PDA

View Full Version : Момчетата все повече заприличват на момичета....



Страници : [1] 2

gabi_94
06-20-2009, 17:21
Искам просто да споделя колко съм шокирана от действията на много момчета в днешно време. Какво става бе хора??? :shock: Един приятел вчера беше с бял панталон и го гледам с прашки, личеше си :shock: , питам го и ми вика че били мъжки прашки :? всъщност аз знаех че има и такива но не ми се щеше да го видя :oops: В училище пък има момчета които си прикриват пъпките с коректор :shock: личи си просто. Какво ви става бе момчета превъртяхте ли? И не е само това, познавам много момчета които си изправят косата с преса, имат собствени преси, собствени епилатори, фон дио тени. И сега ще кажете че са гейове, не, не са :shock: Относно космите, освен ако момчето не е горила с една вежда и с черни дебели косми, няма смисъл да ги маха. Но аз виждам момчета, чийто косми въобще не са грозни и дебели и черни. а те ги махат, понеже сега е модерно - става въпрос за краката и ръцете. Просто исках да споделя това което мисля, пък вие също споделете какво мислите. Почвам да се плаша, че един ден момчетата ще бъдат точно като момичетата :lol: :oops:

Goddess
06-20-2009, 17:37
Свръх метро сексуални...за мен си е педерастия. Приемам и гейове и би сексуални, транс сексуални, но не и такива неосъзнати индивиди.
Правят всички тези неща изброени по - горе, а се изявяват като страшните мъже. На изчезване са вече истинските момчета / мъже.

bloodyF
06-20-2009, 17:39
Свръх метро сексуални...за мен си е педерастия. Приемам и гейове и би сексуални, транс сексуални, но не и такива неосъзнати индивиди.
Правят всички тези неща изброени по - горе, а се изявяват като страшните мъже. На изчезване са вече истинските момчета / мъже.


+1.. :?

your_secret
06-20-2009, 17:41
Отвратително е, много мразя и такива гейчета, които ходят по Червило и 4ти км :? :? Ужас, момчетата яко се изпедерастиха и изнежиха :? :? :?

fatalgirl
06-20-2009, 17:41
На изчезване са вече истинските момчета / мъже.

Напълно си права +1 ;-)

sexy_doll
06-20-2009, 17:45
Тези дни видях момче с оскубани вежди :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: Ужасно е!!!

LovEsIckk
06-20-2009, 17:47
Свръх метро сексуални...за мен си е педерастия. Приемам и гейове и би сексуални, транс сексуални, но не и такива неосъзнати индивиди.
Правят всички тези неща изброени по - горе, а се изявяват като страшните мъже. На изчезване са вече истинските момчета / мъже.


+1.. :?

точно казано

Shalala
06-20-2009, 17:55
Ами,аз по-принцип,не съм като другите "фешънчета" с обръснати крака,и с исправени коси от които не можеш да им видиш феиса,аз съм си нормален,но защо вие момичета смятате така,аз пък забелязвам,че момичетата не харесват момчета които не си бръснат краката,веждите,несе изправят,не са с някви очила с които мязат на мухи лаинарки....И аз се отчаивам,за момичетата,че харесват такива геиове,ъма,пък,аз кът съм нормален.....
мисля че схванахте кво искам да кажа..

Goddess
06-20-2009, 18:07
Ами,аз по-принцип,не съм като другите "фешънчета" с обръснати крака,и с исправени коси от които не можеш да им видиш феиса,аз съм си нормален,но защо вие момичета смятате така,аз пък забелязвам,че момичетата не харесват момчета които не си бръснат краката,веждите,несе изправят,не са с някви очила с които мязат на мухи лаинарки....И аз се отчаивам,за момичетата,че харесват такива геиове,ъма,пък,аз кът съм нормален.....
мисля че схванахте кво искам да кажа..

Да бе, гаджето ми ще е по - клъощаво, по - гримирано, по - епилирано от мен и ще ми ходи като гъзела...Не ги знам какви са тези момичета. Явно по - болни и от изпедерастените им идеали за "мъже".

EarthShaker
06-20-2009, 18:11
куриозното е, че хем една част се оплаквате, че се изпедерастяват, хем друга по-голяма част се оплакват, че не го правят :D

Aniiiii
06-20-2009, 18:11
Лелел Точноо! Ужасни саа!
Моя приятел ме питаа дали да си махне космите на краката (не съм в БГ, ама и тук ги хвана нещо тая "мода") ии аз като го чухх направо лошо ми стана. Казах му повече да не си го и помисля това! То ебасии "мъжете" .. Ужасс! :x

Goddess
06-20-2009, 18:18
Обезкосмяването на краката и ръцете някакси го приемам. В зависимост какви са самите косми...Има мъже със супер черни и супер рунтави и гъсти...В този случай - да.

EroSennin
06-20-2009, 18:27
ама жените са виновни, било по хигиенично, по поддържани и т.н. това са глупости, вярно е че и мен по 1 време ме кефеха как изглеждат но не могат да усетят кога да спрат, 1 е да си спретнат друго е да си педал :?

BloomF
06-20-2009, 19:07
Наистина е много странно да видиш момче с повече грим от теб...

kuklichka_bg
06-20-2009, 19:10
така еееее 8-)

smiirnoff
06-20-2009, 19:14
ии не , жените не са виновни , за това , че вече повечето момчета са по - спретнати и наконтени от момичетата ;д 8-) .. от моя клас има само един такъв , който просто ме побърква // изправя си косата с преса ( ест. , то тва сигурно вече е нормал за момчетата ;д ) , слага си коректор ( най - голямата изцепка беше да попита едно момиче какъв ползва тя ;д ) , за космаците да не говорим ( то тоя се е пипнал навсякъде . ръце , крака , вежди , сичко от до ;д . ) фешън е естествено , ходи си с педалските тениски ( от Terranova си беше зел една и повярвайте ми , беше женска ;д , цяло даскало - момичетата имаха такива като неговата ;дд ) , с чантичката на адидас и прай забележка някой като го бутне или го сръчка ( тотално писка като жена ;д ) и НЕ не е гей , се пак се заглежда по момичета ;д .. а най - отвратителна е косата му .. изправена с преса , зализана на едното му око , а най - грозно е как се съчетава с неговия " клюн " ( не искам да се подигравам , но по дяволите поне като има такъв нос да не го прай толкова забележим .. като се залиже е отвратително ;хх ) .. просто всеки ден като го видя и се побърквам .. ;хх :-x


явно просто сега е на мода , момчетата да са " извратено метросексуални " ;дд . Дай Боже да се осъзнаят ;д

8-) 8-) 8-)

sladur4etyYy
06-20-2009, 19:21
и аз се съгласявам 8-) ужасни са. а, момичета, замислете се.. и без тва мъжете на света са по- малко на брой от жените. сега 2/3 от подрастващите момчета приличат на женички (тенденцията е броят им да нараства). та, какво ще правим ние, как ще си намерим нормални, истински мъже?! почвам да се плаша... май на 1 свестен мъж ще му се падат по 6 жени средно :D

EroSennin
06-20-2009, 19:30
вие ги харесвате и им пускате, не им пускайте да видят че ще се усетят че проблема е в тях и ще се оправят :)

Shalala
06-20-2009, 20:21
точно,пусксат на некви геиши,пък на нормалните момчета не,еми кво искате бе да го е*а,сега тука които сте в форума не ви познавам не мога да кажа,говоря за момичета които познавам...те и те не са кои знаи колко стока де...

Rowdy
06-20-2009, 20:24
я някоя девойка да дешифрира "истинския мъж" ... щото на истинския мъж му миришат краката, има голям и космат корем.. и т.н. Айде,ч е ми е интересно :-D

Shia
06-20-2009, 20:27
Аз не виждам какъв е проблема с коректора за пъпки.Да,странно е мопмче да се интересува от козметика,но нали не е приятно целият да е пъпчасал и всяка мацка да се гнуси да го пипне.Премахва си проблемната кожа и аз ,ако можех щях да махна някои много гадни пъпки на приетяля ми.

YaNcHeToOo
06-20-2009, 20:44
Свръх метро сексуални...за мен си е педерастия. Приемам и гейове и би сексуални, транс сексуални, но не и такива неосъзнати индивиди.
Правят всички тези неща изброени по - горе, а се изявяват като страшните мъже. На изчезване са вече истинските момчета / мъже.

myHeartIsOnlyForYou
06-20-2009, 21:01
ама жените са виновни, било по хигиенично, по поддържани и т.н. това са глупости, вярно е че и мен по 1 време ме кефеха как изглеждат но не могат да усетят кога да спрат, 1 е да си спретнат друго е да си педал :?
Точно така..Но не съм съгласна с изкаванията,твърдящи че всички момчета са станали такива и не са останали нормални.Има,просто сигурно не ги забелязвате на фона на "искрящите" момчета :-D .Едно момче от класа ми например наистина си има негова преса и се изправя понякога,но с това не става никак по-красив...преди беше с обратна захапка,оправи я,ама зъбите му са на плетеница :lol: И не е като да няма пари да си ги оправи... има само един брекет на един зъб 8-).Много е грозно и на всичко отгоре и надуто това момче.Сещам се за още един довод защо си мислите,че нормалните са на изчезване.Ще дам пример с моя град...малък е и центъра съответно не е голям,но пък е хубав.Та на въпросния център винаги когато съм минавала (от там се прибирам от училище или пък някоя вечер до банкомата)винаги са наизлезли стабилно наконтени момчета и момичета ..просто те в моя град всички ги знаят повечето,защото те винаги се отличават от останалите и гледат да се показват.На това му викам аз позьорство..Имаше даже един "пич" дето въртеше една изкуствена кукличка,която в лицето на нищо не прилича.Ама иначе изкуствената коса до кръста силно изрусена..лещи,"маркови"дрехи(тип магистралка)и куп "бижута и аксесоари",които закриват по-голяма част от момичето :D .След това този "пич" тръгна с друго момиче,което след един месец буквално стана копие на другото(в гръб не можеш да ги различиш а и в анфас ако са с слънчеви очила :-D ).Е надали това момче го интересува какво имат тия двете в главите си...и най-интересно е,че докато беше с тях само на центъра се виждаха,по цял ден там сигурно са висели :D ..е това не е ли позьорство..Нормалните момчета са по-тихички,кротки,не излизат толкова на "показ" и т.н.Те излизат,но където им се ходи или където имат нужда,а не за да ги гледат останалите :D .Ето поради тези факти ви се набиват в очите наконтените момченца и не забелязвате истинските,които според мен са много по-мъжествени,а вътрешният им свят е по-богат и интересен за изучаване :)

HardcoreSyndrome
06-20-2009, 21:06
Мъжа трябва да е мъж! Останалата част, която се прави на жени...както каза един форумец СЛИВИ!

pLqmi92
06-20-2009, 21:45
Вчера видях едно същество,не мога да го нарека момче,косата му беше отчасти изрусена,другата част черна нали..и в русата част имаше плитка...Розова тенска,нали,това-онова,герданчета,сещате се,също имаше...Аз просто съм ИЗУМЕНА меко казано,к`ви са тея "момчета" :shock: и изообщо не знам накъде отиваме..На всяка крачка "фешън сладурченце инлоФфФф" :-x и в импулс,аха и т.н .. Простооо без коментар,аз съъм шокирана.... :o

EarthShaker
06-20-2009, 22:20
сами си го направихте, мили дами... 8-)

бтв то се почва с 'почистване' на крака и докато се усетиш ти мажат ануса с вазелин... Истинския мъж няма време за глупости!

js7tw
06-20-2009, 23:51
аз предлагам като момчетата почват така да правят и вие момичетата да станете момчета няя си скубите мустака краката ръцете и такам :D :D :D

stop_looking_at_me
06-21-2009, 01:36
толкова често срещано е, че вече го смятам за нормално. Не ми харесва, да си бръснат ръцете, краката и тн... че то няма да е мъж... но от друга страна, гледам да не съдя тези които го правят. Напълно техен избор. Но чак пък прашки :razz:

YouCantStopMe
06-21-2009, 06:12
Абе и аз не знам какво ставя с тях.Простоо..
Оскубани вежди,бръснати крака,ръце..изправена коса с преса(добре,че не са започнали да се къдрят още :lol: пази,Боже! ;д)
Ами нямам обяснение.
Така е..
колкото и да не ни се иска.

П.П-нааай-много мразя ония момчета(ако мога да се обърна към тях с това),дето си пускат ония дългите бретони :-&
ОСЪЗНАЙТЕ СЕ БЕ,ХОРА! 8-)

dark_wings
06-21-2009, 06:27
Щом им харесва нека се гласят.Не ми пука за некви жалки педовци.Важното е,че все още се срещат свестни момчета.

