PDA

View Full Version : Влюбен!!



petiooo
06-20-2009, 14:02
Здравейте!
Влюбен съм в почти най-добрата си приятелкаи незнам как да и кажа когато иксам ме прихваща срамът или тя започва да говори за някой които харесва!Помогнете ми какво да правя!

Cathylicious
06-20-2009, 14:06
Една от най-гадните ситуации .. Да не те обезкуражавам,ама ако й кажеш,рискуваш да си развалите приятелството ..

petiooo
06-20-2009, 14:15
Една от най-гадните ситуации .. Да не те обезкуражавам,ама ако й кажеш,рискуваш да си развалите приятелството ..

И аз за тва най-много се страхувам.

kobrichka
06-20-2009, 14:16
Това е гадничка ситуация...Аз лично не бих признала чувствата си, защото така ще разваля приятелството си с даденият човек, а аз съм от хората който държат на приятелите си много. Но това ти си го решаваш...Само се убеди, че и тя има някакви чувства към теб, защото ако няма само ще си развалиш приятелството с нея.

anonim4o2
06-20-2009, 14:21
Аз съм го преживял. Признах и всичко се прецака. По-добре недей. Забрави я :?
Сега даже понякога не си казваме здрасти. :?

Hilary_
06-20-2009, 14:45
Каквото и да избереш няма да е лесно .. може да си провалите приятелството дори и да "тръгнете" ... :? А дори и да се опиташ да я забравиш ще бъде много трудно ... :(

RaZzer
06-20-2009, 15:08
Че е кофти - кофти е, ама ако си сигурен, че имаш чувства към нея и искаш да й казваш - само не го прави изведнъж... Почни някак си да й показваш (отначало уж на шега) някви чувства, прави някви намеци ... и после ако вс е точно - й кажи!

WhyNot
06-20-2009, 15:17
Здравейте!
Влюбен съм в почти най-добрата си приятелкаи незнам как да и кажа когато иксам ме прихваща срамът или тя започва да говори за някой които харесва!Помогнете ми какво да правя! днес пуснах подобна тема и поне за себе си мога да кажа че е доста рисковано.премери добре рисковете,прецени стрували си да кажеш че я приемаш като нещо повече..никога не съм вярвал в приятелство между момиче и момче :( въпрос на време е някой да поддаде :? ...успех

yahhooo
06-20-2009, 15:24
Ти си единствения влюбен човек на тая планета

petiooo
06-20-2009, 16:06
Za6to da sam edinstveniq vluben na tazi planeta :-o

MayKyTy
06-20-2009, 16:10
Недей да и признаваш чувствата си и .

Sladurcho
06-20-2009, 16:20
останете си приятели.. след като ти говори за други момчета значи за нея си просто добър приятел

elsy
06-20-2009, 16:35
ПОЧТИ най-добрата ти приятелка викаш :lol: :lol:

Elika
06-21-2009, 11:58
Една от най-гадните ситуации .. Да не те обезкуражавам,ама ако й кажеш,рискуваш да си развалите приятелството ..

Според мен не си права :? Тя трябва да е наясно, че той я харесва... И на мен един приятел ми каза,че ме харесва....тогава си изяснихме всичко и сега всичко е ок. :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041

valdesbg
06-21-2009, 12:37
Za6to da sam edinstveniq vluben na tazi planeta :-o

:-D :razz:

Lyubomn7
06-21-2009, 12:40
Аз като ме фане срамъ поемам дълбоко въздух и след като издишам споделям веднага... Но да знаеш че има голяма вероятност да си развалите приятелството...

vampirekiss
06-21-2009, 12:43
Една от най-гадните ситуации .. Да не те обезкуражавам,ама ако й кажеш,рискуваш да си развалите приятелството ..

аз съм съгласна.Имам нагледен пример за такава ситуация.

vesSynkaa
06-21-2009, 13:14
Като ти казва, че си харесва друг къв е смисъла да и казваш, че я харесваш ? Харесва друг => и да и кажеш и да не и кажеш , се в гъз ..

Teddynka
07-09-2009, 15:27
Имала съм почти същата ситуация : Не се хванах с въпросното момче,а след 1-2 години приятелството ни се развали и съжалявах , че не съм тръгнала с него тогава . :( Никога не се знае какво ще стане в бъдещето , затова живей за момента и най - важното рискувай !! :wink: Направи всичко , за да я спечелиш , а ако все пак нещата не провървят не се отчайвай , опитай се да продължиш напред ии се пробвай да запазиш приятелските ви отношения ! ;-)
Успех !! :P :-)

Kukumqvka
07-09-2009, 16:16
тцтцтцт то има рецепта знаеш ли?
е да ама тя е само за хора с мозък в главата..... :shock:

Ха-ха как му резна надеждите на човека .. таман си е помислил,че ще му кажеш к'во да прави, а ти .. :lol:

По темата : По-добре е да и кажеш,въпреки риска да си развалите приятелството,но пък к'во толкоз? 8-)

MP
07-09-2009, 20:22
Влюбен си в най-добрата си приятелка.Приятел,след като направи тази констатация е важно да премислиш добре ситуацията и да разгледаш възможните действия и следствията от тях.

Можеш да и кажеш.
Ако и кажеш,има 2 варианта - или тя да сподели твоите чувства (тогава следствието е ясно),или да не ги сподели.Ако не ги сподели,има вероятност да останете приятели,не е много голяма,но я има.По-вероятно е обаче да си развалите отношенията,като нямам предвид да се скарате жестоко,просто ще се отчуждите.И няма тя да е причината за това.Тя просто не те възприема като нещо повече от приятел,не може да те възприема,докато при теб е различно.Очакват те дълги и мъчителни нощи на размисъл и самокритика.

