PDA

View Full Version : ревност....



WhyNot
06-20-2009, 16:04
какво мислите за ревността?досадна,знак че човекът държи много на вас ииии как бихте постъпили??? :shock:

MayKyTy
06-20-2009, 16:06
Попринцип всичко си има граници и в някаква по-малка степен ревността може да се приеме като нещо много мило, но има и такива, които буквално са БОЛНИ и тогава става страшно .... 8-)

kobrichka
06-20-2009, 16:10
В умерени количества ревността е приемливо. Така човекът до теб ти показва, че го е грижа за теб и че не иска да те изгуби. Мине ли тази граница връзката се проваля. Силната ревност е равна на болестно състояние. В умерени количества чрез ревността ти показва даден човек, че те обича. Прекоси ли се тази граница става лошо и неприятно и за двамата.

Sladurcho
06-20-2009, 16:22
В умерени количества ревността е приемливо. Така човекът до теб ти показва, че го е грижа за теб и че не иска да те изгуби. Мине ли тази граница връзката се проваля. Силната ревност е равна на болестно състояние. В умерени количества чрез ревността ти показва даден човек, че те обича. Прекоси ли се тази граница става лошо и неприятно и за двамата.

+1 с тази разлика че не мисля че е чак болесно състояние ама е по добре да не се прекалява....

izlishna
06-20-2009, 16:31
Не е досада! Щом ревнуваш някого занчи да държиш на него, не искаш да го изгубиш, искаш да е само твой , искаш най-доброто за него .. абееее хD.. щом обичаш човека до себе си няма как да избегнеш ревността.. няма момче или момиче което да не ревнува приятеля/ката си ако наистина има чувства към нея и иска да го/я предпази от досадните типове и типкИии xD според някой ревността е да навреди себе си ..Според мен проблемът не е в ревността като чувство, а в това как го показваш. абее не е досада и тфа е ! :D:D

Hilary_
06-20-2009, 16:33
Всяка жена би искала малко да бъде погъделичквано от време на време нейното самочувствие .. ноо ако е прекалено става зле... ако липсва също ... :D :D

elsy
06-20-2009, 16:33
Досадна е само когато постоянно ти се натяква, иначе на кой не би му било приятно да види, че другия проявява интерес към него 8-)

izlishna
06-20-2009, 16:38
+1 с тази разлика че не мисля че е чак болесно състояние ама е по добре да не се прекалява....

Sladurancho когато обичаш някого безкрайно много и не можеш без него .. му е позволено и простено да прекалява с ревността :Pp ..

MayKyTy
06-20-2009, 16:40
+1 с тази разлика че не мисля че е чак болесно състояние ама е по добре да не се прекалява....

Sladurancho когато обичаш някого безкрайно много и не можеш без него .. му е позволено и простено да прекалява с ревността :Pp ..
да бее, личи ти че не си попадала на такива, които само за това, че си казал здрасти на някого и вече си най-голямата курва ии какво ли още не ... просто само не казвай, че е позволено :shock:

ThePowerOfLove
06-20-2009, 16:44
В умерени количества е знак за загриженост и внимание, а иначе - власт. Би ми било приятно понякога приятелят ми да ме ревнува, но постоянно да ми държи сметка какво правя - това би било доста досадно.

izlishna
06-20-2009, 16:57
да бее, личи ти че не си попадала на такива, които само за това, че си казал здрасти на някого и вече си най-голямата к***а ии какво ли още не ... просто само не казвай, че е позволено :shock:

не искам и да попадам ;)

Sladurcho
06-20-2009, 16:58
+1 с тази разлика че не мисля че е чак болесно състояние ама е по добре да не се прекалява....

