PDA

View Full Version : тъпа радяла



WhyNot
06-20-2009, 17:33
имали ли сте случаи в който да ви зарежат без да се обадят дори без да ви изтъкнат и най малката причина за решението си? :shock:

sladur4etyYy
06-20-2009, 17:34
не 8-)

Sladurcho
06-20-2009, 17:36
не ама като се замисля е доста брутално :D

AnzaRe
06-20-2009, 17:37
Този случай без да се обади,е много брутално и едновременно става жалка момиче без достойнство!

kristito3
06-20-2009, 18:40
в момента аз съм в нещо такова и ми е много смотано, защото той не ми отговаря на смс-ите нито се обажда и не знам какво става... :-o

kristito3
06-20-2009, 18:42
а ти защо питаш? И с теб ли е така :( :(

Tempest
06-20-2009, 18:45
амм... не, ама са ме зарязвали със шибан смс... и на тая смотанячка не й простих после...

vampirekiss
06-20-2009, 18:52
Ами да се призная не и се надявам да не ми се случва.Човека,които го е направил трябва да е пълен нещастник и не заслужава да съжаляваш за него.С такива отрепки не си заслужава човек да си коси нерите.(писах в женски род,но си помислих,чи си момиче,ако греша извинявам се)

WhyNot
06-20-2009, 19:00
а ти защо питаш? И с теб ли е така :( :( ами да случи ми се преди около 3 месеца има няма...бяхме заедно за кратко...тя ме покани на първа среща и беше супер точна всичко дет се вика по мед и масло докато една вечер си тръгнахме от киното изпратих я и повече не чух за нея....от аверките и разбрах че имала семейни проблеми..ужжжж...а демонстрирала перфектно настроение..не се вързва :-o :-o

kristito3
06-20-2009, 19:01
Ами да се призная не и се надявам да не ми се случва.Човека,които го е направил трябва да е пълен нещастник и не заслужава да съжаляваш за него.С такива отрепки не си заслужава човек да си коси нерите.(писах в женски род,но си помислих,чи си момиче,ако греша извинявам се)
Права си. Щом няма смелост да ти го коже в очите...

kristito3
06-20-2009, 19:09
ами да случи ми се преди около 3 месеца има няма...бяхме заедно за кратко...тя ме покани на първа среща и беше супер точна всичко дет се вика по мед и масло докато една вечер си тръгнахме от киното изпратих я и повече не чух за нея....от аверките и разбрах че имала семейни проблеми..ужжжж...а демонстрирала перфектно настроение..не се вързва :-o :-o
ами да ти кажа понякога и на мен като ми е тежко аз също се правя, че ми е наред всичко може би, за да не показвам слабост (сега обаче разбрах, че не трябва така) Може наистина да се е случило нещо. Представи си техните да са се разделили - това за нея си е истински шок :shock: Въпреки това не е правилно така - каквото и да има трябва да можеш да го споделиш с любимия си.

soul1199
06-20-2009, 19:12
не :)

WhyNot
06-20-2009, 19:18
ами да случи ми се преди около 3 месеца има няма...бяхме заедно за кратко...тя ме покани на първа среща и беше супер точна всичко дет се вика по мед и масло докато една вечер си тръгнахме от киното изпратих я и повече не чух за нея....от аверките и разбрах че имала семейни проблеми..ужжжж...а демонстрирала перфектно настроение..не се вързва :-o :-o
ами да ти кажа понякога и на мен като ми е тежко аз също се правя, че ми е наред всичко може би, за да не показвам слабост (сега обаче разбрах, че не трябва така) Може наистина да се е случило нещо. Представи си техните да са се разделили - това за нея си е истински шок :shock: Въпреки това не е правилно така - каквото и да има трябва да можеш да го споделиш с любимия си. напълно си права опитах вси4ко казах и просто да ми го каже спираме и толкова напрао се побърках от притеснение...завидях и на упоритостта да не ми пише в скайп и да не ми отговаря по телефона..помислих си ест най лошото че е загубила някой мн близък но за щастие не бе това...и още продължавам да я уважавам супер мн адски интелигентна :oops:

snufff
06-20-2009, 19:21
Не,не ми се е случвалоо :)

kobrichka
06-21-2009, 10:51
Не, не ми се е случвало.
Такива хора са просто страхливци.

