PDA

View Full Version : Искам да ви питам нещо...



gLoRiToO
06-20-2009, 20:36
Значи аз обикновенно не питам мн мн другите хора,но сега ми се налага да чуя съветите и на хора,които не познавам,тъй като мисля че ще са по обективни.Ситуацията е следната имам си гадже от 7 месеца вече и го обичам безкрайно много,но поради обстоятелствата че той работи и учи в чужбина не се виждаме толкова често през месец за около 2 седмици.През времето което го е нямало няколко момчета са ми казвали че ме харесват и че искат връзка с мен,но съм ги отблъсквала разбира се.Сега обаче се появи едно момче което ме привлича по някакъв начин,с жестовете му ми показва че не съм му безразлична,но аз нямам никакви чувства към това момче просто някакво влечение.Но от няколко дена мисля често за него,даже го сънувах и нзнам какво да правя.Обичам приятеля си и нямам намерение да го зарежа заради никой и нищо на света.Просто нз какво да правя с другото момче и как да му кажа че искам да сме приятели,след като и аз не съм сигурна.... #-o ](*,)

TheMaggie
06-20-2009, 20:39
Изчакай, времето ще покаже всичко.. (:

Ilikeliljon
06-20-2009, 20:42
Значи аз обикновенно не питам мн мн другите хора,но сега ми се налага да чуя съветите и на хора,които не познавам,тъй като мисля че ще са по обективни.Ситуацията е следната имам си гадже от 7 месеца вече и го обичам безкрайно много,но поради обстоятелствата че той работи и учи в чужбина не се виждаме толкова често през месец за около 2 седмици.През времето което го е нямало няколко момчета са ми казвали че ме харесват и че искат връзка с мен,но съм ги отблъсквала разбира се.Сега обаче се появи едно момче което ме привлича по някакъв начин,с жестовете му ми показва че не съм му безразлична,но аз нямам никакви чувства към това момче просто някакво влечение.Но от няколко дена мисля често за него,даже го сънувах и нзнам какво да правя.Обичам приятеля си и нямам намерение да го зарежа заради никой и нищо на света.Просто нз какво да правя с другото момче и как да му кажа че искам да сме приятели,след като и аз не съм сигурна.... #-o ](*,)

Какво точно мислиш за него и какъв е съня, това е полезна информация :) :)

gLoRiToO
06-20-2009, 20:45
ами той е много стабилно момче личи му и не искам да му давам никакви надежди и после да го прецаквам.Е съня беше че двамата с него тръгваме и се целуваме и се разхождахме някъде нещо от сорта бегло си го спомням.Но сърцето ми говори едно, а всъщност тва момче ме привлича наистина много...и направо се побърквам.

Faces
06-20-2009, 21:17
Представи си че приятеля ти разбера за това как ще се почувства той и как ще се почувстваш ти ако разбере може би това ще ти помогне в решението знам че звучи малко откачено ама понякога наистина помага :)

plovdiv4anka90
06-20-2009, 21:18
Далеч от очите,далеч от сърцето.. Така беше май :) ..
Та по темата.И аз съм имала връзка като твоята т.е. момчето в чужбина и се виждахме дори по-малко от вас..Аз му бях предана,направо сляпа от любов по него и връзката ни продължи 2 години,НО накрая той ми изневери.След това не остана нито любов,нито нищо..Това ,което искам да ти кажа е,че е трудно да ходиш с някой,който го виждаш рядко.Ако не той,ти ще му изневериш ( рани или късно ! ) .. Щом в момента се чудиш за другото момче ,което си сънувала,сигурна съм,че ще стане нещо м/у вас и жалко за приятеля ти :( Пък дори и да не стане сега с тоя новия пич,100% утре други ден ще се появи някакъв друг,който отново ще те "омае" и ще го сънуваш.. Вместо да изневериш по-добре скъсай и след това прави каквото искаш ;) Така поне ще се ядва .. Все пак ти си знаеш ;)

sladur4etyYy
06-20-2009, 21:19
Представи си че приятеля ти разбера за това как ще се почувства той и как ще се почувстваш ти ако разбере може би това ще ти помогне в решението знам че звучи малко откачено ама понякога наистина помага :)

и аз това щях да напиша. освен това, ако имаш възможност, гледай да се отдалечиш от новото момче, за да не се изкушаваш, като е около теб.

