PDA

View Full Version : HAUSE MUSIC



az108
06-20-2009, 20:21
Наскоро започнах да слушам хаус и честно казано си казах че това е моят стил - обожавам го.От няколко дена на сам само хаус слушам.Вапроса ми е какво е характерно за тези които го слушат - кви дрехи и изобщо с една дума как да стана хаус.Мерси предварително.

balon4eee
06-20-2009, 20:53
'баси 'сяка 2ра темица хаус :lol: Абе не знам чуек за кво ти трябва да се ПРАВИШ на някъв :? Обличай се както ти идва от вътре ако тва е хаус стила... :lol: де да те знам големите цаки , една розова блуза , бели кецове хауууууууус

WhyNot
06-20-2009, 21:09
Наскоро започнах да слушам хаус и честно казано си казах че това е моят стил - обожавам го.От няколко дена на сам само хаус слушам.Вапроса ми е какво е характерно за тези които го слушат - кви дрехи и изобщо с една дума как да стана хаус.Мерси предварително. не hause a house личи ци че от скоро се интересуваш :D и за да станеш хаусер имаш предвид :D ми основното е да знаеш много за тая музика както изпълнители така и парчета да можеш да различаваш хауса от техното примерно...с една дума за да си хаусер тряа се образоваш..тва е основното.а относно начина на обличане който за мен е на края ми тряа да е малко по екстравагантен с времето ще усетиш :-o

teenems
06-20-2009, 21:15
HOUSE не HAUSE . поне малко английски да беше учил/а

по-добре си оправи заглавието ,че още колко ще тти се смеят 8-)

az108
06-20-2009, 21:18
HOUSE не HAUSE . поне малко английски да беше учил/а

по-добре си оправи заглавието ,че още колко ще тти се смеят 8-)

знам че така се пише просто мислех за друго тогава и го обрках :D :D не съм чак толкова неграмотен

MarkKnight
06-20-2009, 21:19
HOUSE не HAUSE . поне малко английски да беше учил/а

по-добре си оправи заглавието ,че още колко ще тти се смеят 8-)

знам че така се пише просто мислех за друго тогава и го обрках :D :D не съм чак толкова неграмотен Редактирай го ! Иначе на колко си и как реши да почнеш да слушаш хаус ?

teenems
06-20-2009, 21:22
аа аз даже не ти прочетох темата :lol: ,само казах за грешката

сега като я прочетох

попринцип тея дето слушат хаус са "фешъните" . аз също харесвам хауса и го слушам ,но не се обличам като "фешън "

обличам се по собствен стил !

защо според музиката трябва да определяш стила си ?! :shock: ,нямаш ли лично мнение :?

az108
06-20-2009, 21:24
на 14 съм.Еми преди време бях на Албена и там на дискотеката на плажа пускаха само хаус и ме заребиха от там

az108
06-20-2009, 21:26
аа аз даже не ти прочетох темата :lol: ,само казах за грешката

сега като я прочетох

попринцип тея дето слушат хаус са "фешъните" . аз също харесвам хауса и го слушам ,но не се обличам като "фешън "

обличам се по собствен стил !

защо според музиката трябва да определяш стила си ?! :shock: ,нямаш ли лично мнение :?

Епи щот ноли например тия дето слушат хип-хип са облечат с свлечени дрехи , пъ металистите са главно в черни дрехи с т.н.

WhyNot
06-20-2009, 21:29
аа аз даже не ти прочетох темата :lol: ,само казах за грешката

сега като я прочетох

попринцип тея дето слушат хаус са "фешъните" . аз също харесвам хауса и го слушам ,но не се обличам като "фешън "

обличам се по собствен стил !

защо според музиката трябва да определяш стила си ?! :shock: ,нямаш ли лично мнение :?

Епи щот ноли например тия дето слушат хип-хип са облечат с свлечени дрехи , пъ металистите са главно в черни дрехи с т.н.тва не е задължително а относно да си фешън там ще тряат пари :D за дрешки маратончици и козметици,мн малко са истинските такива др са смешници...успех

shnolka
06-21-2009, 07:13
хауса е музиката и най-накрая постепенно се влюбвате в тази музика... хауса не е стил,той е просто музика,не трябва да се правиш на клоун за да хората разберат каква музика слушаш просто трябва да бъдеш себе си,а не да изглеждаш и да се правиш на идиот !!! ONLY HOUSE MUSIC !!! :-)

Nefarian
06-21-2009, 14:31
Чукането с мъже е задължение!

HouseMusicBoy
06-22-2009, 18:35
Наскоро започнах да слушам хаус и честно казано си казах че това е моят стил - обожавам го.От няколко дена на сам само хаус слушам.Вапроса ми е какво е характерно за тези които го слушат - кви дрехи и изобщо с една дума как да стана хаус.Мерси предварително. аааааааааа пичааа тии ме разби бе човек .. :razz: :razz: :razz: начи от няколко дена слушаш само хаус и вече това е твоят стил така ли ... начи пише се hOuse но както и да е ... начи искаш да станеш хаус как се става вид музика незнам моля ако някои знае да ми каже да стана и аз хаус :):) а за стил на обличане ако искаш да си някои смешко облечи се смешно и вкараи прическа ... но това не са хаус фенове а фешанчета който се представят за такива. Да не земеш да се засягаш сеа от моя коментар .. даже да ти покажа че немам лоши чувства ако искаш ми пиши на лично да ти дам няколко сайта да теглиш най-новата и най-добра хаус музика .. засега тва е от мене :):):) 8) 8)

PaulaSandr3z
06-24-2009, 12:34
аа аз даже не ти прочетох темата :lol: ,само казах за грешката

сега като я прочетох

попринцип тея дето слушат хаус са "фешъните" . аз също харесвам хауса и го слушам ,но не се обличам като "фешън "

обличам се по собствен стил !

защо според музиката трябва да определяш стила си ?! :shock: ,нямаш ли лично мнение :?

Ne moga da razbera zashto kogato nqkoi kaje house vsichko go svyrzwat s fashion ili kakto oshte go narichat fieshyn
Mi sorka ama spored mene chalgarite sa mnogo po fieshyn otkolkoto ''houserite'' ako moga taka da gi nareka.

Otnosno stil na oblichane- nqkoi go kaza sam trqbwa da usetish kak da se oblichash i kak ne.Twa deto go kaza za rapertata i metylite e napylno wqrno .... no ne trqbwa po dadeni stil da se samoopredelqs che si edi si kvo ... trqbwa sam da usetish vsicko ... kakto moje bi si usetil che house e tvoqta musika taka moje bi shte usetish kakyw e twoq stil na blichane i t.n.



Syjelqwam za latnicata nqmam instaliranata kirilica!

vikt0riQ
07-10-2009, 13:28
Хей хора той/тя попита нещо не беше нужно да му/и се смеем на правописната грешка (дори и аз допускам) :D ..., но забележете и вашите като например : WhyNot: не hause a house личи ци
teenems:...,че още колко ще тти се смеят
NO COMENT
п.п. НИЩО ЛИЧНО към WhyNot и teenems
:-)

vikt0riQ
07-10-2009, 13:29
...в бързината си всеки греши :P

LedenooMomiche
07-13-2009, 11:52
Пише се HOUSE music !! :D :-D
Вместо да питаш по форумите защо не се разровиш в интернет,има достатъчно информация.Не мога и да разбера защо трябва да се обличаш в стила,в който ти е музиката ? Ако ти харесва самият стил-да,но ако го правиш само заради музиката е тъпо.
Иначе аз слушам такъв стил музика,предимно него всъщност. : ))