PDA

View Full Version : прецакан



WhyNot
06-20-2009, 07:15
влюбен съм в най добрата си приятелка какво да правяяяя!!!!!!1 :( :(

NotAnotherBoy
06-20-2009, 07:22
от личен опит: Пич извинявам се,че съм толкова директен,но помисли дълго дали наистина си влюбен или просто си привързан към нея понеже прекарвате много заедно и тя ти обръща внимание. Аз един път признах с ясната мисъл,че мога да я загубя завинаги и всичко може да се промени. Е приех този риск,но се случи нещо което не очаквах и тя ми отвърна със същата любов,прекарахме една незабравима връзка с много кофти краи за които нямах никаква вина. Сега дори не си говорим... :) Ти прецени пич,всеки минава през такова влюбване... Успех ти пожелавам

anonim4o2
06-20-2009, 07:41
И аз бях така. Ходихми заедно на училище Европа. Откакто и го признах тя почна да страни от мен и сега даже сме само на здравей здрасти. Много кофти се получи :o

WhyNot
06-20-2009, 07:42
от личен опит: Пич извинявам се,че съм толкова директен,но помисли дълго дали наистина си влюбен или просто си привързан към нея понеже прекарвате много заедно и тя ти обръща внимание. Аз един път признах с ясната мисъл,че мога да я загубя завинаги и всичко може да се промени. Е приех този риск,но се случи нещо което не очаквах и тя ми отвърна със същата любов,прекарахме една незабравима връзка с много кофти краи за които нямах никаква вина. Сега дори не си говорим... :) Ти прецени пич,всеки минава през такова влюбване... Успех ти пожелавам мерси за отговора и аз до голяма степен си мисля че ако потръгнат нещата няма да си останем приятели накрая :-o

NotAnotherBoy
06-20-2009, 07:44
прав си,но и да си прекриваш чувствата не е лесно :) Ако имаш някакви въпроси питаи ме,преживал съм всякакви драми.

WhyNot
06-20-2009, 07:51
прав си,но и да си прекриваш чувствата не е лесно :) Ако имаш някакви въпроси питаи ме,преживал съм всякакви драми. да я загубя и като приятел ме стряска повече отколкото да се прикривам :-o иначе относно твоя опит ще го имам в предвид :-D

anonim4o2
06-20-2009, 07:52
прав си,но и да си прекриваш чувствата не е лесно :) Ако имаш някакви въпроси питаи ме,преживал съм всякакви драми. да я загубя и като приятел ме стряска повече отколкото да се прикривам :-o иначе относно твоя опит ще го имам в предвид :-D
По-добре малко отколкото нищо
:?

Sladurcho
06-20-2009, 09:10
останете си приятели иначе след време дори няма да се поглеждате ! приятелство в обич става но обратното никога

AnzaRe
06-20-2009, 09:18
Вие май не се научихте как да постъпвате като сте в тази ситуация.
1-КАжи й какво толкова като ти каже не да не ти пука.
2-Вземи я покани излезте и й кажи всичко.

gabi_94
06-20-2009, 09:20
ами намери начин да разбереш дали и тя не изпитва същото към теб :) Все пак може да излезе и нещо хубаво. Например пред няколко години имах двама най-добри приятели - момче и момиче, тримата бяхме заедно навсякъде, никога не съм имала по-добри приятели, но аз трябваше да се преместа да живея в друг град и сега се виждаме, 2,3 пъти в годината. Та, след като съм се преместила те двамата са станали гаджета и тогава даже са били малки - 12 годишни, до сега за заедно и не съм виждала по-здрава връзка от тяхната, момичето е на 16, момчето на 17г. Направо имам чувството и че ще се оженят един ден, толкова за свързани и неразделни. Освен това се познават от 2,3 годишни, били са заедно през целия си живот, първо като приятели, сега като гаджета. Не се знае дали и между вас няма да стане нещо такова. Първо трябва да се убедиш че и тя изпитва същото към теб, питай някоя нейна приятелка или нещо такова. Иначе може и да рискуваш и да и го кажеш. Но ако разбереш че не изпитва нищо към теб или че е влюбена в друго момче, изобщо не опитвай, да не се окаже накрая че сте на здравей, здрасти

WhyNot
06-20-2009, 10:06
Вие май не се научихте как да постъпвате като сте в тази ситуация.
1-КАжи й какво толкова като ти каже не да не ти пука.
2-Вземи я покани излезте и й кажи всичко. въпроса е че колкото добре да я познавам супер мн се уважаваме и ако опитам нещо подобно наистина не съм сигурен как ще реагира рискът е на лице въпроса е дали си струва :?

