PDA

View Full Version : skype



zesoares
06-21-2009, 10:30
хора имат следния проблем .има с мацки v skype с които може да си лафим часове но с повечето мацки някакси просто не става :( ( много по лесно ми е да си лафя с мацки над 20 a е по трудно с тези Ha 15-18.19) има хиляди теми за разговори ( филми ,море ,лято ,музика ) НО НЕ СТАa
вие момичета които сте между 15-19 за какво ви кефи да лафите си така че някой да ви държи интереса (kakto skype taka i live)?( освен ako се правя на газари отворко тогава всичко е лесно но тогава просто не сам аз )

valdesbg
06-21-2009, 10:40
Хах, а на живо колко време държиш разговор с момиче?

Щото това е важното...чата - заеби таз работа. Ако на живо си шморц, значи и в скайп ще си шморц, то просто няма друг начин :)

Rayzak
06-21-2009, 10:46
впрочем да... мани ги разговорите в скайп ... има хора които просто треа да им вадиш думите от устата ... , ноо на живо са съвсем други :) :) и да valdesbg е много прав ако на живо си шморц и в скайп ще си ... ;) успехче с проблема :)

Tempest
06-21-2009, 10:57
пич... скайп не е база за оценяване на хората... не всеки, както ти, се представя за себе си... в повечето случаи се правят на 1 и 2... запознах се 2 момичета тка, едната се оказа каквато е в скайп - искрена, приятна за разговор... другата беше няква сдухана, пък в скайп й знаеше устичката...

MarkKnight
06-21-2009, 12:28
Изтрий си скайпа

Lyubomn7
06-21-2009, 12:42
Само аз ли забелязвам че скайп-а ни пропасти... Стига с тоя скайп бе хора по него сичко си е нашега повечето пъти...

JoeBanana
06-21-2009, 12:43
Само аз ли забелязвам че скайп-а ни пропасти... Стига с тоя скайп бе хора по него сичко си е нашега повечето пъти...
ти си голям мислител на нашето време

vampirekiss
06-21-2009, 12:48
от тоя скяйп нищо не излиза разберете го хора!Колкото за това за какво си лафя аз с момчетата...ми за всичко.Като почнем от това какво съм обявдала и стигнем до формула 1.Просто може темата да е най-обикновенна,но трудното е в това да направиш разговора увлекателен,интересен.Може да пуснеш някой бъзик(ако не ти се отдава обаче не се напъвай)

Hilary_
06-21-2009, 12:55
Приятно ми е да говоря почти на всякакви теми ... важното е да ги има а не да мъчли и да не знае кво да напише ... :?

P.S. Мразя го тоя скайп .. толкова ядове само заради шибания скайп ... :?

dimitar_ak
06-21-2009, 12:56
Скайп е средство за комуникация, но не бива да замества контакта на живо. Заговорите ли се дълго в интернет без да сте се виждали работата няма да стане.

djuki
06-21-2009, 13:24
има хора , на които им е по трудно да питаш на други пък така им е по лесно да се изразяват . Зависи от човека но вероятността на живо да е коренно различно е почти 100% .

woshata
06-21-2009, 13:37
Изтрий си скайпаАхам.

LittlePrincess
06-21-2009, 13:51
Скайпа почти винаги разваля нещата. Аз примерно не говоря когато просто усещам, че с дадения човек не става, не ми е интересно.

Take_That
06-21-2009, 13:53
Виж сега какво, мойто момче, може би ти е трудно да разговаряш с мацките на 15-19г, просто защото те са твърде ограничени или пък просто не им е приятно да си пишат с теб( не го приемай като лична обида, случват се такива неща). Всичко е до човека не до годините :)

GaBiIi__
06-21-2009, 15:24
Изтрий си скайпа !

zesoares
06-21-2009, 15:36
ем не мисля че caM шморц live просто трябва да се правя на отворко за да съм и интересен и vs e ок,иначе някакси имам чувството че съм скучен гадното е че става само с някой момичета с някой др всичко си ок ...ama TE ΠΟ CA MAΛΚΟ :x
и да по добре е live oT skype но сме прекалено далеч за да сме live

Kostadin_682
06-21-2009, 15:40
Изтрий си скайпа !
И аз съм на това мнение :wink:

SuperBadSuperFresh
06-21-2009, 16:55
Боже какво се оплаквате от тоя скайп...Вярно е че си има и отрицателни страни.Ако на вас не ви пести време,пари,нерви и главоболия,на повечето хора им пести.Момчето ви пита какво да прави В скайп а не СЪС скайп.

По темата:Аз съм на 16 и да ти кажа-повечето наборки не по скайп ми на Айфеловата кула да ги качиш,няма как да си говориш с тях :lol: Незнам,май не си попаднал на момичета с богат речник,сори

GaBiIi__
06-21-2009, 16:58
Боже какво се оплаквате от тоя скайп...Вярно е че си има и отрицателни страни.Ако на вас не ви пести време,пари,нерви и главоболия,на повечето хора им пести.Момчето ви пита какво да прави В скайп а не СЪС скайп.

По темата:Аз съм на 16 и да ти кажа-повечето наборки не по скайп ми на Айфеловата кула да ги качиш,няма как да си говориш с тях :lol: Незнам,май не си попаднал на момичета с богат речник,сори
какво 16 годишните немогат да говорят ?

