PDA

View Full Version : Цупи се като малко дете



GUESS
06-20-2009, 04:47
Здравейте :)

Нямам на кой да си излея яда в момента!!! (mad) (mad) (mad)

Писнало ми е от него! Непрекъсно се сърди за щяло и нещяло! Мъж на 21 години се цупи като малко дете! Аман вече! За всяко малко нещо той намира причина да се нацупи, да се намръщи. Защо не му съм се била обадила, защо не му съм писала на skype, защо не съм била отишла сама до тях да го видя.. and so on!
Ето сега пак.. Отиде на купон без мен тъй като аз не можех да го придружа и ми звънни точно като говорех с баща ми. А точно в този момент не можех да сложа баща ми на 2ра линия и да му отговоря на мойто слънце и го оставих да звънни докато говорех с баща ми. 5 мин след това му звъннах, но както винаги се направихме на интересни и не вдигнахме. (mad) Звъннах втори път, писах смс" всичко наред ли е".. отговор няма! Мина се час аз се притесних и му звъннах за 3 път. Е, моят хубавец се сети да вдигне. Извиних му се, че не съм вдигнала като ми званеше, казах му, че съм разговаряка с баща ми,. но той пак се заяде! "ОК, и на мен вече няма да ми пука...Ти сама си го правиш така" (shocked) (shocked). Аз естествено не се заядох, защото иначе щеше да стигнем до скандал по телефона. Успокоих го като малко детенце и се разбрахме по късно пак аз да му се обадя! (mad)

Това беше само един малък пример, за да Ви докажа за какво стават скандалите между мен и него. Преди тичах след него и му се извинявах за всяко малко нещо само и само да се оправят нещата. Но сега почва да ми писва! Хленчи като някоя малка пикла! Вече за втори път попадам на такъв тип момче, което да се сърди за всяко малко нещо и ми е писнало от такива лигльовци! Не съм ли права?! Не е ли глупаво това?! (mad)

Следва продължение от вчера.... :(

Както по горе е описано, той се расарди защото не му съм вдигнала телефона на момента и се заяде, че аз не съм била говорила с никого просто съм се направила на интересна и не му съм вдигнала. :shock: "Пак ме лъжеш бе" :shock: Както и да е аз си помислих, че той е пиян, защото всичко стана в същата вечер по телефона и не му обърнах внимание. На сутринта ставам и го гледам на skype (учудващо толкова рабо след пиянската му вечер). Попитах го най учтиво как е минал купона, къде е бил, дали си е прекарал добре. Но получавам само Да, Не, СУпер, Ок за отговор. :shock: Усетих, че нещо не е наред, много студено се държеше, необичайно за него. Попитах го, той каза, че всичко е ОК и, че трябва да тръгва. Попитах го какво ще прави по късно "...ще излизам с приятели". И ме остави... :shock: Звънях му 2 пъти и му пратих СМС. не отговаря!

Поне да ми каже в какво ме обвинява този път, какво съм направила?? Да ми даде свястна причина защо се държи така! На мен това ми е чудно...Споделих с една приятелка, която ми дава съвет да не го търся повече. Аз нищо не съм направила, за да го търся повече, но ме измъчва тази мисъл. Искам да му се обадя за 3 път, последен път да видим дали ще вдигне. Но къде остaва моето достойнство, моята гордост?! Какво да направя, да звънна ли пак, или...?
:-o :-o

Краят.. (Ден втори-последен)