WhyNot
06-20-2009, 10:08
прав си,но и да си прекриваш чувствата не е лесно :) Ако имаш някакви въпроси питаи ме,преживал съм всякакви драми. да я загубя и като приятел ме стряска повече отколкото да се прикривам :-o иначе относно твоя опит ще го имам в предвид :-D
По-добре малко отколкото нищо
:? така е :)

iiirish
06-20-2009, 10:08
в 99% от случеите на "приятелство между момче и момиче" става така :lol: колкото и да държите един на друг, вие сте заедно през повечето време, прекарвате почивката си заедно, кефите се на присъствието на другия, и в един момент естествено започваш да се замисляш "абе тя никак не е лоша ииии .... " пък нищо не ти пречи да й го кажеш, даже ако питаш мен по-добре ще стане

Diva4e
06-20-2009, 10:12
В мен беше влюбен най-добрия ми приятел.На него споделях всичко,абсолютно всичко и когато разбрах,че има чувста към мен бях потресена и някак се чувствах зле.Все ми се въртеше в главата как съм му разказвала лични неща с момчетата до мен и т.н. а той се е чудил как да ми каже ,че има чувства...и така приятелството ни се разпадна малко след като разбрах какво била работата...той не успя да понесе,че аз нямам чувста към него и започна да се държи гадно .. някак си като защитна реакция

WhyNot
06-20-2009, 10:20
В мен беше влюбен най-добрия ми приятел.На него споделях всичко,абсолютно всичко и когато разбрах,че има чувста към мен бях потресена и някак се чувствах зле.Все ми се въртеше в главата как съм му разказвала лични неща с момчетата до мен и т.н. а той се е чудил как да ми каже ,че има чувства...и така приятелството ни се разпадна малко след като разбрах какво била работата...той не успя да понесе,че аз нямам чувста към него и започна да се държи гадно .. някак си като защитна реакция чувствам че нещо подобно ще ми се случи :?

Diva4e
06-20-2009, 10:37
В мен беше влюбен най-добрия ми приятел.На него споделях всичко,абсолютно всичко и когато разбрах,че има чувста към мен бях потресена и някак се чувствах зле.Все ми се въртеше в главата как съм му разказвала лични неща с момчетата до мен и т.н. а той се е чудил как да ми каже ,че има чувства...и така приятелството ни се разпадна малко след като разбрах какво била работата...той не успя да понесе,че аз нямам чувста към него и започна да се държи гадно .. някак си като защитна реакция чувствам че нещо подобно ще ми се случи :? Защо не кажеш нещо от сорта,представяш ли си ако ние бяхме гаджета,какво ли щеше да е .. ей така на базик.. виж и реакцията просто и си извади изводи от там !

WhyNot
06-20-2009, 10:44
В мен беше влюбен най-добрия ми приятел.На него споделях всичко,абсолютно всичко и когато разбрах,че има чувста към мен бях потресена и някак се чувствах зле.Все ми се въртеше в главата как съм му разказвала лични неща с момчетата до мен и т.н. а той се е чудил как да ми каже ,че има чувства...и така приятелството ни се разпадна малко след като разбрах какво била работата...той не успя да понесе,че аз нямам чувста към него и започна да се държи гадно .. някак си като защитна реакция чувствам че нещо подобно ще ми се случи :? Защо не кажеш нещо от сорта,представяш ли си ако ние бяхме гаджета,какво ли щеше да е .. ей така на базик.. виж и реакцията просто и си извади изводи от там ! тва естествено съм си го мислил :) но едва ли мога да очаквам някъв сериозен отговор дори да каже ,,да ако бяхме'' примерно разбираш че не е съвсем достатъчно а ако често я ,,бъзикам'' дали няма да се усъмни...благодаря ти все пак за идеята :)

sKa73r4o93
06-20-2009, 11:16
останете си приятели иначе след време дори няма да се поглеждате ! приятелство в обич става но обратното никога