помня, май след), репликата е нейна:

'Абе, Генов, как ти е първото име?'

bebity12340
08-14-2009, 18:18
А пък вчера тръгна да ме прегръща и си заби лакътя в окото ми, на което между другото имам ечемик. 8-)

Бруталнооо :shock: ужс трябва да е боляло мнн :shock: :(

TheMaggie
08-14-2009, 19:44
Освен че закъснях с час и той ме събуди, спънах го със собствения му скейт и ми се обадиха трима приятели, всичко беше наред.. Обичайното. :-D

SummerRain
08-14-2009, 19:44
Ми то един гаф ли е...
Първият път, когато ходих у приятеля си на гости, той ме чакаше на спирка близо до тях, обаче втория път ще ходя сама.Ми хубаво. Тръгнах по една улица, обаче не мога да се ориентирам. Звъня му "Изгубих се, тук съм до една сергия". Дойде, прибра ме. Ще ходя за трети път у тях (след няколко дни). Пак сама. Пак се изгубих. "Амии...аз пак не знам къде съм". Пак дойде, пак ме прибра, кво да ме прави.
Седнали сме на една пейка.Той си е купил айрян, който стои между нас, неотворен. В момент на лудост го взимам и посягам да го хвърля в коша за боклук. Усещам се какво правя, докато ръката ми е на сантиметри от коша и го връщам обратно на пейката.Е точно преди да го оставя, където си беше ми се изплъзна от ръката и падна в една кал. Коментар нямаше.
Подхлъзвам се, падам, ставам.Той стои и ме гледа. аз-"хайде де, защо стоиш", той-"Ами няма ли да си оправиш блузата?" Бях с потник без презрамки, само с ластик на бюста, който при падането се беше озовал под бюста ми...
Имам и доста трагикомични случки с приятели, но не знам дали са подходящи за темата.

alex3540
08-14-2009, 22:29
:-D бях с бившия си на първа среща и той се заби право в стъклената врата на магазина,после докато се разхождахме и говорехме се блъсна право в дървото :D , а след това в кафето аз си взимах чай и така се олях, че се чудя как не се разсмя.веднъж беше с гипс и за да ме прегърне и с гипса по главата ми :D :D . не е много смешно, но това са гафовете, за които мога да се сетя.

ver0nika_
08-17-2009, 20:03
Офф, ами то пак на среща, ама бяхме ей така в легло. И аз се обръщам към нея и докато се извъртам и викам, чакай да не те ударя и в следващия момент и забивам лакът в челото 8-) 8-) 8-) 8-) Направо си умрях от срам после, имаше да се извинявам, не че тя не се смя де, ама все пак :oops: :oops:

Това ми хареса! :-D

Burn94
08-17-2009, 21:17
Ами не беше точно на среща но на един рожден ден. Почнаха някои да танцуват тва онва след което и аз естествено поканих рожденничката отправих и един поглед към спалнята им и тихомълком се изнесохме започнахме да се натискаме до леглото бутнах я аз което си беше жив намек след което тъпата и котка излезе изпод другото легло с някъв зверски рев и ми скочи на гърба в битката с нея случайно залитнах и тряснах един лакет в главата на момичето. Лошото е че не свърши до тука все пак тя легна върху мен и продължихме с натискането и а да и сваля блузката тая тъпа котка скочи и на нея тя обаче се изплаши и почна да крещи истерично и скочи точно върху лицето ми и когато всички влязоха да видят какво става ни завариха в много яка поза ... :D

8-) :lol: 8-) :lol: 8-)

Ballbreaker
08-17-2009, 21:51
Ами не беше точно на среща но на един рожден ден. Почнаха някои да танцуват тва онва след което и аз естествено поканих рожденничката отправих и един поглед към спалнята им и тихомълком се изнесохме започнахме да се натискаме до леглото бутнах я аз което си беше жив намек след което тъпата и котка излезе изпод другото легло с някъв зверски рев и ми скочи на гърба в битката с нея случайно залитнах и тряснах един лакет в главата на момичето. Лошото е че не свърши до тука все пак тя легна върху мен и продължихме с натискането и а да и сваля блузката тая тъпа котка скочи и на нея тя обаче се изплаши и почна да крещи истерично и скочи точно върху лицето ми и когато всички влязоха да видят какво става ни завариха в много яка поза ... :D

8-) :lol: 8-) :lol: 8-)
прекалено нереално звучи.

Grassh0pper
08-17-2009, 22:21
Ами не беше точно на среща но на един рожден ден. Почнаха някои да танцуват тва онва след което и аз естествено поканих рожденничката отправих и един поглед към спалнята им и тихомълком се изнесохме започнахме да се натискаме до леглото бутнах я аз което си беше жив намек след което тъпата и котка излезе изпод другото легло с някъв зверски рев и ми скочи на гърба в битката с нея случайно залитнах и тряснах един лакет в главата на момичето. Лошото е че не свърши до тука все пак тя легна върху мен и продължихме с натискането и а да и сваля блузката тая тъпа котка скочи и на нея тя обаче се изплаши и почна да крещи истерично и скочи точно върху лицето ми и когато всички влязоха да видят какво става ни завариха в много яка поза ... Very Happy

Cool Laughing Cool Laughing Cool

прекалено нереално звучи.

-НЕРЕАЛНО А ? Отидох в един приятел да го викам , че щяхме да тръгваме за главната (среща в 14:00) и като отворих вратата заварих котката да му лиже зърното ,а той само се въртеше в съня си ! :lol: :lol: Не се базикам между другото :D :D :razz:

Burn94
08-18-2009, 11:46
Ами не беше точно на среща но на един рожден ден. Почнаха някои да танцуват тва онва след което и аз естествено поканих рожденничката отправих и един поглед към спалнята им и тихомълком се изнесохме започнахме да се натискаме до леглото бутнах я аз което си беше жив намек след което тъпата и котка излезе изпод другото легло с някъв зверски рев и ми скочи на гърба в битката с нея случайно залитнах и тряснах един лакет в главата на момичето. Лошото е че не свърши до тука все пак тя легна върху мен и продължихме с натискането и а да и сваля блузката тая тъпа котка скочи и на нея тя обаче се изплаши и почна да крещи истерично и скочи точно върху лицето ми и когато всички влязоха да видят какво става ни завариха в много яка поза ... :D

8-) :lol: 8-) :lol: 8-)
прекалено нереално звучи.

Абе пич когат те преебе една отвратителна котка и те заварят с мацка седнала върху теб 15-тина човека тогава ще те питам кое е реално :D

MartyParty
08-18-2009, 12:20
Закъснявам с по 45 минути.
Преди да тръгнем му разбих носа.
Адски много са и случаите свързани с чувствителния ми стомах и ахкохола,който не ми понася. 8-) Гледката е красива.

Ballbreaker
08-18-2009, 12:27
Ами не беше точно на среща но на един рожден ден. Почнаха някои да танцуват тва онва след което и аз естествено поканих рожденничката отправих и един поглед към спалнята им и тихомълком се изнесохме започнахме да се натискаме до леглото бутнах я аз което си беше жив намек след което тъпата и котка излезе изпод другото легло с някъв зверски рев и ми скочи на гърба в битката с нея случайно залитнах и тряснах един лакет в главата на момичето. Лошото е че не свърши до тука все пак тя легна върху мен и продължихме с натискането и а да и сваля блузката тая тъпа котка скочи и на нея тя обаче се изплаши и почна да крещи истерично и скочи точно върху лицето ми и когато всички влязоха да видят какво става ни завариха в много яка поза ... :D

8-) :lol: 8-) :lol: 8-)
прекалено нереално звучи.

Абе пич когат те преебе една отвратителна котка и те заварят с мацка седнала върху теб 15-тина човека тогава ще те питам кое е реално :D

А успяхте ли да си продължите или спряхте? И вътре ли беше вече?

Защо това 94 в името ти ме притеснява...

Burn94
08-18-2009, 13:16
Не не продължихме и не съм бил вътре поради неналичието на гумичка. Пък колкото и да си бях пиинал не съм такъв тапак да го направя без предпазни средства :)

Phantom93
08-18-2009, 13:38
Аз пък изпращам момичето и вече си тръгвам и вървя назад и внезапно ...... се забих в знак СТОП (някой го беше бутнал :-x ). Момичето падна на земята от смях ,а аз ходих 1 седмица с цицина 8-).
2.Лигавим се на 1 рожден ден и без да искам хвърлих 1 фъстък в деколтето й :D :D . Поне ми позволи да го извадя : :grin: :oops:

newii
08-18-2009, 19:01
С бифшия ми фр правим 1 месец ии бяхме в една обща фр ии се целуваме нали и той вика" мило искам да ти кажа нещо.." и аз "да" и той така през целувките ми измармори "обичам те " и аз нещо ама въобще не слушах и само " КВОО" и той много сдуха ,,, и аз " не ,, не те чух ,,, и той повтори :D :D

co0L_gIrL
02-22-2010, 15:19
Бяхме у тях, и излизаме вече за даскало. Имаше много сняг, на едни голеееми купи. Разбира се, той се опита да ме хвърли в една от тях, обаче аз здраво се бях вкопчила в него и не успя. ;д Той се разсърди, че не съм го оставила да ме събори, при което аз реагирах така: Еми сега като идеш на даскало си събаряй мацки колкото искаш!", а той "Е аз вече всичките съм ги събарял", при което аз О.о.. "Еми хубаво! Събаряй си ги пак!", хванах си чантата и заминах и след няколко секунди го чувам да крещи: Стига деее! Ти сериозно ли сега? :(
При което аз избухнах в някакъв луд смях и паднах на леда :lol:

