PDA

View Full Version : ЛиПсВа Ми ....... (hug)



babyliss0
06-20-2009, 15:24
Първо ще започна с това,ч е с моя приятел сме заедно от 10 месеца... нО преди около 1 месец дойде неприятна новина,че трябва да замине да работи в чужбина...Имахме само 1 седмица за да бъдем заедно постоянно... За чувставата няма да говоря.. ОБичаме се спор няма..държа на него ..Той ми е първата любов,първото момче на което се отдадах..През тази седмица имаше куп разговори за това дали трябва да сме заедно... Страха в мен надделя и поисках да скъсаме без да се замисля колко ще го нараня.... но след продължителен разговор и от неговите думи разбрах,че не е трябвало да го правя...Исках да се разделим не защото не го обичам а ме беше страх дали няма да ми изневери... Замина..сега всеки ден се чуваме имам камери и по скайп говорим с часове... Сега разбрах,че няма как да е с друга просто работата не му позволява,аи той каза че никога няма да го направи... Аз му обещах същото и съм сиг в себе си...Боли ме това,че не знам колко време ще е там... Тези дни без него.. а всичките ми приятелки с апо двойки ..просто нзз.... Това време без него.... тези чувства. А като се сетя последните ни дни заедно.. денят в, който го изпратих на летището :-# :-# :smt078 Искам да попитам някой имал ли е таква връзка? дали след това са продължили да сте заедно?

ПС Не съм се затворила в нас и в себе си.. излизам забавлявам се,но някак си празно ми е без нег0...Гледам да се прибера в норлани часове за да не с епретеснява,защото знам какво му е на нег0.. И тез тъпи намеци от момчетата като видят,че едно момиче е само толкова го изнервят... Тези тяхни базици към него за мене

ThePowerOfLove
06-20-2009, 15:31
Спокойно, важното е, че се обичате :) Ако си имате доверие - няма да има проблеми :) Не се отчайвай, няма да го държат вечно там :)

TheMaggie
06-20-2009, 15:31
Преди известно време и най-близкият ми приятел замина в чужбина и знам как се чувстваш. Ако се обичате достатъчно ще успеете да поддържате връзка, ако ли не - не ви е било писано. :-D

babyliss0
06-20-2009, 15:37
с него преминахме през много неща..от клюките до това,че ни изкарах ,че сме си изневерявали... Да не говоря ,че всеки ден се виждам с родителите му...по принцип е за 3 месеца от които 1 мина... ,но ако не изкара достатъчно пари ще стои повечко...Исках да отида с него но бях на даскало... и всичко стана много бързо...Страх ме е да не загубу чувствата си към мен.. ;[[[[[ макар че виждам промяна и той ми каза,че осъзнава още повече колко съм му важна и ,че това е едно изпитание...

FatPanda
06-20-2009, 15:43
До края на учебната година остава още 1 седмица
след това ,ако имаш възможност можеш да заминеш при него
ще си прекарате много хубаво,като екскурзия :)
докато той работи ти можеш да се разкарваш из града например ,а след като свърши ще сте заедно :)
А щом сте преминали през толкова много трудности, спокойно можете да преодолеете и тази :)

babyliss0
06-20-2009, 15:54
така е ,но вече започнах работа... ако е за 3 месеца то не остана...1 мина вече.. поне съм благодарна,че се виждаме и говорим ..Явно няма хора преминали през такова препядствие ако мога да го нарека :-o

Ilikeliljon
06-20-2009, 16:14
Май и аз ще трябва да пиша...Има хора, това съм аз. Имал съм много дълга връзка от разстояние и беше много хубаво. Да тъжно ми беше, но правих всичко възможно да се видим, когато можем. Но внимавай, защото може да се обсебите така от разстояние, тоест в живота ви да има само скайпа, по който общувате. Ама ти каза, че си излизаш, така че явно я няма тази опасност. :) :)

haritov
06-20-2009, 16:31
абе то и мойта така мислеше че ще и изневеря ама обратното стана :D

Take_That
06-20-2009, 16:57
Ооо, милата! :-) Аз имах такава връзка от разстояние и знам колко ти е трудно и колко много те боли. Няма да казвам как завърши моята история, дано твоята не е със същия край. Но ако се обичате наистина много и държите един на друг, то всичко ще е наред. Пък и при мен нямаше много шансове да сме заедно тък като момчето живееше там, а твоето отива само на работа :) Успех и не позволявайте на разстоянието да ви скара или пък да бъде пречка за любовта ви :)

babyliss0
06-20-2009, 17:16
Take_that благодаря ти..... Да само за работа е там няма никави шансове да живее..просто Очи ,които не се виждат се забравят -това нахлува в главата ми........на мене ми е мнофо трудно ,но като знам на него какво му е.. без приятели семейство и просто нямам право да го предам ! много разчита на мене... но с времето се нагласям и за най-неприятното което може да стане..