Удържах си на думата и не го потърсих повече! Не ме питайте как издържах цял ден... :( Цял ден той не се обади, нито писа. Аз се бях отказала вече, самонавивах се, че всичко е свършило. Но днес (неделя, 2 дни по късно след случката с телефона) ТОЙ ми звънна. :shock: Много се учудих, защото по принцип той винаги се прави на тежък и горд и все на мен се е падала "честта" да звъня винаги първа за щяло и нещяло. Та... Пича звънна само 1 единствен път, но аз НЕ вдигнах! Повече не посмя да звънни (поне днес не е звънял повече). Получавам съобщение на skype "Телефона ми беше в един приятел". Няма "здравей", няма "как си", няма "извинявай така и така...". :? Аз не му отговорих..Разбрах от сигурен източник, СИГУРЕН, че телефона е бил в него през цялото време, просто нарочно не го е вдигал. Още повече се ядосах!
Благодаря на Господ, че имаше хора до мен през тези тежки за мен 2 дни без него, които ме подкрепиха и ми отвориха очите за някои неща! Разбрах много неща, открих много грешки...стигнах до момент на съжаление.

Това беше. Решила съм да не се занимавам повече, защото сърце не ми остана да ме боли за глупак, който не заслужава! Знам, че и той усеща, че нещо става, но си прави пас и се надява аз пак да го потърся...но уви, няма да стане! Няма да отговарям на обажданията му, на смс-ite му, на чатовете АКО въобще има такива! Аз бях до тук с този човек. Вярно е боли, но не мога да си позволя "лукса" да ме мачкат, унижават, злепоставят, манипулират на 16 години!

Благодаря Ви много, помогнахме ми много със съветите си...и се надявам тези, които са в такова положение да им е оказало помощ.

valdesbg
06-20-2009, 05:02
Права си, глупаво е.

Тия дребни дрязги ще ВИ съсипят психически и двамата. Измислете нещо - компромиси, да сте над тия неща, късате, каквото решите, но в никакъв случай не продължавайте така. Ако си от София - драсни ЛС 8)

Hilary_
06-20-2009, 05:15
Глупаво е .. няма да излезе нещо сериозно ако така продължава... :?

Faces
06-20-2009, 05:28
"Хленчи като някоя малка пикла!" :razz: :razz: това ме уби просто :D.По темата еми права си той изглежда е свикнал да му се угажда и да му се тича след задника.На 21 е и едва ли ще се промени в това отношение така че се замисли дали си струва всичко това 8)

Lysit0
06-20-2009, 05:35
Глупаво е разбирасе.
Земете поговорете сериозно,или той неможе да е сериозен? :)

soul1199
06-20-2009, 06:15
мисля,4е трябва да разговаряте сериозно в/у това,какво той прави и т.н. и да ре6ите дали искате да сте заедно

haritov
06-20-2009, 06:18
и ти ли си така 8-)

Vikitooo
06-20-2009, 08:04
Of kak gi мразя такива разлигавени, мамини момченца! :?

Няма оправия. Той станал вече на 21 години, ти тепърва го чакай да се оправи. :? Опитай се все пак да поговорите за това и виж дали ще има резултати след разговора.

tekila_sunrise
06-20-2009, 08:05
Егати много добре ги познавам тоя тип мъже,нетърпеливи,вечно не им е угодено, и на всичкото отгоре- "ОК, и на мен вече няма да ми пука...Ти сама си го правиш така" ,кво си напраила за 5 мин.разговор с баща ти,ако му беше обърнала внимание на твоя фр,баща ти щеше сиг да ти се сърди и който и да е било приятел или от семейството ,защото неможе цялото ти внимание да е насочено към един човек,говорете за тва и ако не се разбере и продължи все така...по-добре без него...

DevilWish
06-20-2009, 08:19
Права си, глупаво е.

Тия дребни дрязги ще ВИ съсипят психически и двамата. Измислете нещо - компромиси, да сте над тия неща, късате, каквото решите, но в никакъв случай не продължавайте така. Ако си от София - драсни ЛС 8)
Съгласна съм напълно.
Дори да се обичате ,връзката ви ще се разпадне ако имате постоянни караници и то за такива дреболии.Прави от мухата слон ,не мога да си представя ако нещо по-сериозно стане какво ще се случи по между Ви.Най-добре е да си поговорите и да му кажеш,че така не може да продължава. ;)

hanovete
06-20-2009, 08:23
веднъж счупи ли се стомната няма връщане назад....само се мъчите....по-добре заеби тая работа и не се занимавай с тоя момък....просто скандалите ще ви съпътстват постоянно и едва ли нещо ще се промени

