PDA

View Full Version : Странни пъпчици по ръцете и краката !



GeorgeP
06-20-2009, 21:56
Искам да споделя , че от около една седмица имам едни много странни пъпчици по ръцете и краката , които не ме сърбят но за разлика от това имам чуството , че от време на време се едно ми изтръпват ръцете и краката (същото чувство е като да ти извият кожата на ръката и ти се получаваха едни като иглички) . Не съм отишъл на доктор поради причината , че наскоро съм употребявал марихуана и съм почти сигурен , че ще ме карат да си правя кръвни тестове и ще излезне на листа и ще има фал . Някой има ли някаквъ предположения какво може да е и дали е нещо по сериозно .

Също се чудя , ако въпреки всичко отида при личния лекар и ме накара да си направа кръвен тест после това което види на листа дали може да си остане в кабинета . :)

clever
06-20-2009, 22:32
попринцип пъпчиците по ръцете и краката може да са от пуберетета
а за изтръпването незнам ...
не познавам страничните ефекти на марихуаната;но пъпчиците и игличките може да са такива
отиди на лекар
и ако трябва си направи кръвни тестове и му кажи;че си употребявал марихуана;за да знае;че ако това е някакъв страничен ефект да е сигурен как да го оправи
а ако отидеш сам при ОПЛ-то ти и му кажеш да не разнася инфото какво си употребявал вс ще си остане в кабинета... поне така мисля;но зависи какъв е доктора . . ти го познаваш и ще прецениш

GeorgeP
06-20-2009, 22:45
Абе пубертета вече му е малко късно да ми излизат пъпки . Той вече трябва да ме пуска еба го 18 години станах . А да е от страничен ефект на марихуаната силно се съмнявам поради простата причина , че не ми е за първи път .
И все пак незнам . А мисля да отида до лекара пък квото ще да става .. Ако ме хванат ще лъжа , ще мажа .. абе ще го мисля .

Abigoria
06-21-2009, 10:24
Абе пубертета вече му е малко късно да ми излизат пъпки . Той вече трябва да ме пуска е** го 18 години станах . А да е от страничен ефект на марихуаната силно се съмнявам поради простата причина , че не ми е за първи път .
И все пак незнам . А мисля да отида до лекара пък квото ще да става .. Ако ме хванат ще лъжа , ще мажа .. абе ще го мисля .
Слънчева алергия... Предполагам са много и ситни... Моите сърбят и болят много... Иди на алерголог, вероятно е алергия и надали ще ти прави кръвен тест ;)

GeorgeP
06-21-2009, 23:07
Добре де , ако беше слънчева алергия щеше да се прояви доста по-рано според мен. Това ми се случва за първи път .