Snuffles
06-21-2009, 06:41
ПЕДРОВЦИИИИИИИИИ
:razz:

brokeninside13
06-21-2009, 06:54
Свръх метро сексуални...за мен си е педерастия. Приемам и гейове и би сексуални, транс сексуални, но не и такива неосъзнати индивиди.
Правят всички тези неща изброени по - горе, а се изявяват като страшните мъже. На изчезване са вече истинските момчета / мъже.


Обезкосмяването на краката и ръцете някакси го приемам. В зависимост какви са самите косми...Има мъже със супер черни и супер рунтави и гъсти...В този случай - да.

Точно! Ако космите са прекалено черни, дебели и т.н аре окей махни си космите ама иначе... :? :? :? :? Определено са на изчезване истинските мъже/момчета.

billytalent
06-21-2009, 07:37
ПЕДРОВЦИИИИИИИИИ
:razz:

:D + 1 Толкова са смешни и противни тези същества,драйфа ми се от тях и ме дразни прекаленото самочувствие което демонстрират...прекалено много са си повярвали...странно ми е как има момичета които им се кефят

gabi_94
06-21-2009, 09:18
омг :shock: днес видях едно момче от бившия ми клас с женски панталон от теранова :D :-D :booooomb: :razz: оооо не, направо се отчайвам. Ама ся като се замислих, голяма част от момичетата харесват именно такива идиоти :o

Snuffles
06-21-2009, 09:24
омг :shock: днес видях едно момче от бившия ми клас с женски панталон от теранова :D :-D :booooomb: :razz:
Хахаха
Секси
:razz:

EroSennin
06-21-2009, 09:29
омг :shock: днес видях едно момче от бившия ми клас с женски панталон от теранова :D :-D :booooomb: :razz: оооо не, направо се отчайвам. Ама ся като се замислих, голяма част от момичетата харесват именно такива идиоти :o

ето това е доказателство че вие сами сте си виновни

Zaharinka
06-21-2009, 09:47
Ужас като видя момче с обезкомсени крака и ми става зле.Бях на една екскурзия и момчетата от по-горните класове си говореха следното нещо.
'А аз си ги махам с кола маска,в началото ревах от болка ма после свикнах.' И другия му вика 'Аз пък ги махам с брасначка,че много боли.'
И тоя другия му вика 'Баща ми има една електрическа и мин ден си махнах на гърдите и гледай днеска са ми пораснали.'
Слушах и не вярвах на ушите си,просто бях потресенаааа :shock:
Мъжествените мъже имат брада косми по ръцете и кракта.Ае там по корема,гърдите,гениталите да си ги маха ама другаде...Страшно е момичетаа,страшно вече ще се обърне света с надолу главата.Съгласна съм ако е прекалено космат да иде на кола маска 2,3 пъти да му уредеят или да си ги подстригва.А момче с по-тънки от моите вежди е най-страшната гледка...Айде спирам до тука,че довечера няя мога да спя от гледките които ми се възпроизвеждат в главицата. 8-)

roksana_1
06-21-2009, 10:05
ааа ужас :shock: ам и защо някой казват , че момичатата са виновни :-o Да не сме им опряли пистолет на главата и да викаме "ЧИСТИИИ космато копеле !!!! Горили като теб не са ни нужни" :shock: :? А тфа , че някой момичета харесват момченца без косменце някъде ,са без грам мозък в главата.Само некфи кифли изкофели харесват такива момчета.
Ам и също се сещам за един случей .Качвам се в автобуса и тръгвам за даскало и по пътя всяко момче ,което видя БЕЗ никакви косми нито на ръцете , нито на кратака :shock: Седя ,гледам и се чудя в какъв свят съм попаднала - да се смея ли или да рева , че няма вече мъже....

EarthShaker
06-21-2009, 10:11
естествено, че вие сте виновни...

докато тия педали са вървежни сред момичетата, броят им няма да намалее

DarkKisss
06-21-2009, 10:38
Отвратителна картинка са.
Няма какво да кажа просто. :?

Biskfitka
06-21-2009, 10:51
Обезкосмяването на краката и ръцете някакси го приемам. В зависимост какви са самите косми...Има мъже със супер черни и супер рунтави и гъсти...В този случай - да. +1


А за веждите...ми няма лошо,ако са му някви..много космати 8-) що да не ги оформи малко.Ама фон дьо тен,коректор,черен лак на ноктите( :x ) ужас...

slim__shadygirl
06-21-2009, 10:53
Кретенизирани педалчета :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

sladur4etyYy
06-21-2009, 11:08
омг :shock: днес видях едно момче от бившия ми клас с женски панталон от теранова :D :-D :booooomb: :razz: оооо не, направо се отчайвам. Ама ся като се замислих, голяма част от момичетата харесват именно такива идиоти :o

ето това е доказателство че вие сами сте си виновни

бе не ми говори, че ние сме били виновни, аз такива ги държа на минимум 50 метра разстояние 8-)

roksana_1
06-21-2009, 11:10
естествено, че вие сте виновни...

докато тия педали са вървежни сред момичетата, броят им няма да намалее
ест ! Момичетата са виновни за ВСИЧКО :x :-x За втората световна война , за озонавата дупка , световната криза и останалите проблеми. Обвинякай само тъпите кухи лейки (кифлите) , а не вси4ки моми4ета :x А и да не съм им наложила на вси4ки да си бръснат краката :( Вие мом4етата вземете се стегнете !!!

пп
бе не ми говори, че ние сме били виновни, аз такива ги държа на минимум 50 метра разстояние 8-)

+1 и аз 8-)

dark_wings
06-21-2009, 11:20
Някои от нас не сме виновни :smt018

brokeninside13
06-21-2009, 11:47
естествено, че вие сте виновни...

докато тия педали са вървежни сред момичетата, броят им няма да намалее
ест ! Момичетата са виновни за ВСИЧКО :x :-x За втората световна война , за озонавата дупка , световната криза и останалите проблеми. Обвинякай само тъпите кухи лейки (кифлите) , а не вси4ки моми4ета :x А и да не съм им наложила на вси4ки да си бръснат краката :( Вие мом4етата вземете се стегнете !!!

NaskoKaulitz
06-21-2009, 11:56
Оооооох то бива комплексарщина ама тва вашето е безгранично.Какво лошо има човек да се поддържа, времената се менят, не може да стоим все в средновековието 8) и аз използвам фон дьо тени, кремове, имам си епилатор, скубя си веждите ........... 8)

sladur4etyYy
06-21-2009, 12:02
Оооооох то бива комплексарщина ама тва вашето е безгранично.Какво лошо има човек да се поддържа, времената се менят, не може да стоим все в средновековието 8) и аз използвам фон дьо тени, кремове, имам си епилатор, скубя си веждите ........... 8)

ми и ти си същия. айде, марш да сънуваш мокри сънища с Бил 8-)

NaskoKaulitz
06-21-2009, 12:06
Оооооох то бива комплексарщина ама тва вашето е безгранично.Какво лошо има човек да се поддържа, времената се менят, не може да стоим все в средновековието 8) и аз използвам фон дьо тени, кремове, имам си епилатор, скубя си веждите ........... 8)

ми и ти си същия. айде, марш да сънуваш мокри сънища с Бил 8-)Може и да съм същия, ама поне не ме игнорират и не ми викат че живея с средновековието (както на един "истински мъж" от класа ми) :D

Goddess
06-21-2009, 12:10
Оооооох то бива комплексарщина ама тва вашето е безгранично.Какво лошо има човек да се поддържа, времената се менят, не може да стоим все в средновековието 8) и аз използвам фон дьо тени, кремове, имам си епилатор, скубя си веждите ........... 8)

ми и ти си същия. айде, марш да сънуваш мокри сънища с Бил 8-)Може и да съм същия, ама поне не ме игнорират и не ми викат че живея с средновековието (както на един "истински мъж" от класа ми) :D

Не винаги внимамието, което ти се обръща е за хубаво. Кой знае и ти колко смях и подигравки отнасяш, пък живей си в новото време...
А не може ли да си нормален, хубав мъж, (ама и хубав и мъж), без да се пресоваш, да се гримираш, да се топираш, да си хърбав, да носиш розови блузки и тесни панталони ? Пускат ли ти мацките ?

NaskoKaulitz
06-21-2009, 12:16
Оооооох то бива комплексарщина ама тва вашето е безгранично.Какво лошо има човек да се поддържа, времената се менят, не може да стоим все в средновековието 8) и аз използвам фон дьо тени, кремове, имам си епилатор, скубя си веждите ........... 8)

ми и ти си същия. айде, марш да сънуваш мокри сънища с Бил 8-)Може и да съм същия, ама поне не ме игнорират и не ми викат че живея с средновековието (както на един "истински мъж" от класа ми) :D

Не винаги внимамието, което ти се обръща е за хубаво. Кой знае и ти колко смях и подигравки отнасяш, пък живей си в новото време...
А не може ли да си нормален, хубав мъж, (ама и хубав и мъж), без да се пресоваш, да се гримираш, да се топираш, да си хърбав, да носиш розови блузки и тесни панталони ? Пускат ли ти мацките ?Едва ли става дума за подигравки, при положение че всички са като мен, само един не прави горните работи и е аутсайдер.Мацките.......имам си фенки, но аз не им пускам по разбираеми причини 8)

lipstik
06-21-2009, 12:19
И аз съм виждала по улице трашни пародии на мъж и са адски смешни горките,но нещо във вашите изказвания ме подразни.
1.Не мога да разбера кое му е гейското момче да си маха космите от краката(за ръцете съм простив,наитина там не трябва).За мен гледката на яки,мусколести,обезкосмени мъжки крака е идеална.Е ако крака на момчето е кльощава колкото раката ми е смешно,обаче пак е по-добре от някакви космарлаци.
2.Розова блуза.Боже мой защо да е гейско?Аз какви напомпани мъже съм виждала с розови блузи,да не би и те да са гейове?Това за цветовете са някакви предрасъдъци от на баба ми времето.
3.Каквото и да си говорим едно момче трябва да се облича хубаво,не с някви одърпани парцалки приличащи на човали.Има толкова хубави мъжки дрехи и се чудя как може за някой да са педалски(тук разбира се изключвам тесни прилепнали дънки и някакви блузки с камачета и пайети)
4.Момче да си скуби веждите е ужастно,но все пак ако има една вежда,няма да е лошо да я направи на две :D .
5.Кое му е странато,че момчетата имат преси.Щом харесват дадена прическа,но имат къдреви коси,защо да не се изправят.
Не знам,но за мен това са си съвсем нормални неща.
Но вече момче,което използва козметика,дрехи и аксесоари предназначени за момичета не е нормално.

Goddess
06-21-2009, 12:21
Едва ли става дума за подигравки, при положение че всички са като мен, само един не прави горните работи и е аутсайдер.Мацките.......имам си фенки, но аз не им пускам по разбираеми причини 8)

Вие сте клас от бавноразвиващи се уроди в такъв случай. И само си представям какви са ти "фенките". :lol: Разбираемите причини предполагам са, че си падаш по фенове. :)

NaskoKaulitz
06-21-2009, 12:27
И все пак тези спорове са НАПЪЛНО излишни.Всеки може да ходи така както си иска, който го харесва, ок, който не, просто го подминава :-) :-) :-)

PaTeToO
06-21-2009, 12:54
Леле :lol: това ми напомня веднъж като бях в тролея ии гледам някакъв фешън с розов суичер, изрусена коса и изправен бритон (на кратко с всички екстри), и това което ... така да се каже ми хвана окото беше, че :D :shock: беше захапал някаква розова биберона. :D

lipstik
06-21-2009, 12:55
И аз съм виждала по улице трашни пародии на мъж и са адски смешни горките,но нещо във вашите изказвания ме подразни.
1.Не мога да разбера кое му е гейското момче да си маха космите от краката(за ръцете съм простив,наитина там не трябва).За мен гледката на яки,мусколести,обезкосмени мъжки крака е идеална.Е ако крака на момчето е кльощава колкото раката ми е смешно,обаче пак е по-добре от някакви космарлаци.
2.Розова блуза.Боже мой защо да е гейско?Аз какви напомпани мъже съм виждала с розови блузи,да не би и те да са гейове?Това за цветовете са някакви предрасъдъци от на баба ми времето.
3.Каквото и да си говорим едно момче трябва да се облича хубаво,не с някви одърпани парцалки приличащи на човали.Има толкова хубави мъжки дрехи и се чудя как може за някой да са педалски(тук разбира се изключвам тесни прилепнали дънки и някакви блузки с камачета и пайети)
4.Момче да си скуби веждите е ужастно,но все пак ако има една вежда,няма да е лошо да я направи на две :D .
5.Кое му е странато,че момчетата имат преси.Щом харесват дадена прическа,но имат къдреви коси,защо да не се изправят.
Не знам,но за мен това са си съвсем нормални неща.
Но вече момче,което използва козметика,дрехи и аксесоари предназначени за момичета не е нормално.Противоречиш си..

