PDA

View Full Version : как да постъпя?



efizolka
06-20-2009, 20:55
ЗДравейте от няколко месеца се измъчвам ззащото си харесвам 1 момче от моя клас имах някакви симпатии към него миналата година но като чели напоследък са се усилили нз какво да правЯ проблема е че той е много притеснителен и трудно мога да завържа разговор с него т.е. трудно ми е да се сближа с него какво ще ме посъветвате ? мерси предварително на отзовалите се....

Ilikeliljon
06-20-2009, 20:58
Ами най-важното е да го хванеш, когато е сам и тогава да говориш с него. Ако можеш да направиш така, че някак си естествено след училище уж по пътя към вас да отидете на кафе ще е добре. :) :) Това е засега.

efizolka
06-20-2009, 21:07
проблема е че той е на другата посока след даскало и др че мн рядко остава сам и когато е сам отивам при него но нз какво да му кажа като ние не се познаваме толкова добре и нз каква тема да захвана.. :( :( няколко пъти се опитвам да завържа някъв разговор на тема филми но то това почти се изчерпа и все пак не мога секи път да го питам за някои филм или нещо такова някак си не върви :-D

Ilikeliljon
06-20-2009, 21:10
Хм, ами в момента, не че съм в много в час, ама ще се опитам да ти помогна :D :D Седни до него и си поговорете ей така за обикновени теми, някой от класа, някаква случка от даскалото, нещо, което му е направило впечатление (за това обаче трябва да си го наблюдавала). Той с никой от класа ли не общува, няма ли приятел от класа?

unicorn_f
06-20-2009, 21:10
от колко години сте в един клас,че не се познавате добре?
питай го за някоякнига,песен,съученик, ценка,домашно,контролно,
учител илиии нещо за даскало нз

efizolka
06-20-2009, 21:21
тази година ни се пада 2ра дето сме в 1 клас, да говори с 1 момиче най-често тя също ми е приятелка и си говорим но той като чели обича да е сам тя чат пат седи до него някои и др час но до колкото знам с нея най-много си говори

efizolka
06-20-2009, 21:22
благодаря за съвета на ''Ilikeliljon'' ще се опитам да направа нещо стискай палци :)

unicorn_f
06-20-2009, 21:23
ми нека момичето ти разкаже повече за него-какво харесва,какво не,за да знаеш за какво да му говориш,или направо тя да приказва с него и да му каже че го харесваш :P

efizolka
06-20-2009, 21:28
ДА мерси и това е добра идея много благодаря ;)

Ilikeliljon
06-20-2009, 21:30
благодаря за съвета на ''Ilikeliljon'' ще се опитам да направа нещо стискай палци :)

Пак заповядай, ако има още нещо давай насам :) :)

RaZzer
06-20-2009, 21:36
Това, че е в друга посока след училище наистина ли има толкова голямо значение?... Ще си измислишнякакъв ангажимент в тази част на града и ще тръгнеш с него - тук не става въпрос за кафе, а просто да останете известно време заедно сами. Все пак ще е добре да е някакъв не толкова сериозен ангажимент, за да може примерно преди да се разделите да постоите малко и да си поговорите просто така (Аз трудно мога да ти кажа за какво да си говорите, но не може да нямате общи теми... в 1 клас сте най-малкото) ... Някак си се опитай да го предразположиш, така че да си приказва по-своибодно с теб по принцип (разкажи му някоя по-лична случка или нещо такова). И по нататък вече можеш да му се обадиш за кафе и те нещата ще почнат да се нареждат... Хайде успех! :)

efizolka
06-20-2009, 21:44
а мислите ли че може да се сближим когато му подсказвам то аз го права не само на него но дали може да даде някакъв ресултат ?

Ilikeliljon
06-20-2009, 21:47
Този въпрос е малко странен, как така когато му го показваш не е само на него? :-o

efizolka
06-20-2009, 21:49
смис предполагам поне така си мисля че когато му подсказвам едвали не ще си каже е тя е супер без нея нямаше да изкарам нещо такова да му направи някво впечатление ...

haritov
06-20-2009, 23:48
що не одите двамата на даскало???Тииииииииии недей се чуди как да заговориш по-добре се набий в очичките като му помогнеш нещо и не се прави на интересна първо да си изгради мнение за тебе че си му фр после ще видиш ко става 8-)

lipsvashh_mi
06-21-2009, 07:26
ами като за начало го предразположи-най-добре научи от ккаво се интересува и какви са му хобитата..така по-лесно ще завържете разговор и той ще се отпусне,почувствал се вече в свои води..успех ии като се сближите го покани на кафе или от сорта :)

vampirekiss
06-21-2009, 08:12
Само ще ти кажа,че до края на учебната година има 10 дена и ако през лятото няма начин да го виждаш,то до другата година може изобщо вече да не го харесваш.

Hilary_
06-21-2009, 08:41
Ами гледай да побързаш малко .. щоту остава много малко време до края на годината .. :? После ще съжаляваш .. като не е много разговорлив го предразположи ... питай го за нещо ... примерно къде ще бъде през лятото ... иска ли някой път да излезете с останалите а у ... нещо такова :D :D или просто му искай там скайп .. а у ... :-o Абе забързай се малко, че после ще има цяло лято да го оплакваш ... :?