PDA

View Full Version : Мъж убива и разчленява майка си и сестра си



bubblebabe
06-20-2009, 17:39
А аз... аз нямам думи...

Canis_Dirus
06-20-2009, 17:44
А как реши, че са разчленени? Те и цели пасват в чували.

Правилно е постъпил. Няма да остави някакви жени да му се качват на главата я!

Cadmium
06-20-2009, 17:45
----

LetTheMusicTalks
06-20-2009, 17:45
Видях по новините :(

bubblebabe
06-20-2009, 17:46
А как реши, че са разчленени? Те и цели пасват в чували.

Правилно е постъпил. Няма да остави някакви жени да му се качват на главата я!Той е признал, а й нали са проверили какво има в чувала.


Ебати хората сте...

anitram
06-20-2009, 17:49
А как реши, че са разчленени? Те и цели пасват в чували.

Правилно е постъпил. Няма да остави някакви жени да му се качват на главата я!Той е признал, а й нали са проверили какво има в чувала.


Ебати хората сте...

Canis_Dirus
06-20-2009, 17:50
А как реши, че са разчленени? Те и цели пасват в чували.

Правилно е постъпил. Няма да остави някакви жени да му се качват на главата я!Той е признал, а й нали са проверили какво има в чувала.


Ебати хората сте...
Нарязан на парчета труп?

Е това е новина!

bubblebabe
06-20-2009, 17:54
А как реши, че са разчленени? Те и цели пасват в чували.

Правилно е постъпил. Няма да остави някакви жени да му се качват на главата я!Той е признал, а й нали са проверили какво има в чувала.


Ебати хората сте...
Нарязан на парчета труп?

Е това е новина!Ами да;
вчера около 18ч убил майка си с бухалка и после към 3ч убил и сестра си... разчленил ги...

Canis_Dirus
06-20-2009, 17:56
Само дето телата били цели. Не са разчленени.

EroSennin
06-20-2009, 17:59
искам да имам такъв баджанак :)

не това никак не е смешно, но така е :С сега ББ ще излезне и ще каже че за това са виновни комунистите

bubblebabe
06-20-2009, 18:00
Само дето телата били цели. Не са разчленени.Едва ли баща ми ще ме излъже...

Canis_Dirus
06-20-2009, 18:03
искам да имам такъв баджанак :)

не това никак не е смешно, но така е :С сега ББ ще излезне и ще каже че за това са виновни комунистите
Комунизмът се строи с мъртвите тела на майките и сестрите на комунистите! 8-)

bubblebabe
06-20-2009, 18:04
Като не ви пука, не пишете в темата!

ScionOfStorm
06-20-2009, 18:10
не, мен ми е интересно, тея дето се правят тука на големите пичове, някой психопат ако им заколи двама от най-близките души, дали ще им е толкова комично-иронично.

то бива да си дебил, бива, ама има някакви граници всичко бе, мама му!

bubblebabe
06-20-2009, 18:16
не, мен ми е интересно, тея дето се правят тука на големите пичове, някой психопат ако им заколи двама от най-близките души, дали ще им е толкова комично-иронично.

то бива да си дебил, бива, ама има някакви граници всичко бе, мама му! ;-)

Canis_Dirus
06-20-2009, 18:16
^
Изобщо няма да ми е смешно. От такива психопати файда няма. Да беше някой известен и богат да организирам залагания, колко години условно ще му дадат, ама така. Ни кръвнина, ни пари от залози.

Няма келепир в тая работа.


Какво се очаква от нас? Да изкажем възмущението си, как може да има такива психопати (вероятно наркозависими) и после да тръгнем да говорим за проблемите на обществото, докато стигнем до заключението, че властта в България е корумпирана?

И това поради факта, че са умрели 2 души?
Че те на ден повече млади хора в България умират от липса на качествено медицинско обсулжване и невъзможността да си купят лекарства.

А да подобни психопати няма как да бъдат спрени. minority report е само филм.

