PDA

View Full Version : Страшни болки във врата...



chrevo
06-20-2009, 08:49
Хора от 2 дена врата не спира да ме боли, стана така че по-рязко се извъртях и нещо ми стана, някой ми казаха че ми е прескочила жилката или нещо такова ама незнам въобще за какво става дума, кажете с какво може да се оправи това и дали трябва да отида на лекар, а и плюс тва едвам се двъжа наляво и на дясно. Ако някой знае моля да сподели или е имал такив проблем и се е оправал с какво го е направил, ще съм ви страшно благодарен !

Ilikeliljon
06-20-2009, 09:07
Имал съм подобен проблем с рамото, тогава си бях пресрипал нерва. Напълно е възможно да си прескрипал някой мускул или нерв, за това да те боли, всъщност и аз съм го имал този проблем на врата, чак сега се сетих 8-) 8-) Беше много гадно и трябваше да вървя като робот, тоест ако искам да се обърна трябва да се извъртам целия, а не само главата. Тогава отидох на чекръкчия да ми го оправи, но по принцип той беше познат на нашите и му имах доверие, иначе не ходи на непознати. Та по-добре отиди на лекар :) :)

lipstik
06-20-2009, 12:24
Схванал си се.

Nitroglycerin
06-20-2009, 12:41
Прещипан нерв, изкълчен или навехнат врат ,разтегнато сухожилие и т.н.Хубво е да се види на рентген какво ти има ,тъй като може и да е нещо сериозно.Мажи го с гелове за навяхвания (репарил ,фастум, диклак гел)

grrrrr
06-29-2009, 18:47
Ох и на мене няколко пъти така ми е ставало.Само,че мене ме болеше наистина много.И главата ми беше на 1 страна по особен начин искривена и неможех да се мръдна ако мръднех болката беше ужасна!И първия път стана докато си тичах изведнъж нещо връта ми изкърца и стака си останах.Добре,че като спиш и не се усеща.
Няколко пъти ми става така и после се сетих да го мажа с нещо.Пробвай с някакви мазила например има 1 с мента Румалая май се казваше.Или може с фастум гел а пробваш.

nPeEbaH
06-30-2009, 12:41
Сигурно си спал накриво. И аз един път бях така като робот. Ако не мине до 1-2-3 дни отиди на лекар, щото може да е нещо по-сериозно.

xplay
06-30-2009, 12:44
Разтривай го. :)