PDA

View Full Version : Не знам какво да мисля...



sushinka
06-20-2009, 11:43
Преди 6 години се запознах с едно момче от съседна държава. В началото си писахме СМСи, е-маилове...Тогава бях на 15, а той на 21. Той отиде в казармата, аз отидох да го видя там - пътувах 12 часа само да го видя за 2-3часа. След това го преместиха в по-близък град до българската граница и там отидох и той ми каза, че му харесвам и почнахме връзка. Това беше крайа на 2004. 2005 той замина за друг континент при баща си, който работеше там. Скъса с мен с е-маил. Беше написал, че не иска да ме нарани, ако си намери някое момиче там. Нищо. Продължихме да си пишем писма. Аз отидох в неговия град и държава да видя за университет - началото на 2006. Тогава той ме чакаше на гарата, през целия ми 2 дневен престой беше много мил. Питаме дали искам да спя с него-аз му отказах. Лятото на 2006 ме приеха желаната специалност. Отидох там да уча. Той вече си имаше приятелка. Виждахме се, бяхме приятели. Той скъса с нея. Дойде 2007. и 20 ми рожден ден. Поканих него и брат му и още 1-2 колежки от университета - не контактувах много с колегите си. Колешките ми си тръгнаха бързо, а брат му не дойде. И тогава той ми предложи да опитаме пак да сме заедно. Аз се съгласих. Тогава ми беше и първият път. :oops: Беше хубаво в началото на връзката ни. юе, в последствие разбрах, че ме е лъгал за някой неща, но... Имали сме и хубави моменти... Виждахме се всеки 2-3 ден за по няколко часа, макар че 2007 не работеше никъде. 2008 по;нахме да излизаме заедно и навън, а не само аз до него или той до мен...Нещата почнаха малко да накуцват от няколко месеца на сам. Той все повече време прекарва с найдобрия си приятел и неговото гадже от колкото с мен... на пример с мен ще е 2-3 часа, а с тях по цял ден...Сега планираме да ходим на море заедно, но от разговора му с един приятел съдя, че моето присъствие там им обърква плановете за гонене на мацки по плажа...Също тъка, видях СМС от бившото му гадже в телефона...
Неговите връзки до сега са били до 6 месеца. това и той ми е казвал...
Неговите родители ме харесаха още преди 6 години...
Как да постъпя...Какво да правя?

Ilikeliljon
06-20-2009, 11:48
Дори самия факт, че смята, че му объркваш плановете за гонене на мацки трябва да ти говори достатъчно какво да направиш, да не споменавам в този контекст и есемеса от бившето му гадже. Мен ми се струва, че си направила страшно много за него, ама той за теб не толкова, пропътувала си толкова километри само и само да го видиш. Вероятно си още много влюбена в него и трудно ще възприемеш съвети, но помисли над тези факти и какво говорят те, и после помисли пак като чуеш сладките приказки "обичам те" :) :)

Sladurcho
06-20-2009, 11:54
поговорете...според мен само така ще се разбере дали има начин да продължите да сте заедно или мацките по плажа са по-важни

sushinka
06-20-2009, 11:56
Още съм влябена-същия трепен като в началото... :( Сега съжалявам, че отидох на тази сватба с родителите си ... На 2 пъти исках да скъсаме, но той "Извинявай, недей, ще се променя!" Първият път беше като ме излъга, че е уморен и му се спи, а го видях в заведението, където излизаме с приятели. А другият път пак поради лъжа.
Как да се преборя с това? Как да го оставя а да не съм толкова наранена? Сега съм 3 година на университета, догодина са ми най-тежките изпити. Искам да съм спокойна...

Ilikeliljon
06-20-2009, 12:47
Да ти кажа до догодина има много време, дотогава ще го преодолееш. А как да стане по-лека раздялата ли? Ами трябва да разбереш, ако още не си разбрала, че този човек те лъже и не е за теб, аз се чудя как чувствата ти още ги има при положение, че те излъгал на два пъти и продължава да лъже дори и в това, че ще се промени :-o :-o

Sladurcho
06-20-2009, 13:17
Да ти кажа до догодина има много време, дотогава ще го преодолееш. А как да стане по-лека раздялата ли? Ами трябва да разбереш, ако още не си разбрала, че този човек те лъже и не е за теб, аз се чудя как чувствата ти още ги има при положение, че те излъгал на два пъти и продължава да лъже дори и в това, че ще се промени :-o :-o
и според мен е така той няма да се промени.толкова време те е лъгал че чак сега ли да се променя...!до догодина има много време ще го преодолееш и ще си спокойна.просто не го оставяй да продължава да си играе с теб...ти си му дала толкова много а той за теб дори не прави усилие да се промени и да не те лъже....зарязвай го и толкоз

RaZzer
06-20-2009, 15:17
Ем... по принцип ако не бях прочел второто ти мнение щях да те посъветвам да говорите, да му дадеш малко повече свобода и да търсиш начин да оправите нещата, но като прочетох второто - ми стана ясно, че на теб не ти е добре с него, не си щастлива, искаш да го напуснеш, но се страхуваш, че няма да го преодолееш лесно... В такъв случай не мога да те съветвам да оправяш нещата с човек, с който не си щастлива... Така че най-добре - помисли си относно собствените чувства и положение и така реши какво да правиш!

Take_That
06-20-2009, 17:09
поговорете...според мен само така ще се разбере дали има начин да продължите да сте заедно или мацките по плажа са по-важни


Съгласна съм