Faces
02-22-2010, 15:30
След секс...
Аз: Знаеш ли много ме кефиш Иве
Тя:...мълчение и невярващ поглед
Тогава се усетих че тя се казва Поли а Ивето е сестра и (близначки са) :D

justonegirlwithonehope
02-22-2010, 15:44
Ами преди няколко години имах някаква мания да ходя само с футболисти :D Всичко добре, обаче си бях харесала страшно много едно момче и той си ме беше харесал.Беше голям плейбой в цялата област го знаеха ( и още е :-D ). Та зарибявахме се, излизахме и вече бяхме нещо като "гаджета".Един ден бяхме на кафе след училище и започнахме да си говорим за спорт и т.н и аз го попитах къде тренира, той ме попита какво да тренира и аз естествено веднага отвърнах как каквоо ? - футбол ! На което той ме разочарова и ми отговори - " амааа, аз не тренирам футбол, аз не тренирам нищо !" Бях потресена, все пак плейбойче а у, попринцип те са футболистчета.Взех си чантичката, любезно му казах да не ме търси повече и заминах :lol: :lol: :lol:

Сега като се сетя колко много се смея на тази случка, но тогаваа .. футболисти та футболисти :razz:

SkiCatA
02-22-2010, 15:45
След секс...
Аз: Знаеш ли много ме кефиш Иве
Тя:...мълчение и невярващ поглед
Тогава се усетих че тя се казва Поли а Ивето е сестра и (близначки са) :D ге тва е яко :D :D :D :D

Norty
02-22-2010, 16:35
Немам гафове.. :grin:

DevilWish
02-22-2010, 18:16
Прочетох целите 9 страници и се смях от сърце :))))
Сега се сетих за един, ама не е с гадже.
Бях с една приятелка и тя каза "Сега ще дойде един Никола". И аз добре.И идва момчето и тя вика "Запознайте се" и той ми подава ръка и вика "Никола" и аз подавам мойта гледам тъпо /защото го харесах/ и казвам "Никола" :Д и той гледа ей така :shock: и аз "упс" :)))))

SoStarstruck
02-22-2010, 18:58
Eхх,гафове,гафове .. море. 8-)

Веднъж се забивах с едно момче,което нали .. сладко беше, и то много,ама носа му беше дооста голям. :-D И тръгваме да се целуваме,той ми се нахвърля,обаче толкова се беше настървил,че .. ми бръкна в окото .. с носа си. 8-) 8-) Беше ужасноооо,тогава той много се притесни горкият,а аз едвам се сдържах да не се разсмея!

Друг път,с друго момче. Питам го защо е избрал точно мен от всички останали и той почва да ми развива теории,нали. "Не си като другите,по-различна си,по-чувствена.." бла-бла и накрая ми вика "и..хубава си,не си грозна". И ме пита аз защо съм избрала него и почвам и аз същите теории "печен си,различен си.." ала-бала. И накрая исках да завърша като него обаче вместо "хубав си,не си грозен" се обърках и казах "грозен си,не си хубав" .. как ме изгледаа. 8-) после много се смяхме,де.

И така,има още много други,но айде ще си спестя романчетата (и срама също) .. :D

co0L_gIrL
02-22-2010, 19:32
Прочетох целите 9 страници и се смях от сърце :))))
Сега се сетих за един, ама не е с гадже.
Бях с една приятелка и тя каза "Сега ще дойде един Никола". И аз добре.И идва момчето и тя вика "Запознайте се" и той ми подава ръка и вика "Никола" и аз подавам мойта гледам тъпо /защото го харесах/ и казвам "Никола" :Д и той гледа ей така :shock: и аз "упс" :)))))

Тва е същото като аз и една фр онзи ден :D Дойде един приятел с нас навън, но той беше довел и едно момче, което не познавахме. И аз се запознах, казах си името, и тази моята приятелка, супер разсеяна и сериозна се представи и тя с моето име.. Нправо паднах от смях :lol: :lol:

Ballbreaker
02-22-2010, 20:30
Днеска слънцето ми ми зададе следния въпрос:

- Ревнив ли си?
- Ъ... Не, в никакъв случай даже...
- А-а-а-а! Супер!

:D

Faces
02-23-2010, 15:33
Значи зарибявах се с една сладурана в автобуса и нали седнали сме на една седялка лафче едно друго всичко 6+.По малкия и брат беше 2-3 седялки по напред сам и на едната спирка се качи един дядко и седна при него а имаше и други свободни седялки.Аз естествено да се натегна веднага се изправям и викам ей ся ще преместя тоя гаден дъртак да не досажда на брат ти...яко беше че се оказа че това е дядо и :D :D :D

wasch0
02-23-2010, 18:30
ами целувахме се за чао.. и на енго му стана нещо и ми бръкна в гърлото с езика си и аз почнах да кашлям :grin: :grin:

ThedramaQueen
02-24-2010, 09:19
много ме кефи темата, а гледам нещо започва да потъва, за това ще напиша един спам да се завърне :lol:

ReachlessGirl
02-24-2010, 11:48
С едно приятелче се виждахме за първи път .. отивам аз със закъснение от близо 40 минути и тръгнахме към КФС или нещо такова беше .. ии по пътя той без да иска настъпи едната ми чехла и тя се скъса .. :lol:

scanadal
02-24-2010, 12:54
Беше миналата зима с един бивш.
Бяхме на едно заведение цяла компания и той разбира се.И дойде при нас един познат и аз започнах да го представям пред компанията,като съобщавах името на всеки.И когато стигнах до името на бившия казах "а това е...ъъъъ...ъъъъ..ъъъ..." и зациклих и не се сетих как му беше името,хах.Голям смях беше след това :-D

Bloodyy
02-24-2010, 13:11
Чакам с приятелката да и дойде метрото и тамън дойде, гушкаме се там целуваме се за чао и малко се забавихме, тръгна да тича към метрото и се затвориха вратите пред носа и :D

Sh@d0w
02-24-2010, 15:35
С едно приятелче се виждахме за първи път .. отивам аз със закъснение от близо 40 минути и тръгнахме към КФС или нещо такова беше .. ии по пътя той без да иска настъпи едната ми чехла и тя се скъса .. :lol:

Офф.... :lol: :lol: :lol:

BeezyJey
02-24-2010, 18:02
казва че преди първия път да и кажа "обичам те" ме е чула тихо да си казвам "ей сега ще ти го кажа"

:razz: :razz: :razz:

moomoo
02-24-2010, 20:30
Всичките историй са страхотни! :D

Със сегашния ми приятел първата ни среща беше бедствие. Чаках го 30 мин. защото той ме чакаше на грешното място и понеже аз докато го чаках да дойде бях застанала до някакви картички и една жена ме попита колко струват. :? Най-накрая той дойде, и се запътихме към киното, понеже бяхме решили, че ще гледаме филм. Да ама не. Не ни пуснаха защото филма беше 15+ и ние не сме изглеждали на по толкова. [Silly people.] Тогава решихме да се разхождаме из празния мол и покрай него и той изръси че обичал да се разхожда в кръгове. 8-) (Още го базикам за това.)
Той реши да ме изпрати, и понеже не ни се чакаше за автобуса решихме, че ще вървим. Когато стигнахме решихме че имаме още време и отидохме в парка до нас...в който бяхме заключени и трябваше да прескачаме оградата. (Хич не беше приятно.) :oops:

На втората среща бяхме пак в този парк... 8-) ... но понеже валеше го поканих в нас, но се наложи да стоим в кухнята, защото бомба беше паднала в моята стая. :oops:

Гледахме Mr. Bean (филма) и аз по едно време толкова се смях, че паднах от леглото (което е доста високо) и продължих да се смея и така не се отлепих от пода поне 15 мин. Накрая корема ме болеше. А той милия ме гледаше ококорен през цялото време. :shock: (Дори майка ми дойде да види както става, и аз продължих да се смея докато се опитвах да обясня.) :D

А веднъж влизам в стаята енергично, и той след мен. И аз скочих на леглото, но в същия момент се завъртях и го ударих между краката. Толкова неловко стана. :oops:

За друго не се сещам. :)

danielchety
02-24-2010, 21:40
Със сегашния ми приятел бяхме на кафе с негови познати и седи той ме гледа някво втренчено не откъсва поглед от мен и седя го гледам аз и за момент забравих как се казваше и тъкмо да му кажа по име ( Сашо ) ии започвам със съвсем друго име : Кво ме гледаш бе Ники ? .. а той горкия думи няма :D :D :D

или друга изцепка но от негова страна .. говорим си пред блока му и понеже аз съм с кафеви очи седи моето момче гледа ме и ми вика : твойте ссссс ... кафеви очи мн ги обичам :D явно е искал да каже сини очи но се е усетил :D :D :D

Take_That
02-27-2010, 18:24
Всичките историй са страхотни! :D

Със сегашния ми приятел първата ни среща беше бедствие. Чаках го 30 мин. защото той ме чакаше на грешното място и понеже аз докато го чаках да дойде бях застанала до някакви картички и една жена ме попита колко струват. :? Най-накрая той дойде, и се запътихме към киното, понеже бяхме решили, че ще гледаме филм. Да ама не. Не ни пуснаха защото филма беше 15+ и ние не сме изглеждали на по толкова. [Silly people.] Тогава решихме да се разхождаме из празния мол и покрай него и той изръси че обичал да се разхожда в кръгове. 8-) (Още го базикам за това.)
Той реши да ме изпрати, и понеже не ни се чакаше за автобуса решихме, че ще вървим. Когато стигнахме решихме че имаме още време и отидохме в парка до нас...в който бяхме заключени и трябваше да прескачаме оградата. (Хич не беше приятно.) :oops:

На втората среща бяхме пак в този парк... 8-) ... но понеже валеше го поканих в нас, но се наложи да стоим в кухнята, защото бомба беше паднала в моята стая. :oops:

Гледахме Mr. Bean (филма) и аз по едно време толкова се смях, че паднах от леглото (което е доста високо) и продължих да се смея и така не се отлепих от пода поне 15 мин. Накрая корема ме болеше. А той милия ме гледаше ококорен през цялото време. :shock: (Дори майка ми дойде да види както става, и аз продължих да се смея докато се опитвах да обясня.) :D

А веднъж влизам в стаята енергично, и той след мен. И аз скочих на леглото, но в същия момент се завъртях и го ударих между краката. Толкова неловко стана. :oops:

За друго не се сещам. :)


Еи това просто ме разби :D :D :D 8-) 8-) 8-)