Напротив,с нищо не си противореча!

brokeninside13
06-21-2009, 13:00
ма то е и педерастче ... мамино златно :lol: да ве аз па как можах да си помисла че си момче :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: а и да комплексите ми избиха проблем :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bianca
06-21-2009, 13:02
И аз съм виждала по улице трашни пародии на мъж и са адски смешни горките,но нещо във вашите изказвания ме подразни.
1.Не мога да разбера кое му е гейското момче да си маха космите от краката(за ръцете съм простив,наитина там не трябва).За мен гледката на яки,мусколести,обезкосмени мъжки крака е идеална.Е ако крака на момчето е кльощава колкото раката ми е смешно,обаче пак е по-добре от някакви космарлаци.
2.Розова блуза.Боже мой защо да е гейско?Аз какви напомпани мъже съм виждала с розови блузи,да не би и те да са гейове?Това за цветовете са някакви предрасъдъци от на баба ми времето.
3.Каквото и да си говорим едно момче трябва да се облича хубаво,не с някви одърпани парцалки приличащи на човали.Има толкова хубави мъжки дрехи и се чудя как може за някой да са педалски(тук разбира се изключвам тесни прилепнали дънки и някакви блузки с камачета и пайети)
4.Момче да си скуби веждите е ужастно,но все пак ако има една вежда,няма да е лошо да я направи на две :D .
5.Кое му е странато,че момчетата имат преси.Щом харесват дадена прическа,но имат къдреви коси,защо да не се изправят.
Не знам,но за мен това са си съвсем нормални неща.
Но вече момче,което използва козметика,дрехи и аксесоари предназначени за момичета не е нормално.Противоречиш си..

Напротив,с нищо не си противореча!
Средства за обезкосмяване + пинсета + розово + преса за коса – ВСЕ ЖЕНСКИ РАБОТИ, МИЛА МОЯ.
Ех, че си ми тъпааа. :-)

lipstik
06-21-2009, 13:15
Ох,ох,ох.Съмобрасначката си е чисто мъжка и това,че жените я използват е друга работа.Има кола маска и за жени,и за мъже,което значи,че не е предназначено само за жени.
За цвета.Ами това,че момичетата могат да се обличат във всички цветове,защо момчетата да не могат?Къде пише,че розовото е типичен момичешки цвят.Ако е така значи момичетата да не се обличат в синьо.Единствено за пресата съм съгласна,но не виждам нищо лошо да си я използват.
Не виждам с нещо да съм тъпа бианке,просто мислим по различен начин 8)

Bianca
06-21-2009, 13:24
Аз сега ще карам по твоята логика:
Момичетата носят поли => защо и момчетата да не носят?
М?
Рейбийз ти го обясни.
Не мислим по различен начин, защото и ти не знаеш какво ти е мнението и какво мислиш. Противоречиш си.

pLqmi92
06-21-2009, 13:27
http://www.impulse.bg/photos/by/8102660/view/17347356 това
илии http://www.impulse.bg/photos/by/10046542/view/16147299
http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15861927 , http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15860958

мъже ли са !?!?!?
:smt011

lipstik
06-21-2009, 13:27
Добре,съжалявам,че си имам собствено мнение,което е различно от вашето и ме прави тъпа.
А примера за полите беше :?

Bianca
06-21-2009, 13:30
Добре,съжалявам,че си имам собствено мнение,което е различно от вашето и ме прави тъпа.
А примера за полите беше :?
Ти НЯМАШ мнение, бе. Не разбра ли?

lipstik
06-21-2009, 13:32
Ти какво искаш сега?Толкова си груба и не разбирам защо?

shmatka888
06-21-2009, 13:59
Кво ви става бе момичета?! Какво лошо има в това едно момче да си бръсне краката?! Трябва ли да ходят като горили за да са момчета...Е айде това с фон дю тена е прекалено...ама да се бръснат и да се грижат за външния си вид...кво като имал преса и си изправя косата...бил с оформени вежди?!!? е като има една вежда неможе ли да я пооформи малко...На мен ми е противно да видя някое момче с рунтава несресана коса, косми като гора по цялото тяло, пъпки по лицето и пр... :? А за дрехите какво?!? да ходят само с черно и сиво?! Цветовете не са само за жени...Верно някой прекаляват в стремежа си да не са толкова ужасни и преминават границата...ама има и жени, които приличат на мъже :D

Goddess
06-21-2009, 14:02
http://www.impulse.bg/photos/by/8102660/view/17347356 това
илии http://www.impulse.bg/photos/by/10046542/view/16147299
http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15861927 , http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15860958

мъже ли са !?!?!?
:smt011

Истински ! Мачовци отвсякъде ! :-)

HardcoreSyndrome
06-21-2009, 14:29
Мъжа трябва да е КОСМАТ! Точка по въпроса. :o

roksana_1
06-21-2009, 14:30
http://www.impulse.bg/photos/by/8102660/view/17347356 това
илии http://www.impulse.bg/photos/by/10046542/view/16147299
http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15861927 , http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15860958

мъже ли са !?!?!?
:smt011
ух боже :D :-D дал господ на всеки по 1 даже 2 на момичетата тавока момче :D мале шъ са изнасиля кат ги видех :lol: :razz:

УЖАС :-x :lol: кат ги видях паднах от стола.Дори в най-смелите си мечти и фантазии за подобни "мъже" не съм и имала :lol: :razz:

Hilary_
06-21-2009, 14:33
Няма лошо да се поддържат, но да някаква степен .. ама явно пропускат момента, в който искат на заем фон дьо тен-а на приятелката си .. :D :D Аз пък не мога да приема момчета с дълги коси ... :D :D

brokeninside13
06-21-2009, 14:45
http://www.impulse.bg/photos/by/8102660/view/17347356 това
илии http://www.impulse.bg/photos/by/10046542/view/16147299
http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15861927 , http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15860958

мъже ли са !?!?!?
:smt011


ПФФФФФФФХАХХХХХХХХХХХХХХХ ХХХХХАХАХХААХХАХХАХАХАХАХ ХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХА ХАХАХАХ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ОХХ СЕКСИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!! ! ебаси сладурите :-)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

GaBiIi__
06-21-2009, 14:50
тва за епилирането не мисля че трябва да е критерии за педерасия.. оформените вежди също стига да не са прекалено тънки и оформени... ии баща ми също има собствен епилатор и ходи на кола маска тва не го прави педерас .... :)

pLqmi92
06-21-2009, 14:51
http://www.impulse.bg/photos/by/8102660/view/17347356 това
илии http://www.impulse.bg/photos/by/10046542/view/16147299
http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15861927 , http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15860958

мъже ли са !?!?!?
:smt011


ПФФФФФФФХАХХХХХХХХХХХХХХХ ХХХХХАХАХХААХХАХХАХАХАХАХ ХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХА ХАХАХАХ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ОХХ СЕКСИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!! ! ебаси сладурите :-)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:



Нали,много са яки,мъжествени,божествени .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: СлаДуРчиТъЪ иНлоФфФчИиИИи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ох,шегата настрана,пропиках са... положението еее ... :-s


](*,)

kir40
06-21-2009, 15:04
Още по-лошото е,че момичетата си ги харесват на т.нар. "фешъни" :D
Погледнете само коментарите в сайтовете за запознанства към такива снимки.
Истинските жени не харесват такива модни момчета...май и истинските жени са малко,а? :D
Малеее,само да срещна такъв на улицата :x

xoxi
06-21-2009, 15:11
Ужас :grin: :D
В бившия ми клас имаше един, който си изправяше само притона с преса, слагаше си фон дю тен заради пъпките.. Дънките му бяха неестествено прилепнали.. Даже подозирам, че това дори не бяха мъжки дънки..
Като ходеше си въртеше задника :razz: Скубеше си веждите.. а дори веднъж беше казал, че смее да си сложи гланц за устни..
Без думи...
През всички 7 години в които бяхме в един клас, абсолютно всеки ден ми е идвало да му хвърля такъв бой, чее... :o :o :o :o

Shia
06-21-2009, 15:11
естествено, че вие сте виновни...

докато тия педали са вървежни сред момичетата, броят им няма да намалее
ест ! Момичетата са виновни за ВСИЧКО :x :-x За втората световна война , за озонавата дупка , световната криза и останалите проблеми. Обвинякай само тъпите кухи лейки (кифлите) , а не вси4ки моми4ета :x А и да не съм им наложила на вси4ки да си бръснат краката :( Вие мом4етата вземете се стегнете !!!

Комунистите са виновни :razz:

gabi_94
06-21-2009, 15:42
http://www.impulse.bg/photos/by/8620899/view/17376631 ето такива ме плашат :shock: :oops:
http://www.impulse.bg/photos/by/8759169/view/10233711 този е от мойто даскало и като го видя лошо ми става :? :booooomb: а една тъпа овца от моя клас беше влюбена в него

slim__shadygirl
06-21-2009, 15:54
илии http://www.impulse.bg/photos/by/10046542/view/16147299


мъже ли са !?!?!?
:smt011
Господиииииииииииииииииии ииии прибери си вересиитеееееее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ..нз да се смея ли ,да плача ли :lol: :-#

http://www.impulse.bg/photos/by/8759169/view/10233711
Трагедия,трагедияяяяяяяя!

xoxi
06-21-2009, 16:18
Щом ще се възмущаваме на снимки, ето ви :lol:

http://gal2.impulse.bg/galleries/socialbg/3e/b8/31f2436c_0040016445994_00_600.jpg

http://gal2.impulse.bg/galleries/socialbg/e8/7e/24af7e79_0040016028573_00_600.jpg

http://gal.impulse.bg/galleries/socialbg/5c/81/65286144_0040017694508_00_600.jpg

http://gal2.impulse.bg/galleries/socialbg/6b/64/80021c95_0040017338838_00_600.jpg

http://gal2.impulse.bg/galleries/socialbg/45/7a/9dd0df11_0040016469327_00_600.jpg

GaBiIi__
06-21-2009, 16:22
[b][quote=pLqmi92]
илии http://www.impulse.bg/photos/by/10046542/view/16147299


мъже ли са !?!?!?
:smt011
определено е гей... дънките дали са мъжки...

moon_flower
06-21-2009, 16:49
lipstik написа:
KumchoValcho написа:
lipstik написа:
И аз съм виждала по улице трашни пародии на мъж и са адски смешни горките,но нещо във вашите изказвания ме подразни.
1.Не мога да разбера кое му е гейското момче да си маха космите от краката(за ръцете съм простив,наитина там не трябва).За мен гледката на яки,мусколести,обезкосмени мъжки крака е идеална.Е ако крака на момчето е кльощава колкото раката ми е смешно,обаче пак е по-добре от някакви космарлаци.
2.Розова блуза.Боже мой защо да е гейско?Аз какви напомпани мъже съм виждала с розови блузи,да не би и те да са гейове?Това за цветовете са някакви предрасъдъци от на баба ми времето.
3.Каквото и да си говорим едно момче трябва да се облича хубаво,не с някви одърпани парцалки приличащи на човали.Има толкова хубави мъжки дрехи и се чудя как може за някой да са педалски(тук разбира се изключвам тесни прилепнали дънки и някакви блузки с камачета и пайети)
4.Момче да си скуби веждите е ужастно,но все пак ако има една вежда,няма да е лошо да я направи на две .
5.Кое му е странато,че момчетата имат преси.Щом харесват дадена прическа,но имат къдреви коси,защо да не се изправят.
Не знам,но за мен това са си съвсем нормални неща.
Но вече момче,което използва козметика,дрехи и аксесоари предназначени за момичета не е нормално.
Противоречиш си..


Напротив,с нищо не си противореча!

Средства за обезкосмяване + пинсета + розово + преса за коса – ВСЕ ЖЕНСКИ РАБОТИ, МИЛА МОЯ.
Ех, че си ми тъпааа.