3oPuTy
06-21-2009, 11:08
А я аз да те питам ... Толкова ли е трудно да пуснеш всичките си въпроси в една тема?! :-o :-x


И все пак по темата:До сега винаги аз съм зарязвала гаджетата си
=> НЕ!Не ми се е случвало :?

LizZz
06-21-2009, 11:37
Един път един общо познат ми пише в скайп. Аз ходя с [името и].
И аз му викам : Не! Аз ходя с [името и]! 8-)
Ситуацията не ми беше много весела в оня момент, в сега е. :D

GUESS
06-21-2009, 12:51
В момента се случва същото нещо с мен...
Ей така изневиделица, без да съм го очаквала. Просто спря да си вдига телефона, спря да ми отговаря на СМС, които му пратих. Много жалка раздяла е това за мен... Да нямаш доблест, смелост да се обадиш и да кажеш така и така, до тука сме. Жалки хора! И лошото е, че съм била с такъв жалък човек.. :(

LizZz
06-21-2009, 14:15
В момента се случва същото нещо с мен...
Ей така изневиделица, без да съм го очаквала. Просто спря да си вдига телефона, спря да ми отговаря на СМС, които му пратих. Много жалка раздяла е това за мен... Да нямаш доблест, смелост да се обадиш и да кажеш така и така, до тука сме. Жалки хора! И лошото е, че съм била с такъв жалък човек.. :(
Защо толкова се връзваш?
И се чудя как мое да ги търпите такива...

Lyubomn7
06-21-2009, 14:17
Пример излизаме аз, тя, мой приятел и нейна приятелка. Тя казва на моя приятел че иска да се раздели с мен и тка. На мене нито дума :lol:
Ама аз съм си бил виновен щот съм бил зъдръстен.

AFT
06-21-2009, 14:24
И как така тея хора просто се изпаряват? Разбирам да са без постоянен адрес, постоянно пътуващи престъпници, но тук говорим за обикновени тинейджъри и вие просто не ги намирате? ;ддд Та, не, не ми се е случвало.

vesSynkaa
06-21-2009, 14:26
Не , но гаджето на една фр скъса сууупер тъпо с нея ..След като не бяха
излизали 2 месеца , едва я накарах да му пише и да го попита какво става и то момченцето и писа "еми добре ще ти го кажа, ама ай по-бързо,че имам работа .. " :o Боже мой !Горката беше изперкала :?

LizZz
06-21-2009, 14:29
И как така тея хора просто се изпаряват? Разбирам да са без постоянен адрес, постоянно пътуващи престъпници, но тук говорим за обикновени тинейджъри и вие просто не ги намирате? ;ддд Та, не, не ми се е случвало.
Да бе, са ше ходя да я гоня... :lol:

chill
06-21-2009, 14:44
Мда имах нещо такова, дори не скъса с мен официално. Беше дооста гадно, въпреки че сега ми е някакси иронично весело :D Тъпото е, че си позволих да се влюбя в него. Просто продължаваш и не се занимаваш със страхливци/ки

AFT
06-21-2009, 17:47
И как така тея хора просто се изпаряват? Разбирам да са без постоянен адрес, постоянно пътуващи престъпници, но тук говорим за обикновени тинейджъри и вие просто не ги намирате? ;ддд Та, не, не ми се е случвало.
Да бе, са ше ходя да я гоня... :lol:

Е, нямам предвид да ги преследвате или нещо такова, но кво е тва без никво обяснение просто да те за**е?

miShle
06-23-2009, 18:11
ДА, но не беше тфа че ме е зарязал с СМС или нещо от тоя род .. той просто нямаше обяснение за това което прави .. момчета :? [/b]

mmilichka
06-23-2009, 19:44
за съжаление Да един единствен път де ;) за мен беше много тъпо защото бях хлътнала по това момче и бях заминала за една седмица извън града и аз му звънях почти постоянно и накрая му беше писнало и така не се обади нищо. Доста долно от негова страна защото поне един смс заслужавах но той си реши така :) ;)