LittlePrincess
06-20-2009, 08:30
Поговори с него и ако не се опита да се промени му кажи ' довиждане '

vesSynkaa
06-20-2009, 08:53
Поговори с него и ако не се опита да се промени му кажи ' довиждане '

съгласна ;-)

Sladurcho
06-20-2009, 09:06
Поговори с него и ако не се опита да се промени му кажи ' довиждане '
и според мен това е най-правилното решение! ти не можеш постоянно да вървиш след него и да му се извиняваш дори и за себе си да знаеш че нямаш вина. има толкова много момчета все ще се намери някой който да се държи с теб както заслужаваш

Punisherrr
06-20-2009, 09:06
Поговори с него и ако не се опита да се промени му кажи ' довиждане '

да,върепки че като те слушам се съмнявам да се промени госпожицата...
И аз съм виждала такъв случай при една моя приятелка...тоя тип беше нереално сръдлив и за всичко се засягаше.. (лошото е че сега ми цъфна на мене :D ) Баси как не понасям такива хорааа.. не можеш един разговор да проведеш нормално... тоя като му казах нещо с малко повече шега и той ''сега трябваше да се смея ли? '' :smt017
Е*аааси необщителните типажи :D ... не си е работа ;)

Take_That
06-20-2009, 10:19
И аз имах подобен случай. Не ми се сърдеше за най-малкото, но пък винаги искаше аз да вървя подире му и да се извинявам дори и затова, за което не съм виновна. Сега от позицията на времето разбирам, че това е адски нправилно, защото правиш компромис с теб самата, променяш се заради него заради това на него да му е удобно..... :?, а това да изгубиш истинската си същност заради някой е напълно погрешно....
Съветът ми е да поговориш с него и да му обясниш, че така не може да продължава и, че ако не се разберете накрая всичко ще завърши зле, защото на теб ще ти писне ТОТАЛНО от детинщините му..... Успех :)

Dollystar
06-20-2009, 10:28
Глупаво е .. няма да излезе нещо сериозно ако така продължава... :?

your_secret
06-20-2009, 12:46
Баси бебето :lol: На мен най-добрата ми приятелка е същата, амааааа тя е момиче 8-) Btw ако е от скоро може просто да си има някакъв проблем и да е по-изнервен, попитай го :)

myHeartIsOnlyForYou
06-20-2009, 20:04
Хахаха аз имах подобен проблем (не чак в такива граници,но почти)и го реших като аз започнах да правя така.... :D .А също и като му кажа "това като не ти изнася се разделяме" и първата реакция е "ми добре хубаво щом не ме обичаш" ( :razz: ) и след 2 минути "не ми се сърди моля те..... " :grin:

vampirekiss
06-20-2009, 20:08
Бъди сигурна,че и на 60 да стане пак ще е същия.Моя същата работа(на моменти де).Какво да ти кажа.Те са даже по-зле и от децата,защото дацата можеш да ги излъжеш,а при тях не се получава много.

Erica1
06-20-2009, 20:13
От колко време ходите?

GUESS
06-21-2009, 06:23
Ot 2 meseca... :?

vesito13
06-21-2009, 07:16
А аз какво да кажа , като го търпях това 16 месеца , после исках да се разделим , но той просто не се спираше , то щеше да се убива , то ми носи подаръци , идваше до нас . Сега нямам сили да го оставя , а не съм щастлива , не съм , просто не се радвам на това , че съм с него :(

valdesbg
06-21-2009, 07:32
Права си, глупаво е.

Тия дребни дрязги ще ВИ съсипят психически и двамата. Измислете нещо - компромиси, да сте над тия неща, късате, каквото решите, но в никакъв случай не продължавайте така. Ако си от София - драсни ЛС 8).