Наистина си противоречиш, а и на всичкото отгоре пишеш като абориген..

slim__shadygirl
06-21-2009, 17:50
Сексапил http://www.impulse.bg/photos/by/10062594/view/16179535
Невероятни вежди : http://www.impulse.bg/photos/by/10060347/view/16173723
Ето и една разголена красавица: http://www.impulse.bg/photos/by/10057730/view/16168552
:neutral: #-o :lol:

sa6opi4a
06-21-2009, 19:02
Шокирате се от това, че момчетата се подържат? За кой ли го правят? За други момчета? Хах...
Лично аз си чистя космите по краката, гърдите, подържам си лицето да не изкачат пъпки и черни точки, когато ми пъкне някой друг малък черен косъм по рамената го махам веднага, гледам винаги да изглеждам добре, подържам си тена, имам обеци, леко дълга коса от която правя прическа и къв е резултата от това - забиване на готини момичета. Не прекалявам с нещата, но винаги гледам да се подържам малко или много, който не го прави, просто му е дадена визия от майка му и баща му или е мърша дето не го интересува как изглежда и т.н.
Всеки избира как да изглежда. Както се смеете на онез момченца дет им вадите снимките от импулс, сигурно се двжидат с цяла компания от момичета и живота им е тик-так, докато вие тука обсъждате и ги плюете, особено коментарите на момчетата, които се мислят за истински мъже.
Нещо, което наистина трябва да запомните:
Различни стил, различен живот.

EarthShaker
06-21-2009, 19:21
въпросните готини момичета изпитват трудности, когато пишат името си, нали..?

пак казвам... докато има тъпи путки, които да вързват на изпедерастени педали, те няма да изчезнат

cLaDyRcHe
06-21-2009, 19:44
[b]
Невероятни вежди : http://www.impulse.bg/photos/by/10060347/view/16173723

няма такова животно :razz: :razz: :razz: :razz:

DivoTo_KoTe
06-21-2009, 20:01
[b][quote=pLqmi92]
илии http://www.impulse.bg/photos/by/10046542/view/16147299


мъже ли са !?!?!?
:smt011
определено е гей... дънките дали са мъжки...



ЕЕеЕе тоя ме шокира тотално.

Иначе са ми ужасно смешни тоя тип момчета.Под добре поддържано момче/мъж разбирам да се грижи за тялото си (спортува) да се къпе,да си прави някаква прическа (мъжка) и това е в общи линий.В крайна сметка не искам жена до себе си,а мъж.
Отврат.

Goddess
06-21-2009, 20:08
ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:b34cdc90

DivoTo_KoTe
06-21-2009, 20:13
ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:b34cdc90


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

pLqmi92
06-21-2009, 20:13
Сексапил http://www.impulse.bg/photos/by/10062594/view/16179535
Невероятни вежди : http://www.impulse.bg/photos/by/10060347/view/16173723
Ето и една разголена красавица: http://www.impulse.bg/photos/by/10057730/view/16168552
:neutral: #-o :lol:



Мамини сладуранки .... :oops: :lol: :lol:

^ Дивото коте,съгласна съм с теб,напълно,за представите ти за мъж...

А откъде произлезе тая мода,идея си нямам изобщо...За всеки случай,не само някои момичета са виновни,а и самите момчета...За к`во се поддават на модата и стават като клонинги!?Собствени мнения нямат ли си..Просто не разбирам.. :?

Biskfitka
06-21-2009, 20:35
Олелелел...ако имам такъв син...ужас ужас.....



ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:b34cdc90 :lol: :lol: :lol: :lol:

brokeninside13
06-21-2009, 21:26
Невероятни вежди : http://www.impulse.bg/photos/by/10060347/view/16173723


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

130995
06-21-2009, 21:32
Обезкосмяването на краката и ръцете някакси го приемам. В зависимост какви са самите косми...Има мъже със супер черни и супер рунтави и гъсти...В този случай - да.

bubblebabe
06-21-2009, 22:02
нЕмам думи...

cLaDyRcHe
06-22-2009, 07:12
ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:b34cdc90
за пръв път виждам такова нещо накрая на клипа,когато дават как се казва песента отдолу да има и impulse на изпълнителя :shock:

ето да му се порадвате http://www.impulse.bg/user/StambiniBG :razz:

Snuffles
06-22-2009, 07:27
ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:b34cdc90
за пръв път виждам такова нещо накрая на клипа,когато дават как се казва песента отдолу да има и impulse на изпълнителя :shock:

ето да му се порадвате http://www.impulse.bg/user/StambiniBG :razz:
Хахахахаха
Тва не е нищо
Глейте "любимеца" на дечицата от вибокс
http://vbox7.com/play:1c76b519
:razz: :razz: :razz:

slim__shadygirl
06-22-2009, 08:02
ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:b34cdc90
Тоя е по-гримиран от момичето в клипа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Goddess
06-22-2009, 08:05
ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:b34cdc90
за пръв път виждам такова нещо накрая на клипа,когато дават как се казва песента отдолу да има и impulse на изпълнителя :shock:

ето да му се порадвате http://www.impulse.bg/user/StambiniBG :razz:

Не, това е Стамбини. Той е звезда във вбокса. ;д Тва Павел е някак'ва нова чалга (без)надежда на фолка. Иначе и Стамбето си е за темата, на който му се смее и на който му се плаче - вижте и неговите клипчета.

Snuffles
06-22-2009, 08:30
ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:b34cdc90
за пръв път виждам такова нещо накрая на клипа,когато дават как се казва песента отдолу да има и impulse на изпълнителя :shock:

ето да му се порадвате http://www.impulse.bg/user/StambiniBG :razz:

Не, това е Стамбини. Той е звезда във вбокса. ;д Тва Павел е някак'ва нова чалга (без)надежда на фолка. Иначе и Стамбето си е за темата, на който му се смее и на който му се плаче - вижте и неговите клипчета.
На Стамбинка съм се смяла с глас
:razz:

billytalent
06-22-2009, 08:33
ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:b34cdc90

Ква е тая мазна твар :-& някакъв мазен цигански педерас :booooomb:

cLaDyRcHe
06-22-2009, 08:44
ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:b34cdc90
за пръв път виждам такова нещо накрая на клипа,когато дават как се казва песента отдолу да има и impulse на изпълнителя :shock:

ето да му се порадвате http://www.impulse.bg/user/StambiniBG :razz:
Хахахахаха
Тва не е нищо
Глейте "любимеца" на дечицата от вибокс
http://vbox7.com/play:1c76b519
:razz: :razz: :razz:
ама той друг ли бил тоя бе :lol: аз мислих че в клипа са му сложили прекалино много грим и затова не си приличат много много :razz: (между другото тоя павел в клипа има и гланц :shock: )

Goddess
06-22-2009, 09:00
^ че кое му е странното ? Така е по - секси като си пъчи устните. :-)

"Хайде ела да ти покажа сега, защо не трябва да ме подлудяваш !
Хайде ела да те накажа така...ще искаш само с мен любов да правиш ! " Вие представяте ли си ?! брр :-o

Иска чи се, иска чи се колкото не бива... (dance)

Най - гнусното е, че съм почти убедена, че този си пада по жени, което е противно такъв да си вярва и да се опитва да сваля момичета.

PlamenMEN
06-22-2009, 09:01
Аз изчетох цялата тема и се спуках да се хиля. Радвам се, че момичетата все още харесват мъжете такива, каквито трябва да бъдат. Щото аз никога няма да си избръсна краката...

your_secret
06-22-2009, 09:47
Аз изчетох цялата тема и се спуках да се хиля. Радвам се, че момичетата все още харесват мъжете такива, каквито трябва да бъдат. Щото аз никога няма да си избръсна краката...

АПЛОДИСМЕНТИ ЗА МОМЧЕТО, КОЕТО СИ ОСТАНА МОМЧЕ!!!!
Без ебавка... :?

shmatka888
06-22-2009, 10:50
Мъжа трябва да е КОСМАТ! Точка по въпроса. :o

Ми момичетата що да се бръснат...аййде и ние да не се бръснем и да си ходим космати сички :)

shmatka888
06-22-2009, 10:51
http://www.impulse.bg/photos/by/8102660/view/17347356 това
илии http://www.impulse.bg/photos/by/10046542/view/16147299
http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15861927 , http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15860958

мъже ли са !?!?!?
:smt011

А за тея не става въпрос! Аз говоря за елементарна подръжка....не такива дрехи и фон дю тени...Ест че има граница...

sweatkiss
06-22-2009, 10:57
Лелелел тоя с розовите панталонки ме покърти 8-) . Иначе по темата нямам против момчето да се подържа ,дори ако има нужда да се обезкосмява...Но нещата извън границата като описаните по горе не ги приемам... :?

billytalent
06-22-2009, 10:58
http://www.impulse.bg/photos/by/8102660/view/17347356 това
илии http://www.impulse.bg/photos/by/10046542/view/16147299
http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15861927 , http://www.impulse.bg/photos/by/8936344/view/15860958

мъже ли са !?!?!?
:smt011

По-гнусно и мазно създание от тва на втората снимка е невъзможно да съществува

Livak
06-22-2009, 11:03
Не не не не не :shock: Това е ненормално... Къде отидоха всички мъже :( Онзи ден една приятелка разглеждаше импулс и на всеки втори, който прилича на 7 годишно момченце в лицето се спираше и казваше ей този е супер сладур... Извинявайте, но в една връзка не е нормално партньорите взаимно да си оформят прическите..

jujit0
06-22-2009, 11:29
всичко това е вярно...и аз съм адски потресена,изумена и оплашена...+ всичко останало си скубят и веждите :shock: ама така лекичко лекичко колкото да не си личи а постоянно срещам момчета а яко изтънени вежди бе да му се невиди :lol: нямам думи...то скоро нищо друго няма да ни е останало на нас момичетата освен да станем лесбийки..и без това всички ще сме само момичета ?! :shock: :-x :razz:

EroSennin
06-22-2009, 11:40
фешъните, чалгарите, или там както им викате май метро беше ама това е верига магазини и превозно средство не са по-добри от педалите, трябва да ги забранят със закон

paulwalker
06-22-2009, 12:42
Досега търсих една снимка на едно "момче", което е по-зле и от тези, които пуснахте тук, но нещо не усях да я намеря, като я намеря ще я пусна. Та, по темата: да си обезкосмява краката - как да е, да си разделя едната вежда на челото - да, да си изправя косата - мога да приема след известна борба със себе си, но всичко останало.... да ходи да се мята в някой вулкан и да не ми се мярка пред очите, че както ми се води момче, аз както съм момиче ще го смажа на място!!!

Наскоро както си чаках автобуса тука в София, видях един индивид: косата му модерна там къса отстрани и с лека опашчица...и изрусен пича ама на квадратчета :lol: :lol: :lol: носеше си чантичката така през врата като женичка и се беше облякъл по-женски и от мен, когато ходя официално...демек само поличката и токчетата му липсваха :lol: :lol: и с лещичките на очичките и очилцата на главата, няма да коментирам липсата на всякакво окосмение (освен патешката преушинка на главата). Най-забавното беше, че както имаше 50-тина човека освен мен на спирката, както мина покрай тях, всичките се обърнаха и започнаха да се споглеждат един друг и да се смеят.. Та на един ей такъв, дори на мен, МОМИЧЕТО, ми идва да му разбия физиономията в павираната улица :-) :-) И съм убедена, че поради женските си способности няма да може да надвие дори мен :lol: :lol: :lol:

NaskoKaulitz
06-22-2009, 12:49
Женките се притесниха че няма да има кой да ги чука :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Snuffles
06-22-2009, 12:53
Женките се притесниха че няма да има кой да ги чука :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Няма да е Бил/ка

kriskata10
06-22-2009, 16:22
ООФФФФ кво само комплексирате и знаете много да говорите ама навън сте сдухани!като момичето по горе ми кат ще го биеш бий само че май можеш само пред компютърчето.Щот завиждате на сички фешън щот те си живеят живота а вие само знаете да пишете некфи идиотщини.ТЕ СА НАД ВАС ПРИЕМЕТЕ ГО.ВАС НИКОЙ НЕ ВИ ГЛЕДА бе боклуЦИ.