Можеш да не и казваш.
В този случай нищо няма да се промени.Тя няма представа за какво си мислиш,мисли си,че всичко е наред.Ти я лъжеш ежедневно с поведението си,държиш се с нея като с приятелка,но искаш повече без да смееш да и кажеш.Ще се мъчиш почти толкова,колкото ако не сподели твоите чувства,защото постоянно ще се питаш : -"Ами, ако...?"
В същото време има вероятност тя да си мисли точно като теб,защото тя реално е в същата позиция,в която си и ти.Ти си и най-добрият приятел и е напълно възможно тя да преминава през същото.По тази причина,всичко написно до момента се отнася и за нея с тази разлика,че ние добре знаем,че ти няма да и откажеш,което е гарантирано щастие.
Никой няма да спечели ако мълчиш,защото на теб ще ти е кофти.Но от друга страна няма да е толкова кофти,колкото ако изгубиш приятелството си.Тук е важно да споменем,че не е задължително да губиш приятелството си.Тъй като причината за всичко е в теб,само от теб зависи дали ще останете приятели ако тя не те обича.Ще трябва да се опиташ да потиснеш чувствата си към нея,да ги разкараш.
Рискуваш във всички случаи.Ако и признаеш - рискуваш да изгубиш приятелството си.Ако не и признаеш - рискуваш никога да не разбереш дали е било възможно и в крайна сметка тя да си намери приятел и да те боли страшно много.
Нека обобщим.Имаш само един шанс да бъдеш щаслив,само една възможност - ако и признаеш.Няма никакви гаранции,че всичко ще се нареди,но имаш гарантирано нещастие във всички други случаи.Заслужава си риска,ако питаш мен.

anSsito
07-09-2009, 23:23
Кофти ситуация..
Аз бих те посъветвала да й кажеш..
Да, тя ти говори за други, които харесва, но все пак може и да има някаква надежда за теб. Никой нищо не знае със сигурност. А и тя все някога би се досетила - все ще си проличи някак, че имаш не само приятелски чувства към нея. А и така не би се чудил "Ами ако?"
И дори да те отхвърли - поне ще си опитал и не се отчайвай. Опитай да продължиш да се държиш така както и преди - макар да ти е трудно..
А дали ще си развалите приятелството - това зависи само от вас. Ако държите един на друг - няма опасност

bog4eto
07-09-2009, 23:28
..никога не съм вярвал в приятелство между момиче и момче :( въпрос на време е някой да поддаде :? ...успех

И аз така.За едно такова приятелство трябва единия да има(или да е имал) чувства.Иначе просто не го виждам.

По темата-Не си залсужава,пич,да мълчиш,по-добре и кажи,пък каквото стане.Момичета БОЛ.

sweetyytweety
07-10-2009, 09:49
може да си развалите приятелството най-добре си харесай др момиче

godji3
07-10-2009, 14:22
кажи и го с булет рози и картичка направо и го казваш наи мн да те отреше или и тя да ти каже и аз те обичам

Brutalkiller666
07-10-2009, 15:10
Изпадал съм в такава ситуация..изпитвах привличане към най-добрата ми приятелка но не смеех да си призная..знаеш ли как постъпих..разбрахме се да се видим,ударих няколко шота преди срещата (колко да дойде куража а не да се размажа) и и признах всичко и също така изясних че това по никакъв начин нема да позвола да ни разваля приятелството и в крайна сметка минаха няколко години от тоя случай и все още продължава да ми е най-добра приятелка..но според мене не трябва да криеш чувстата си..тука много песимисти...може пък силното ви приятелство да помогне за изграждането на една хубава и стабилна връзка..

LetTheMusicTalks
07-10-2009, 15:55
Само жертваш приятелството :(

balsamaa
07-10-2009, 17:36
ами аз бях в същата ситуация казах й чаках известно време щото тя каза че иска да помисли ама в крайна сметка само си развалихме приятелството ..

mylove
07-10-2009, 18:09
според мен и кажи един ден ще съжеляваш че не си и казъл...и не си пробвал,ако те отреже не съжалявай не е последната на земята... с времето всичко се лекува макар и трудно.Успех! :)

Staple
07-10-2009, 23:59
Моят най-добър приятел беше в такава ситуация...и ми призна....аз мн държах на него..и го обичах ,но само като приятел....Поговорихме...на него му беше доста трудно...сигурно около половин година....,но си остнахме бфф..и даже до днес ....сме си така...всичко му споделям и не мога без него.Той казва ,че вече го е превъзмогнал....,но пък намрази сегашното ми гадже......поради факта ,че някога съм го отрязала....и не съм го оценила достатъчно....

Krasencety
07-11-2009, 11:49
Za6to da sam edinstveniq vluben na tazi planeta :-o

:-D :razz:

Споко не си единтвения бъзикат те ;) Сега по темата; според мен е най-добре да си траеш, въпреки че аз съм признавала на приятел такова нещо.. не сме си развалили приятелството заради това..Може би зависи и от човека.

Hilary_
07-11-2009, 11:53
Ами .. кажи и .. нооо не се надявай на същите взаимоотношения, които сте имали до сега ... но така или иначе откакто си го осъзнал за теб не са същите така, че ... :?

BeRSeR
07-11-2009, 12:31
Братле, аз ще ти кажа Действаи, защото при мен се получи :) Бяхме най-добри приятели.. и също както теб започнах супер много да хлътвам по нея.Един ден рискувах и посегнах да я целуна и тя в първия момент се дръпна и каза най добри приятели сме не е редно ,после ми отвърна.Целувките се увеличаваха с времето, тя ми беше и първото момиче с което съм спал, накрая и тръгнахме 8)