Мисля че след вчерашните събития това е най-удачния вариант. Решението си го взимаш ти обаче.

Take_That
06-21-2009, 07:49
Аз нищо не съм направила, за да го търся повече

Така си е. Това момче е егати неразбрания тип.... добре бе ами ако си била до wc какво да не отидеш да се облекчиш, защото той ще ти звънне ли? :-o :shock: :shock: (извинявай за смешния пример, ама си е така...)
Не му звъни няма за какво да му се извиняваш, направила си достатъчно и като си му писала по скайп и след това като си му се обадила и писала смс

mishlence0928
06-21-2009, 10:00
Кажи му че неможе винаги да се цупи и че вече ти е писнало от това.Обясни му че се държи като дете и следващия път просто намери причена и се нацупи ТИ за да разбере колко ти е неприятно,като се държи така :)

krisscha
06-21-2009, 10:24
Не знам въобще как го търпиш това момче. По отношение на връзки, не съм човек, който има особено право да дава съвети. Просто твърде много не ми пука на моменти. И така като гледам, излиза, че това не е толкова лошо. Когато на мен някой ми се прави на интересен ей по този начин, който ти описа, направо откачам! Изумителна наглост е това. Не знам дали си яко хлътнала по него, дали си мислиш, че го обичаш, ноо май трябва сериозно да се замислиш. Понеже е смешно. И понеже никой не заслужава да бъде третиран като нечия собственост и да бъде лишаван от правото си на свобода. Подобен тип ограничения и точно такова отношение мен лично ме влудяват. До такава степен, че, каквото и да изпитвам към човека, директно му казвам, че нямам намерение да се променям заради него и, ако желае, е свободен да си върви. Без сцени, без сръдни и детинщини. Ако ти стиска, кажи му го, пък да видим дали ще те остави!

kobrichka
06-21-2009, 10:32
Не е нормално за мен 21 годишен да се държи по този начин. Както казаха по-горе няма оправия. Тепърва да го превъзпитаваш няма как да стане. Според мен е най-добре да му се обадиш и да си поговорите, но не по телефона, а очи в очи. Един разговор би помогнал да разбереш, какво да прАвиш. Два месеца не са много, така че нищо не ти пречи, ако не му изнася и продължава да се държи, като дете да се разделите. Едва ли си се привързала чак толкова много за два месеца. :)

GUESS
06-21-2009, 12:45
Хора, не се обади... вече втори ден стана :( ....Нито ми отговори на СМС-а вчера, нито на 2те обаждания. Аз не съм го търсила повече и нямам и такива намерения. Но така споделих с приятели и се стига до извода, че май на купона е имало друго момиче, за което той няма доблест да си признае :( Не може дните преди това, а и същата вечер да сме били ОК и изведнъж на сутринта той да прави такива номера. Изневерил ми е пича, друго обяснение просто няма. :?

И сега ми е чудно какво ще стане... Той е от хората, които никога не биха се обадили първи, а аз съм се хванала на инат, че и аз няма да се обаждам! И явно вече връзката ни е приключила....:(

vesSynkaa
06-21-2009, 13:00
Човек не осъзнава какво има .. Я го зарежи ! Няма да му звъниш, не си длъжна .. От къде на къде ще се държи така :? тъпо е .. :? Не му
звъни, едва ли някоя др ще му търпи номерата ..


