PDA

View Full Version : Апатия



black_rose12
06-20-2009, 14:50
Харесвах всичко в него от момента в които се запознахме . Трябваше ми точно една целувка, за да се влюбя и ето че преди време и това стана . И двамата усетихме едно и също и беше прекрасно ,но сега не сме заедно .. Той не искаше връзка тогава , аз се направих , че не ми пука .. В момента сме си приятели .. но чувствата ми са все така плътни вече от 3 месеца и съм убедена и че ще си останат още дълго .. Измъчвам се ..Виждаме се веднъж ..два пъти седмично , заедно с други приятели и помня всеки кратък допир .. Боли ме да съм толкова близо и да не мога да кажа нищо или да покажа по някакъв начин чувствата си ..Защо?.. за да запазя неповторимо приятелство..което наистиня ценя ..А и да направя нещо вече съм почти 100 процента убедена , че няма да отвърне.. а и напоследък не сме чак толкова близки като преди .. в skype веднъж ми пише , a след няколко дена не ми отговаря дори ,.. стои си на линия ... До един момент го разбирах сега вече не .. С никoй до сега не съм изграждала такива уникални отношения... Не разбирам какво се разваля .. Имам чувството , че сама изпускам контрола над нещата .. Страх ме е от хората от предателството.. от апатията .. Само в него бях сигурна ... А сега и него губя и не знам какво да направя.. Благодаря за търпението ..Просто исках да споделя :(

Ilikeliljon
06-20-2009, 15:01
Ей момиче не се вързвай за един човек, защото си загубена. Намери центъра си в себе си :) :) Иначе явно той се отдалечава от теб, не знам какво да те посъветвам относно чувствата ти, но относно апатията и несигурността това мога да кажа.

RaZzer
06-20-2009, 15:02
Ми... до някъде има логика да не ти пише, щото сигурно и той доста е държал на теб и му е било трудно... Обаче ако е така, колкото повече чакаш и в опит да го запазиш като приятел не му казваш нищо, толкова по-голям шанс има да те е преживее... Така че ако ще правиш нещо - давай колкото се може по-скоро! Успех!

Sladurcho
06-20-2009, 15:08
мн се филмираш според мен! на никой не вярваш на никой незнам си какво! трябва да си уверена в себе си и да разчиташ на себе си а не на него! ако го притискаш няма как да не се отдръпва от теб! пък и ако и той те е имал за нещо повече от приятелка а ти си се правила че не ти пука... незнам защо очакваш сега нещо да се промени. Щом цениш приятелството ви и не искаш да го разрушиш се опитай да го приемеш просто като приятел и това е ...

black_rose12
06-20-2009, 16:21
nqma logika da se otdrupva .. toi su6to e ceni i mi go e kazval mn puti .. za6to da se otdrupva .. ne go razbiram :(

Sladurcho
06-20-2009, 16:24
nqma logika da se otdrupva .. toi su6to e ceni i mi go e kazval mn puti .. za6to da se otdrupva .. ne go razbiram :(
може би го притискаш ... знам ли... той може да те цени но да му трябва малко въздух както се казва.... пък и да те цени като приятелка е много по различно от това да те цени като гадже

MayKyTy
06-20-2009, 16:29
Може ли само 1-2 въпроса ? Да започна с "На колко години си?" и да завърша с "Това последния мъж на тази земя ли е?" Така знам, че сигурно малко странно ще ти прозвучи това, което ще те посъветвам и най-вероятно дори няма да му обърнеш внимание, но все пак ми се иска да ти кажа: Щом пишеш в този форум 100% не си стара мома, на която и изтича времето щото биологичният и часовник безмилостно тиктака, така че успокой се малко! Като не виждаш логика в поведението му - ми не я търси най-вероятно просто няма! Ясно ми е, че няма да го забравиш от раз, но все пак започни да правиш нещо по въпроса .... като начало бъди малко (много) по-уверена в себе си!
Успех

Take_That
06-20-2009, 16:48
nqma logika da se otdrupva .. toi su6to e ceni i mi go e kazval mn puti .. za6to da se otdrupva .. ne go razbiram :(

Щом не разбираш държанието защо просто не поговорите на тази тема :)

black_rose12
06-20-2009, 17:26
ema ne ne go pritiskam nqma za kvo smisul govorim si izlizame si normlani otno6eniq . e nai normlani bqha predi celuvkata .. Sega vnimavam to4no tova da ne se lepvam prekaleno .. otstrani izgljeda to4no sqka6 ne mi puka ili mi puka no kolkoto za priqtel ,,,,,,

Sladurcho
06-20-2009, 17:29
ema ne ne go pritiskam nqma za kvo smisul govorim si izlizame si normlani otno6eniq . e nai normlani bqha predi celuvkata .. Sega vnimavam to4no tova da ne se lepvam prekaleno .. otstrani izgljeda to4no sqka6 ne mi puka ili mi puka no kolkoto za priqtel ,,,,,,
след целувката преди целувката...какво разбираш под да не се лепваш ? ти няма как да видиш как изглежда от страни защото с теб става всичко това

black_rose12
06-20-2009, 20:16
znam zaa6toto vnimavam da se durja normalno i nego tursq pove4e ot predi ...