Bianca
06-20-2009, 18:26
Канисе, много си кух. Не ти пука, ама това не значи, че трябва да се ПОДИГРАВАШ. Има тънка граница между тези две неща, а ти като че ли я прекрачваш "леко".
Ай сиктир.

w0sh
06-20-2009, 18:53
А вие не схванахте ли, че тук новината е, че бащата на бъбъбъбъбъбъбъл е ченге и е главно действащо лице в разрешаването на случая...

аман...

bubblebabe
06-20-2009, 19:04
А вие не схванахте ли, че тук новината е, че бащата на бъбъбъбъбъбъбъл е ченге и е главно действащо лице в разрешаването на случая...

аман...дРЪН ДРЪН ДРЪН

Bianca
06-20-2009, 19:05
А вие не схванахте ли, че тук новината е, че бащата на бъбъбъбъбъбъбъл е ченге и е главно действащо лице в разрешаването на случая...

аман...
И това го има.
Но нещата се развиха в друга посока.

Canis_Dirus
06-20-2009, 19:41
Канисе, много си кух. Не ти пука, ама това не значи, че трябва да се ПОДИГРАВАШ. Има тънка граница между тези две неща, а ти като че ли я прекрачваш "леко".
Ай сиктир.

Подиграване, а? Е па, айде да му кажем ПОРИЦАНИЕ!

Порицавам фалшивия морал.

Ако утре огромен метеорит се насочи към земята и смел оператор на сонда от тексас го вризи ще е баси пича и няма да е поредния тъп касов екшън. Ама е на.


И на хора, които употребяват думички, без да знаят значението им, ще се подигравам колкото искам!

Bianca
06-20-2009, 19:42
искам да имам такъв баджанак :)

не това никак не е смешно, но така е :С сега ББ ще излезне и ще каже че за това са виновни комунистите
Комунизмът се строи с мъртвите тела на майките и сестрите на комунистите! 8-)
Аз на това му викам подиграване, явно са ти изкривени вижданията, бате.

Canis_Dirus
06-20-2009, 19:44
искам да имам такъв баджанак :)

не това никак не е смешно, но така е :С сега ББ ще излезне и ще каже че за това са виновни комунистите
Комунизмът се строи с мъртвите тела на майките и сестрите на комунистите! 8-)
Аз на това му викам подиграване, явно са ти изкривени вижданията, бате.

Мислиш си, че е подиграване, защото си комунистка!
Комунистите са виновни за всичко! От глобалното затопляне до нарушения биологичен ритъм на ядрения часовник на програма Хоризонт на БНР!

ScionOfStorm
06-20-2009, 20:18
канисе, не съм поискал от никого да издига словесен гроб със словесен ритуал по оплакване на загиналите.

но винаги правенето на ташак с такива работи ми е било толкова кухо и противно, че нямам думи.

в смисъл - смешно е, че фризьорка три дни изнасилва крадец, че напоркан с водка скача от 3 етаж и оцелява или си чупи крака десния, но оцелява...но това не е.

Canis_Dirus
06-20-2009, 20:31
Иронията, сатирата и хумора не винаги целят да са смешни ;)

ScionOfStorm
06-20-2009, 20:35
това го знам перфектно. но твоето леко зави, както и някои други мнения. ;) явно само в моите възприятия..което е добре.

jghgh
06-20-2009, 20:37
искам да имам такъв баджанак :)

не това никак не е смешно, но така е :С сега ББ ще излезне и ще каже че за това са виновни комунистите
Комунизмът се строи с мъртвите тела на майките и сестрите на комунистите! 8-)
Аз на това му викам подиграване, явно са ти изкривени вижданията, бате.

Мислиш си, че е подиграване, защото си комунистка!
Комунистите са виновни за всичко! От глобалното затопляне до нарушения биологичен ритъм на ядрения часовник на програма Хоризонт на БНР!
Ох, как извърташ с тая "тънката" ирония. Жалък си.
Мда, Scion и Бианката са прави ;)



Отказах се да коментирам тая тема като й видях 1вата страница... само че тия постове на тия двамцата като ги видях се пообнадеждих... то имало и нормални хора.

