PDA

View Full Version : С какво почиствате лицето си?!



sa6opi4a
06-19-2009, 19:15
С какво почиствате лицето си и съответно за какво е добър продуктът/предотвратяване - черни точки, петна, пъпки, общо... ?!
Също, и кой продукт мислите, че не трябва да се използва за даденото нещо - фалшив, странични ефекти, обратно действие и т.н.
Не знам дали я има таз тема, но я пускам за лична нужда, както и за вбъдеща на останалите.

mechtaq_za_teb
06-19-2009, 19:20
С какво почиствате лицето си и съответно за какво е добър продуктът/предотвратяване - черни точки, петна, пъпки, общо... ?!
Също, и кой продукт мислите, че не трябва да се използва за даденото нещо - фалшив, странични ефекти, обратно действие и т.н.
Не знам дали я има таз тема, но я пускам за лична нужда, както и за вбъдеща на останалите.Доста индивидуално си е. Аз лично бях доволна от Гарниер и още съм си с тях, но напоследък не съм доволна от никаква козметика. :(

TeenSpirit
06-19-2009, 19:22
Със Регал Скраб и Л'ореал Пюр Зон.

DiDiChKa
06-19-2009, 19:39
мии с Garnier pure 3v1, Avon продуктите от серията CLEARSKIN имам ги всички, сапун за лице Imex, AcneOut, салицилов спирт и Nivea Visage Young тоника и почистващия гел :) :) BTW май съм маниячка на тема козметика :-D

guinessgirl
06-19-2009, 19:41
Garnier Pure 3in1 и съм мноого доволна.

и някъв гел на виши.. не знам,не ми се ходи до банята хаха

DimovB
06-19-2009, 19:57
мия го чат-пат с Garnier Pure, ама много изсушава и тряа да се хидратира с некъв крем после..

LovelyGirl
06-19-2009, 19:59
С лекарство, което приготвят в аптеката по рецепта.
Мажа се вечер с него.

Punisherrr
06-19-2009, 20:55
С маска на Дева с лайка и крем и тоник на Nivea young
Но тва си е индивидуално ,както вече казаха..

myHeartIsOnlyForYou
06-20-2009, 07:58
Аз използвам на Nivea Visage Young серията - почистващ гел,тоник и матиращ крем и съм доволна :) .Кожните проблеми при всеки са различни и много зависят от типа кожа.Повечето младежи(13-18г)имат смесена към мазна кожа,серията на Нивеа е точно за такава.Така че ако твоята също е мазна ти я препоръчвам :).Не забравяй,че в пубертета пъпки има почти при всеки.. :) .Появата им много зависи от това,с което се храниш.Чела съм,че от сладко(най-вече шоколад)и по-мазни храни могат да се образуват пъпки.При мен наистина е така затова не прекалявам с тези храни,а шоколад гледам да не ям - замествам го с банани :D .Пъпки и черни точки се появяват също и при замърсяване,така че внимавай...по-добре не си пипай много лицето..Ии въпреки всичко и всички мои съвети да спазваш пак понякога може да ти се появят пъпки(както на мен :-D ) - какво да правиш пубертет :D

Snuffles
06-20-2009, 07:59
На Nivea Young гела и съм доволна . Но на мен по принцип не ни излизат пъпки

:-D

billytalent
06-20-2009, 08:07
Garnier Essentials гела и скраб на Регал

mobstagirl
06-20-2009, 08:23
С пилинга и крема на nivea natural beauty, понякога и с nivea cleansing cream wash и почистващ гел с глина и масло от мароканска роза на avon

foreverr
06-20-2009, 08:25
Aз вече от близо 1 година използвам един гел на Planet spa а който си мия лицето, не е за птпки, но за това ми помага :) И маската на планет спа я имам.Тея двете са на Avon и карче вече не пазаръвам от тази марка, само това бих си купила.Иначе преди 10 дена бяха започнали да ми излизат всеки ден по една пъпка/което не ми се беше случвало/ и не ми се махаха, но откакто постя вече 6ти ден неми е излезнала и една точица :) То тва е щото ям само плодове и зеленчуци.

gabri3lla
06-20-2009, 13:32
Гарниер Пюр 3 в 1 и тоалетно мляко

bloodfrozen
06-20-2009, 13:47
Разполагам с няколко продукта. Почистващото мляко "Дева" с лайка го ползвам за отстраняване на грима от очите, а останалата част от лицето си почиствам с лосион Гарниер Пюр. Когато се сетя, използвам Гарниер Пюр гел пак с почистваща цел.
И с някакъв освежаващ ексфолиант на Ейвън се сдобих наскоро.
8-)
Засега не са се проявавали странични ефекти, но, както споменаха по-горе, си е крайно индивидуално. :)

your_secret
06-20-2009, 14:59
Аз използвам на Nivea Visage Young серията - почистващ гел,тоник и матиращ крем и съм доволна :) .Кожните проблеми при всеки са различни и много зависят от типа кожа.Повечето младежи(13-18г)имат смесена към мазна кожа,серията на Нивеа е точно за такава.Така че ако твоята също е мазна ти я препоръчвам :).Не забравяй,че в пубертета пъпки има почти при всеки.. :) .Появата им много зависи от това,с което се храниш.Чела съм,че от сладко(най-вече шоколад)и по-мазни храни могат да се образуват пъпки.При мен наистина е така затова не прекалявам с тези храни,а шоколад гледам да не ям - замествам го с банани :D .Пъпки и черни точки се появяват също и при замърсяване,така че внимавай...по-добре не си пипай много лицето..Ии въпреки всичко и всички мои съвети да спазваш пак понякога може да ти се появят пъпки(както на мен :-D ) - какво да правиш пубертет :D

Аз също имам всичко от тази серия и съм много доволна :) :)

FakeIdentity
06-20-2009, 16:57
на Лореал с един гел и Акне Оут лосиона

turboPantofka
06-20-2009, 17:27
Комбимацията от Garnier Pure лосинчето и тва 3в1 пак на Garnier е много добра...днес имаш пъпка утре няма и следа от нея :)

bloodyF
06-20-2009, 17:42
ползвах 3 в 1 на гарниер ,акне аут ,розова вода действат,но след известно време изглежда кожата ми привиква към тях и пъпките си седят...сега съм почнала с кислородна вода ..има някакъв ефект ще видим докога :-D

pay2cum
06-21-2009, 19:15
Garnier Pure 3in1 и съм мноого доволна.

roksana_1
06-21-2009, 19:35
Гарниер Пюр

stupidxdoll
06-22-2009, 20:03
аз използвам продутките на Avon и съм доволна :P