Shalala
06-22-2009, 16:36
Криске,абе моито момиче земи се стегни,прочети си тъпият пост няколко пъти докато усмислиш каква глупост си написала и го редактираи,че от еи такива като теб вече ми се повдига,и не зависимо дали е мъжко или женско ще му отвинтя главата,ако ми го каже това в лицето,искаш да кажеш че аз като не си бръсна краката,не се изправям,и нямам изрусена коса с сини лещи съм нещо по доло от тези гейши наричани "момчета" така ли ?

paulwalker
06-22-2009, 16:38
Криске,абе моито момиче земи се стегни,прочети си тъпият пост няколко пъти докато усмислиш каква глупост си написала и го редактираи,че от еи такива като теб вече ми се повдига,и не зависимо дали е мъжко или женско ще му отвинтя главата,ако ми го каже това в лицето,искаш да кажеш че аз като не си бръсна краката,не се изправям,и нямам изрусена коса с сини лещи съм нещо по доло от тези гейши наричани "момчета" така ли ?
Евала, трябваше някой да и го каже :)

Shalala
06-22-2009, 16:42
Криске,абе моито момиче земи се стегни,прочети си тъпият пост няколко пъти докато усмислиш каква глупост си написала и го редактираи,че от еи такива като теб вече ми се повдига,и не зависимо дали е мъжко или женско ще му отвинтя главата,ако ми го каже това в лицето,искаш да кажеш че аз като не си бръсна краката,не се изправям,и нямам изрусена коса с сини лещи съм нещо по доло от тези гейши наричани "момчета" така ли ?
Евала, трябваше някой да и го каже :)


Eми,неуспях и този път да премълча пред поредната глупост на една пикла :-x

YouCantStopMe
06-22-2009, 16:49
да не би ей тоя да е мъж
http://www.impulse.bg/user/Mus7anGa
или това същество:

http://www.impulse.bg/photos/by/10058784/view/16170645
http://www.impulse.bg/photos/by/10058784/view/16183427 (обърнете внимание на устните 8) )
любувайте му се!
http://www.impulse.bg/albums/by/9917660/view/1263704

не мога да ги разбера :-o
явно си се харесват,а положението е трагично.
много,мнооого трагично.

Shalala
06-22-2009, 16:53
да не би ей тоя да е мъж
http://www.impulse.bg/user/Mus7anGa
или това същество:

http://www.impulse.bg/photos/by/10058784/view/16170645
http://www.impulse.bg/photos/by/10058784/view/16183427 (обърнете внимание на устните 8) )
любувайте му се!
http://www.impulse.bg/albums/by/9917660/view/1263704

не мога да ги разбера :-o
явно си се харесват,а положението е трагично.
много,мнооого трагично.

Ти пък нормална ли си да даваш такива снимки в 19:51,ти знаиш ли че от тези помиари цяла нощ ще сънувам кошмари ? (казвам го в кръга на шегата,дън земиш са убидиш)

Ъъъ,тези ако ги видя на улица,заклевам се,ще му смажа грозната,педалска,мазна,не оклатена физиономия,олеле много се ядосвам на такива помиари,и като си помисля колко "момичета ги харесват,еи такива...." и картинката е пълна,просто ме хващат нервите :-x

YouCantStopMe
06-22-2009, 16:56
^ :evil: няма да спите..

8-)


иначе:коментарите под снимките са трагични... и въобще в профила им..
СлАдУуУуУурЧинцИи ДаВъм Ти ПлЮюСчИнцИи :-) БебЗЗзззЗз! :-)

paulwalker
06-22-2009, 17:16
да не би ей тоя да е мъж
http://www.impulse.bg/user/Mus7anGa
или това същество:

http://www.impulse.bg/photos/by/10058784/view/16170645
http://www.impulse.bg/photos/by/10058784/view/16183427 (обърнете внимание на устните 8) )
любувайте му се!
http://www.impulse.bg/albums/by/9917660/view/1263704

не мога да ги разбера :-o
явно си се харесват,а положението е трагично.
много,мнооого трагично.
Знаеш ли кое е лошото в цялата ситуация? Лоши са коментарите отдолу на глупави неосъзнали се момиченца на 10 годинки, които му казват колко е хубав с розово червило и как едва ли не не трябва да излиза без него навън!!! Ако не са тея коментари, а са другите, които казват каква жена е...е тогава може би ще се поогледа и поусети. Ама след като търпи тая подкрепа от момичетата, е как няма да се прави на Г-ъ-з, като "жените" го харесват така?! Затва е цялата тая пародия!!!

MissInd3p3nd3nt
06-22-2009, 17:19
В днешно време май някои момчета не правят разлика между това да поддържат външния си вид и между това да се правят на Мистър...опаа -Мис "Аз съм много фешън"

abcd92
06-22-2009, 17:24
Чета ви коментарите и ви се чудя... след като виждам всеки ден по улиците момичета да движат точно с така описаните момчета не виждам от какво се оплаквате...Или вие се криете и се правите, че не харесвате такива или незнам просто..За мен специално да кажа съм напълно против всякакви преси за коси, бретони, опашки, накачени гривни, тениски стигащи до пъпа и т.н Но за обезкосмяването специално има някой места, които няма как да не се направи...
Аз например си бръсна мишниците, гениталите и краката (лятото).Но не мога да приема да се скубят вежди, да се използва козметика и т.н.
Но вие сами си го правите... след като харесвате такива педалченца, те се стараят да ви угаждат.. :)

Shalala
06-22-2009, 17:55
Чета ви коментарите и ви се чудя... след като виждам всеки ден по улиците момичета да движат точно с така описаните момчета не виждам от какво се оплаквате...Или вие се криете и се правите, че не харесвате такива или незнам просто..За мен специално да кажа съм напълно против всякакви преси за коси, бретони, опашки, накачени гривни, тениски стигащи до пъпа и т.н Но за обезкосмяването специално има някой места, които няма как да не се направи...
Аз например си бръсна мишниците, гениталите и краката (лятото).Но не мога да приема да се скубят вежди, да се използва козметика и т.н.
Но вие сами си го правите... след като харесвате такива педалченца, те се стараят да ви угаждат.. :)

Баш,така не е,ама има нещо подобно....

Shalala
06-22-2009, 17:57
фешъните, чалгарите, или там както им викате май метро беше ама това е верига магазини и превозно средство не са по-добри от педалите, трябва да ги забранят със закон

В кой век живееш бе идиот :o мн се дразна на такива като теб!!!!!! :-x

Всеки може да ходи както си иска..а фешъните са мн сладки и такива грозни и боклуци като и теб само им завиждат!

Снеки,ти си същата ОВЦА НЕСКОПОСАНА,като онова криси ли какво е там...може би си и позле,ама едвали вие сите сте на един кантар

Shalala
06-22-2009, 18:07
ще се осъзнаете,ама ще е късно,ходи с педалите,аз повече няма ко да пиша,просто с теб нито сме на един акъл,нито години,просто нема смисъл да спорим...

Loshotia
06-22-2009, 18:08
Най- тъжното в случая е, че тези хора един ден ще отглеждат деца.

DivoTo_KoTe
06-22-2009, 18:09
ООФФФФ кво само комплексирате и знаете много да говорите ама навън сте сдухани!като момичето по горе ми кат ще го биеш бий само че май можеш само пред компютърчето.Щот завиждате на сички фешън щот те си живеят живота а вие само знаете да пишете некфи идиотщини.ТЕ СА НАД ВАС ПРИЕМЕТЕ ГО.ВАС НИКОЙ НЕ ВИ ГЛЕДА бе боклуЦИ.


ХаХхаХхаХа как реши,че им завиждаме?Това,че не харесваме и отказваме да приемем гнусния и стил значи,че завиждаме?Изкривени представи имаш.В крайна сметка не може всички да харесваме едни и същи момчета,ако теб ти харесват то на 98% от форума са и смешни.
АпФ

DivoTo_KoTe
06-22-2009, 18:13
Като гледам с ква злоба пишеш..е ясно че е завист :D
Фешъните са най готините момчета и само с такъв бих тръгнала!

а не разбирам на вас кво ви пречи..[/quote]


хахаха Ама никой от тях не би тръгнал с теб по простата причина,че търсят само мъжко :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shalala
06-22-2009, 18:13
ще се осъзнаете,ама ще е късно,ходи с педалите,аз повече няма ко да пиша,просто с теб нито сме на един акъл,нито години,просто нема смисъл да спорим...

кой знай кво грозно и жалко същество си че да се дразниш така..
ама свиквай...фешъните са на мода :grin:

Ама,те животните са по красиви от "фешъните" и вече ти казах че няма какво да говря,споря или каквото и да било,то сега на младите "момичета" представа им за красота,мъже е съвсем различна....оффф кво ли ти обесневвам. ШИБАИ СЕ !

EroSennin
06-22-2009, 19:11
също толкова нормално е мъж да се гримира колкото и да ползва вибратор тип зайче :?

Livak
06-22-2009, 19:38
На сегашните момичета до 7-8 клас представата за момче е когато е с изправена косичка и лице на 7 годишен.. Какво мъжествено намирате в тия бе, момичета? :?

brokeninside13
06-22-2009, 19:45
Умирай от яд :grin:

пфхахаха :lol: :lol: :lol:

tonie__
06-22-2009, 20:07
Снеки,за пореден път ти казвам :
Умирай,спамер гаден.

:)

Snuffles
06-22-2009, 20:30
Умирай от яд :grin:

А на теб кой ти се е изпразнил в окото, че си толкова тъпа?
стамбинка :razz:

DivoTo_KoTe
06-22-2009, 20:33
Не ви ли дойде на акъла,че снеки може да е от въпросните "фиешънчита",дошъл да види коя спиралка е по-хубава,или кой епилатор да използва.

Shalala
06-22-2009, 20:34
Не ви ли дойде на акъла,че снеки може да е от въпросните "фиешънчита",дошъл да види коя спиралка е по-хубава,или кой епилатор да използва.

През куро оттатака ми е...

HardcoreSyndrome
06-22-2009, 21:06
Не ви ли дойде на акъла,че снеки може да е от въпросните "фиешънчита",дошъл да види коя спиралка е по-хубава,или кой епилатор да използва.

да..но съм фешънКа...момиче съм не момче! и мн се смея на такива обикновенни като теб :lol: :razz:
Чшшш, моме...спокойно! За к'во си се набутала при обикновенните? Кажи са, че не ти пука за мнението на останалите...
К'во имаш у главата? Цикламени пухкави лайна ли?

Шшшшш...деа и отворените

DivoTo_KoTe
06-22-2009, 21:14
Не ви ли дойде на акъла,че снеки може да е от въпросните "фиешънчита",дошъл да види коя спиралка е по-хубава,или кой епилатор да използва.

да..но съм фешънКа...момиче съм не момче! и мн се смея на такива обикновенни като теб :lol: :razz:


Искам да ми кажеш как го реши,че съм обикновенна? Ае обоснови се

HardcoreSyndrome
06-22-2009, 21:16
Много акъл се иска за обяснение!
Айде сега ние обикновенните да му ударим един дружен рев, защото едно необикновенно момиче ни затапи!

Деа...какви сме комплексари

DivoTo_KoTe
06-22-2009, 21:20
Много акъл се иска за обяснение!
Айде сега ние обикновенните да му ударим един дружен рев, защото едно необикновенно момиче ни затапи!

Деа...какви сме комплексари


Ами този неопределен индивид почти ме накара да зарежа приятеля си (подчертавам приятеЛ,от мъжки род) и мисля да гоня фешъни :D:D
Пък може да дадат някой друг съвет за модата,че нали ние обикновенните сме невежи и прости.

Спрете да и обръщате внимание тя само това иска,някой поне тук да се занимава с нея.

P.S Много ми се спи и започнах да пиша глупости

HardcoreSyndrome
06-22-2009, 21:22
Комплексари девствени такива... :-x
Не можеш да пишеш деТствени! Чшшш.. научи се бе :D

DivoTo_KoTe
06-22-2009, 21:31
малко спам


лека ви нощ :-)

HardcoreSyndrome
06-22-2009, 21:38
Фешъни обичам
сърцето пърха в трепет
бити педали
На сух к*у*р*
кацна фешън.
Късна есен.

HardcoreSyndrome
06-22-2009, 21:45
Аз обърках темите да го е**...

тия фешъни си знаят - бой, чекии и сръбска музика до последно
Спокоо...весело да има! 8-)

HardcoreSyndrome
06-22-2009, 22:04
Ако имам дете, което да прилича на тия, ще го заключа в мазето и ще го спукам от бой!

Nam3less3
06-23-2009, 00:49
Повечето случай, за които говорите, са изключения и са наистина тревожни. Хората прекаляват. Но много се ядосвам, когато някой каже, че е педераско или не е мъжествено ако някой си бръсне краката или си скубе малко веждите. Всеки, който познавам го прави, и не е по-малко мъж от останалите. Мъжествеността е черта на характера. На някой момчета им отива когати си скубят веждите, или пък ги правят по-красиви. Мъжете също трябва да се поддържат, в днешното време на суета всеки се опитва да покаже външност и стил. И естетиката и вкусът са такива, че на повечето от сегашното поколение им се струва неприятно някой да не си е обръснал краката примерно, ако не му отиват многото косми. Няма нищо женствено в това малко да се опитваш да се грижиш за тялото си. Но е вярно, че повечето от така наречените "фешъни" прекаляват и става грозно.