Окей, нека умират всеки ден хора. Тва не значи че трябва да не ти пука.
Ще ти пука за всички и това е. Независимо дали го огласяват или не. Това е то да те боли сърцето за България. И не само за нея. И за личната, индивидуална трагедия. В случая че близките на разчленените, приятелите им ще страдат много от това.. тва е трагедия, причинена от някъв психопат с 1капка мозък в кухата тъпа тиква.

Но вие сте някви шибани и явно ви кефят повече статистиките, по тях да отронвате съжаление. Не мога да си представя за нормална реакция да се подиграваш, да иронизираш, да изместваш темата на "на кой потребител баща му е ченге", etc, вместо да се втрещиш от тая брутална реалност, да вникнеш дори за секунда в драмата на индивида. Ти не си ли представяш какво се е случило?!
Да, не на теб, не на някой твой близък - това е просто някаква новина за шашкане. Но си е сериозна работа.
Аре малко уважение де.

Е ДЕ!

bubblebabe
06-20-2009, 20:39
А вие не схванахте ли, че тук новината е, че бащата на бъбъбъбъбъбъбъл е ченге и е главно действащо лице в разрешаването на случая...

аман...
И това го има.
Но нещата се развиха в друга посока.Ш грешка сте.

machoka
06-20-2009, 20:42
Бъдете малко по-широкоскроени.
Този, който преживява всяка лична трагедия като своя си заминава пръв от този свят незаслужено, а мисля че всички вие имате какво да дадете на родината си.

Canis_Dirus
06-20-2009, 20:52
Ох, как извърташ с тая "тънката" ирония. Жалък си.
Мда, Scion и Бианката са прави ;)



Отказах се да коментирам тая тема като й видях 1вата страница... само че тия постове на тия двамцата като ги видях се пообнадеждих... то имало и нормални хора.

Окей, нека умират всеки ден хора. Тва не значи че трябва да не ти пука.
Ще ти пука за всички и това е. Независимо дали го огласяват или не. Това е то да те боли сърцето за България. И не само за нея. И за личната, индивидуална трагедия. В случая че близките на разчленените, приятелите им ще страдат много от това.. тва е трагедия, причинена от някъв психопат с 1капка мозък в кухата тъпа тиква.

Но вие сте някви шибани и явно ви кефят повече статистиките, по тях да отронвате съжаление. Не мога да си представя за нормална реакция да се подиграваш, да иронизираш, да изместваш темата на "на кой потребител баща му е ченге", etc, вместо да се втрещиш от тая брутална реалност, да вникнеш дори за секунда в драмата на индивида. Ти не си ли представяш какво се е случило?!
Да, не на теб, не на някой твой близък - това е просто някаква новина за шашкане. Но си е сериозна работа.
Аре малко уважение де.

Е ДЕ!

Точно. Това е персонална трагедия. На малък кръг хора! Какво се засяга държавата от това?
Това е материал за тираж!

И да те светна - личната трагедия не вреди по никакъв начин на обществото, когато си остава лична.
Ами да - хора умират всеки ден! И са умирали всеки ден в продължение на повече от 10 000 години.
Предлагам да се запознаете със съдбата на всеки един от 10 000 човека загинали по насилствен начин днес!
Предлагам ви да се запознаете с мъките на всички 5000 изнасилени днес жени!


Предлагам да научите значението на думата \"разчленен\", защото от 3 страници ми бърка в мозъка, че я употребявата, за да драматизирате.

Драмата на индивида, е че се е втренчил в детайлите. В онова "зверско убийство" в "покушението на..." и тотално е загубил представа за цялостната картина. Драмата на индивида е, че предпочита да гледа Бай Брадър, за да следи живота на 10 определени индивида и да разбере, какво ги вълнува, вместо да потърси нещо универсално.

Уважение? Към какво? Към "трагедията"?

