PDA

View Full Version : моля за съвет :(



byby0202
06-20-2009, 19:09
Здравейте!има едно мом4е,което ми направи огромно впе4атление о6e в на4алото на 2-рия срок.Не се познаваме ли4но,но и двамата понякога се базикаме един с друг през между4асието.Помолих едно мом4е от неговия клас да ми даде skype-a му и той ми го даде,проблема е там,4е той не влиза,а аз постоянно мисля за него.Знам,4е той няма приятелка,но и незнам,как ме възприема.Когато мине покрай мен сърцето ми наистина бие лудо и не ми стиска да му кажа някои път да излезем,за6ото нз,дали няма да откаже,пък и той рядко остава сам,докато по skype,няма да е 4ак толкова срамно.Пък и остана о6е една седмица до края на годината ии догодина 6е сме в разли4ни смени,имаме 2 год разлика ...моля за съвет :neutral: 8-[ мерси предварително :-) :-) :-)

FatPanda
06-20-2009, 19:23
като се разминавате по коридора му намигай,питай го нещо закачливо
опитай да го заговориш
можеш да му кажеш,че имаш skype-а му .. да го питаш кога ще влезе
или да се направиш на ударена,че го нямаш
бъди настоятелна .. рискувай нищо не губиш ;)

mshark
06-20-2009, 19:25
Абе,хора кажете кой клас сте,дай повече информация!Иначе проблема идва от там че не се познавате лично.Ся,аз мисля,че ако имате повече диалози ще разбереш всичко,което те е накарало да напишеш тази тема. Успех!!! [-o<

byby0202
06-20-2009, 19:30
Абе,хора кажете кой клас сте,дай повече информация!Иначе проблема идва от там че не се познавате лично.Ся,аз мисля,че ако имате повече диалози ще разбереш всичко,което те е накарало да напишеш тази тема. Успех!!! [-o<аз съм на 15,той на 17 :) мерси за отговорите,6е 4акам за о6е съвет4ета :)

Take_That
06-20-2009, 19:35
като се разминавате по коридора му намигай,питай го нещо закачливо
опитай да го заговориш
можеш да му кажеш,че имаш skype-а му .. да го питаш кога ще влезе
или да се направиш на ударена,че го нямаш
бъди настоятелна .. рискувай нищо не губиш ;)


+++++

Hilary_
06-20-2009, 19:37
Заговори го като се засечете пак ... 8)

sladur4etyYy
06-20-2009, 19:42
действай през тая 1 седмица, ако не искаш цяло лято да се чудш какво е можело, щяло, трябвало да се случи... помисли- няма какво да загубиш, но пък, виж, можеш да спечелиш приятна компания за горещите летни дни... а защо не и нощи.. :-D

RaZzer
06-20-2009, 21:46
Ако тая тема я беше пуснала през февруари щях да ти кажа да действаш постепенно, но тъй като ти остава 1 седмица - няаа кво да се чудиш - още в понеделник го заприказвай на коридора и му вземи телефона примерно, или просто му кажи, че искаш да излезнете... Няма смисъл да си пропускаш шанса, щото дори и нищо да не се получи - лятото ще го позабравиш, а догодина няма да се виждате; пък и нали казват, че няма по-страшно от това, което е можело да бъде... За да не се чудиш цяло лято какво е щяло да стане - действай и разбери! Успех!

mshark
06-21-2009, 14:12
Ако тая тема я беше пуснала през февруари щях да ти кажа да действаш постепенно, но тъй като ти остава 1 седмица - няаа кво да се чудиш - още в понеделник го заприказвай на коридора и му вземи телефона примерно, или просто му кажи, че искаш да излезнете... Няма смисъл да си пропускаш шанса, щото дори и нищо да не се получи - лятото ще го позабравиш, а догодина няма да се виждате; пък и нали казват, че няма по-страшно от това, което е можело да бъде... За да не се чудиш цяло лято какво е щяло да стане - действай и разбери! Успех!
+
Не може да чакаш той да те заговори пръв.Все пак той не знае,че го харесваш(или пък знае :) )но все тая. Действай!!!

SmileMoreOften
06-21-2009, 20:16
Стига с тоэи Скайп..
Ясно е,че там ти ще си мислиш,че е по-несрамно,че ще ти е по-лесно и всякакви такива неща,но не е така.В крайна сметка реэолтатът ще е един и същ.Човекът си има някакво отншение към теб дори и да не сте блиэки и да не се поэнавате.Щом сте контактували си е иэградил някакво мнение эа теб.Дали е достоверно или не,важното е че го има.И дали щи му пишеш в Скайп или ще го эаговориш наживо,реакцията му вероятно ще е една и съща.По-добре давай наживо.Друго си е да говориш с някого очи в очи,да му видиш реакцията,погледа и т.н...и съвсем друго да си пишеш с него в чат...айде,преодолей го тоя смотан страх или притеснение,срам,каквото е там и давай.

la_panterita
06-23-2009, 17:33
Ти му кажи да излезете,ако не го направи той,защото може да го изпуснеш,ей така,от срам.Не позволявай това да те проваля.Знам какво е да обичаш някой,а да те е срам да му го кажеш.Затова съм в положение,в което мога да бъда само приятелка и нищо повече