6okolad4ety95
02-27-2010, 18:35
Всичките историй са страхотни! :D

Със сегашния ми приятел първата ни среща беше бедствие. Чаках го 30 мин. защото той ме чакаше на грешното място и понеже аз докато го чаках да дойде бях застанала до някакви картички и една жена ме попита колко струват. :? Най-накрая той дойде, и се запътихме към киното, понеже бяхме решили, че ще гледаме филм. Да ама не. Не ни пуснаха защото филма беше 15+ и ние не сме изглеждали на по толкова. [Silly people.] Тогава решихме да се разхождаме из празния мол и покрай него и той изръси че обичал да се разхожда в кръгове. 8-) (Още го базикам за това.)
Той реши да ме изпрати, и понеже не ни се чакаше за автобуса решихме, че ще вървим. Когато стигнахме решихме че имаме още време и отидохме в парка до нас...в който бяхме заключени и трябваше да прескачаме оградата. (Хич не беше приятно.) :oops:

На втората среща бяхме пак в този парк... 8-) ... но понеже валеше го поканих в нас, но се наложи да стоим в кухнята, защото бомба беше паднала в моята стая. :oops:

Гледахме Mr. Bean (филма) и аз по едно време толкова се смях, че паднах от леглото (което е доста високо) и продължих да се смея и така не се отлепих от пода поне 15 мин. Накрая корема ме болеше. А той милия ме гледаше ококорен през цялото време. :shock: (Дори майка ми дойде да види както става, и аз продължих да се смея докато се опитвах да обясня.) :D

А веднъж влизам в стаята енергично, и той след мен. И аз скочих на леглото, но в същия момент се завъртях и го ударих между краката. Толкова неловко стана. :oops:

За друго не се сещам. :)


Еи това просто ме разби :D :D :D 8-) 8-) 8-)

+1 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

your7shadow
02-27-2010, 18:45
..Седим си аз и той на една пейка и по едно време ми се изсра една птичка на рамото, той в този момент се беше обърнал на другата страна и аз се паникьосах и незнаех какво да правя и изтрих лайното с ръката ми...хубаво че беше малко и не миришеше.....ужас!!
:D :-D :lol:

girlche
02-27-2010, 20:18
хуахуха .. бахти яките истории :-D :D :D :D :D

veri313131
02-27-2010, 21:41
хахах уникална тема.Браво много ми харесва.Проблемът поне при мен е,че когато изляза с едно момче,независимо кое е то(дали близък или познат),ми става нещо.Аз самата не мога да се позная.Почвам да говоря някакви супер тъпи неща.Абее... нямам коментар.Това става винаги. :razz: :razz: :razz: :razz:

ShtrudeL
02-27-2010, 21:47
Най-често си преплитам думите докато/ако говоря

ndle
02-27-2010, 23:22
хих тая тема е за мене!

бях с някво момиче лятото в един парк и вече е тъмноо.. и тя ме пипа по лицето при което ми казва "а и теб май те е ухапал комар" и си замълчах и нищо не казах ииии тръгнахме си след тва с девойката и тръгвам да се похваля за лузърската ми случка на най-добрия ми приятел и му пращам смс: кпле еди коя си ме пипа по лицето и ми вика "А и теб май те е ухапавал комар" - БЕШЕ ПЪПКА. и след 5 мин получавам смс - Това защо трябваше да го знам? - оказа се че съм пратил смс-а на нея.. :grin:

ChukBass
02-27-2010, 23:50
Случки много ма тая няма да я забравя. Аз едно бившо гадже и братовчедка и сме на басеийн и решавам аз да я хвана да я хвърля във водата и знам че тя може да плува и седим сега до басейна на 2.20 и аз изведнъж я хвърлям и я чакам да изплува в това време идва братовчедка й и ма пита къде е тя и аз и казвам и тя ми вика " Тя не може да плува!" и аз и викам как тей пак вече са минали около 10 - 15 секунди и нея я няма. И кат разбрах давай скачай в басейна да я вадиш тя почти на дъното не може да изплува. После разбрах че ме е излагала че може да плува щот я било срам. За едния срам щят да я удавя. После доста време хем ми беше смешно хем гузно. От тогава приятелки в басейни не хвърлям! :grin: :grin: :grin:

yavorlito
03-03-2010, 14:51
да кажеш вместо името на момичето `МАМО` :D :grin: 8-) не се е случвало на мен но съм чувал :razz: :razz: :razz: :-P

HappyBoo
03-03-2010, 15:29
Хах гафове колкото искаш..

Бяхме в 1 магазин за дрехи със сегашния ми приятел и брат му и търсим подарък за рожден ден. По едно време нашия изчезва като си мислим че гледа нещо за целта ни..той обаче се спрял при щанда с бельо и държи едни прашки.. очаквах някоя изцепка и гледам да се скрия зад другите щандове обаче докато се усетя той вече крещи 'МИЛОО' размахва прашките и ме гледа с няква доволна физиономия при което всички погледи от прашките и приятеля ми се обърнаха към мен и задника ми .. нямаше такъв срам. 8-)


Бяхме у тях, като в другата стая бяха цялото му семейство легнали сме на неговото легло и се гушкаме, без да правим нищо друго.. по едно време, понеже леглото му е от тези новите паянтовите, вместо с прожина с дъски от долу, се чува едно мощно БААААМ и се озоваваме на земята в/у счупеното легло. Аз се опитвам да стана, като очаквам всеки момент някой да влезе и да ни види така, той обаче възмутен ме държи не ми дава да стана и ми вика 'не разваляй момента бее' !! Влиза брат му и ни гледа върху счупеното легло той ме държи аз се хиля като ненормална.. голям филм.. след тва оправихме леглото, което всъшност не се беше счупило а се бяха извадили дъските и вече всичко уж ок.. да ама не.. лягаме си пак като пичове и няма и 10 секунди и се повтаря същата сцена 8-) при което влиза баща му, хили ни се и вика 'ЕЕЕ уляхте се' 8-) 8-)

Беше една от първите ни срещи, и бяхме навън.. тогава още бях срамежлива и не му давах да ме целува.. всеки път като понечеше да ме целуне си извъртах главата, поглеждах към небето и виках 'Я,самолетче!!' 8-) и до ден днешен ме бъзика с тва..

има още мнооого ама ме мързи да пиша сега ;д

girlche
03-03-2010, 22:34
Хах гафове колкото искаш..

Бяхме в 1 магазин за дрехи със сегашния ми приятел и брат му и търсим подарък за рожден ден. По едно време нашия изчезва като си мислим че гледа нещо за целта ни..той обаче се спрял при щанда с бельо и държи едни прашки.. очаквах някоя изцепка и гледам да се скрия зад другите щандове обаче докато се усетя той вече крещи 'МИЛОО' размахва прашките и ме гледа с няква доволна физиономия при което всички погледи от прашките и приятеля ми се обърнаха към мен и задника ми .. нямаше такъв срам. 8-)


Бяхме у тях, като в другата стая бяха цялото му семейство легнали сме на неговото легло и се гушкаме, без да правим нищо друго.. по едно време, понеже леглото му е от тези новите паянтовите, вместо с прожина с дъски от долу, се чува едно мощно БААААМ и се озоваваме на земята в/у счупеното легло. Аз се опитвам да стана, като очаквам всеки момент някой да влезе и да ни види така, той обаче възмутен ме държи не ми дава да стана и ми вика 'не разваляй момента бее' !! Влиза брат му и ни гледа върху счупеното легло той ме държи аз се хиля като ненормална.. голям филм.. след тва оправихме леглото, което всъшност не се беше счупило а се бяха извадили дъските и вече всичко уж ок.. да ама не.. лягаме си пак като пичове и няма и 10 секунди и се повтаря същата сцена 8-) при което влиза баща му, хили ни се и вика 'ЕЕЕ уляхте се' 8-) 8-)

Беше една от първите ни срещи, и бяхме навън.. тогава още бях срамежлива и не му давах да ме целува.. всеки път като понечеше да ме целуне си извъртах главата, поглеждах към небето и виках 'Я,самолетче!!' 8-) и до ден днешен ме бъзика с тва..

има още мнооого ама ме мързи да пиша сега ;д

баси яките случки ;дд
и аз тка правех с бившия :lol: когато се доближаваше да ме целуне си извъртах главата и все намирах да кажа нещо :-D :-D

0utrageous
03-04-2010, 21:02
ами като се целувахме и понеже бяхме на диван и отгоре имаше кукла и тая кукла падна на главата му :razz:

kypo
03-04-2010, 21:16
немам аз такива работи, ама има много тъпи ситуации като се сетя. тъкмо се бях разделил с гаджето си и нали знаете- жена се забравя с друга жена. та бях с една друга в колата една нощ и си седим и си говорим ама беше студено и се бяха поизпотили прозорците от дишането (ама нищо не правиме бе, просто си лафим, да не си помислите нещо) имах и шибидах и по едно време си опъваме седалките в полулегнало положение и гледам на шибидаха писано с пръсти името на бившата, и нали знаете как си личи като е писано нещо и после се изпоти джама. за съжаление и тая видя и питаше коя е ****? и аз казах никоя. не я видях повече, ама се тая щото не се цАливаше добре а и разговора след тва вървеше трудно, май ме харесваше 8-)

едит: чистете си джамците като скъсате с някоя с обезмаслител и си хвърляйте плюшените играчки от тях че става тъпо :lol:

kuklichka_bg
03-04-2010, 21:55
Лятото една вичер на лагера на диското бившия ми ме беше целунал,аз не го харесвах и на следващия ден ми вика Всичко за вечерта ли си беше и аз някаква се сепнах супер много и само изцепих,изчакай да си изпия и ще ти кажа..... пиех водка 8-)

gia_sena_mono
03-04-2010, 22:52
Когато бившия ми приятел ми каза за пръв път "Обичам те", аз му отвърнах с "Добре".
А със сегашния ... :o така де ... когато се целунахме за пръв път,аз го целунах по-страстно,след което ми стана неудобно и му се извиних. :D