Sladurcho
06-20-2009, 17:19
Много интересно... 1во как реши че след като ти е казал че няма да ти изневери ще си го спази обещанието?2ро "работата му не го позволява" той да не работи в манастир не ми е ясно.... няма лошо че си говорите постоянно или че се гледате на камера... ама това са много километри пък и не се знае кога ще се върне.. няма нищо сигурно в този живот и да не стане така че само дето си го чакала. аз мн мн не разбрах ти на колко си години нито той на колко е,ако се обичате то е ясно че искате да сте заедно ама все пак си го има и съмнението дали няма някой да изневери на другия

babyliss0
06-20-2009, 19:05
sladurcho.... това е така.. Незнам дали времето за което ще го чакам няма да е напразно и то точно лятото.... а относно изневярата... знам колко време може без секс колко издържа с мене... но не е това въпроса..той ако иска ще е с друга нито аз мога да разбера така че....както се казва времето ще покаже

Take_That
06-20-2009, 19:39
Take_that благодаря ти..... Да само за работа е там няма никави шансове да живее..просто Очи ,които не се виждат се забравят -това нахлува в главата ми........на мене ми е мнофо трудно ,но като знам на него какво му е.. без приятели семейство и просто нямам право да го предам ! много разчита на мене... но с времето се нагласям и за най-неприятното което може да стане..

1-во Няма за какво :) Надявам се да съм ти вдъхнала надежда :)
2-ро Не мисли тази поговорка "Очи, които не се виждат се забравят", ако си мислиш постоянно така, предизвикваш съдбата

devi
07-03-2009, 20:00
Гаджето ми от 5 години учи извън България и си идва само за през ваканцийте, за да сме си заедно. Страшно много ми липсва, много държа на него и го обичам повече от всичко. Едва издържам по 1/2 месеца без него, но какво да се прави трябва да търпим. Хубавото е, че сега си се връща завинаги да живее в България при мен. :)
До сега никога не съм се замисляла да късам с него. Не мога без него. Имам чувствот, че без него ще съм празна-пълно нищо. Непрекъснато ме свалят други момчета и почти всеки ден ми предлагат да ми станат гаджета и то все хубави момчета, но аз си обичам само моя и само него искам.

miss_asi
07-03-2009, 20:03
Спокойно, важното е, че се обичате :) Ако си имате доверие - няма да има проблеми :) Не се отчайвай, няма да го държат вечно там :)

+1

babyliss0
07-04-2009, 08:17
ам на въпроса на колко сме.. аз съм на 17 а той на 22 ..сигурно сега ще кажете ама тох е голям, ти си малка.. не е така 2 год се борехме с какви ли не пречки за да бъдем наистина заедно...

soul1199
07-04-2009, 09:44
разбирам те напълно,аз имам такава връзка в момента,само,4е и ние бяхме така,като вас,но вси4ко сега коренно се промени,ве4е не е съ6ото,просто 4увствам,4е не го оби4ам,както преди,въпреки,4е ся лятото 6е си дойде и естественно 6е сме заедно,но неиздържам и ако не си дойде сиг.6е го оставя :(

WondeR TeddY
07-04-2009, 10:35
Хах миличка и аз съм в същото положение и знам колко ти е трудно :( Аз също съм на 17, след някой друг месец 18, а той е на 22 :) Вече 2 месеца е в чужбина и принципно му оставаха още 2, но сега говори с фирми и шефове и много се надявам да го пуснат и да се прибере август месец [-o< Ние сме от по-малко време заедно, но сме супер влюбени един в друг иии абе много ми липсваа 8-) За изневери и такива глупости не си мисли, обича те, преминали сте през толкова неща, ако преминете и през това значи връзката ви е супер силна...не се притеснявай, всичко ще е ок :wink: Успех :)

Fantomche
07-04-2009, 11:44
Само 6ти кажа вярвай в него и във вас.Защото ако покаже и най малко съмнение той ще рухне.

monincetyyy
07-04-2009, 12:01
Aз съм в подобно положение... С приятеля ми сме 7 месеца заедно иии наскоро бяхме скарани и преди седмица се оправиха нещата ( за което се радвам изключително много) обаче.. сега трябва да замине за Австрия.. Тъй като сме музиканти и двамата, той трябва да отиде лятото там на майсторски клас в едно закътано селце до Виена.. ии няма телефони няма интернет... там ще е месец и нещо но мисълта че няма да имаме никаква връзка ме побърква... :cry:
А за това дали ще ти изневери - имай му доверие.. аз не се притеснявам за това (не отричам че е възможно) но вярвам на моя приятел. А и той като се прибере или сам ще ми каже (защото е такъв не може да крие нищо) или аз ще разбера по погледа му.. Наистина нашите случаи показват колко силна е връзката между двама души.. Успех с твоята! Дано като се прибере да сте си заедно и всичко да е идеално :) :-)

.. DeViL mAy CrY ..
07-04-2009, 12:07
Бажното е че връзката ви е силна и вие се обичате.НЕка през това време да те крепи мислълта за него и колко щастлива ще бъдеш,когато отново се прибере.Успех ви желая :smt057

babyliss0
07-04-2009, 13:45
милички,много ви благодаря :-) :-) просто сте страхотни..... значи аз ако го оставя,защото и на мене не ми е хич лесно да съм с тая мисъл,той ще рухне..аз съм човека на когото може да си каже всичко... 1 ден не бях му званяла и вчера няма да ви казвам какво стана..ако искате ще разкажа ;[;[;[ и моя принципно щеше да е за 3 месеца сега ми говориии да се връща декември.... и направо нзз..дори и да се разделим аз няма да започна нова връзка..и просто се чувствам длъжна да съм с него да го покрепям..и аз се убедих,че тои ми е верен просто толкова еднообразно ежедневие не съм виждала..... А и най-лошото,ако се разделим ще е много кофти,защото сме (бяхме докато не замина) 4 двойки и постояно заедно..и как си представяте след това.нзз.. А на всички ви пожелавам да се приберат приятелите при вас п0-бързо и да се гушните... Няма да говоря колко го обичам...