Sladurancho когато обичаш някого безкрайно много и не можеш без него .. му е позволено и простено да прекалява с ревността :Pp ..
това че аз ти позволявам не означава че при всички е позволено :oops:

angeltears
06-20-2009, 18:18
В умерени количества ревността е приемливо. Така човекът до теб ти показва, че го е грижа за теб и че не иска да те изгуби. Мине ли тази граница връзката се проваля. Силната ревност е равна на болестно състояние. В умерени количества чрез ревността ти показва даден човек, че те обича. Прекоси ли се тази граница става лошо и неприятно и за двамата.

+1 за това :) Обаче не е хубаво и изобщо да липсва, защото така човека отсреща се чувства незабелязан. Умерено е най-добре :P За такива глупости като коя си погледнал/а или защо този/тази те гледа, тогава вече си е доста глупаво и излишно :)

flowerlina
06-20-2009, 18:27
В умерени количества ревността е приемливо. Така човекът до теб ти показва, че го е грижа за теб и че не иска да те изгуби. Мине ли тази граница връзката се проваля. Силната ревност е равна на болестно състояние. В умерени количества чрез ревността ти показва даден човек, че те обича. Прекоси ли се тази граница става лошо и неприятно и за двамата.

Elika
06-21-2009, 12:03
Ммм.....ревност...знам я много добре...понякога самата аз ревнувам....Може би защото ме е стах че ще ми опткраднат гаджето...Но въпеки това съм против ревнуването :booooomb: :booooomb: :booooomb:

vampirekiss
06-21-2009, 12:58
Ревнива съм и това често ме убива от вътре.Това чувство е нож с две остриета.

vesSynkaa
06-21-2009, 13:05
Пфф предишното ми гадже беше бати ревнивеца и заради тази ревност
най-накрая го зарязах .. :? То не се търпеше.. :? Постоянно трябваше да знае къде съм,с кого съм, какво правя .. Ако не излезнех 1 ден с него почваше да се сърди и да се кара с мен ,, Постоянно викаше , че съм излизала с други момчета и го лъжа ,, ревнуваше дори, че харесвам Уентуърт Милър .. Представяте ли си, ревнуваше от негоо ?! :shock:
и то как така .. като аз дори няма да го видя, аз просто го харесвам като актьор , мъж .. :? абе тва ревността е .. и аз ревнувам , ама чак пък толкова :?

WhyNot
06-21-2009, 13:28
Ревнива съм и това често ме убива от вътре.Това чувство е нож с две остриета. и аз съм така но не винаги го показвам но когато вече неиздържа ставам непоносим :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-22-2009, 03:30
по принцип не съм много много ревнива... само ако наистина имам повод... ;] :-o

mechtaq_za_teb
06-22-2009, 04:36
Много си зависи. Ревността е знак, че човекът отсреща не му е безразлично за теб, но пък всичко си има граници. Понякога е доста задушаваща, макар и да няма повод за нея.

Aicken
06-22-2009, 07:13
аз съм нормално ревнив 8) мисля че ме понася без проблем приятелката не и казвам нито кво да прави нито нищо... дано обаче не я хвана в крачка щото ще и изпотроша кокалите. 8-) хич не сам ревнив иначе :lol:

Ilikeliljon
06-22-2009, 07:15
Пфф предишното ми гадже беше бати ревнивеца и заради тази ревност
най-накрая го зарязах .. :? То не се търпеше.. :? Постоянно трябваше да знае къде съм,с кого съм, какво правя .. Ако не излезнех 1 ден с него почваше да се сърди и да се кара с мен ,, Постоянно викаше , че съм излизала с други момчета и го лъжа ,, ревнуваше дори, че харесвам Уентуърт Милър .. Представяте ли си, ревнуваше от негоо ?! :shock:
и то как така .. като аз дори няма да го видя, аз просто го харесвам като актьор , мъж .. :? абе тва ревността е .. и аз ревнувам , ама чак пък толкова :?

Хахахаха Уентуърт Милър, тя и моята бившата го харесваше :razz: :razz: :razz: Ама не съм ревнувал, аз като обяснявам, че ревността не идва от любов, после да ми разправят, ти си жив пример :) :)