PDA

View Full Version : Хорър и съспенс?



JustLikeHeaven
06-19-2009, 19:44
Предполагам повечето от вас знаят този жанр филми....
Страх (Fear) 1996-ужаси кой знае няма,освен кучешка глава и невинно момиче,което се влюбва в....психопат.Участва Рийз Уидърспун.... :D

Знам какво направи миналото лято (I know what you did last summer) 1997-eдин от най-качествените и успешни хоръри с участието на секси вампирката Сара Мишел Гелър.... :D

Американски психар (American Psycho) 2000-тук изгрява звездата на Крисчън Бейл като богат нюйоркски предприемач на светло и брутален изнасилвач на тъмно..... :D

Проклятието Блеър (The Blair Witch Project) 1999-още един съспенс,който не бива да пропуснете...Съществува ли вещицата?Само вие ще кажете.С доста висок бюджет за независим филм...

Също така Предизвестена смърт,продълженията на Знам какво направи миналото лято и т.н...Очаквам отзиви от горепосочените филми,макар и да са прекалено малко :(

EmilyGoesToJail
06-20-2009, 18:36
начи си4ките сам ги гледала яяко е страх яка къща има каката знам кфо направи е яко заради гелар и Хюит и другите са ОК

KpbCTHuKbT
06-20-2009, 18:48
От всичките само "Знам какво направи миналото лято" ме радва най-много. При другите пак има напрежение.