PDA

View Full Version : Всичко за него



PCDfenka
06-21-2009, 09:58
Вече решихме ще си взема той шпиц Някой знае ли колко струват и от магазин или от развъдник е по добре да се вземе ако може намерете някой обяви търсих но не открих почти нищо :( кажете ми всичко което знаете за тази порода ще ви бъда благодарна :-)

heartlesSgirl
06-22-2009, 17:29
Вече решихме ще си взема той шпиц Някой знае ли колко струват и от магазин или от развъдник е по добре да се вземе ако може намерете някой обяви търсих но не открих почти нищо :( кажете ми всичко което знаете за тази порода ще ви бъда благодарна :-)

:lol:

marry
06-22-2009, 18:59
Не можах да разбера защо темата се казва "Всичко за него"... :lol:

term0t0
06-22-2009, 19:44
Да уточниш какъв да бъде шпиц-а :( Иначе във варна гледах немски шпиц-чисто бял 420лв/500лв,там някъде беше цената.

NightAngel
06-23-2009, 12:31
Какъв шпиц искаш?:) Ако ще си взимате кученце- само от развъдник! В зоомагазините и борсите не се грижат за кученцата както трябва, отделят ги от майката твърде рано, не ги ваксинират навреме и повечето кученца от такива места са болни...В развъдниците (не борсите!! ) се полагат неoбходимите грижи за кученцата, те остават заедно с майката и се развиват нормално ;) Взимайки си куче от развъдник, ти имаш здраво кученце, с ясен произход, можеш да бъдеш сигурна за породата на кученцето и да видиш родителите му ;)

3oPuTy
06-23-2009, 13:15
Момичето съвсем четливо си е написало,че иска Той Шпиц (Померан Шпиц;Померан) :)
Що се отнася до това,от къде да си го купиш - ЕСТЕСТВЕНО,че от развъдник!!!
За самата порода,за грижите и цената най-добре ще ти обяснят от развъдника :)



П.П.Оффф стискам палци твоето кученце поне да е по-евтино,защото това,което искам аз е около 1000-1200 лв. (като говорим за хубаво,породисто,здраво куче,с родители и прародители (до 5 поколение назад) шампиони,без наследствени болести или някакви по-сериозни болести в поколението и т.н. :( :o )