Sw3eTy
03-05-2010, 09:47
Амиии то не е точно по време на среща :D запознавам приятеля ми с майка ми .. това вече 1-2 месеца след като тръгнахме и мама му подава ръка и казва "Галя, приятно ми е" а той ме гледа уплашено, много спече, не знам защо, гледа нея и казва "Гергана(моето име), на мен също" .. Аз поне половин час се смях и още го питам от време на време как се казва :D а майка ми реши, че съм му направила нещо и е обсебен от мене :D Много пъти ми е бъркал името .. Чак не го броя за гаф вече :D Едно от първите ни излизания: аз съм с автобус, а той ме чака на спирката, където трябва да сляза.. Аз пътувам права в автобуса и нали съм мързел викам няма да се мръдна докато не спре ама шофьора реши, че никой няма да слиза и спря чак на следващата спирка :D и го гледам през прозореца как тича към спирката и ми се хили .. слизам гушкам го и той "така става като чакаш до последно" :D има още мнооого за повече от година толкова много са се събрали .. освобождавали са ни от час (от един клас сме), за да си решим "семейните проблеми на спокойствие" това беше израза на госпожата :D имахме 2 поредни часа при нея и първия час се бихме брутално, а втория я дебнехме да се обърне, за да се целунем и тя поне 3 пъти ни видя .. абе много има :D обичам гоо :-)

girlche
03-05-2010, 10:09
Амиии то не е точно по време на среща :D запознавам приятеля ми с майка ми .. това вече 1-2 месеца след като тръгнахме и мама му подава ръка и казва "Галя, приятно ми е" а той ме гледа уплашено, много спече, не знам защо, гледа нея и казва "Гергана(моето име), на мен също" .. Аз поне половин час се смях и още го питам от време на време как се казва :D а майка ми реши, че съм му направила нещо и е обсебен от мене :D Много пъти ми е бъркал името .. Чак не го броя за гаф вече :D Едно от първите ни излизания: аз съм с автобус, а той ме чака на спирката, където трябва да сляза.. Аз пътувам права в автобуса и нали съм мързел викам няма да се мръдна докато не спре ама шофьора реши, че никой няма да слиза и спря чак на следващата спирка :D и го гледам през прозореца как тича към спирката и ми се хили .. слизам гушкам го и той "така става като чакаш до последно" :D има още мнооого за повече от година толкова много са се събрали .. освобождавали са ни от час (от един клас сме), за да си решим "семейните проблеми на спокойствие" това беше израза на госпожата :D имахме 2 поредни часа при нея и първия час се бихме брутално, а втория я дебнехме да се обърне, за да се целунем и тя поне 3 пъти ни видя .. абе много има :D обичам гоо :-)
Супер :---) :---)

TheOneAndOnly
03-05-2010, 11:52
Аз толкова много съм ги имала, че чак не помня кое с кой е бил...

Първата целувка... Беше в Градската градина.. Той се навежде, ще ме целува, ама аз се панирах и той нали вече ме целуна, пък аз само една "Лелееее, аз не се справих, извинявай!!!"

С едно друго момче. Той ми казва за пръв път "Обичам те", а аз изръсих само едно" Ко речи?", а той милия седи и ме гледа :shock:

С бившия- излизаме за пръв път, ама беше зимата и едно заледено такова, пък аз с ботуши на ток, а те от своя страна мноооого се хлъзгат... И тъкмо стигаме до кафето, обаче там на улицата по тротоара изведнъж става много стръмно и заледено. Минава той, ама ме хванал за ръката и докато ми каже "Внимавай" аз като скочих там и пaднах много брутално... Как се изчервих само... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Likely
03-05-2010, 13:57
Преди години,когато бях по-малка се скарах със сегаршния си приятел и тъй като разликата ни беше голяма аз на 15 той на 22 това може да се приеме за гаф.Карахме се и както му твърдя,4е го обичам казвам едно:Абе аз съм на 15 не знам какво искам :D :D

nikity9926
03-05-2010, 18:19
Беше с един 18 годишен. Значи, бяхме на 5-ата си среща. Той тръгна да ме целува, и точно преди целувката... :oops: го залях със сок от вишна :lol: :D После обаче един дето ме харесва се оказа там и дойде до мен, и също ме заля със сок. Обаче после... Здравата си изпати :D :grin:

Anonim4ko
03-05-2010, 21:44
Хмм сещам се за 2 паметни гафа.Първият стана още като бях по-малък на 13 някаде(яко пубер и лузър :D ),запознах се с едно момиче в IRC(еех златни времена) и се разбрахме да се видим след известна доза "зарибевки".Отивам аз да я чакам пред киното и двама мои приятели с мен,хем да я огледат,хем за подкрепа и виждаме ние един "ТИР" насреща и триматак почваме да се молим,аз-да не е тя,те-да е тя 8-) .Идва момичета иии явно господ е отговорил на молитвите им.Отиваме ние в кафето сядаме тя с гръб към прозореца аз гледам насреща и какво да видя тея двама идиоти отзаде правят доста неприлични движения с тазовете си,аз едва се сдържам да не се разсмея :D в един момент просто не издържах и кат се разкисках едно злобно тя се обърна видя ги и просто си тръгна :razz: Другата случка за която се сещам е когато с бившата ми приятелка си лежим в леглото,тя спи,аз лекичко се онасям и както си се онасям сладко сладко,тя като се обърна,като ми вкара едно коляно в слабините на съм :razz: Аз жалния си изпсувах тихичко и лекичко,и реших да не я будя с писъци от болка :razz:

xSANYAx
03-06-2010, 08:39
ххаха аз преди,когато бях в България,ходех с един пич,сега вече не.. таа както и да е 8-) и бяхме се разбрали да ме вземе от даскало и аз да го чакам отпред..
ии такаа,свърших даскало,излизам аз отпред,чакам си така 30 минути,никой не идва,по едно време виждам някакво момче,идващо към мен,много ми заприлича на него и се затичах радостна..не го оставох да каже нищо,хвърлих му се,поцелувах го и го хванах за ръката и тръгнахме надолу.. :lol: по едно време той засрамен ми казва '' извинявай,а ти коя си'' (знаех,че днес изглежда МНОГО СТРАНЕН :lol: ) а аз какво ли не му причиних..беше адски срам,добре че не мина ИСТИНСКИЯ ми приятел :razz:

girlche
03-06-2010, 10:28
ххаха аз преди,когато бях в България,ходех с един пич,сега вече не.. таа както и да е 8-) и бяхме се разбрали да ме вземе от даскало и аз да го чакам отпред..
ии такаа,свърших даскало,излизам аз отпред,чакам си така 30 минути,никой не идва,по едно време виждам някакво момче,идващо към мен,много ми заприлича на него и се затичах радостна..не го оставох да каже нищо,хвърлих му се,поцелувах го и го хванах за ръката и тръгнахме надолу.. :lol: по едно време той засрамен ми казва '' извинявай,а ти коя си'' (знаех,че днес изглежда МНОГО СТРАНЕН :lol: ) а аз какво ли не му причиних..беше адски срам,добре че не мина ИСТИНСКИЯ ми приятел :razz:
Баси :lol: :lol:

unstable
03-08-2010, 14:34
охх, ама те са много :D
с бившия ми, първа среща, ше ходим на кино. то бяха едни перипетии, глупости, докато изберем филм, после час, после места, ала-бала :D и тръгвам аз да си плащам билета и той като се извъртя и към мене и почна да ми вика 'луда ли си бе, как ше си плащаш, аз тука за кво съм ти, чуваш ли се?!' и някви такива, ама със супер ядосан глас :D
после като купи колата и пуканките, аз успях да ги разсипя още пред вратата на салона, да се спъна на два пъти и да си разкървъвя коляното още преди да е почнал филма :D
с един друг бивш, излизаме аз, той и неговия приятел, който си влачи кучето за компания. лабрадорче, ама такъв сладур, черничко, пухкавичко, ааа <3 и става късно нали и приятеля му вика 'айде, аз ше тръгвам, владо идваш ли с мене' и моя нали почва да се обяснява, че ше ме изпраща и че не може да ме зареже така .. и аз разсеяно се изцепвам 'абе споко бе, тръгвайте вие, само кучето ми оставете' .. и моя човек горкия как се стресна :D а аз даже не се усетих кво съм казала :D

BebYlzZz
03-09-2010, 07:42
оле хора вие ме разбихте :D :D отдавна не се бях смяла така :lol: :lol:

justunique
03-09-2010, 07:47
...

mrazqkindergarten
03-09-2010, 08:26
ххаха аз преди,когато бях в България,ходех с един пич,сега вече не.. таа както и да е 8-) и бяхме се разбрали да ме вземе от даскало и аз да го чакам отпред..
ии такаа,свърших даскало,излизам аз отпред,чакам си така 30 минути,никой не идва,по едно време виждам някакво момче,идващо към мен,много ми заприлича на него и се затичах радостна..не го оставох да каже нищо,хвърлих му се,поцелувах го и го хванах за ръката и тръгнахме надолу.. :lol: по едно време той засрамен ми казва '' извинявай,а ти коя си'' (знаех,че днес изглежда МНОГО СТРАНЕН :lol: ) а аз какво ли не му причиних..беше адски срам,добре че не мина ИСТИНСКИЯ ми приятел :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Разби ме отвсякъде човек :razz: :razz: :razz:

xoxi
03-09-2010, 08:27
Преди година някъде си писах около месец-два с едно момче в скайпа и решихме да излезем. Хубаво, но му бях забравила името.. Беше ми го казал при запознаството и от тогава не е споменавано. Беше ме срам да го попитам, та след срещата съм търсила един час из хронологията 8-)
Веднъж пък с един бяхме позакъсняли и маршрутката ни беше готова да тръгне и ние тичаме, само че него нещо го заболя крака и спря.. и аз отзад направо се окачих върху него, понеже той тичаше пред мен, а аз не очаквах да спре така рязко 8-)
На този същия при запознанството ни му дадох телефонния номер на майка ми. Обърках се.. :oops: :razz:

Shely
03-09-2010, 10:38
С едно приятелче се виждахме за първи път .. отивам аз със закъснение от близо 40 минути и тръгнахме към КФС или нещо такова беше .. ии по пътя той без да иска настъпи едната ми чехла и тя се скъса .. :lol:
Ей тоя КФС... :razz:

Take_That
03-09-2010, 10:40
Преди година някъде си писах около месец-два с едно момче в скайпа и решихме да излезем. Хубаво, но му бях забравила името.. Беше ми го казал при запознаството и от тогава не е споменавано. Беше ме срам да го попитам, та след срещата съм търсила един час из хронологията 8-)
Веднъж пък с един бяхме позакъсняли и маршрутката ни беше готова да тръгне и ние тичаме, само че него нещо го заболя крака и спря.. и аз отзад направо се окачих върху него, понеже той тичаше пред мен, а аз не очаквах да спре така рязко 8-)
На този същия при запознанството ни му дадох телефонния номер на майка ми. Обърках се.. :oops: :razz:


8-) 8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :razz:

На мен наскоро ми се случи това - онзи ден бях в сегашния ми приятел и той ми се радва и ме вгдигнна във въздуха обаче аз понеже съм малко високичка къде ме мята той какво направи така ми удари главата в абажура 8-) После ми вика "Извинявай, добре ли си?", викам му "Добре съм", ама доста удар си беше, бая си издрънчах главата 8-) 8-)

DevilWish
03-09-2010, 11:02
оле как ме беше срам от себе си :D на 1вата среща със сегашният ми приятел сме в колата му и аз чувам постоянно един звук ама мега дразнещ и аз пфф не можеш ли да натиснеш нещо, че да не пiuка тая БРИчКА.При което той ... ммм тва е, защото не си си сложила колана :Д Оле така ма фана срам :D от тогава директно като влезна го слагам :Д миналия ден бяхме заедно и той беше без колан и аз моля те сложи си го, че не ми се слуша това.. ама той ме погледна и си викам 100% си вика оле тая не знаеше кво е тва :D

be0goat
03-09-2010, 11:44
хехе, то моето не беше среща, а с един познат от курса ми просто се мотаехме из центъра. аз блеех по магазините, а той ми обясняваше нещо. изведнъж спря и каза "обичам те пиле"!!!! :shock: аз се стреснах и му викам "каквооо?!?". а той ми посочи една реклама на McDonalds (сиг имам грешка) на която пише "обичам те пиле" направо умряхме от смях :D :razz: :D

villytooOo
03-19-2010, 17:45
:lol: егати историикитее :lol: :lol:

fgirl14
03-25-2010, 12:36
оолелелле ми няма гаф като моя.:oops: :oops: ааз се изпуснах пр..днах :D и то доста.. дбре че май не разбра :oops: и бяхме в едно кафе! а лошото идва че като излязохме от там същото ми се случи поне още 5 пъти :-# :-x е нема начин да не ме е разбрал :o
сеа като се сета ми е супеееееер смешно ама тогава :razz:
малеее

loffgame
04-25-2010, 14:33
ами като се целувахме и понеже бяхме на диван и отгоре имаше кукла и тая кукла падна на главата му :razz:


:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

whitediamond
04-25-2010, 14:55
Като се запознахме с момчето което харесвах и той ме пита как се казвам,а аз стоях като заклана и не можах да си кажа името... Накрая една приятелка ми удари шамар да сe свестя и да спра да се усмихвам,щот тогава много го харесвах и както казват-ВЛЮБВАНЕТО ВИ ПРЕВРЪЩА В ИДИОТ .[color=violet]

dydolinkka93
04-25-2010, 15:00
Преди повече от година.. заспах :D

elysunny
04-25-2010, 15:04
Ами аз с предишния ми приятел вървиме си и той некъв ми вика: Толкова много те обичам. И аз неква: Знам :lol: :lol:

sladuranata1112
04-25-2010, 15:34
..............................///

zapalenata
04-25-2010, 17:46
лелее четох и се смях като разпрана :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D просто сте уникални Вие и Вашите истории просто нямам думи хайде още още 8-) 8-)

DaemonBoy
04-25-2010, 18:08
В кафенето сме и една бивша ми вика на ухо:"Ако усетиш нещо, от мен е!" :lol: :razz:

kamelchety
04-25-2010, 18:09
хахахахах моето не е чак толкоз смешно но ще ви го кажа с бившия ми приятел като се запознахме и нали се харесахме и той ме пита "искаш ли да ходиме"? и аз само неква "къде да ходиме" :D :D :D

x7aZzy
04-25-2010, 19:23
хахахахах моето не е чак толкоз смешно но ще ви го кажа с бившия ми приятел като се запознахме и нали се харесахме и той ме пита "искаш ли да ходиме"? и аз само неква "къде да ходиме" :D :D :D

:D:D Нещо подобно се случи и при мен, само че аз нарочно се направих на ударена.
Момчето от супер много време искаше да тръгнем, аз още от началото му бях казала, че не си търся гадже, ама той явно си беше решил, че ще ме впечатли и толкова ще ми завърти главата ала бала... :D Естествено не стана. Тааа, стоим си ние на една пейка късно през нощта, усещах, че нашият много е хлътнал и ще ми предложи в най-скоро време, и с всички сили се опитвах да се измъкна от ситуацията. Добре, че в тоя момент видях една приятелка минава покрай нас, извиках й: "Ехоо, тук сме. Елаа!" - супер отчаяно е звучало сигурно, но момчето и то почва да крещи: "Стой там, не идвай!" :D Горкото момиче го разигравахме най-малко 5 мин., накрая тя реши да ни даде време да се изясним. Пичът като беше решил да ме впечатлява стана от пейката, коленичи пред мин, хвана ми ръцете, погледна ме с някакъв влюбен поглед и казва: "Искаш ли да ходим?". И аз без да се замисля изтърсвам супер възмутено: "Абе ти добре ли си, къде ще ходим толкова късно и с кого за Бога!!!". :shock: Момчето почна да се обяснява нещо, а приятелката ми стои отстрани и се залива от смях... :D :D

bobito_th
04-26-2010, 13:44
емм нз дали се пада гаф амаа по едно време си бях харесала едно момиче ии гушнали сме се (много добри приятелки сме) и се чудяя какво да и кажа..и ест изтърсих най-тъпото ``ай да тръгнем`` тя ``след малко`` седя в недоумение и я гледам, тя ме гледа и докато се усети.. мислела е че искам да се прибираме.. :-| 8-)

alex4et0y
04-26-2010, 14:10
Един ден трябваше да ходя на зъболекар, защото страшно много ме болеше зъба. Обаче зъболекърката отсъстваше. Обаче се бях разбрала след зъболекаря да отида до тогавашното ми гадже. Отидох и почнахме да се целуваме, обаче мен по едно време ме заболя зъба остра болка и аз си стиснах челюста и го захапах много силно. Той почервеня целия, крещеше от болка и аз изпаднах в нека'ф шок и нямаше спирт и нещото което ми мина през акъла е ракия. Слезнах до кухнята и взех ракията, той продължаваше да крещи от болка и в паниката го питам къде е памука - нямало . И директно на езика му сипах първонъчално едва-едва капнах той седи с творенаа уста аз му сипвам многоо малко, обаче той е доста по-висок от мен и аз бях стъпила на леглото той прав на земята ии аз к'фо стъпах на ръба на леглото и се хлъзнах ии обърнах многооо от ракията в устата му :lol: и се оказа, че съм го напила, важното е, че болката му отмина после му правих кафета за да изтрезнее ... :razz: :razz: :razz: ... След това ми каза, че ме обича и че трябва да се запиша на състезание по първа помощ.. :razz: :razz:

y0urhottie
04-26-2010, 15:26
еми гафове много при мене ама в момента се сещам само за няколко ... примерно мн често ми се е случвало при страстна целувка да си ударим зъбите и после да кажа "опс катастрофа"
или като се целувах с приятеля ми и беше супер тихо някво и корема ми изкъркори :-x мразя когато това стане ...
мн се перчих,че ходя с него,щото е супер як и всичко окей минавам по центъра всички ни гледат кефя се .. и се спънах в центъра точно срам и позор ама не обикновенно спъване а спъване тип "опа почтих целунах плочките"
и друг смешен момент понякога забравях,че не съм с приятели а с него и пия кола ... и се уригнах мн здраво после той се усмихна някво срамежливо (стана му неудобно на момчето) и аз просто избухнах в смях,за да не забивам още повече положението :razz:

Sisito941
04-26-2010, 15:52
Ааа не мога...ужас... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz:

Аз засега нямам гафове май..ама има време.. :razz: :razz:

onqtam
04-26-2010, 19:30
да се изпърдя (сериозно)

descarada
04-26-2010, 21:36
Страхотна тема,от сърце се посмях :)

Иначе аз до момента имам три сериозни гафа :-D Имах приятел,за който знаех,че има брат-близнак,но с който не се бях запознала и веднъж отивам аз в тях отваря ми "той" и аз без да казвам нищо му се хвърлям и започвам да го целувам и следва реакция "Aма извинявайте,какво правите" :razz: и аз само,ми какво правя целувам те,а той-"Aма Вие май ме объркахте с брат ми",леле идеше ми в земята да потъна :lol:

Другите-седяхме с едно момче на една пейка,дълго си говорехме и той тръгна да ме целува и аз не знам какво ми стана (сега като се сетя хем ми е смешно,хем ми е малко кофти :lol: ) като ме напуши един смях,ужас.

