PDA

View Full Version : закона за след 10 часа...



callmeLola
06-20-2009, 19:25
/искам чво да кажа че не съм сигурна дали тук трябва да postвам това.../

тааа, нали сега има някакъв закон сега че непълнолетните след 10 часа не може да са навън...
не може да сме на вън без родители или може да сме на вън но с някой пълнолетен/който не ни е родител/?

и като цяло за какво е тоя закон??

Ilikeliljon
06-20-2009, 19:33
Можеш единствено да си с пряк роднина, тоест родител, брат, сестра и никой друг, независимо дали е пълнолетен или не. А закона е направен за да не стават мизерии и защото малките нямат работа по това време на улицата 8-) 8-) 8-)

callmeLola
06-20-2009, 19:38
Можеш единствено да си с пряк роднина, тоест родител, брат, сестра и никой друг, независимо дали е пълнолетен или не. А закона е направен за да не стават мизерии и защото малките нямат работа по това време на улицата 8-) 8-) 8-)


ахаа....благодаря :)

Ilikeliljon
06-20-2009, 22:41
Да не станат грешки, че малко неясно съм се изказал 8-) 8-) Брата или сестрата трябва да са пълнолетни, не може иначе :D :D

BaBsYyY_SeXyYy
06-22-2009, 17:39
Това е пълна глуупост! Родителите са тези, които ще кажат до кога да седя навън, а не някой друг!

kalashnik
06-22-2009, 18:11
Това е пълна глуупост! Родителите са тези, които ще кажат до кога да седя навън, а не някой друг! В голяма грешка си, тези които ще ти го кажат се наричат политици, ходят в костюми и са дебели, гледат да си направят кеффа като прокарат някой безсмислен закон, за да има място за техните зеца в дискотеките, и повярвай ми, ако искат могат да прокарат и закон който да ти забранява да излизаш без възрастен роднина с теб по простата причина, че го могат и им е кеф като страдаш.

YakUZa777
06-23-2009, 14:07
Трябва да го има :) щом мен не ме засяга :D