PDA

View Full Version : Нещо за гърлс



beiho
06-20-2009, 18:34
Не знам, но чух някъде за вас момичета, че когато обичате някого, след като правите секс за пръв път с него, после след време ви се иска и с други или не ви пука, че ще го правите със всяко гадже.Искам да ви питам наистина ли е так, когато обичате някое момче, можете да бъдете в едно легло и с друго?А променя ли това взаимоотношенията, мислите на момичетата и чувствата?Може би въпросът е много тъп, но искам да науча това, защото е важно за мен!!! :?

Ilikeliljon
06-20-2009, 18:55
Хм, странен въпрос. И няма голяма логика в тази идея, откъдето и да си я чул. Аз не мисля, че е така (за протокола момче съм). :) :)

vampirekiss
06-20-2009, 19:01
Не бих спала с някой,когото не обичам.Знам ли,просто за да направя тази стъпка ми трябва нещо повече от просто привличане.

xoxi
06-20-2009, 19:05
Всяко момиче е различно..
разбирам защо момчетата не ни разбират.. и явно не знаят нищо за нас :D

mel4ety
06-20-2009, 19:28
секса и любовта са две коренно различни неща..
"Искам да ви питам наистина ли е так, когато обичате някое момче, можете да бъдете в едно легло и с друго?" -тва не може да стане ако ОБИЧАШ даден човек, по простата причина че ше ти е поне малко гузно от изневярата..! повтарям, това се отнася за хората, които се обичат! поне аз като съм с някого дори не поглеждам друг, какво остава за секс..
"че когато обичате някого, след като правите секс за пръв път с него, после след време ви се иска и с други" на мен не ми се е случвало, но на бившия ми-да..

Ilikeliljon
06-20-2009, 19:30
секса и любовта са две коренно различни неща..
"Искам да ви питам наистина ли е так, когато обичате някое момче, можете да бъдете в едно легло и с друго?" -тва не може да стане ако ОБИЧАШ даден човек, по простата причина че ше ти е поне малко гузно от изневярата..! повтарям, това се отнася за хората, които се обичат! поне аз като съм с някого дори не поглеждам друг, какво остава за секс..
"че когато обичате някого, след като правите секс за пръв път с него, после след време ви се иска и с други" на мен не ми се е случвало, но на бившия ми-да..

Кой те излъга, че секса и любовта са различни неща, че чак пък и коренни. Здравата са те изпързаляли 8-) 8-) 8-)

Take_That
06-20-2009, 19:33
Не бих спала с някой,когото не обичам.Знам ли,просто за да направя тази стъпка ми трябва нещо повече от просто привличане.

Абсолютно съм съгласна :)

lonely_girl92
06-20-2009, 19:44
Ами аз лично не бих могла да съм с някой просто ей така без да има чувства,а като обичам някой няма и да си помисля да съм с друг ... :)

mel4ety
06-20-2009, 19:47
секса и любовта са две коренно различни неща..
"Искам да ви питам наистина ли е так, когато обичате някое момче, можете да бъдете в едно легло и с друго?" -тва не може да стане ако ОБИЧАШ даден човек, по простата причина че ше ти е поне малко гузно от изневярата..! повтарям, това се отнася за хората, които се обичат! поне аз като съм с някого дори не поглеждам друг, какво остава за секс..
"че когато обичате някого, след като правите секс за пръв път с него, после след време ви се иска и с други" на мен не ми се е случвало, но на бившия ми-да..

Кой те излъга, че секса и любовта са различни неща, че чак пък и коренни. Здравата са те изпързаляли 8-) 8-) 8-) а кво е общото ?

tekila_sunrise
06-21-2009, 11:17
няма,както може да има секс без любов,така може и секс със любов...различно е

LovelyGirl
06-21-2009, 11:41
Че нали го обичаме, защо да ни се иска с други :)
Наистина няма логика, или поне за мен.

dragonfly92
06-21-2009, 11:44
Не бих спала с някой,когото не обичам.Знам ли,просто за да направя тази стъпка ми трябва нещо повече от просто привличане. напълно съгласна!дори немога да си представя да изневеря на човека,когото обичам :?

kobrichka
06-21-2009, 11:46
Не бих спала с някой,когото не обичам.Знам ли,просто за да направя тази стъпка ми трябва нещо повече от просто привличане.
Съгласна съм с това мнение.
Секса е много по-приятен, когато има любов, а не само нужда.

Ilikeliljon
06-21-2009, 11:56
секса и любовта са две коренно различни неща..
"Искам да ви питам наистина ли е так, когато обичате някое момче, можете да бъдете в едно легло и с друго?" -тва не може да стане ако ОБИЧАШ даден човек, по простата причина че ше ти е поне малко гузно от изневярата..! повтарям, това се отнася за хората, които се обичат! поне аз като съм с някого дори не поглеждам друг, какво остава за секс..
"че когато обичате някого, след като правите секс за пръв път с него, после след време ви се иска и с други" на мен не ми се е случвало, но на бившия ми-да..

Кой те излъга, че секса и любовта са различни неща, че чак пък и коренни. Здравата са те изпързаляли 8-) 8-) 8-) а кво е общото ?

Те са двете страни на една и съща монета, както виждаш от казаното не може едното без другото. Явно не си правила секс с чувства щом го казваш, когато го направиш ела и се обади да ми кажеш колко огромна е разликата между секс без чувства и такъв със и тогава, ако още мислиш така ще си поговорим :-o :-o

Punisherrr
06-21-2009, 11:59
хаха от къде ги вадите тия статистики не знам... ;)
Самото ОБИЧАНЕ(ако е истинско) не позволява на човек /момиче/момче/хермафродит и квото там искате, да прави подобни неща ;)

pdd95
06-24-2009, 19:56
аз не виждам секс без чувсва особено ако имаш момче до себе си ама нз...за всеки е различно...

BigFakeSmile
06-24-2009, 20:30
Не бих спала с някой,когото не обичам.Знам ли,просто за да направя тази стъпка ми трябва нещо повече от просто привличане. напълно съгласна!дори немога да си представя да изневеря на човека,когото обичам :?

да^^
че нали като обичаш някой, искаш само и единствено него, мислиш само за него, искаш само неговите прегръдки
към автора, нз, ти май като казваш обичате нямаш предвид точното значение, а само ''ходене''?