[ vesito13: бях в почти същата ситуация само че 11 мес , а не 16 .. съветът ми е
да скъсаш с него.. ще изсипе куп обещания, че ще се промени и т.н ,
но щом не ти е приятно с него, просто няма смисъл да си с него ,,
Живей си живота, не мисли само за хората около теб, а за самата теб ! ]

JoeBanana
06-21-2009, 13:05
да седи наказан в ъгъла, с вдигнати ръце, пикльо с пикльо

Lyubomn7
06-21-2009, 13:18
А аз какво да кажа , като го търпях това 16 месеца , после исках да се разделим , но той просто не се спираше , то щеше да се убива , то ми носи подаръци , идваше до нас . Сега нямам сили да го оставя , а не съм щастлива , не съм , просто не се радвам на това , че съм с него :(
Тва е нечовешко бе... Тва ми звучи като историите на 11 годишната ми сесрта... "Мамо може ли нз си кво" "Неможе" и почва да реве да се наложи ОМГ

Take_That
06-21-2009, 14:00
Хора, не се обади... вече втори ден стана :( ....Нито ми отговори на СМС-а вчера, нито на 2те обаждания. Аз не съм го търсила повече и нямам и такива намерения. Но така споделих с приятели и се стига до извода, че май на купона е имало друго момиче, за което той няма доблест да си признае :( Не може дните преди това, а и същата вечер да сме били ОК и изведнъж на сутринта той да прави такива номера. Изневерил ми е пича, друго обяснение просто няма. :?

И сега ми е чудно какво ще стане... Той е от хората, които никога не биха се обадили първи, а аз съм се хванала на инат, че и аз няма да се обаждам! И явно вече връзката ни е приключила....:(

Точно така! Няма да му звъниш, защо пък само той трябва да прави на инат? Ти не можеш ли? Запази достойнството си, твърде много си го губила заради него! Какво е това мъж на 21год ми станал пък детски работи прави! :? :? :? :? А и ако наистина на купона е имало друго момиче и той ти е изневерил с нея - мани го, не си заслужава страхливеца, даже не смее да ти каже (той не ти се обажда, какво остава за казване). Така като ти гледам снимката си много хубаво момиче и няма смисъл да му ходиш на тоя подир г**а. Като те загуби ще се осъзнае! Пръдльото му с пръдльо на интересен ще се прави!
П.П - съжалявам, че съм така емоционална и толквоа груба относно него, но той е прекалил.....

vesito13
06-21-2009, 18:15
Човек не осъзнава какво има .. Я го зарежи ! Няма да му звъниш, не си длъжна .. От къде на къде ще се държи така :? тъпо е .. :? Не му
звъни, едва ли някоя др ще му търпи номерата ..


[ vesito13: бях в почти същата ситуация само че 11 мес , а не 16 .. съветът ми е
да скъсаш с него.. ще изсипе куп обещания, че ще се промени и т.н ,
но щом не ти е приятно с него, просто няма смисъл да си с него ,,
Живей си живота, не мисли само за хората около теб, а за самата теб ! ]Не знам , почвам да си мисля , че не мога прекалено много го обичам , пък и колкото и да ме е нервирал ядосвал и какво ли още не , с него съм прекарала едни прекрасни мигове . За това време имаше много пречки между нас , но всичко преодоляхме заедно и сега едните дреболии да ни разделят . Нямам сили да го оставя и това е лошото .

GUESS , един мъж няма да спре да ти звъни , защото ти е изневерил , лично мое мнение . Пък и за 2 месеца няма да му пука кой знае колко много . Станало му е криво , нацупил се е за пореден път и това е . Не отивай веднага в изневерите . Моят съвет е да отидеш някъде , където той ходи . Да се срещнете "съвсем случайно" и да поговорите очи в очи , не по телефона.

djuki
06-21-2009, 18:36
ами с бившия ми бяхме така година и 2 месеца скандали късаме през ден и на мен ми писна и един от пътите в който ме скъса аз оставих така нещата спрях да му се извинявам за неговите грешки и на му лижа краката. И от един месец идва до нас , до училище , звъни и какво ли не ... носи ми подаръци , заплашва ме ... но твърди че се е променил и мисля че може да го е направил , но аз си продължих живота. Ако бъдеш твърда и го скъсаш измъчиш го ще си види грешките и ще ти тича по задника а ти можеш да тръгнеш пак с него и тогава трябва да бъде много по - добре ... Ако наистина ти е писнало бягай колкото можеш по бързо и по далеч защото трудно се измъква

