PDA

View Full Version : Стара версия на Skype



tArIkAt
06-21-2009, 08:15
Моля ви се дайте линк от някъде да си изтегля старата версия на skype,че се прецаках и изтеглих новата и направо ми къса нервите :o

LovelyGirl
06-21-2009, 08:27
http://zamunda.net/details.php?id=148086&hit=1 :)

Аз съм с този.Супер си е ;)
И на мен хич не ми харесва най-новият :?

blago84
06-21-2009, 08:43
Отиваш в сайта на скайп (www.skype.com), влизаш в download секцията и поглеждаш в най-долната част на страницата - има линкче "previous version of Skype" - от там си сваляш инсталационния файл за по-старата версия.

zvercho
06-21-2009, 09:59
Като съвет към други с новата версия-не я теглете,защото е БЕТА най-вече,т.е. незавършена съвсем,и може да ти доведе до проблеми с компютъра както стана при мен.Много неприятно,трябваше да го преинсталирам и не само.Много пари отидоха,а като ми казаха,че това е бил основния проблем... :?

tArIkAt
06-21-2009, 10:12
Благодаря на всички :) Наистина е отвратителен новия скайп :o

kalashnik
06-21-2009, 10:25
Аз съм с новия от 2 месеца и нямам никакви проблеми, даже много повече ми харесва.

А и междо другото не си избрал точния раздел за това. Май-беше по-добре да пуснеш в кофата, не че щеше да има особен резултат, ама поне щеше да научиш някоя нова псувня или нещо от тоя род.

Tempest
06-21-2009, 10:29
аз пък не знам какво лошо намирате в новата версия? Нито бъгове, нито крашове... нищо! Помня с 3.8 като поседи 2-3 дена пуснат и дава грешка и не мога да пиша :lol: и си изтеглих новата и не ми е правила проблеми

Sissy90
06-21-2009, 10:42
И аз не разбирам какво толкова й е на новата версия. Винаги, като се пусе нова версия на нещо, един куп хора започват да протестират, а после си я ползват без проблем. Във всеки сайт, като се обнови, се напълва с теми по форума "Върнете старата версия!!!". В поне 90% от случаите новата версия наистина е по-добра и има нови функции.

LovelyGirl
06-21-2009, 11:44
На мен не ми харесва дизайна.
Не отдавам голямо значение на функциите.

Tempest
06-21-2009, 14:50
точно пък дизайна е най-хубавото на новата версия - няма да се отварят хиляда прозорчета, всичко е компактно, в един прозорец, всичко се вижда, достъпно е... просто щото не можете да си напънете малко празните глави и да свикнете с новото... знаете си старото и бъгавото, после да не се оплаквате наляво-надясно, че ви бъгва скайпа?

GbSy
06-21-2009, 15:06
'Айде, 'айде.
Аз съм със старата от доста време и не ми е правила никакви бъгове.
И това, че не харесвам дизайна на новата, не ме прави празноглава. ;)
Не се заяждам, просто изказвам мнение.

gabri3lla
06-21-2009, 17:56
Оооо, мале. Новата версия е отвратителна. Направих грешката да си я инсталирам - побърка ме направооооо :-x Колко съм се мъчила да си върна старатаа може би 3-4 дена, ама най - важното е, че успях и сега съм си супер с нея. :)

YouCantStopMe
06-21-2009, 18:13
Аз преди месец-два си бях дръпнала новата версия и не свикнах.След два дена си изтеглих пак старата.
Днес ми щукна идеята да си я дръпна пак..
еми не е лоша,да.
Иначе и старата си беше добре.
Ще свикна. : )
На мен много,много не ми пука с каква версия съм. 8-)

kalashnik
06-21-2009, 20:15
Ама за непросветените, които не знаят, и на новата може всеки чат на отделен прозорец да излиза, ако не сте забелязаил от ляво до бутона за минимизиране има още един, натискате него и всичко ви е готово, ако искате пак да е на един прозорец пак го натискате и пак е на един. Аре кефете се!

LovelyGirl
06-21-2009, 20:50
Всеки харесва различно.Всеки има право на мнение и никъде не пише, че трябва да съвпада с вашето!
Не е нужно да си налагате мнението и да обиждате.
Какво скачате все едно Вие сте я произвели.. не го приемайте толкова лично.

Tempest
06-22-2009, 05:33
остави включен скайп 2-3 дена и дори не рестартирай компа... ако не бъгне, евала ти на скайпа! И с 3,8 съм го правил, и с 4 съм го правил тоя номер, разликата - огромна! Айде, аз съм лесен, имам около 70 контакта в скайп и не ме бърка особено 3-4 прозореца... а тия с по 400-500 не ги мисля просто... ако половината се сетят за тебе, кво прайм? Уиндоуса заминава :D

LittleDude
06-22-2009, 07:37
Както старата, така и новата. :) Все скайп, все можеш да си пишеш с някой, все можеш да звъннеш на някой. Стара или нова - Skype си е Skype! =;