Обещавам да си посипя ритуално главата с пепел и да скърбя 40 дни за трагично загиналите мъжка

ScionOfStorm
06-20-2009, 20:57
you exaggerate a bit, mate ;)

никой не иска посипване. никой не твърди, че това е единствена трагедия. всъщност, никой не й обръща толкова внимание и не я взима присърце.

уважението може и да се изрази в това да не се изхилиш тъпо и овче-тип просто. или да не пишеш пак може да е своебразно уважание, стига да не си се подиграл с това.

*свива рамене* вече почва да се излиза яко от рамките, тъй че по-добре да се спре. никой не му е фикс-идея вживяването в този случай. или в другия, или в третия.

jghgh
06-20-2009, 21:01
Е.. 'кей.. хора умират всеки ден <- това ли трябва да е безразличния аргумент?

А и е редно да се информира обществото за подобни убийства, да не говорим че действа поучително.. или поне на мен, щото дрънкам как ще килвам наляво и надясно неприятни за мен хора, но като науча за нещо подобно осъзнавам че не съм способна дори мигла да им откъсна в сравнение с такова зверство :shock:

Не беше нужно да подхождаш така саркастично и не, наистина не си пролича че си го казал с няква нотка на съчувствие.

Между другото наистина ли мислите че ще е по-добре да не бъдат разгласявани подобни неща? Никога да няма новини за убийства от такъв ранг?
Аз считам че по-тежките убийства, скандализиращите неща трябва да са огласявани. Между другото, защото им се дава гласност, във Варна съм участвала в подписка на приятели на убитото момче в дискотеката - ако тоя случай не се беше разгласил (а той се е случил в София), нямаше аз във Варна да подписвам за адекватна присъда на гаменчетата, потрошили приятеля си.

rauwkost
06-20-2009, 21:03
Пф.. много ми е интересно какво ще постигнете с тия мнения от рода на "о, браво на пича" "о, крайно време беше" и т.н. !? Никой не ви е искал съчувствието, като сте толкова коравосърдечни просто подминете темата и не пишете вътре, защото съм сигурна, че ако един ден недай Боже това се случи на вас, няма да мислите по този начин нали?! Грехота е просто..

Canis_Dirus
06-20-2009, 21:10
Кой решава, за какво е редно да бъде информирано обществото?

Обществото защо не е информирано, че флуорирането на водата убива?

Обществото знае ли, че във ВСЕКИ Дом за безпризорни деца се шири педофилия? Че това е СЪЗНАТЕЛЕН избор на децата?


И какво станало - продаден апартамент, вероятно наследствен. Понеже в БГ няма традиция да се пише завещание, следва, че маякта има 50%, а децата по 25% идеална част от продадения апартамент. Тоест сина е бил в правото си да иска пари.
Не са му дали - упражнил е саморазправяне.
Нещо, което в някои случай самите вие подкрепяте и призовавате към него. Примерно случай с педофилия.



ОБАЧЕ в случая има намасени наркотици. НАРКОТИЦИТЕ СА ЛОШИ, ДЕЦА!

И хоп - новина.

Кур за такива новини!
Кур за начина, по които са поднесени.
Кур за смелената и поднесена информация.

И защо да не мога да се отнасям подиграветелно към нещо такова?

Табу? Обществени норми?

НЕ харесвам обществото.


Айде бе, бъдете оригинални, бъдете уникални! Бъдете различни! Радвайте се на смъртта! Някои култури го правят.

Като не ви харесва, какво пиша - не го четете.

Bianca
06-20-2009, 21:14
Бил е в правото си?!? ТИ ЧУВАШ ЛИ СЕ?!
А за нотариуси да си чувал, ала-бала? Нее, по-лесно е да хванеш бухалката и хоооп – работите ти са уредени.