И последната ми вече и той бивш,бяхме в тях,целувахме се,поразгорещихме се,но аз знаех,че има работа и точно,когато не трябваше се изцепих с едно:"Ама ти да не закъснееш" :razz: :razz:
И той само ми вика."Разваляш всякаква романтика,значи" :lol:

YouMakeMeSmile
04-27-2010, 12:59
8-)

slan4evo_momi4e
04-27-2010, 16:24
хах ... сетих се за нещо и да го напиша преди да съм го забравила ... Със настоящия ми приятел една вечер се прибираме към вкъщи ... тоест той ме изпращаше тогава де и беша зимата някво хлъзгаво ала бала ... :) И само аз се обръщам да си влизам във входа и в следващия момент го виждам как се подхлъзва и пада в снега :) И аз стресната такава се затичвам обратно по стълбните да видя как е ... и моля ви се се изтърсих на половин метър от него :) Накрая се оказа, че аз паднах по-брутално и от него ... :D та така де ... иначе моите падания, подхлъзвания, спъвания и прочие са толкова задължителен номер, че като отсъстват вземам да се притеснявам :) Веднъж бяхме в Трявна за няколко дни (пак зимата) и моля ви се както вървим и той носи и моя и неговия сак аз се подхлъзвам и без малко да падна ... странното беше, че той успя да ме хване без да изтърва и багажа ни :) абе ... весела картинка съм ... а и какви простотии изцепвам на моменти ... на човека не му е никак скучно с мен :D

L1n4e7o
04-27-2010, 18:29
Като изключим това чее аз съм супер саката/говоря за всякакви спъвания, удряния и т.н./ имаше една случка която никога няма да забравя...с приятеля ми съм/вече бивш де/ там на едно закрито място отстрани на даскалото ни....и нещо си играехме...ии аз се правих че ще го ударя/с юмрук/ и той точно да ми каже нещо идва към мен и БАМ .. точни в устата...и после опиваме при неговите приятели и те ''ОМГ с кой си се бил пак бе'' и той ''ъъъъъ'' и аз се хиля яко от страни...така му се беше подула устната..жалния :D

или другата случка...с приятеля ми/отново бивш/ седим в едно заведение..и нали там и с компаниика...и аз мн гладна..и си поръчвам тоостер...обаче ми бяха сложили мн кетчуп и майонеза...и не стига, че постоянно ми падаше по някой домат или краставица от тостера, че цялата бях в кетчуп и майонеза мии чак и него бях охлепала :lol: :lol: :lol:
бтв от тогава не ям кетчуп и майонеца :D :D :D

DqVoLsKoJeLaNiE
04-27-2010, 18:36
с приятеля ми играехе федербал ии аз се засилих да гоня перцето и се спънах и "бам"-в тревата :lol:
после се катерихме по едни пейки и аз тръгвам да се качвам и паднах в дръвчетата :lol:

karityYy
04-27-2010, 19:37
И аз се сещам за една случка... беше преди около две години, излязохме с едно момче, седнахме на заведение и всичко беше нормално докато не станахме да си ходим и излизаме през вратата и аз хващам дръжката и той уж неволно ми хвана ръката и аз импулсивно си я друпнах и извиках "Не!" :D а пък той горкия така стреснато ме гледаше :D мн тъпо ми стана тогава ама какво да се прави... такъв е живота :D :lol:

ForzaFelipe
04-27-2010, 19:53
Охх със бившата ми имам много изцепки но се сещам само за една...

:D
Тъй като бившата ми имаше близначка,2 капки вода направ :D и тогава един мой приятел ходеше с другата и излизаме на обща среща и двамата стойм пред входа и държим по един букет.И излизат 2те обаче се бяха наговорили май и аз неможах да позная коя коя е.И викам на късмет и почвам да обяснява мна приятеля ми как мойта от далече я познавам,не мога да я сбъркам :D .И тръгвам и й давам букета и я целувам,приятеля ми същото на другата и както стойм ухилени двамата че сме уцелили те си разменят цветята и ни викат объркахте ни :razz: :razz: :razz: Ние двамата стойм и аз усещам как се снижавам :D Докато скъсаме ми го напомняше :D

spexx
04-27-2010, 21:20
еми докато вървим с бившия .. и една птичка отгоре ми.. само че уцели чантата .. и аз се опитах да го прикрия някак си докато намеря кърпичка.. и той " А спокойно аз видях "
:D :D :D 8-)

Nadelina
04-27-2010, 22:33
Нека и аз да се разпиша със случки. Все си мисля, че бях писала, ама изчетох страниците, нямаше ме, та викам чакааай "по-назад не ми се остава"!

Много бях харесала едно момче. Тогава работех в един склад и той дойде там да си купува нещо, поговорихме си малко и той си тръгна. Още на мига аз тръгвам да пращам смс на приятелка, че той е дошъл при мене, колко е било яко, какво ми е казал, как ме е гледал и подобни тъпизми. Пращам го и влизам в изходящата кутия, за да го изтрия веднага... УЖАС! Бях го пратила на него. Щях да си умра от срам, какво ли си е казал...

В аптеката сме да купуваме презервативи. И си избираме ние най-спокойно - дай от тия, дай от ония... И продавачката извади 3-4 кутии, които приятеля ми вече плаща, когато виждам, че след нас чака една бабичка. Стана ми тоолкова неудобно.

С приятеля ми сме в дискотека. Аз му се разсърдих за нещо и тръгвам да си ходя, той след мене... И се разиграва малка сценка "Пусни ме, не те искам!", а той ме държи насила, не ме пуска... И идва охраната, хваща го, дърпа го от мен и ме пита "Има ли проблем?"... На мен чак ми стана смешно!

Има още много случки, но не искам да пиша наведнъж толкова много :)

mechtaq_za_teb
04-28-2010, 06:28
:lol: Моята темичка се е върнала на началната страница. Супер. Като се прибера ще чета новите постове и ще драсна и аз нещичко :D :grin:

mechtaq_za_teb
10-24-2010, 07:08
Хайде да подновим темата. 100% имате нови гафове :) :-D

BlindedAngel
10-24-2010, 07:26
Оф и при мене беше една много сложна.Отивам да се видя с гаджето ( вече бишва) и по телефона се разправям с едно друго бивше гадже с което докато ходех с другата поддържах интимни отношения с нея.И нещо говорим по телефона и почва да ме ядосва, дразни да оставям приятелката си заради нея и аз не й оставям длъжен - повишавам тон ( напрао крещя ), и в следващия момент гледат съм стигнал там където трябваше да се чакаме с приятелката и тя е на 3-4 метра от мене...И стоя такъв не мога да взема решение 8-) Лъгах, мазах отървах са де 8)

mechtaq_za_teb
10-24-2010, 08:08
Бяхме с негови фр на кафе. След кафето еше станало доста късно и той ме изпрати до нас. Прегърна ме, при което аз се стъписах толкова много, че просто се обърнах и си тръгнах. Беше много тъпо, защото всъщност много го харесвах. После 2-3 дни не можех да го погледна в очите, н о накрая се реших и отидох да говоря с него, че не е било нарочно... Беше голям срам.

Eos
10-24-2010, 11:15
:lol:

1) един ден бяхме у тях и нали той да ме сложи на леглото нали / дигна ме на ръце / и ме изпусна смотаняка 8-)
2) купувам си сладолед аз от МКД и имаше супер вятър и косата ми цялата се омаза в сладолед а той глупака седи и се хили 8-) / на мен не ми беше много смешно. де /
3) Нали прави си прическа *таралеж* и аз викам: ' дай аз да я направя ' и той нали дава с мисълта, че ще му я направя щръкнала :Д и след 2 мин приличаше на Джъстин Бибър :razz: аз: ' приличаш на момиче ' и двамата: :razz:

Biskfitka
10-24-2010, 12:52
Не е точно гаф,но...
Един ме сваля от мнооооооооого време..една скучна петък вечер (аз нямах гадже тогава ;д) и нямаше с кой да изляза .оО и викам ''еми ок''...отивам аз и гледам..той по-нисък от мен :lol: както и да е ..замълчах си :D Той се правеше на много отворен по скайпа..на живо..пълна противоположност.Опита се да ми свали сутиена...не знам защо мислише,че ще получи нещо,ама все пак го оставих,щото видях,че няма представа как да го свали! 8-) И тъй като вече започна да се чуди какво да прави вика ''ще ми направиш ли свирка..мооооооооооля те '' :lol: И отделно се опита да ме целуне и ме нахапа цялата :(

skuck
10-24-2010, 13:30
Най-големия гаф който ми се е случвал беше, че когато се разхождахме с една бивша и тя настъпа лайно... пък беше със сандали...

Lentor
10-24-2010, 14:30
Еми при мен наи големия гаф беше с ех-приятелката ми . Седим си и си лафим и по едно време тя ме заговори за секса и аз и Викам еми поне имаш ли цици че нещо не се виждат . :D Тогава се изтарсих много и последва един шамар ...... :( после се извиних :oops:

jghgh
10-24-2010, 17:13
Хаха, напих се от една бира и се държах грубо 8-) После човекът не ме потърси 2-3 дена и аз си помислих, че той ме е намразил нещо, етц, а за ирония на съдбата точно по време на тази среща се влюбил в мен.
А аз си мислех, че съм се държала като пълна глупачка 8-)
И все още си мисля де.. Беше конфузно.