Snuffles
06-23-2009, 06:42
Под скубане на вежди разбирам само да си ги скубе по средата, колкото да не е една, а не да си ги праи подобни на нея:
http://music.erogance.eu/content/images/09272008/553614/Emanuela2.jpg
Просто е гнусно.. 8-)
Да
за мъж е отвратително
(тми)
:D

Zaharinka
06-23-2009, 06:47
http://gal.impulse.bg/galleries/socialbg/35/56/66ef1163_0070016161457_00_600.jpg
шЛяДкУ бЕбШиИиИиИиИиИи 8-) :-)

Ощее еднооо :-) (http://gal.impulse.bg/galleries/socialbg/e5/38/3c10817e_0040014952339_00_600.jpg)

paulwalker
06-23-2009, 07:17
Не ви ли дойде на акъла,че снеки може да е от въпросните "фиешънчита",дошъл да види коя спиралка е по-хубава,или кой епилатор да използва.

да..но съм фешънКа...момиче съм не момче! и мн се смея на такива обикновенни като теб :lol: :razz:

то вас човек не може да ви различи... нали сте необикновени :)

Или по-скоро еднакви.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

brokeninside13
06-23-2009, 07:20
http://gal.impulse.bg/galleries/socialbg/35/56/66ef1163_0070016161457_00_600.jpg
шЛяДкУ бЕбШиИиИиИиИиИи 8-) :-)

Ощее еднооо :-) (http://gal.impulse.bg/galleries/socialbg/e5/38/3c10817e_0040014952339_00_600.jpg)


:shock: :shock: :shock: :shock: ЕБАСИ ПЕДАЛИТЕ :shock: :shock: :shock: няма да се смея щото не е за смях.... тва е трагично бе! кво стаа с тоя шибан свят ЛЕЛЕЕЕЕ................. :shock: :shock: :shock: :shock: :(

paulwalker
06-23-2009, 07:23
Чакам да ни удари кометата на 12 декември 2012. Вярно, всички ще умрем, ама ще съм доволна, че и тези ще се изчистят от Земята :grin: :grin: :grin: :grin:

brokeninside13
06-23-2009, 07:24
Чакам да ни удари кометата на 12 декември 2012. Вярно, всички ще умрем, ама ще съм доволна, че и тези ще се изчистят от Земята :grin: :grin: :grin: :grin:

Oпределено! :shock: :x

YouCantStopMe
06-23-2009, 07:25
http://gal.impulse.bg/galleries/socialbg/35/56/66ef1163_0070016161457_00_600.jpg
шЛяДкУ бЕбШиИиИиИиИиИи 8-) :-)

Ощее еднооо :-) (http://gal.impulse.bg/galleries/socialbg/e5/38/3c10817e_0040014952339_00_600.jpg)


:shock: :shock: :shock: :shock: ЕБАСИ ПЕДАЛИТЕ :shock: :shock: :shock: няма да се смея щото не е за смях.... тва е трагично бе! кво стаа с тоя шибан свят ЛЕЛЕЕЕЕ................. :shock: :shock: :shock: :shock: :(

ТОЯ ИМА ПО-ОФОРМЕНИ ВЕЖДИ ОТ МЕНЕ! :lol:

DivoTo_KoTe
06-23-2009, 08:07
^ И аз това щях да кажа.

Nam3less3
06-23-2009, 08:34
Под скубане на вежди разбирам само да си ги скубе по средата, колкото да не е една, а не да си ги праи подобни на нея:
http://music.erogance.eu/content/images/09272008/553614/Emanuela2.jpg
Просто е гнусно.. 8-)Да, по средата. А някой си ги скубят и отстрани, но съвсем леко, без да заприличват на женски.

BlackMeow
06-23-2009, 08:36
Не ви ли дойде на акъла,че снеки може да е от въпросните "фиешънчита",дошъл да види коя спиралка е по-хубава,или кой епилатор да използва.

да..но съм фешънКа...момиче съм не момче! и мн се смея на такива обикновенни като теб :lol: :razz:

То къде е разликата??? :D
:D :D :D
На външен вид сте еднакви-всички сте като малки момиченца :razz:
А на горния етаж-кухо :-D

Та фешън, фешънка, фешънченценце... :lol: [/b]

kriskata10
06-23-2009, 09:31
ХАха чак ни сме си били чикии ние не сме кат вас обикновените харесват ни момичетата.А вие сте тея дет само праската пред компа Смешници никой не гледа вас ве сички гледат фешъни приемете вие сте нищожества сравнение с тях.Има някой много отвоерени във форума правят се на големите маже ама съм сигурен че са едни дришлиовци дет само завиждат.Ще спра до тук щот стига вече съм ви се кефил на комплексарските коментари :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

LovEsIckk
06-23-2009, 09:50
на тоя педер*ст дето сте му сложили снимка веждите му са по хубави и от мойте бе :lol: :lol:

joannalof
06-23-2009, 10:15
Най-най -лошото е да видя момче с оскубани вежди :smt068
Отвартилено е :smt078 :smt078
Онзи ден видях един с ето такава форма :smt021

http://z.about.com/d/hairremoval/1/0/X/-/-/-/eye-designnew.jpg

Goddess
06-23-2009, 10:20
За веждите не мисля, че има проблем ако е само почистване по средата и отдолу, по - добре отколкото гайтани. Но оформяне, скубане, чупки...това вече е гнусно.

m3talmania
06-23-2009, 10:30
Боже, само да имах такъв син... щех да го спукам от бой :-) Тези ъъ индивиди, които бяха поствани направо се гаврят със себе си... твя си е чиста гавра :x

П.П. тая реклама много ме кефи http://savetheman.bg/download.html 8-)

joannalof
06-23-2009, 10:33
За този от снимката мисля,че е нормално :D и необходимо

http://www.vratovrazka.bg/%D0%97%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D1%82%D1%8F%D0%BB%D0%BE/%D0%92%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B8.html

buffalo88
06-23-2009, 10:53
ХАха чак ни сме си били чикии ние не сме кат вас обикновените харесват ни момичетата.А вие сте тея дет само праската пред компа Смешници никой не гледа вас ве сички гледат фешъни приемете вие сте нищожества сравнение с тях.Има някой много отвоерени във форума правят се на големите маже ама съм сигурен че са едни дришлиовци дет само завиждат.Ще спра до тук щот стига вече съм ви се кефил на комплексарските коментари :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Тоя му давам 15 години най-много .. :D

HardcoreSyndrome
06-23-2009, 11:10
ХАха чак ни сме си били чикии ние не сме кат вас обикновените харесват ни момичетата.А вие сте тея дет само праската пред компа Смешници никой не гледа вас ве сички гледат фешъни приемете вие сте нищожества сравнение с тях.Има някой много отвоерени във форума правят се на големите маже ама съм сигурен че са едни дришлиовци дет само завиждат.Ще спра до тук щот стига вече съм ви се кефил на комплексарските коментари :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ама ти верно ли? Абсолютно сериозно ли? Аааа... а?
Комплексари сме, психопати, задръстени, наркомани, обикновенни...
Заври си нещо ръбато в аналното отверстие, сещаш.. боклук?!

Shia
06-23-2009, 12:20
Харесват фешъни,защото си имат една "приятелка" в повече.

8-)

DivoTo_KoTe
06-23-2009, 12:33
ХАха чак ни сме си били чикии ние не сме кат вас обикновените харесват ни момичетата.А вие сте тея дет само праската пред компа Смешници никой не гледа вас ве сички гледат фешъни приемете вие сте нищожества сравнение с тях.Има някой много отвоерени във форума правят се на големите маже ама съм сигурен че са едни дришлиовци дет само завиждат.Ще спра до тук щот стига вече съм ви се кефил на комплексарските коментари :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Момчето не е посещавало час по български език,а си е пресирвало дългата косичка.
Тези "мАже" сигурно са 300 пъти по-хубави от Вас.

EroSennin
06-23-2009, 12:36
какво им има на мъжете с 1 вежда 8-)

Snuffles
06-23-2009, 13:15
какво им има на мъжете с 1 вежда 8-)

шлядури :-)






:razz:

shmatka888
06-29-2009, 19:41
Просто неможах да се стърпя :lol: :lol: :lol:

http://www.impulse.bg/photos/by/8169093/view/18050301

:D :lol: :lol: :lol: :razz:

YouCantStopMe
06-29-2009, 19:48
^БОЖЕЕЕЕЕЕЕ,АМА ТОВА НЕ Е СМЕШНО!МАЗЕН ГЕЙ!
УЖААС!

mArMaLaDkA
06-29-2009, 19:50
Просто неможах да се стърпя :lol: :lol: :lol:
И аз.. да не си върна шоколада. Гнусно е, честно. Да не говорим, че явно още не е минала модата на емо-тата и виждам почти всекидневно разни изпедерастели дечица. Да се чудиш, човек ли е, животно ли е с тая прическа... - острани и отзад пуснати дълги кичури, отгоре буйно и сплеснато. :?

WhyNot
06-30-2009, 05:43
познавам едно единствено момче което отговаря на всички изисквания за метросексуален небрежна прическа за дрехите няма ко да говорим адския стил просто вежди крака (без ръце) и т.н е ясноо...но тва което му свалям шапка е че не парадира с положението си не подбира приятелите си по някви особени критерии а ако му допаднат по характер има доста яка кола и е супер отзивчив с извинение ама където и да отиде било то на купон диско или в морската примерно :D очите на момичетата стават големи като понички. :grin:

WhyNot
06-30-2009, 05:47
не е ли ненормално жените с тяхната суетност да стигнат пък толкова далече...колкото момчетата са виновни толкова и жените за тая мода....става забавно когато вече се забелязват интригите между момчетата на ниво дрешки и козметика :D

YaNcHeToOo
06-30-2009, 06:40
В скоро време и полички и роклички ще започнат да носят, тъй както са тръгнали :lol: :lol: :lol:

YaNcHeToOo
06-30-2009, 07:46
http://prikachi.com/files/966570q.jpg :shock: :shock: :shock:

swords1010
06-30-2009, 08:37
Въпрос на избор. Истина е, че някои стигат до крайности и става по-грозно. Някои стигат до такива крайности, че не би отивало на което и да е момиче. Но иначе подкрепям това един мъж да поддържа тялото си. Това да се обезкосмяваш, по краката и ръцете, си има много плюсове, макар и на мен да не ми допада как изглежда и да не го правя. Никъде не пише, че всичко освен сапуна и шампоана, свързано с поддръжка на тялото е запазена марка на момичетата! :-o

lipstik
06-30-2009, 08:40
http://prikachi.com/files/966570q.jpg :shock: :shock: :shock:

Това вече ме оплаши :(

paulwalker
06-30-2009, 09:32
http://prikachi.com/files/966570q.jpg :shock: :shock: :shock:


АХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХА ХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХХ АХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХА Х :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Тва е моят коментар относно снимката!

zodiac1990
07-02-2009, 15:07
за мен тва е форма на педерастия немога да разбера такива момчета или каквито там са щото всичко може да са ама не и момчета за мен са си педали никога не съм крил че ги ненавиждам да се подуржаш е задалжително ама тия педалски испълнения щях да напиша да ги е*а ж га*а ама сигорно ще им е хубаво

Goddess - кефят ме коментарите ти :smt041

Alhimikat
07-08-2009, 10:16
ХАха чак ни сме си били чикии ние не сме кат вас обикновените харесват ни момичетата.А вие сте тея дет само праската пред компа Смешници никой не гледа вас ве сички гледат фешъни приемете вие сте нищожества сравнение с тях.Има някой много отвоерени във форума правят се на големите маже ама съм сигурен че са едни дришлиовци дет само завиждат.Ще спра до тук щот стига вече съм ви се кефил на комплексарските коментари :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:razz: :razz: :razz: :razz: Научи се да пишеш бе,катил...

sunshine1
07-08-2009, 12:21
съгласна съм вече всички момчета да се правят на "фешъни" започнаха да приличат на гейове включително и брат ми :-x :-x

djudjulinkaa
07-08-2009, 12:26
Ем да е .. времената променят човека.. Айде за коректора по бих се съгласила.. в смисъл там да се прикрива по някакъв начин или да се подържа.. ама чак пък с прашки.. и с тез преси наистина просто незнам на къде отива света.. И както казваш бръснат си краката някой и ръцете.. други веждите си скубят.. направо е пълен ужас :-x

NaskoKaulitz
07-08-2009, 12:39
Комплексари сте тука всички :lol: и аз имам големи очила, розови блузки, ЕПИЛИРАМ си краката, ръцете и въобще цялото тяло и съм горд с това :grin: не може да ходим като орангутани 8)

ПП На всяко излизане си слагам фон дьо тен 8)

prk
07-08-2009, 12:53
Наистина много момчета с всеки изминал ден започват все повече да приличат на момичета.Но всеки сам решава как да изглежда.
Дразнят ме,но се опитвам да не им обръщам внимание.