ANTIHUMAN
06-21-2009, 19:17
Поговори с него и ако не се опита да се промени му кажи ' довиждане '

Няма да се промени, каквото и да правиш! Мъж на 21, а се държи като дете. Явно обича да го глезят. Не знам колко го обичаш, но достойнството ти и Твоята гордост отиват на майната си заради един човек. Не си заслужава заради когото и да е било да промениш себе си!
Скъсайте, каквото и да правиш няма да се промени! Намери по-добър!

lifelesscorpse
06-21-2009, 19:50
Странни хора има...Поговорете си мнго сериозно вие двамцата и се разберете каква е причината за това му държание,защото така постепенно отношенията ви ще се променят коренно,ще се избягвате един друг(може и да го осъзнавате,може и да не...) и един ден по взаимно съгласие ще скъсате и ще се питаш "Какво стана подяволите?Май просто си изгубих времето..." Макар,че след всяка връзка и двете страни си взимат поука,ама късно братче...Наистина поговорете в най скоро време,НО засега ти НЕ го търси.Остви го той сам да те повика.Все пак и ти си човек-трябва да имаш своето достойнство и самоуважение и да си знаеш цената!Успех и пиши,ако има напредък... :) :) :)

plovdiv4anka90
06-21-2009, 20:45
И да го тръсиш,и да не го търсиш не губиш нищо от достойнството си,повярвай ми..Зависи от теб!Ако си такъв човек,който иска веднага да си оправи сметките звънни му,и му кажи,че трябва да си поговорите.Ако се направи на ударен и каже нещо тъпо от сорта : "За кво ще говорим?" , "Кажи ми ся по телефона.." а у .. Пак си повтаряш твоето - трябва да си поговорим..И ако пак се направи на идиот,е*и му майката и го зарежи ( за такъв човек няма и смисъл да си губиш времето.. ;) ).Ако приеме предложението ти-кажи му всичко направо,какво те дразни,какво трябва да се промени..Ако каже ОК,пробвайте как ще тръгнат нещата,ако ли не се получи нищо с разговора той губи - кажи му : " Айде мн ти здраве..Адиоссс.. ;) " Та това е вариантът,според мен,ако му се обадиш..Аз лично,ако бях на твое място нямаше ( впрочем мн пъти съм била на твое място,и аз имам един лигльо на 20г. ) .. Ако го интересуваш и не е някакъв сууупер идиот,който да те зареже за такива глупости,ще се обади,изчакай..Но ако минат 5-6 дена,седмица,и нещо..Мани го..
Пфф,така е лесно да се говори отстрани,но ддзнм дано да стане това,което ще е най-добре за теб ( с него или без.. ) .. Но не оставяй нещата така - изясни си всичко... :?

mmilichka
06-21-2009, 21:04
Скъпя GUESS все едно съм прочела връзката между мен и последния ми приятел. Ходихме 6 месеца аз ходих кат някоя пикла да му се извинявам дори да не бях аз виновна.Сърдеше се за най-малкото нещо от рода, че съм отишла не в 2 както съм му казала еми в 3, че съм затворила, защото съм била в час или точко като съм на пазар излязла и съм в пробната и брат ми му затваря. Просто без коментар. Ходихме 6 месеца бях щастлива с него до последния 1 месец в който ме изкарваше извън нерви. Вече съм ги намразила такива пиклювци, на които ако не им е по тяхната си вирват гъза и се сърдят. Извинявайте ама не те ами ние тряя си вирваме гъза и да се сърдим ние трябва да правим фасони и те да ни ходят зад гъза.Само мога да ти препоръчам да говорите сериозно ама наистина сериозно и ако него устройва това, че ти е писнало да му ходиш по свирката и че не той ми ти тряя правиш фасони и да се вземе в ръце по добре тегли чертата. Не е първия няма и да е последния ;) това е от мене дано да ти помогне ;)

huligana90
06-21-2009, 21:16
Той май още от начало е искал да скъсате :-D

GUESS
06-22-2009, 06:18
Той май още от начало е искал да скъсате :-D

Сега като се замисля.... не бях виждала толкова влюбено момче в мен както него в началото. Не, наистина.:) Можех да го почуствам, усещах го, доказваше ми го. А сега...се вижда от километри, че не държи на мен.