Ssummerjam
10-24-2010, 19:22
Хаха аз каквато съм шеметка много гафове съм имала :D В момента се сещам за един по-запомнящ се. С едно момче сме на кафе за първи път. Поръчваме си, сервитьорката носи поръчките и малко след като ги оставя на масата, аз без да искам пръскам малко със сламката в/у тениската на момчето. Той в същия момент се изцепва "Еее, можеше и без да ме оливаш", при което просто потъвам в земята :D Гледам аз надолу [да не ми се вижда доматения цвят на лицето 8-) ] и в същия момент чувам сервитьорката да се извинява :shock: Вдигам поглед и се оказва, че докато съм брала срам тя го е поляла доста сериозно :-D [ и нея е скастрил, че е можело и без да го прави ] :D Е*аси, горкия човечец, целия в лекета 8-) После като му споменах за заблудата си, ми каза, че моето дори не го е усетил, а и на мен ми било простено :lol: Какъв луд смях последва не е истина :razz: Но на сервитьорката хич не й беше весело :? 8-)

NeLi7yyyY
10-24-2010, 19:36
В момента се сещам само за един, с бившия ми. Беше май 3ти ден от както ходим. Та отидохме на ледената пързалка, беше ми за първи път , хвана ме за ръката и се засилихме, но реших да го пусна, след което паднах и си разбих устата и направих цялата му горница в кръв .. Голям срам брах :D

Xriiskaa
10-24-2010, 20:39
Бяхме на кафе-аз,една приятелка и едно момче с което се запознахме. Разхождахме се и той и казва "много е хубаво тук в тая горичка" и тя "ама аз не те харесвам моята фр те харесва" :shock: и той някъв стои и гледа 2 мин :-o и аз е щипа да се усети и тя вика "ама не ме щипи?!?!Кво нетрябваше ли да му кажа" :shock: Супер неловко се почувствах. Пак същия ден,със същите хора, в кафенето.Моята фр става и отива до тоалетната ,и аз ставам с нея и тя върви пред мен и пада :D онова момче както стоеше и ни гледаше се обърна най-културно и се направи,че не забелязва. Сядаме на масата и той нещо каза ама 100% не беше смешно и ние стоим ,гледаме го и му се смеем в лицето :razz: . (след това беше неловко :-D)

mechtaq_za_teb
10-30-2010, 09:57
Бяхме на кафе-аз,една приятелка и едно момче с което се запознахме. Разхождахме се и той и казва "много е хубаво тук в тая горичка" и тя "ама аз не те харесвам моята фр те харесва" :shock: и той някъв стои и гледа 2 мин :-o и аз е щипа да се усети и тя вика "ама не ме щипи?!?!Кво нетрябваше ли да му кажа" :shock: Супер неловко се почувствах. Пак същия ден,със същите хора, в кафенето.Моята фр става и отива до тоалетната ,и аз ставам с нея и тя върви пред мен и пада :D онова момче както стоеше и ни гледаше се обърна най-културно и се направи,че не забелязва. Сядаме на масата и той нещо каза ама 100% не беше смешно и ние стоим ,гледаме го и му се смеем в лицето :razz: . (след това беше неловко :-D)Първияt гаф с горичката ме разби :lol: :lol: :lol:

cinderella_gugutka
10-30-2010, 10:30
1-о бях по анцунг,2-о бях без сутиен,3-о тръгнах си на 15-та минута :lol: (това беше първата ми и неповторима ,за щастие, среща)

OldSchoolRebel
10-30-2010, 11:08
Забавна тема. Аз съм имал доста гафове, ама от приличие не мога да ги разкажа тук. Само да ви кажа от личен опит, момчета - да отидеш пред вратата им в блока с букет цветя е много лошо, когато още дори името ти не знаят. И полиция викат понякога.

Jimmy412
10-30-2010, 12:11
...

xKiFlA
10-30-2010, 12:24
оолелелле ми няма гаф като моя.:oops: :oops: ааз се изпуснах пр..днах :D и то доста.. дбре че май не разбра :oops: и бяхме в едно кафе! а лошото идва че като излязохме от там същото ми се случи поне още 5 пъти :-# :-x е нема начин да не ме е разбрал :o
сеа като се сета ми е супеееееер смешно ама тогава :razz:
малеее

ааа ненененене :razz:
наистина неудобно имала съм подобни издънки но не в кафе :D

rebeccaa
10-30-2010, 15:42
АА не вие сте уникални :razz: :razz:


Амии с бившия, имаме много гафове, но в момента се сещам само за един.Таа бяхме лятото на село и ходихме до дъба(забележителността на нащо село ахахах), ама то вечер и си тръгваме нали и такива се държиме за ръце и по едно време аз тръгвам да падам обаче не можах, а той почва да ми се подиграва при което в същия тоя момент той падна на тревата, а аз се скъсвах да се смея. :D

bloodyF
10-30-2010, 17:20
на първа среща с едно момче..и без да искам си бутнах чашата със сок или вода не помня и го полях нали ;д и супер много се притесних и като почнах да го почиствам със салфетки..ама то в кафето тъмно а аз съм се навела под масата..и някакви познати негови влизат и аз да се изправя и си ударих главата в масата.. ;д кой знае как съм изглеждала..ама ..шанс ;дд

antifashionshit
10-30-2010, 21:23
Стоим си и си пърдим с уста в трамвая, пред вратата точно. Аз пърдя, тя пърди, редуваме си се, тя се изхили и оплю стъклото на вратата :Д

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 08:11
Айде, време е за нови гафове ;)

danielchety
08-28-2011, 09:10
С бившия ми приятел седим на една пейка но тогава още не бяхме заедно а само като приятели уж :D и човека посяга да ме целува, при което и аз отвръщам на целувката, но топчето на обицата ми на езика се отвинти и както се целувахме обицата бягаше някъде из някоя уста ... усетих се навреме и го блъснах като му се разкрищях че той е виновен за това :D :D :D

mortor
08-28-2011, 09:46
Хах,с мойта бивша седим във входа и,таа се целИвахме,аз бях плъзнал ръце по кръста и дупето и тъкмо се бяхме поразгорещили-вратата се отваря и тя "Ооо,тате^^" и аз "ъъъ.. :shock: " Човека не беше много щастлив,но ме поздрави,запознахме се :D:D:D

SuperBadSuperFresh
08-28-2011, 12:10
На 2 или 3 среща съм с едно момче (не помня,така и не ни се получи).Бях с не много високи обувки,ама минавахме през някакви павете и го хванах под ръка.В същото време минава покрай нас бившия,който за 2 месеца така се беше променил,че се хванах за главата.Несъзнателно се спрях,пуснах момчето,обърнах се да го огледам и още по-несъзнателно на въпроса "Кой беше това?"отговорих с най-отнесен глас "Бившия..." 8-)

Със сегашното ми момче си говорим по телефона вече час и нещо.Накрая нещо ме изнерви и му викам да затваряме.Затварям телефона,след 2 секунди звъни.Разговора:
-Какво искаш,нали говорихме час и нещо?
-Не чу ли какво ти казах накрая?
-Ох,кво пак си измислил..
-Казах,че те обичам.
Стана ми много гадно,ама му се реванширах после :D

the_best_f
08-28-2011, 13:12
^ Оууууууу, това второто е много сладко! :-)

SmilezZz
08-28-2011, 14:52
Страхотна тема. Изчетох я цялата с най-голямо удоволствие. Чак такива големи гафове не съм имала:
1. Излизаме си с бившия. Обаче то вече станало полунощ и идва да ме изпрати. Казах му няма нужда и така ,но все пак дойде почти до пред входа. И преди да тръгне ме гушна и с такъв влюбен поглед ме погледна и ми каза: "Обичам те". А аз просто му казах: "Добре" и си тръгнах. А той човека ме гледаше едно странно.
2. Спъванията са ми най-редовния номер. Даже един от бившите ми викаше: "Днес не се спъна" и точно когато го каза,аз се спънах брутално,но не паднах. (А той го каза ,защото цял ден бяхме заедно и дойде да ме изпраща и точно пред входа... )
3. Супер гадно ми беше на първата ми среща. Мълча си като пън. А той човека какво ли не направи ,за да ме накара да поговоря. Направо си водеше монолог. 8-)
4. Бях обвързана. Обаче мама не знаеше и ние както си се целуваме с него,и изведнъж гледам мама на няколко метра от нас - гледаше ни,усмихна се и си тръгна. После ми беше супер неудобно да я гледам.
Сега само за тези се сещам,ако се сетя за други - ще пиша.

Chacho
08-28-2011, 15:50
Бяхме на кафе, пиех кола и мацката ми разказа смешна история. Аз се захласнах, задавих се, разлях и даже ми излезе през носа. Погледнах момичето и казах: "Редно е да те помоля за носни кърпички". Беше забавна среща, още ме бъзика като намери възможност.

Тъпото беше, че едва бяхме седяли и 5 минути, тъкмо ми сервираха.

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 17:13
Бяхме на кафе, пиех кола и мацката ми разказа смешна история. Аз се захласнах, задавих се, разлях и даже ми излезе през носа. Погледнах момичето и казах: "Редно е да те помоля за носни кърпички". Беше забавна среща, още ме бъзика като намери възможност.

Тъпото беше, че едва бяхме седяли и 5 минути, тъкмо ми сервираха. :lol: Сигурно ти е било много неудобно :)

Chacho
08-28-2011, 17:34
Трудно ми става неудобно, просто се посмяхме.


Една любима история: Качвам се в асансьора в мола и някво момиче с мен, а вътре има огледала. Аз съм в страхотно настроение: снощната вечер съм бил на купон и обикновено на следващия ден се чувствам, сякаш не важат етичните правила. Погледнах огледалото и имаше някакъв графит нарисуван със зелен маркер. Без здрасти, щуротии, сложих ръка на рамото й и казвам: "Такава татуйровка ще ти отива много. Особено в тази област" и показвам някъде около моя пъп, а тя ме гледа на огледалото. Е очевидно малко по надолу беше зейнал и разкопчания ми цип. Едва сдържа смеха си, каза добре, минахме още един етаж (закопчах си ципа през това време) и излезе. Чух я по-натам да се смее при приятелките си, махнах й и си заминах. Хахаха, дано не я срещам пак :D

SheDevil
08-28-2011, 18:04
добре де няма как да помня всички изцепки...ама най-фрапиращото беше и си остава с ударите...аз нали без да искам го удрям ту с чантата по главата (даже синка му остана след това).Знам че е му е гадно и т.н. ама в същия момент ме напушва зъл смях ....за година колко пъти съм го удряла не знам....разбира се и той мен ...особено като каже пази се да не те ударя и аз се връ при него сякаш нарочно да ме прасне хехеххе и колко пъти съм го драскала с ноктите пък не се сещам за бройката...

kakasiika
08-28-2011, 18:15
Ние пък , много пъти си подаваме неща от уста в уста .. и веднъж ядох шоколад и той ми вика : "Дай ми да го пробвам " ии аз му го подавам, но така го ухапах , че чак изпищя ;хх :oops: :oops: умрях от срам

SheDevil
08-28-2011, 18:18
ся се сетих за още една изцепка...с едно от бившите ми ...седим си в един парк в Плд и тъй на пейка през деня един до друг той нещо ми разказва аз се засмивам и се навеждам от смях разбира се към него ....той в същия момент ми казва да се изправя. Гледам някви хора минаващи покрай пейката как учудено ме гледат , а аз не разбирам за кво. После се сетих, че може би те са мислили че правя НЯКОИ неща .... хехехеххе :-o

xxcookiemonsterxx
08-28-2011, 18:27
ahah :lol: тка не се бях смяла от мнг време насам 8-) сещам се кто бях на 2-ра-3-та среща с бившия и той ме вика в някъв в хранителен м-н и сме вече до щанда сс месо и той ме дръпна и вика; 'нли знаеш че те обичам' и ас изръсих смо 1; 'знаам ли.??' :shock: и ми беше няква неудобно такова след тва и му приех ., за което съжалявах доста :? :D

