PDA

View Full Version : ПЪПКИ...напълно отчаяна



helloto
06-20-2009, 09:09
Има ли някаква надежда и за мене на 13 съм и от както се помня имам пъпки!НАВСЯКЪДЕ! :cry:
Та искам да питам дали има някой който е могъл да излекува всичките пъпките,така че да не се появяват повече,гадните белези(или по-точно големите дупки издълбани в лицето ми),черните точки и мазната кожа изглеждаща се едно си се намазал с 2 литра олио(но може би това и най-малкия ми проблем)?!?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bubblebabe
06-20-2009, 09:17
Ами не си стискай пъпките, за да нямаш дупки.
Отиди на козметик или на дерматолог (понякога дерматолозите не са спасение) и си поюиствай лицето с лосиони и т.н.
Аз ти препоръчвам да си вземеш Clean and Clear.

Swinkenhoffer
06-20-2009, 09:23
По-добре отиди на дерматолог.
За пъпките може да пробваше Акне аут актив, но не го мажи по носа, че много се омазнява.
За черните точки - парна баня, за да се отворят хубаво порите и след това изтискваш черните точки и/или ги обираш със златен пръстен. След тва си търкаш лицето със сода за хляб и кисело мляко. Накрая маска от хума и кисело мляко.

mechtaq_za_teb
06-20-2009, 09:26
:( :( :( Много гаден проблем е, но не се отчайвай.
Всичко е индивидуално. Причините могат да бъдат различни:хормонални, лоша храна, някакво възпаление... общо взето причината е вътрешна. Затова внимавай какво хапваш. Избягвай много мазните храни, сладкото, безалкохолните. Повече плодове, зеленчуци, повечко вода и домашно приготвени неща.
За външно лечение всичко е индивидуално. Както казаха по-горе Клийн & Клиър. На някой действа, на други не.
Аз бих ти препоръчала кремче Акне Аут. На мен ми помагаше много докато го полазвах. Също е хубаво да си почистваш лицето, но внимавай с какво. Розовата вода е безобидна.
Акнето е неприятен проблем, но се лекува стига да откриеш причината, която го поражда и използваш правилните продукти. Но не се лекува за седмица-две, дори месец. Трябва упоритост и постоянство.

summerche
06-20-2009, 09:43
helloto наистина не се отчайвай това е съвсем нормално се пак сега навлизаш в пубертета бих казала че акнето ти е най-малкият проблем. Но иначе и аз ти препоръчвам акне аут, много е хубаво, но трябва да го използваш продълйително. Аз използвам продукитете на ейвън и съм си мнго доволна.

mechtaq_za_teb
06-20-2009, 09:51
helloto наистина не се отчайвай това е съвсем нормално се пак сега навлизаш в пубертета бих казала че акнето ти е най-малкият проблем. Но иначе и аз ти препоръчвам акне аут, много е хубаво, но трябва да го използваш продълйително. Аз използвам продукитете на ейвън и съм си мнго доволна.Може ли да те попитам за тези продукти на Ейвън? Напоследък все ги хвалят. Малко повече инфомарция? :)

summerche
06-20-2009, 09:56
[/quote]Може ли да те попитам за тези продукти на Ейвън? Напоследък все ги хвалят. Малко повече инфомарция? :)[/quote]
Това дето аз използвам се казва - Avon Clearski, но трябва да си вземеш това за премахване на черни точки то е в синьо шишинце. Те са две , но си вземи това за черните точки, другото е само за почистване, а другото което също помага е от същата серия, но е коректор за пъпки. Аз съм доволна от тия двата продукта другите ми изсушават кожата.