Aicken
06-22-2009, 06:30
тия глупости разсипват много неща

kiss_me_babyy
06-22-2009, 06:45
не не имам чувството, че тази история аз сьм е писала,всичко е 1 кьм 1 :cry: спок сладурке ще го преодолеем поне аз в момента сьм в тоя процес :-)

ELiTyYy
06-22-2009, 15:06
Всякаш аз съм писала темата ти ...
само ,че при нас караницата или края ( все още немога да разбера какво е)..дойде от това,че добавих едно момче към приятели в сайт... аххах ... :shock: :? :-o
...от както се скарахме минаха 5 дена....не сме си писали нищо конкретно...само някакви тъпи коментари из сайтовете по снимките...мда...

чудя се...да му пиша ли първа да излезем и да се разберем ще продължава ли това м/у нас или не...Но не ми стиска да му пиша .... :-х
жалко ,че съм била толкова време с човек...който за 8 месеца явно не успя да изгради доверие към мен...

valdesbg
06-22-2009, 19:14
Ели...бе натривай му носа на твоя господинчо, врътвай дупе и дива и щастлива :)

Python5
06-22-2009, 23:01
Вие сте абсолютно побъркани ...

Изначално имах впредвид момата-постер и нейния "малка пикла"-мъж, но сега като се замислям, нека съотнесем понятието към всички.

ELiTyYy
06-23-2009, 10:49
Ели...бе натривай му носа на твоя господинчо, врътвай дупе и дива и щастлива :)


тей и ще направя.... пробвах да оправя положението като му писах ,той се направи на мн оборотен... я да си развива оборотите на някоя друга ...смотаняк .............................. ;@ :/



Yahel feat. Melanie - Love & Emotion. :smt002

malkotoo
06-23-2009, 14:40
оох познато :x

ELiTyYy
06-23-2009, 21:45
леле нямам думииииииииииииииииииииии иииииииииии ...
Как може човек,който ти е казвал в продължение на 8 месеца всеки ден( до преди седмица) колко те обича ...да си хване друга седмица след като сте се разделили............................. чак нямам думи...туй мъжете са големи боклуци...и аз на какви попадам......

beb4yy
06-23-2009, 22:36
Хаха евалата са може да съм сама но ми е по добре :) и без моя глупак който се държеше като този не позволявай да те мачкат :)

Aicken
06-24-2009, 06:01
леле нямам думииииииииииииииииииииии иииииииииии ...
Как може човек,който ти е казвал в продължение на 8 месеца всеки ден( до преди седмица) колко те обича ...да си хване друга седмица след като сте се разделили............................. чак нямам думи...туй мъжете са големи боклуци...и аз на какви попадам......

може , ако го боли :)

GUESS
06-24-2009, 06:26
Ели, какво да ти кажа мацка .. :)

Ти ако видиш моят глупак, описан в темата колко още по-големи страдания ми е причинил. Като най голямото беше, че точно след първият ми път (секс за първи път) в 5 сутринта ми устрои най-големият скандал и ме заряза.... :( После аз направих грешката пак да му се обаждам....iii след две седмици стана описаното в темата ми. Нито се е обадил повече, нито ми е писал... И аз не разбирам как може да ме боли за такъв човек?! Как може въпреки всичко аз все още да вървя към него....

Любовта е сляпа :)

258
06-24-2009, 23:08
Познато ми е, същите караници и глупости, само дето аз се правих и аз на инат и не го търсех .. [-( И след колко месеца още ми е в главата .. :-# Както каза авторката на темата "Любовта е сляпа" #-o