SuperBadSuperFresh
08-29-2011, 12:09
Със сегашния ми приятел съм на разходка.И нещо му обяснявам как съм се влюбила в едно коте,ама не уточнявам че става въпрос за котка,де :D

-Ох,влюбена съм :smt007
-А аз щастлив ли трябва да съм или разочарован?-ме пита той с най-уплашения си глас,толкова се смях тогава :D

sapphire5
08-29-2011, 12:49
ахахахахаахахахахахахааха хахахахахаха направо съм се попикала с историите ви :razz: :razz: :razz: :razz:

Chacho
08-29-2011, 13:11
А, да, веднъж майка ми каза, че ще ни прави сандвичи. Добре че момичето облече суичъра ми навреме.

blueeyeddevil
08-29-2011, 14:26
С гаджето ми бяхме на втората си среща. Вечерта се целувахме ала бала обаче аз видях един познат викнах го да дойде да се видим и в момента в който си отворих устата дъвката ми падна и се залепи на коста ѝ! Ужас! Ужасно ми стана неловко.. Е отлепихме я ама няма да го забравя никога! 8) :-D

fenkaaa
08-29-2011, 14:52
Преди да тръгнем със сегашния ми приятел,някъде миналото лято,помня че беше началото на септември,той и още хора бяха на палатка.Ние с една приятелка като разбрахме,викаме айде да ходим при тях за малко,звъннахме на едно момче,закараха ни.. пихме,ядохме какво правихме и вече ще си ходим :D И то беше едно тъмно към 2 сутринта и джипа беше спрян горе чак на пътя,а пътят до палатката беше нанадолнище и треволяци до врата 8-) Вървим ние вървим (аз,моята приятелка,още една двойка и шофьора) , а той (сегашния ми приятел) ни изпращаше догоре,че имаше фенер.По едно време стигнахме до едно такова с формата на планина,ама от камъчета,мъничко беше,ама много се хлъзгаше.Всички минаха и аз последна,той ми свети отдолу и викам ще го мина бе как няма да го мина,даже по дорбе от вас,и като се пуснах с токовете,ама като на ски го взех направо :D и накрая си седнах на дупето :razz:

Лелее,как ми се смяха и аз на себе си също :lol:

prout1
08-29-2011, 16:32
На една рутинна среща реших да се направя на силен и я сграбчих да я вдигна за здрасти. Тъй, ама като я вдигнах, загубих равновесие. Паднахме, докато я държах в ръцете си, като по време на падането се обърнах настрани, за да не ми падне на топките да ги смаже, та падна по задник на плочника. Беше голям смях. :D Иначе сме се губили на Витоша, хващали са ни да се обарваме в южния парк (тя беше без по цици), ние сме хващали хора на калъп по време на ходене в планината.. Абе имаме гафове, но не са кой знае какво. Това изтърване беше най култово. :-D

Hilary_
08-29-2011, 18:19
Не знам дали беше от притеснение или невнимание, но както избързах пред него ходейки, така чух едно "храас" и когато се осъзнах ме беше настъпил и съответно една от сандалите ми се скъса ..

Останалите неща са ясни .. заплитал ми се е езикът, тичала съм след трамваи/автобуси, падала съм, спъвала съм се .. нормални неща! 8-)

п.п. омг чак сега видях че съм писала в темата .. whatever .. :lol:

NomNomNom
08-29-2011, 18:26
На втора среща ( първа уговорена ) да започне да ми трака ченето, докато се натискаме. След това той ми скъса копчето на дънките, по някое време разбра, че съм на 16 (той беше на 21-22), стана от леглото , звънна на някого , прави разни обиколки и накрая се върна .
Като изключим, че бях изумена, че съществуват хора с китайски размери . После той започна да приказва , нещо да пъшка, да ми задава въпроси , аз бях вдървена буквално.
Накрая ми заяви , че съм толкова тясна, че го боляло чак.
Аз , така, полузинервено го питах дали знае причините, поради които момичетата понякога са тесни , и той заяви - не .
После седнахме да четем едни лекции и заспахме към 10 .

bebzgirl
08-29-2011, 20:39
Ох,аз се сещам за 1 изцепка с 1 момче,което харесвах,ама нещата не се получиха ... Та отивам аз към блока му (искаше да излезнем в 22:30 :shock: :D ) и е тъмно. И си говоря с него по телефона и тръгвам към едната посока и решавам,че ме чака от другата страна обръщам се и тръгвам обратно ... При,което той ми изтърсва : Кво се врътна и си тръгна,да не те изплаших :-D :-D

IvchoBGsila
08-29-2011, 21:13
Един приятел си беше уредил среща с едно момиче в някво кафе, по-късно разбра, че тя си е викнала приятелки и той ме викна с него.Та седим и аз ги питам каква музика слушат, ии едното момиче вика Justin Bieber, след което аз почнах - как може да слушаш тоя пед*раз и т.н. без въобще да се съобразя :lol: :lol: :lol: след което последва един дълъг и мноого странен поглед във мен от страна на всички дами :shock: аз стоя и аз ги гледам и така :D доста конфузно беше.

ilievabe098
08-29-2011, 21:29
Имаше нещо подобно на моя случаи , но както и да е . Та вървим си със сегашния ми приятел към мола .Бяхме на 1-ва среща и аз бях страшно изнервена и притеснена .Ръкомахах , смях се изтерично и нон-стоп се спъвах. Първо щях да падна до един заледенучастък , но запазих равновесие... продължихме да вървим , докато на пътя ми не се изпречи дърво ... отдъхнах си отново , преодолях и второто препятствие :D .Доволна от факта , че той не е забелязал продължих напред . Говорихме си , смяхме се и стигнахме до тъпия тротоар , на който винаги се спъвам ... той се засмя завъртя се и ме вдигна. Пренесе ме до часта на тротоара , коята беше почистена от снега ... през цялото време се заливахме от смях .. ама хубавото беше , че след т'ва се отпуснах и сега мн си го обичам .

annonimnna
08-29-2011, 21:47
Амм на първата среща с бившия ми, вървим си ние (още нямаше нищо между нас),аз го дразня и той си ме закача, аз го дразня, той пак, гъдел мъдел а-у :D ... Че така, след малко обаче срещнахме препядствие и той човека реши да се направи на джентълмен и за да не се цапам/мокря опита да ме прекара през една ОГРОМНА локва 8-) Вдигна ме, щото съм си лекичка и минава по едни камъни уж да не се мокри и той, обаче ние от къде да знаем, че единия от камъните е малко по-нестабилен... Както си подскачаше по камъчетата човека и изведнъж-ПЛЬОК и двамата се озовахме в локвичката, яко калнички ... :D
Друга историйка, пак с него... Седим си в тях и аз реших да огледам. Беше Коледа и елхата мнооооооооооого ми хареса... Ходех, пипах тук-там и взех, че стиснах малко по-силно една по-крехка звездичка... Счупи се, а си личеше, че е някаква скъпа абе супер ценна-беше най-отпред на елхата... Както и да е-веднага избягах и се направих, че нищо не е станало :D
На втората ни среща със сегашния ми приятел сме... Всичко мина като по вода. Целувки, гушкане а-у... Изпрати ме той и аз бързам да звънна на най-добрата си приятелка, обаче от бързане набирам неговия номер и само той вдига и аз без да чакам да каже АЛО или нещо подобно почвам да крещя и да се радвам, да се хваля с мисълта, че моята приятелка ме слуша, не тоййй :shock: ии нали тка, викам аз "Габиии, тоя е бахти пича, много е сладък... Няма да му простя, супер секси е-НАЙ-ХУБАВИЯ"... Иии след 1 минута приказки от моя страна, той ме прекъсва и вика "ауу благодаря ти, много си мила" :D при което аз се паникьосах и затворих на момента. Иначе до сега ме бъзика с тва :x 8-)
И така, доста са моите издънки, но сега нямам време да обяснявам :D

Tajnomomiche
08-29-2011, 23:08
Един път ми пише по скаип : айде да ходим на кино
аз : ами оки в неделя ще идем
той : оки избери си час
аз : емии 17.30
той : дообре значи в 17 пред киното
Тук ми стана малко странно защо се уговаряме толкова от рано , но реших да не задълбавам и се съгласих. Приключихме си разговора и понеже ми се спеше ужасно се изкъпах и си легнах. По едно време към 5 и нещо ми звъни тела :
той: абееее къде си бе какво правиш?
аз : мии на изкъпах се и спинкам
той СПИИИИИИИИИИИИИИИШШШШШШШШ ШШШШШШ !
аз : миличкоооооооо ти какво правиш ?
той: ми на вися като изпразнен х*й пред киното и те чакам :D :D :D
После се оказа , че не видял , че му пиша за неделя :D :D :D
И още една исторя с моя , то не е точно издънка, но се получи доста забавно. Пак си пишем по скайпа към 21 вечерта и ми вика охххххххх, абе искам да те видя идвам до вас . Аз си мислех че се базика и му викам ми оки айде идваи . Обаче по едно време забелязах , че е извън линия и се усетих , че наистина ще дойде. Взех да се оправям малко да не съм като плашило все пак

:D и за отрицателно време се приведох в що годе в нормален вид . До тук всичко добре , но се усетих , че наще не знаят за него все още , а са в съседната стая :D и си викам е ся си е*а мамата :D ... Точно в този момент ми звънна и ми вика айде отваряй прозореца пред вас съм. Дръпнах пердето и като го видях щях да получа сърцетуп :D , ама сега не вървеше да му кажа айде отивай си и му отворих . Приказвахме си 10 - 15 минути, обаче наще така и не се усетиха :lol: :lol: