PDA

View Full Version : Приятелка



goodwithin
06-21-2009, 09:02
Здравейте!Искам да помоля за някакъв съвет за това как да си намеря приятелка.Предполагам че е нещо в държанието ми защото се грижа много за това как изглеждам-дори приятелите ми ми го казват ( имам предвид зала,бягане изобщо мн спорт,също ужасно МНОГО държа на това което обличам и дори гледам всяка седмица да добавям нещо ново и стилно към гардероба си)Извинете за дългите обяснения :D Та не мога да проумея какво искат момичетата- не се държа гадно или вулгарно те просто не ме забелязват и това много ми тежи.Help :S

Nadelina
06-21-2009, 09:08
А въобще някак държиш ли се с момичетата или чакаш те да те забележат? Ако наистина правиш това - време е да започнеш да флиртуваш.

Ilikeliljon
06-21-2009, 09:14
Сега излез от тая тема, влез в първата тема на име Как да се харесаме на момиче и там чети :) :)

goodwithin
06-21-2009, 09:18
Ами виж имах връзка много време с 1 момиче,но аз давах всичко разбери ме вярно имам предвид винаги аз първи подхващах всичко,но с нея се познавам от много време и това просто беше някакси естествено да стане.Та аз и казвах обичам те,аз я търсех,аз исках да излизаме всеки ден,аз аз аз.Тя сякаш беше безразлична-все тая you know.Омразна ми това.Пък и искам някое по умно и будно момиче,хем умна хем красива де :D ама някак се не става номера.А що се отнася до това дали искам първо момичето да направи 1вия ход да искам,мразя да се натрапвам някои познати го правят и за мене това е много грозно. :S

Hilary_
06-21-2009, 09:19
А въобще някак държиш ли се с момичетата или чакаш те да те забележат? Ако наистина правиш това - време е да започнеш да флиртуваш.
+ 1 :-o

goodwithin
06-21-2009, 09:26
Ilikeliljon прав си сори за спама просто мисля че моя случай е по особен :P

Ilikeliljon
06-21-2009, 09:29
Ами най-важното е да опознаеш момичето, а от там нататък ще знаеш как да действаш. Просто, както писах в една друга тема ти трябва да бъдеш около собствения си център, да покажеш уважение и нежност (не го бъркай с наивност). Като ти трябва будна почвай да се оглеждаш. :) :)

goodwithin
06-21-2009, 09:37
така е прав си но търся нещо различно от типа жена в едни определени сайтове (тип лейка с 16 дупки) :D търся по особена не просто като гореспоменатите.а взема ли на някоя скайпа разговора ( чата демек ) пропадаа,защото мотиката не знае че апенините не са в Африка (sad) :(

Ilikeliljon
06-21-2009, 09:42
така е прав си но търся нещо различно от типа жена в едни определени сайтове (тип лейка с 16 дупки) :D търся по особена не просто като гореспоменатите.а взема ли на някоя скайпа разговора ( чата демек ) пропадаа,защото мотиката не знае че апенините не са в Африка (sad) :(

:razz: :razz: :razz: Ти си търсиш умно момиче а :razz: :razz: Чакай бе човек, нека ти кажа нещо от личен опит. Аз също, когато бях на твоята възраст си търсих момиче, което да споделя моите научни интереси, а те бяха страшно много и трудно някоя да може да ги изпълни и все още не е де 8-) 8-) 8-) Разбрах след време, че когато си с някоя тези неща не са от толкова голямо значение, тя може пък да знае неща, които ти не знаеш. Все пак какво като станете гаджета на всяко кафе ще водите научни дискусии къде се намират Апенините и Алпите ли, или екзистенциализмът на Сьорен Киркегор има ли бъдеще сега 8-) 8-) 8-) Говорете си за обикновени работи, а твоите знания можеш да ги използваш, за да впечатлиш момичето :) :)

skateprinces19
06-21-2009, 09:50
така е прав си но търся нещо различно от типа жена в едни определени сайтове (тип лейка с 16 дупки) :D търся по особена не просто като гореспоменатите.а взема ли на някоя скайпа разговора ( чата демек ) пропадаа,защото мотиката не знае че апенините не са в Африка (sad) :(