Dundy
07-08-2009, 13:03
Комплексари сте тука всички :lol: и аз имам големи очила, розови блузки, ЕПИЛИРАМ си краката, ръцете и въобще цялото тяло и съм горд с това :grin: не може да ходим като орангутани 8)

ПП На всяко излизане си слагам фон дьо тен 8)
Браво Насее само така.Ама как така изневеряваш на токио хотел със чалга.Ама няма нищо,ти се епилирай,на никого не пречиш

NaskoKaulitz
07-08-2009, 13:18
Комплексари сте тука всички :lol: и аз имам големи очила, розови блузки, ЕПИЛИРАМ си краката, ръцете и въобще цялото тяло и съм горд с това :grin: не може да ходим като орангутани 8)

ПП На всяко излизане си слагам фон дьо тен 8)
Браво Насее само така.Ама как така изневеряваш на токио хотел със чалга.Ама няма нищо,ти се епилирай,на никого не пречишКато гледам на доста хора им пречи :lol:

Alhimikat
07-08-2009, 13:25
Пречиш много ясно,педал такъв.Айде краката,х*я,подмишниците- добре,ама ти прекаляваш ръце тяло :( фон дьо тен :smt103 :smt103 :smt078 ...

moonsi
07-08-2009, 13:32
emi kakvo da ti kaja normalno e v dneshtno vreme

te kakvi ne bqha emota neznam si kakvi /nishto lichno ;/
no v sashtot vreme mnogo momicheta gi haresvat
ama ne teb bi li ti haresal pa nqkoi nepodarjan ? :P

TeenSpirit
07-08-2009, 14:21
ОМФГ!
Иване искаш ли да излезем на дъжда?
- Ти луда ли си, бе ? ! Да вземе да ми се размаже фон дьо тена и спиралата....

Марияне, аре утре да ходим на хижа?
Ами утре няма да мога, че си записах час за кола маска и вежди... а и обещах на Сашо, че ще си лакирваме ноктите заедно.

zevzeck
07-08-2009, 14:23
Аз съм си натуралише :D ,обезкосмявам си само мишниците,това е единственото нещо което прая по тялото си,ни коректори ни,ни фон дю тенове,ни маши ни преси,ни п...и майни :D Жалко ,че не останаха мъже,но не ме касае много тая работа,ще има повече женички за мене. :grin: :booooomb: 8-)

masal
07-08-2009, 15:05
^абе само подмишниците...няма да има мн жени за тебе... :?

Canis_Dirus
07-08-2009, 15:10
НЕ се обезкосмявам - рунтаци крака, рунтаци ръце, рунатав корем, рунати гъри, рунтав гъз, рунтав гръб, рунатви космалаци стърчат от носа.

нЕма фешънка в правоъгълника Видин - Русе - Малко Търново - Петрич, дето да не съм я онодял.

Проблем?

Shalala
07-08-2009, 15:36
много се изхвърли ама караи....може да има нещо верно

absd
07-08-2009, 15:45
Веднъж едно момче ме питаше дали имам пинсета :lol: :lol: . Виждала съм и момчета с гланц , молив , фон дьо тен . :razz: :razz: :razz:

Shalala
07-08-2009, 16:06
за такива не говори,такива са "над път и под път" това не нито интр. нито нещо не виждано,ако кажеш че си видяла нормално момче може и да ни е интр. тези боклуци са навсякъде...

Campari
07-08-2009, 16:48
-Гладки тела,нема и следа от косъм- :lol:
Ужас!
От доста време не съм виждала Истински Мъжкар
(освен мойто милуУу 8-) :-) )
"Орангутаните" са на изчезване :(
Лично аз предпочитам,по- скоро е основно правило
мъжът до мен да е отвсякъде Мъж
Не кокона като мен,просто .. :? :?

anSsito
07-08-2009, 23:09
Евала на тези, които са против напудрените фешънчета.
А да започна с един въпрос към "уникалните" фешънчета, които благоволиха да ни "просветлят" - защо си мислите, че ако момчетата не са с 5 тона фон дьо тен, без нито един косъм с изключение на голямата им изправена коса и с прилепнали дрешки - то те са мизерни и какви ли още не?
Добре бе, едно момче може да се поддържа и без тия гейски, прекалени щуротийки!
А не като смешниците, които като ги погледниш и се чудиш "Абе тоз индивид не го ли видях предималко?" И да се опитваш да разбереш пола на съществото.. Ама какво да се прави, то безмозъчните кифли си ги харесват тия женки..опа исках да кажа "мъже". А тъпите плейбои се връзват на техния "мозък". Нали трябва да са желани от оборотните кифлички..

Колко по - хубаво е да видиш едно момче с хубаво тяло, а не някакъв скелетон. Момче, което си ги има мъжките черти, а не личице като на малко пишлеменце. Мъж с косми - о, да с косми! Какво като са му малко по незнам си какви космите.. Е, че няма да ви изядат.. Добре някой части е хубаво да се обезкосмяват, ама крака,ръце,гърди и стомах? Та това мъж ли е или гол охлюв? А оформените,тънки с извивки вежди - повдига ми се от тях! Приемам, просто да се вкарат във вид - примерно отстраняването на косъмчетата м/у двете вежди или просто разделянето на веждата..

А това за изправяне на косата, гримчета.. няма да коментирам.. Относно пъпките - има лекарси продукти, които са ефикасни и изчистват лицата.. Проблема е решен..

Лично аз искам МЪЖ до себе си, който да изглежда като такъв и да се държи като такъв! Предпочитам аз да съм тази, която да играе ролята на нежната половинка!

rgddfgd
07-08-2009, 23:44
е най-накрая като някоя кака не ти пусне...кво да прайм...ще си фанем "момченце".... :D няма особено голяма разлика...говоря само за някой индивиди 8-)

EarthShaker
07-09-2009, 09:13
anSsito ви го каза

dipsiii
07-09-2009, 09:20
има някой които имат вече повече дрехи и от момичетата да не говорим че преди да излезнат се оглеждат повече от нас сигурно слагат си обици епилират се само силикон остана да си сложат :lol: :lol: :lol:

did06inka
07-09-2009, 09:39
6to b3 az p1k s1m nap1lno za da si br1snat krakata ili r1cete predstavete si idva avera ti doblijava sa pregr16ta ta i nqkwi kosmi ta obgr16tat :D 3mi gadn0 ama m0m4e s pra6kI twa we4e e3e :? pr3kalen0 8-)

anSsito
07-09-2009, 09:56
6to b3 az p1k s1m nap1lno za da si br1snat krakata ili r1cete predstavete si idva avera ti doblijava sa pregr16ta ta i nqkwi kosmi ta obgr16tat :D 3mi gadn0 ama m0m4e s pra6kI twa we4e e3e :? pr3kalen0 8-)

И какво като има косми.. Да не би да те е гнус от някакви си косъмчета? Няма да умреш от тях, спокойно!

М/у другото на мен ми се е случвало да ми се хвалят колко са им гладни краката.. да ме карат да ги пипам, че са ми и обеснявали всичко с най - малката подробност.
Или имаше един друг индивид, с когото трябваше да излезем, ама горкия закъсня.. трябвало да си изправи косичката.. И после ми обеснява как седял към 2-3 часа пред огледалото.. как си изправя косата на ден по 2-3 пъти, защото ако леко се била начупила и откачал..
Смешници.. :x

smiLe49
07-09-2009, 10:46
Нека не забравяме и розовите им дрешки :lol:

stealthyGirl
07-09-2009, 10:49
Аз съм си натуралише :D ,обезкосмявам си само мишниците,това е единственото нещо което прая по тялото си,ни коректори ни,ни фон дю тенове,ни маши ни преси,ни п...и майни :D Жалко ,че не останаха мъже,но не ме касае много тая работа,ще има повече женички за мене. :grin: :booooomb: 8-)Еее, супер си! "Щото и аз си мисля, че мишниците е единственото място за мъжете, което е наложително... мирише по-малко. ;)


П.П. Наско е пе*ераас, Наско не е в чаас (защото си скубе веждите в момента)... :razz:

BLLooDLeSs
07-09-2009, 21:53
Изчетох всички мнения по темата и вижда, че има най-различни мнения..Естествено всеки има право да изглежда както сам реши,но някои прекаляват..познавам толкова много момчета които не изпитват нужда да се обличат с розови блузки и дънки по тялото и въпреки всучко излизат с много и хубави момичета..а това с пресата за коса..ами немога да го разбера..дано никога да не доживея деня в който приятеля ми поиска на заем пресата ми а камо ли спирала или гланц :shock: хах а незнам как ще реагирам ако поиска моя блузка... :lol: :lol: :lol: просто ве му кажа да ми изчезне от полезрението :grin: Много съм щастлива, че все още са останали момичета които оценяват истинския мъж..като не става дума за горила естествено..нормално е на някои места да се обезкосмяват а и както каза Ансито има много лекарствени средства за почистване на лицето..и мисля че това обезсмисля ползването на пудри и коректори..за мен един истински мъж трябва да се грижи за себе си в рамките на допустимото.Някои мнения ми бяха наистина много интересни..например едно момиче каза че сме обикновени.. :razz: ако под обикновени разбираш хетеро сексуални и обличащи и гримиращи се според пола - да то тогава нека сме обикновени..единствено можеш да съжаляваш, че не си като нас..защото всичко има своя край..и тази "мода" ще отмине..и тогава всички така наречени "фешъни" ще си намерят друга цел в живота защото нямат собствено мнение и се срамуват от това да са обикновени..

xcomplicatedx
07-10-2009, 11:10
.........

ameli
07-10-2009, 19:05
Мене пък не ме дразнят, ако се поддърчат. Имам предвид махането на космите по краката САМО . А за оскубаните вежди и прически, барабар с грима ... просто но комент ](*,)

damdam
07-10-2009, 19:14
http://www.teenproblem.net/news/s/13991.html
:D

did06inka
07-10-2009, 19:15
anSsito ne ma e gnus :D bazikah sa`imam predvid 4e ako e mn kosmat nqma e lo6o sa obr1sne 8-) ama sq s3ki si ima mnenie :)

slim__shadygirl
07-10-2009, 19:18
http://www.teenproblem.net/news/s/13991.html
:D
Точно го прочетох :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Те завладяват всичко наше!

damdam
07-10-2009, 19:22
Остава само да сложат силикон и да измислят сутиен с чашка от А нагоре.

barbie1
07-10-2009, 19:25
за космите на ръцете и краката (и някъде другъде) съм съгласнаа, но оскубани вежди, исправени коси ии някви мизерии съм трърдо НЕ ! :o

ameli
07-10-2009, 19:27
http://www.teenproblem.net/news/s/13991.html
:D
Точно го прочетох :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Те завладяват всичко наше!

точно казано ;-)

вчера излизах с приятелки и за 1 час наброихме около 13 момчета с розови блузки :lol: таргедия...

anSsito
07-10-2009, 20:50
http://www.teenproblem.net/news/s/13991.html
:D


Ооо да.. представям си..колко ще е .. кх.. "приятно" -> Разгорещявате се с гаджето тръгваш да го събличаш и оп той има сутиен.. :shock:

Вече не се сещам за нещо, което женита да използват / правят, а мъжете не.. :?