Ilikeliljon
06-20-2009, 21:32
ами той е много стабилно момче личи му и не искам да му давам никакви надежди и после да го прецаквам.Е съня беше че двамата с него тръгваме и се целуваме и се разхождахме някъде нещо от сорта бегло си го спомням.Но сърцето ми говори едно, а всъщност тва момче ме привлича наистина много...и направо се побърквам.

Възможно е съня да изразява несъзнателно твоето желание да бъдеш с това момче. Пък и ти сега каза, че много, много те привлича. Вгледай се в себе си и се попитай какво наистина искаш. :-o :-o

summerlove66
06-20-2009, 21:38
Един път така , друг обратно .. Знаеш ли въобще кой от двамата искаш ? .. Това е твое решение , защо искаш ние да го взимаме вместо тебе ;) ..

RaZzer
06-20-2009, 21:42
Пък дори и да не стане сега с тоя новия пич,100% утре други ден ще се появи някакъв друг,който отново ще те "омае" и ще го сънуваш..

Съжалявам предварително, че ще прозвуча грубо, но не проваляй на момчето живота... Пък и няма смисъл насила да си подтискаш чувствата... очевидно е, че имаш нещо към тоя новия... Сега ще ги подтиснеш, следващия като дойде пак ще ги подтиснеш и накрая така ще се отпушат, че приятеля ти ще бъде съсипан! ;)

aciko
06-20-2009, 21:46
Ползвай го като вибратор,в случей,че ти се приклецка

haritov
06-20-2009, 23:43
аз се виждам 2 пъти в годината с гаджето ама те уверявам че никой не ме обичал повече от нея

и не си и помислям да съм с друга

valdesbg
06-21-2009, 05:16
Обичам приятеля си и нямам намерение да го зарежа заради никой и нищо на света.


но аз нямам никакви чувства към това момче просто някакво влечение.


Просто нз какво да правя с другото момче и как да му кажа че искам да сме приятели,след като и аз не съм сигурна.... #-o ](*,)

Само аз ли виждам противоречие?

По темата - избери си кое е вярното и действай според него. Хем няма да зарязваш приятеля си, хем нямаш чувства към другото момче, хем обаче не си сигурна че искаш да сте просто приятели. Намирисва ми че искаш втория да играе ролята на вибратор, докато приятеля ти отсъства. А после да се правите че не се познавате.

Пак ти казвам - избери си кое от трите е вярно и ни кажи. Тогава ще можем да дадем по точен съвет.

Faces
06-21-2009, 07:55
ам според мен гаджето ти надали ти е много верен... все пак доста не се виждате ама ти си знаеш най-добре (венаги си имай 1 на ум мъжете са подли ) та запази си приятелството с това момче, което те харeсва и не го отблъсквай даже май не му казвай, че си имаш приятел ама това сама си го реши, стой си с гаджето и когато видиш, че не го желаеш вече кажи му адиос и хвани другото трябва да си хитра, за да успееш! ;) Успехче! :)
Хаха туй пък беше ебахти простотията честно с 2 думи и каза оплети се в мрежа от лъжи.Може би пък момичето не иска да бъде подло а ти виж какви съвети и даваш после говори че мъжете били подли :razz: ейй аман вече от такива дето един им разбил сърцето и те вече стават "безчувствени" и си го връщат на всеки :lol:

gLoRiToO
06-21-2009, 08:07
Обичам приятеля си и нямам намерение да го зарежа заради никой и нищо на света.