Добре, това че незнае къде са Апенините глупава ли я прави ? Според мен имаш леееко изкривена представа за умно момиче - хубаво и аз съм умна, но може би и аз щях да кажа,че са в Африка .. Ilikeliljon е прав, използвай нещата, които знаеш за да впечатлиш момичето - ако ще ти помогне ще ти дам пример със себе си - мен ще ме впечатли адски много ако момчето, което ми е "хвърлило око " има знания не само в общата култура, но и в различните науки - на мен любима ми е Историята, но мисълта ми е , че с тези неща трябва да я впечатлиш, а не да я съдиш, че тя може да не е толкова умна, колкото теб .. Все пак ако бъдеш с нея няма да си говорите за това кой е първият владетел на България нали :P

Ilikeliljon
06-21-2009, 09:56
Мен втората ми страст е историята, айде да си говорим 8-) 8-) 8-) :-P :-P :-P

dasiquwn
06-21-2009, 09:57
Незабравяй, че си момче..всяка седмица да си взимаш дрехи и да отнемаш време за вида си е леко..гейско без да се обиждаш ама много хора ще го потвърдят.

goodwithin
06-21-2009, 10:07
E аз не говоря за Теория на студения ядрен синтез :D:D А просто елементарни неща,просто искам да има малко по богата обща култура :) Та тия "Ходи изправен,говори за металика , слонове и барове дето праят хубаво капучино " Мани го тоя shit :D Тези съвети са мен ако питаш за масата,демек общите правила.Имам нужда просто 1/ някак си да успея да отсея момичетата и да намеря някоя свястна (help)
2/Как да се запозная с някоя по интелигентна ама и хубава (приятелите ми познават само обратното на умни и това пречи като се събираме)
3/ Защо подяволите когато се съберем момичетата не обръщат внимание на нещо тип " здравей харесвам те искам да те опозная " a сте тресат от кеф на "ай се напушим кат свине лицааааааа"

goodwithin
06-21-2009, 10:12
Ами аз лично не мисля че е гейско да се грижиш за себе си и да си копуваш дрехи,тия ги разправяй на момчетата от рекламата на Каменица.Не може да си позволиш да ходиш като селски чапразин с два прошляка :D Що се отнася за историята студент съм по право в Софиискя :D вашите въпроси тук :D

Ilikeliljon
06-21-2009, 10:19
Виж сега, няма точен съвет, ти трябва да можеш да ги отсееш, ние няма как да ти кажем как да ги отсееш, защото ти си различен човек и си имаш собствени принципи. Колкото до това какво правиш тогава в такава компания, която не ти харесва, не можеш да харесваш приятелите си, пък да не харесваш момичетата, които те харесват. Не разбираш ли че това е противоречие. Нормално е в такава компания да виждаш само такива момичета потърси другаде. :) :)

valdesbg
06-21-2009, 10:34
Човече...що си се вкарал в толкова бозав филм...
По ред на постовете ти ще анализирам.

Та не мога да проумея какво искат момичетата- не се държа гадно или вулгарно те просто не ме забелязват и това много ми тежи.Help :S

Искат да имат мислещ човек до себе си. Искат човек, който може да се открои от тълпата по хубавия начин. С цинизми всеки може.

Та аз и казвах обичам те,аз я търсех,аз исках да излизаме всеки ден,аз аз аз.Тя сякаш беше безразлична-все тая you know.Омразна ми това.

И не ти ли светна лампичката че, щом не ти отговаря нещо куца в цялата история? Да си чувал за свобода, ненатрапчивост, усещане и тактичност?

Пък и искам някое по умно и будно момиче,хем умна хем красива де ама някак се не става номера.

А шамари не искаш ли?

А що се отнася до това дали искам първо момичето да направи 1вия ход да искам

Е момичетата пък искат да знаят че не си пикльо, и че можеш да си смел. Отделно те искат готин и уверен, а да не забравяме и забавен. Може да си мълчи у тях с мечето.

мразя да се натрапвам някои познати го правят и за мене това е много грозно.

Ето от тук ти почват проблемите. Нямаш си и на идея колко погрешна е тая нагласа. Ами щом смяташ заговарянето на момичета(познати или не) за натрапване...къде си тръгнал изобщо?

Ilikeliljon прав си сори за спама просто мисля че моя случай е по особен

Определено е така. (тук влагам нескрита ирония, и се подхилквам тихичко, жалко че няма такава емотка тук)

така е прав си но търся нещо различно от типа жена в едни определени сайтове (тип лейка с 16 дупки) търся по особена не просто като гореспоменатите.