BLLooDLeSs
07-10-2009, 21:01
damdam
МнениеПуснато на: Пет Юли 10, 2009 10:14 pm Заглавие:
http://www.teenproblem.net/news/s/13991.html
Very Happy
представяте ли си...а аз мислех че все още има надежда ..Щом Япония ги разработва значи скоро да очакваме БГ варианти :o :o :o :x

gabri3lla
07-10-2009, 21:06
Съгласна съм с Goddess

EroSennin
07-10-2009, 21:40
Вече не се сещам за нещо, което женита да използват / правят, а мъжете не.. :? [/i]

тампони :)

BLLooDLeSs
07-11-2009, 07:02
EroSennin
МнениеПуснато на: Съб Юли 11, 2009 12:40 am Заглавие:
anSsito написа:

Вече не се сещам за нещо, което женита да използват / правят, а мъжете не.. Confused [/i]


тампони Smile
има време и това ще стане :razz: Щом сутиен ползват, а нямат гърди скоро и тампони ще ползват без да имат цикъл :lol: :lol: :lol: :razz:

sumergirl1
07-11-2009, 08:07
mm da .. taka e ;) za sujalenie mujkoto v tqh is4ezna.. aa nai -loshoto e 4e taka stavat oshte po haresvani.. na 1 snimka ot bala mi na koqto pone 6 mom4eta bqha s rozovi teniski baba se zalasna i kaza 4e na neinoto vreme ne e bilo taka.. A strashno tupo e gadjeto ti da ima po hubavi vejdi :DD

KiSsOfAnGeL
07-11-2009, 10:35
Всеки си има мнение по тоя въпрос ... има момичета които харесват такива момчета има и такива които се отвръщават от това... :-D Аз по принцип не харесвам такива момчета, но миналия ден срешнах една група момчета които бяха хубави ... Имам передвид че има и хубави момчета в този стил има и тъпи имитатори които не знаят какво правят .. В мойто училище има едни момчета от 10-ти клас които се водят за най-хубавите .. :-x но същност от цялата тяхна групичка само 3 се хубавите момчета които пак са фешъни но приличат и на момчета .. =P~ =P~

vampire_girl_
07-11-2009, 11:24
Това със сутиените ме изуми :lol:

Вярно - има момичета,които харесват такива момчета,ама има и момчета дето харесват такива момчета.

miminia
07-11-2009, 13:45
Аз пък да ви кажа и мъжете използват тампони! :smt011
Като им потече кръв от носа как мислите я спират ;-) :smt040

BLLooDLeSs
07-11-2009, 13:48
miminia
МнениеПуснато на: Съб Юли 11, 2009 4:45 pm Заглавие:
Аз пък да ви кажа и мъжете използват тампони!
Като им потече кръв от носа как мислите я спират
хаха това ми напомня за филма "Тя е пич" където хванаха "момчето" с тампони и обяснението му беше че ги ползва за спиране на кръвта от носа :lol: :lol: :lol:

Bonbonenata
07-11-2009, 15:25
Като се замислиш и ние колко сме взели от момчетата...
Панаталона.
Костюма.
Късата прическа.
Боксерките.
:)

YouCantStopMe
07-11-2009, 15:27
Аз пък да ви кажа и мъжете използват тампони! :smt011
Като им потече кръв от носа как мислите я спират ;-) :smt040
омг..подсети ме за - 'тя е пич' :lol:

chalnata
07-11-2009, 15:46
Като се замислиш и ние колко сме взели от момчетата...
Панаталона.
Костюма.
Късата прическа.
Боксерките.
:)

Дам, обаче те са взели от нас доста повече неща .. :D :D :D

BLLooDLeSs
07-11-2009, 15:47
е да вземаме много неща от тях но някак ми е по-поносимо да видя жена с костюм отколкото мъж в рокля :razz:

titinkaa
07-11-2009, 15:54
Единствено съм съгласна за космите да си ги махат,щото сигурно сте виждали някой млад пич с косми гадни черни ии...ужасна е гледката,аз одобрявам да се потдържат с това да се бръснат,но другото за преси,фон дьо тени и такива неща-това вече не го приемам камоли пък и с прашки да ходи.Ако ми се случи да попадна на мъв с прашки простооо нз ще го помисля че е травестит :lol: :lol: :lol:

eXpl0d3
07-11-2009, 16:19
http://prikachi.com/files/966570q.jpg :shock: :shock: :shock:

:razz: 8-) :lol: :D

dead_princess
07-11-2009, 16:19
Тези дни видях момче с оскубани вежди :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: Ужасно е!!!

Да е..! По-тънки и от на повечето момичета :-D

Sladurcho
07-23-2009, 17:51
абе вие сте много зле ! какво лошо има едно момче да се подържа и да не изглежда като пълен клошар! аз също си бръзна краката и кфо?! да не би да съм педал! има голяма разлика от това едно момче да държи на външния си вид и от това да е педал! нямало много истински мъже дрън дрън дрън вие какво разбирате под истински мъж космясал брадясал и т.н. и ще ми кажете че ако един такъв "истински мъж" застане до едно добре изглеждащо момче ще изберете космясалия .... :-x :-x

EarthShaker
07-23-2009, 19:17
абе вие сте много зле ! какво лошо има едно момче да се подържа и да не изглежда като пълен клошар! аз също си бръзна краката и кфо?! да не би да съм педал! има голяма разлика от това едно момче да държи на външния си вид и от това да е педал! нямало много истински мъже дрън дрън дрън вие какво разбирате под истински мъж космясал брадясал и т.н. и ще ми кажете че ако един такъв "истински мъж" застане до едно добре изглеждащо момче ще изберете космясалия .... :-x :-x

пикая ти на поддържането

UnaBletoLoVeU
07-23-2009, 19:23
е да вземаме много неща от тях но някак ми е по-поносимо да видя жена с костюм отколкото мъж в рокля :razz:

Защото носим костюми от много отдавна, ако от 100 години мъжете носят рокли няма да ти е странно вече, нали?

seditious
07-23-2009, 19:29
Абе махнете ги тия, бе... педерастчета напудрени... ако пребарам някой в някоя уличка там е останал ......

seditious
07-23-2009, 19:34
[quote=Sladurcho]абе вие сте много зле ! какво лошо има едно момче да се подържа и да не изглежда като пълен клошар! аз също си бръзна краката и кфо?! да не би да съм педал! има голяма разлика от това едно момче да държи на външния си вид и от това да е педал! нямало много истински мъже дрън дрън дрън вие какво разбирате под истински мъж космясал брадясал и т.н. и ще ми кажете че ако един такъв "истински мъж" застане до едно добре изглеждащо момче ще изберете космясалия .... :-x :-x
Изрусено гейче с 20 кг. по-малко от приятелката си /приятеля/, с напудрен нос и да носи женски дрехи/ нямам предвид рокли и полички/... за тва става въпрос, въшльо.... космите не правят мъжът, да ... ама пред едно такова същество всеки би избрал "косматия"/ освен момиченцата 5-6-7 клас./

pale4ka
07-23-2009, 19:43
Аз нямам нищо против момчета,които си бръснат краката.

Canis_Dirus
07-23-2009, 19:56
абе вие сте много зле ! какво лошо има едно момче да се подържа и да не изглежда като пълен клошар! аз също си бръзна краката и кфо?! да не би да съм педал! има голяма разлика от това едно момче да държи на външния си вид и от това да е педал! нямало много истински мъже дрън дрън дрън вие какво разбирате под истински мъж космясал брадясал и т.н. и ще ми кажете че ако един такъв "истински мъж" застане до едно добре изглеждащо момче ще изберете космясалия .... :-x :-x,
Педал си! Пасивен при това! Признай си, че обичаш да те чукат други мъже! Признавай!

BlackMeow
07-23-2009, 20:06
и ще ми кажете че ако един такъв "истински мъж" застане до едно добре изглеждащо момче ще изберете космясалия .... :-x :-x

Да! :-P :P
пикая ти на поддържането x2 :D

Punisherrr
07-23-2009, 20:19
абе вие сте много зле ! какво лошо има едно момче да се подържа и да не изглежда като пълен клошар! аз също си бръзна краката и кфо?! да не би да съм педал! има голяма разлика от това едно момче да държи на външния си вид и от това да е педал! нямало много истински мъже дрън дрън дрън вие какво разбирате под истински мъж космясал брадясал и т.н. и ще ми кажете че ако един такъв "истински мъж" застане до едно добре изглеждащо момче ще изберете космясалия .... :-x :-x

Как да ви се обясни на такива като теб,че ПОДДЪРЖАНЕТО при момчетата не значи скубане на вежди,епилирани краченца и дупенце,фон дьо тен и т.н... Тва е чиста изгъзица!
Да изглеждаш като клошар и да си ''поддържан'' 8-) са далеч едно от друго ...(Всъщност май си и приличат по това,че и двете са гнуснички). Клошаря поне не си е насрал така външността по собствено желание,за разлика от вас...

xHARDCANDYx
07-23-2009, 20:20
При нас момчета с епилирани ръце крака,оскубани вежди,здраво прикрити под тонове фон-дьо-тен,с черни моливи,боядисани коси и кфо ли още не са обичайна гледка.Сорка ма аз се гримирам по-малко..Накъде въри работата нз :?

Marietchety
07-23-2009, 21:15
Някои прекаляват :!: И се мислят за много готини,като са сложили фон-дьо-тена,напрайли прическата с пресата и лака.Съгласна съм да се поддържа,ама не и да заприличва на момиче.(има голяма разлика) :? :wink:

bloodyF
07-24-2009, 06:45
някои момчета не правят разлика между това един мъж да е поддържан и един пикльо да е поддържан.Разликата е че на мъжа му е достатъчно да се къпе редовно,да си мие зъбите и да си бръсне лицето колкото да не заприличва на робинзон крузо...а педалите (тези като сладурчо и ,много други) твърдят че трябва да си бръснеш крачетата,ръцете,дупенцата ,да си слагаш ФДТ ,да имаш 2 преси-за изправяне и за вафлички,да имаш лак,пяна,заздравител за нокти,пила,гланц за студено време,крем за лице,ръце,дупе етц...
и който там питаше...да,аз бих избрала един "космясал" нормален мъж пред някоя такава госпожица с повече козметика от мен!!

kosder
07-24-2009, 06:50
На повечето пишещи в тази тема,тезата им е,че момчетата/мъжете, които си бръснат краката са с леви наклонности ?

BlackMeow
07-24-2009, 07:38
На повечето пишещи в тази тема,тезата им е,че момчетата/мъжете, които си бръснат краката са с леви наклонности ?

Не си прочел внимателно май.
Въпреки че на мен не ми харесва особено мъж да си бръсне краката ,това не прави човека педал! И мисля че важи и за другите форумци...
Обаче да ползва фон дьо тен, да си изтънява веждите и да те гледа презрително, защото нямаш по себе си грим колкото него... :lol: :lol:
Щом толкова се надува и гордее да се държи като жена, представи си ако някой го и изчука колко ще му порастне работата! 8-)

MaLty
07-24-2009, 07:56
Така..ама като им харесва :D

SuMmEr_KiSS
07-24-2009, 08:35
ХАХА АМИ В МОЯ КЛАС..ЕДНО МОМЧЕ НАЙ-РЕДОВНО МИ СЕ ИЗПРОВИКВА ПО КОРИДОРИТЕ " ДАЙ МИИИ ОГЛЕДАЛОООООО БЪРЗООООООООО МИСЛЯ ЧЕ ИМАМ ПЪПКААААААААА !! " АХАХАХ ИКЛИ ПЪКК " ДАЙЙЙЙ МИИ ПАРФЮММММММ !!" И АЗ МУ ВИКАМ " ЖЕНСКИ Е." И ТОЙ "ЕЕ ТЕ И БЕЗ Т'ВА МИРИШАТ ПО ПРИЯТНОО!"
ахахаьхахХа :D ТАКИВА СА СИ МОМЧЕТАТА ВЕЧЕ. Е ЧЕСНО КАЗАНО И АЗ ПРЕДПОЧИТАМ НЯКОЙ МОМЧЕ С ДОБРЕ ОФОРМЕНИ ВЕЖДИ )ПРОСТО ОФОРМЕНИ НЕ ИЗТЪНЕНИ ! ) И НЕЕ НЯКВО КОСМАТО КАТО МАЙМУНА АМА..НЕ БАШ ФДТ И ЖЕНСКИ ПАРФЮМИ.. :shock: НЕЗНАМ НЕЗНАМ ВСЕКИ СИ РЕШАВА НАЛИ? ;)

cookie_master
07-24-2009, 11:23
Оня ден влизам в мола и едно момче видях с изрусена коса на кафяви кичури,изправена с преса,прилепнали панталони,розова тениска и златни маратонки :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

YouCantStopMe
07-24-2009, 11:31
http://www.impulse.bg/photos/by/8251593/view/15472246
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тази снимка е ВЕЛИКА,но и другите не са за изпускане.
Е,то вече е смешно.
Не се ли усещат,че преличат на уроди?

neocide
07-24-2009, 11:35

bloodyF
07-24-2009, 11:36
не знам за вас,ама един приятел ме пита как може да се епилирам а не да ходя на кола-маска,а друг ми каза че лицето ми изглежда ужасно без пудра и ФДТ :o :o