SuperBadSuperFresh
06-21-2009, 17:02
Повечето немогат от лиготия 3 изречения да вържат.А най-лошото е че след '93 стават все повече такива.По мои наблюдения.Надявам се да греша,ама... :?

fatal4o
06-21-2009, 17:08
Абе малко извън темата ама е и горе/долу препоръка към нейния автор:

Скайп не става за нищо друго освен уговорки и подобни. (И най-вече геймърски конферентни разговори)

Ако предпочиташ да забиваш мацката по скайп значи не ставаш. Обаче ако тя е срамежлива на живо или пък иска първо да си говорите по скайп за да те опознае и да знае с кой се среща тука вече нямаш избор, размекни я по скайп уговорете си една среща след като си сигурен ,че по скайп може да ти говори свободно и ако на живо не е готова продължавай по-скайп ако и втория път не стане... hell motherf**ker ... make a skype-friend-ship!!

Иначе да , другия вариянт е изтрий скайп, повечето момичета чиято възраст варират в областа 12-13-14-15-16 са доста надути(не казвам всички ,но голяма част от тях и поне моя контакт лист е фрашкан с такива и за това си правя такъв извод, другите да не се обиждате) и просто каквото и да правиш неможеш да си себе си и трябва да си гъзара на вселената с надути маниери.

valdesbg
06-21-2009, 21:25
ем не мисля че caM шморц live просто трябва да се правя на отворко за да съм и интересен и vs e ок,иначе някакси имам чувството че съм скучен

Шморц в най-истинския смисъл на думата си. И позьорче.. :)

Весел и усмихнат ден.

huligana90
06-21-2009, 21:33
Скайпа найстина ни проваля :-x

3v1
06-22-2009, 03:33
Само ядове и проблеми заради него :-x .Защо не го унищожат проклетия скайп?!?

malka_sladkka
06-22-2009, 09:48
ех тоя скайп,тоя скайп :lol: и кво ще стане,ако просто спрете да го използвате :lol: :lol: :lol: :lol:

malka_sladkka
06-22-2009, 09:49
Само ядове и проблеми заради него :-x .Защо не го унищожат проклетия скайп?!?

що трябва да го унищожават да не сте длъжни да го ползвате случайно???

fatal4o
06-22-2009, 09:53
Само ядове и проблеми заради него :-x .Защо не го унищожат проклетия скайп?!?

що трябва да го унищожават да не сте длъжни да го ползвате случайно???

В случая да, защото иначе не мога да намеря търсените от мене хора, на един му нямам телефона, втори пък няма телефон, трети е в чужбина и т.н. Ти спри да го използваш като си толкова.. въпроса е защо почнаха всички по скайп да се забиват като така тръпката и ефекта за нищожно малки от колкото на живо. :-o

Aicken
06-22-2009, 10:08
Изтрий си скайпа

много добра логика

fluffka1
06-22-2009, 11:13
Ми не си попаднал на подходящия човек, незнам за какво точно да си чатите, аз като си пиша с някой.. ми... просто като тръгне разговора и... :D ама пр има хора с които наистина незнам какво да си кажа, и това не е само в скайп. Някой каза да си изтриеш скайпа :D това е добро решение знаеш ли.... :D

Python5
06-22-2009, 23:17
Изтрий си скайпа
Ти си изтрий интернет браузъра - ще направиш услуга не само на себе си.

Frappy
06-23-2009, 06:06
Глупости ... без скайпа досега много пъти да съм бил самотен ... просто това си е чат зона! Опознаваш човека и разпитваш, но най-добре ще е ако му казваш нещо, то да е в очите. Тези на който им предлагаш по скайпа и те казват "ДА" - те не си заслужават! Имах такова гадже веднъж ... по скайпа са целувки, ама иначе я е срам. Просто трябва да си сма граница чатенето. :)

malka_sladkka
06-23-2009, 11:18
Само ядове и проблеми заради него :-x .Защо не го унищожат проклетия скайп?!?

що трябва да го унищожават да не сте длъжни да го ползвате случайно???

В случая да, защото иначе не мога да намеря търсените от мене хора, на един му нямам телефона, втори пък няма телефон, трети е в чужбина и т.н. Ти спри да го използваш като си толкова.. въпроса е защо почнаха всички по скайп да се забиват като така тръпката и ефекта за нищожно малки от колкото на живо. :-o

Оooo аз отдавна съм спряла да го използвам :-P :lol: :lol: :lol: :lol: и знаеш ли какво? няма скайп - няма проблеми ;) иначе в днешно време не знам някой да няма телефон,иначе за тея дето са в чужбина - ами има и други чат програми бе човек :lol: Аз като нямам скайп какво?Да не би по-малко да общувам :lol: :lol: :lol: Кво да ти кажа обичам да си говоря с хората очи в очи, а не по телефона или по скайп....

malkotoo
06-23-2009, 14:21
след 93 набор.. не можели сме да говорим абееее щуротии. Тва си е до човек :P

newii
06-23-2009, 18:15
аз обичам да се закачаме и да се дразним ... :oops:

spenZo
06-23-2009, 20:23
THAT MADE MY DAY !

MY ROFLCOPTER GOES FIU FIU FIU !!!! xDDD