Ъм, смени критериите на търсене. Не е сложно да се сетиш. Или възрастовата група. В краен случай сайта.

а взема ли на някоя скайпа разговора ( чата демек ) пропадаа,защото мотиката не знае че апенините не са в Африка

Що не пробваш да си говорите за устния апарат у семейство Твърдокрили, знаеш ли колко интересна дискусия може да стане.
Честно казано - хич не ме вълнува колко много научни и исторически факти знае момичето. Интересува ме, да мога да вържа интересен разговор и да му е приятно и комфортно с нея. Да не споменавам, че умения за водене на приятен и интересен разговор просто ти липсват.

E аз не говоря за Теория на студения ядрен синтез

А трябва. Това е модерно в днешно време.

А просто елементарни неща,просто искам да има малко по богата обща култура

Купи си книга, тя със сигурност ще има такава.

Тези съвети са мен ако питаш за масата,демек общите правила.Имам нужда просто

А ти към изключенията ли спадаш?


1/ някак си да успея да отсея момичетата и да намеря някоя свястна (help)

Смени си критериите по които ги избираш.


2/Как да се запозная с някоя по интелигентна ама и хубава (приятелите ми познават само обратното на умни и това пречи като се събираме)

Смени средата в която търсиш.


3/ Защо подяволите когато се съберем момичетата не обръщат внимание на нещо тип " здравей харесвам те искам да те опозная "

Защото е повече от дебилно.

a сте тресат от кеф на "ай се напушим кат свине лицааааааа"

Тук си в грешка. А ако все пак е вярно - смени средата.

Още нещо?

goodwithin
06-21-2009, 10:50
Не е нужно да се заяждаш с хората или да ги иронизираш и обиждаш.И нещо пропусна да коментираш поста за металикна и тъпите неща които трябва да се правят(слонове и прочие)Вместо да ме кометираш 1 по 1 може просто да схванеш цялостната идея на текста и да напишеш това което иначе би изрекъл твоя устен твърдокрил апарат.Не знам кой от двамата е дебилен и кой се прави на интересен.Сайта е за да се рещават проблеми а не за да могат някои да се правят на остроумни на гърба на други

valdesbg
06-21-2009, 10:58
И него съм го коментирал споко.

Цялостната идея на текста липсва. Не знам къде си я забутал, обаче никой от писалите в темата не можа да я намери. Хилари и Неделина са ти казали хубаво нещо, АйлайкЛилДжон и той...абе...има нещо сбъркано и определено не сме ние. Това че разбираш САМО от директно казване на нещата си е твой проблем.

С момичетата подхода е друг. И вече съм ти го написал не един път в поста, който ти не си прочел по ред причини.

Како, стига си чела само - драсни два реда, че сам си приказвам тук :-D

Жив и здрав :)

goodwithin
06-21-2009, 11:16
и тъй като изкоментира мен виж сега колко не на място се обаждаш :

"Та аз и казвах обичам те,аз я търсех,аз исках да излизаме всеки ден,аз аз аз.Тя сякаш беше безразлична-все тая you know.Омразна ми това. "

"И не ти ли светна лампичката че, щом не ти отговаря нещо куца в цялата история? Да си чувал за свобода, ненатрапчивост, усещане и тактичност? "

А ти да си чувал за любов?Да знаеш какво е да обичащ безусловно?А да е твоя работа че да ми говориш за лампи?Вади си цитатчетата 1 по 1 като жълтите вестници.Нито знаеш за какво е ставало дума нито за кой.Идеята беше че искам и тя да е инициативна.


"Пък и искам някое по умно и будно момиче,хем умна хем красива де ама някак се не става номера. "

"А шамари не искаш ли? "

Това е без коментар.По тъпо не може да е.

"А що се отнася до това дали искам първо момичето да направи 1вия ход да искам "

"Е момичетата пък искат да знаят че не си пикльо, и че можеш да си смел. Отделно те искат готин и уверен, а да не забравяме и забавен. Може да си мълчи у тях с мечето"

А някой да е казал нещо за мълчане ?

"мразя да се натрапвам някои познати го правят и за мене това е много грозно. "

"Ето от тук ти почват проблемите. Нямаш си и на идея колко погрешна е тая нагласа. Ами щом смяташ заговарянето на момичета(познати или не) за натрапване...къде си тръгнал изобщо?"