но аз нямам никакви чувства към това момче просто някакво влечение.


Просто нз какво да правя с другото момче и как да му кажа че искам да сме приятели,след като и аз не съм сигурна.... #-o ](*,)

Само аз ли виждам противоречие?

По темата - избери си кое е вярното и действай според него. Хем няма да зарязваш приятеля си, хем нямаш чувства към другото момче, хем обаче не си сигурна че искаш да сте просто приятели. Намирисва ми че искаш втория да играе ролята на вибратор, докато приятеля ти отсъства. А после да се правите че не се познавате.

Пак ти казвам - избери си кое от трите е вярно и ни кажи. Тогава ще можем да дадем по точен съвет.



Аз обичам приятеля си наистина и съм повече от убедена че и той ме обича така дори и повече.Не бих го наранила за нищо на света и сега като прочетох твоето мнение и на всички останали,вече знам какво да правя.Това новото момче е просто влечение,на което няма да обърна никакво внимание,защото не вярвам че ще ме обича така както приятеля ми.Затова просто ще го избягвам,няма да се срещам с него и просто ще му кажа как стоят нещата.И ви благодаря на всички за мненията :wink:

Nadelina
06-21-2009, 08:27
Случвало ми се е такова нещо не веднъж и ще ти кажа от опит, че привличането към това момче ще отмине, ще се изпари, когато започне да става нещо между вас и ще остане само чувство за вина в тебе и въпроса "Защо след като съм сигурна, че обичам гаджето си, ми трябваше да се забърквам?". Любопитството е дявола в сегашния момент и липсата на гаджето ти. Внимавай какво правиш! А на въпросното момче не е нужно да му казваш нищо, просто не флиртувай.

TraPPed
06-21-2009, 08:28
мда случва се когато любимия човек е далеч и ако си от мн време с него да те заинтригува нещо ново

Hilary_
06-21-2009, 08:38
Представи си че приятеля ти разбера за това как ще се почувства той и как ще се почувстваш ти ако разбере може би това ще ти помогне в решението знам че звучи малко откачено ама понякога наистина помага :)

и аз това щях да напиша. освен това, ако имаш възможност, гледай да се отдалечиш от новото момче, за да не се изкушаваш, като е около теб.
.. подкрепям .. и най-вече си дай време .. може да е временно ... :-o Не си проваляй връзката... нали знаеш, че почти винаги като залагаш на несигурното накрая само ти си прецаканата... :?

Punisherrr
06-21-2009, 12:16
Бях в същата ситуация миналото лято. ...същата работа : приятеля е далеч,появява се някво момче... държи се мило,закача се... и докато се усетиш и ти му отвръщаш... :( ... Толкова бях объркана..по цял ден се чудех кво да правя...
Когато бях навън с онова момче сякаш забравях за гаджето си.. и вечерта като се прибера си казвах ''ама аз какво правя бе?'' ...
Бях споделила с приятеля ми за всичко тва(той плачеше по телефона... :smt087 ) ..онова момче също знаеше,че имам гадже и ми беше казал ''еми,ти си решавай...на мен ми е все тая''
За малко да направя ужасна грешка!
Стегнах се и осъзнах,че тва е просто някво тъпо увлечение и не може да се сравнява с това,което имам сега.
Съветвам те да направиш същото ;) успех.

gLoRiToO
06-21-2009, 14:29
Благодаря ви на всички за съветите. \:D/ Още го има това влечение,но по всякъкъв начин се опитвам да го подтискам и даже вече не се и колебая,защото съм решила да си остана с приятеля ми,когото обичам ужасно много.

Faces
06-21-2009, 14:40
Кое му е тъпото, че да е умна и да не е сама после? Мъжете винаги правите така, винаги си имате резерви ... ама няма да споря
Не се научихте да не слагате всички под един знаменател това "мъжете винаги правите така" е равно на онова "всички жени са ку*ви" сама си прецини дали мисленето ти е правилно поне за това.