Canis_Dirus
06-20-2009, 21:15
Бил е в правото си?!? ТИ ЧУВАШ ЛИ СЕ?!
А за нотариуси да си чувал, ала-бала? Нее, по-лесно е да хванеш бухалката и хоооп – работите ти са уредени.
Бил е в правото си да иска пари, ако случаят е тъкав, какъвто обясних.

rauwkost
06-20-2009, 21:16
Canis_Dirus, педофилията е съвсем различно нещо, което трябва да се наказва подобаващо. Тъй като няма как да упражниш педофилия върху педофил, трябва да го накажеш по друг начин, което означава че един много здрав и травмиращ бой би могъл да се съпостави горе-долу с травмата нанесена на детето! Но в тази ситуация точно, за каквото и да става дума - НЯМА ОПРАВДАНИЕ! Какъв изверг трябва да си за да избиеш семейството си!? ИСКАМ ДА МУ СЛОЖАТ ДОЖИВОТНА, МАКАР И ДА ЗНАМ ЧЕ ЩЕ СЕ РАЗМИНЕ ЛЕКО!!!

machoka
06-20-2009, 21:17
Я чакайте малко.

Личната драма си е ЛИЧНА, повече от грозно е да се разпространява по медии трагедията на хората и това да е по-тиражирана новина от пристигането на Мадона. Това е драма на индивида, а не държавен проблем и НЕ ЖЕЛАЯ да бъда информиран за всякакви разчленявания, обезглавявания и т.н.
Крайно време е някой да наложи подходящата цензура в медиите.

Колите минават със 150км покрай дърветата-паметници, които са станали не по-малко трагично паметни плочи на цели семейства, но когато Ани Салич обяви нещо в телевизора, у всеки се пробужда прима патриотът и започва да се бие в гърдите в що за държава живеем.

Ето това е за мен неподходящата ирония, само че на съдбата а не на КАнис-Дирус.

malone
06-20-2009, 22:02
Супер гадна история.Младост 3 и особенно тези три еднакви блока сме си с лоша слава на убийства самоубийства и тн.До колкото разбрах момчето си е било просто наркоман-което естественно няма как да смекчи вината му.Още като ми казха днес наще и като видях лентите си казах поредния самоубиец,дотолкова съм свикнал да стават подобни неща.Междудругото не се видяха никви медии и се бях зарадвал,че няма да разгласят и този случай,но явно всякаква криминална хроника е добре дошла за журналистите.

RhytmiX
06-20-2009, 23:00
о СЪЖАЛЯВАМ, много СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ НЕ СЪМ ХУМАНИСТЧЕ и не правя потоп от сълзи всеки път като чуя за нечия смърт, СЪЖАЛЯЯЯВААААААМММ :/

деееееееба майка ви лигава
е ти си ебати лайното с извинение. ако некой заколи майка ти и баба ти едновременно кво ше каеш ?

Cadmium
06-20-2009, 23:08
----

clever
06-21-2009, 00:23
в какъв свят живеем ......................... :?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-21-2009, 00:28
Потресаващо и смущаващо ... пълна деморализация, деградация де не знам си какво ...

chelsea
06-22-2009, 22:03
ужас, ужас. да се гръмнем и аз, барем и за мене говорят по телевизора..

balon4eee
06-22-2009, 22:06
този който е бил 4 год на джам (амфетамин) и не е ял и спал през тези 4год ли ? Мислете си каквото искате за мен , но ще споделя , 4е когато съм имала случай да съм друсала джам и не спя по 2-3 дни след това най-малкото нещо ме изкарва извън релси така 4е не се у4удвам ...

chelsea
06-22-2009, 22:11
http://farm2.static.flickr.com/1385/1418803842_7a8ff06eb4_o.jpg

а сега дружно да се боцнем.

LizZz
06-23-2009, 04:43
Оказа се, че с тоя човек сме куфяли заедно на един концерт.
Ебати...

balon4eee
06-23-2009, 10:30
този който е бил 4 год на джам (амфетамин) и не е ял и спал през тези 4год ли ? Мислете си каквото искате за мен , но ще споделя , 4е когато съм имала случай да съм друсала джам и не спя по 2-3 дни след това най-малкото нещо ме изкарва извън релси така 4е не се у4удвам ...

Значи да очакваме скоро твоите 15 минути медийна слава...
ха много е съмнително тва да се случи