Ами заговарянето на момичета не е натрапване човеко.Заговаряне на познати не знам как си го измислил а що се отнася до непознатитие натрапване е да отидеш в тяхната компания на дискотека или заведение и да почнеш да говориш за нещо което не ги интересува особено ако си с такъв тип който не ги интересува.Ставаше въпрос за по особен тип момичета а не за тези празноглави кукли за които всеки мечтае .....


"така е прав си но търся нещо различно от типа жена в едни определени сайтове (тип лейка с 16 дупки) търся по особена не просто като гореспоменатите.
"
"Ъм, смени критериите на търсене. Не е сложно да се сетиш. Или възрастовата група. В краен случай сайта. "

Мисля че само ти си се разбра.


"а взема ли на някоя скайпа разговора ( чата демек ) пропадаа,защото мотиката не знае че апенините не са в Африка"

"Що не пробваш да си говорите за устния апарат у семейство Твърдокрили, знаеш ли колко интересна дискусия може да стане.
Честно казано - хич не ме вълнува колко много научни и исторически факти знае момичето. Интересува ме, да мога да вържа интересен разговор и да му е приятно и комфортно с нея. Да не споменавам, че умения за водене на приятен и интересен разговор просто ти липсват."


Съгласен съм за хубавия разговор,но мисля че крайно ясно споменах,че говоря за елементарна култура,а това че семейство твърдокрили и елементарно географско понятие са в едно отношение за теб може само да те накара да се замислиш.


"E аз не говоря за Теория на студения ядрен синтез "

"А трябва. Това е модерно в днешно време. "


OMG ... Забавееен

"А просто елементарни неща,просто искам да има малко по богата обща култура "

"Купи си книга, тя със сигурност ще има такава."

Всеки си има вкус,ти явно се привличаш от книги.

"Тези съвети са мен ако питаш за масата,демек общите правила.Имам нужда просто "

"А ти към изключенията ли спадаш? "

Да изключение съм защото не се заяждам.


"3/ Защо подяволите когато се съберем момичетата не обръщат внимание на нещо тип " здравей харесвам те искам да те опозная " "

"Защото е повече от дебилно. "

Май не разбираш че няма да кажа това в такъв прав текст,а това би било просто основата...Както и да е

Още някоя глупост да изцепиш?

goodwithin
06-21-2009, 11:18
:grin:

valdesbg
06-21-2009, 11:20
:D

Радваш с разсъжденията си. Дерзай..ти си моя човек ;)

:razz:

goodwithin
06-21-2009, 11:24
Ами щом успяха да ми оттоворят значи са ме разбрали.А да ме разберат означава да схванат идеята.Не искам никой да обиждам помолих за помощ не за остроумен всезнайко.А за да наричаш мен сбъркан виж си първо снимките....

WhyNot
06-21-2009, 13:57
Здравейте!Искам да помоля за някакъв съвет за това как да си намеря приятелка.Предполагам че е нещо в държанието ми защото се грижа много за това как изглеждам-дори приятелите ми ми го казват ( имам предвид зала,бягане изобщо мн спорт,също ужасно МНОГО държа на това което обличам и дори гледам всяка седмица да добавям нещо ново и стилно към гардероба си)Извинете за дългите обяснения :D Та не мога да проумея какво искат момичетата- не се държа гадно или вулгарно те просто не ме забелязват и това много ми тежи.Help :S :shock: БРЕЙЙЙ :D няма начин да не те забележат щом добре си подбираш облеклото още повече че и тренираш,културата на ниво може би някак си пасивен но чак да не те забелязват предвид тва което описа не вяврам...успех :)

vesSynkaa
06-21-2009, 14:03
дай да те видим ;d

AFT
06-21-2009, 14:14
Искаш да кажеш, че ти си добре изглеждащ, поддържащ се, учещ право в Софийския, мил и внимателен млад мъж, който момичетата ПРОСТО не забелязват? И как става т'ва чудо, мой човек?

vesSynkaa
06-21-2009, 14:23
От тва , което прочетох ти искаш перфектно момиче, е да ама мой човек
перфектни хора на тоя свят няма :) Валдес ти го е казал много добре и нз
защо реши , че човека се заяжда :D Всичко , което може да се каже по
темата го е казал, така че вземи го послушай, без да се правиш на
всезнайко :) Пък и щом се описваш като едва ли не "перфектния" и не те
забелязват значи нещо ти куца , сеш се ?